POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [02.07.2021, 07:27:21] • Polska

Biedronka ułatwia plażową beztroskę

Biedronka ułatwia plażową beztroskę

fot. Organizator

Jak co roku, wielu Polaków wybierze odpoczynek nad polskim morzem, od Dziwnowa po Hel. By urlopy były jeszcze przyjemniejsze, Biedronka przygotowała dla swoich klientów szereg udogodnień działających w popularnych, nadmorskich miejscowościach. Od kursującego autobusu, po zewnętrzne warzywniaki i sklepy czynne całodobowo. Dodatkowo w Margoninie w woj. wielkopolskim rusza specjalna strefa relaksu od Biedronki.

W okresie wakacyjnym ruch w nadmorskich sklepach sieci Biedronka wzrasta o ok. 130%. W tym roku można spodziewać się, że chętnych na wypoczynek w kraju będzie jeszcze więcej. Urlopowicze poszukują w tym czasie łatwego sposobu na dotarcie do sklepów, by uzupełnić zapasy, Biedronka im to ułatwi.

Autobusem do lata... i do Biedronki

Już od 28 czerwca wszyscy wypoczywający w Łebie mogą korzystać ze specjalnego autobusu, którym łatwo dojadą do sklepu położonego na obrzeżach miasta. Pojazd jest dobrze oznaczony i kursuje w godzinach popołudniowych codziennie, z wyjątkiem niedziel niehandlowych. Pierwszy autobus wyrusza z Biedronki w kierunku ul. Nadmorskiej o godzinie 15.00, kolejne co pół godziny, aż do 19:00, kiedy startuje ostatni kurs. Bilet na przejazd kosztuje symboliczną złotówkę.

Pachnące latem owoce i warzywa

Popularna ryba czy kotlet de volaille z frytkami smakują pysznie, pod warunkiem, że nie zapominamy o odpowiedniej porcji owoców i warzyw. Dzięki temu po wakacjach nie będziemy musieli martwić się o „nadprogramowe wspomnienia” w postaci kilogramów, a jak wiadomo okres letni to też raj dla miłośników świeżych, sezonowych owoców i warzyw. Z myślą o nich, Biedronka od 1 lipca do 31 sierpnia ustawiła przed wybranymi sklepami zewnętrzne warzywniaki, gdzie klienci będą mogli zakupić wybrane przez siebie świeże produkty bez konieczności wchodzenia do sklepu. Warzywniaki Biedronki będą działać przed sklepami w:

Mielnie, ul. Bolesława Chrobrego 4;
Ustroniu Morskim, ul. Chrobrego 18;
Ustce, ul. Plac Dąbrowskiego 1.

Sieć Biedronka cały czas rozwija ofertę warzyw i owoców pochodzących od lokalnych rolników i producentów.
Tyle słońca i jeszcze więcej udogodnień
Co zrobić, gdy zabraknie komuś parasola, klapek lub innych akcesoriów niezbędnych nad morzem? To nie problem, ponieważ Biedronka przy 5 placówkach postawi specjalne namioty z artykułami przemysłowymi. Będą działały przy sklepach w:

Stargardzie, ul. Szczecińska 127, od 11 czerwca do 17 września;
Kołobrzegu, ul. Tarnowskiego 3, od 11 czerwca do 17 września;
Dziwnowie, ul. Słowackiego 8a, od 14 czerwca do 17 września;
Słupsku, ul. Szafranka 2, od 14 czerwca do 19 września;
Koszalinie, ul. Bohaterów Warszawy 29, od 14 czerwca do 19 września.

Aby ułatwić klientom zakupy, gdy klientów w nadmorskich placówkach jest więcej, w terminie od 1 lipca do 31 sierpnia wybrane sklepy Biedronki będą czynne 24 h:

Kołobrzeg, ul. Toruńska 3 i ul. Trzebiatowska 29;
Rewal, ul. Topolowa 1;
Dziwnów, ul. Słowackiego 8a;
Darłowo, ul. Wojska Polskiego 47 i ul. Plażowa 1;
Ustka, ul. Kwiatowa 1, ul. Dąbrowskiego 1 i ul. Słupska 27;
Łeba, al. Świętego Jakuba 39;

Letni relaks w Margoninie
Wypoczywających w Margoninie w województwie wielkopolskim Biedronka zaprasza do strefy chillout zlokalizowanej przy zjeżdżalniach Wake Park Margonin. Plażowicze będą mogli zrelaksować się na leżakach oraz pufach przy dźwiękach muzyki, a najmłodsi będą mieli okazję wziąć udział w licznych zabawach i konkursach. Dla wszystkich sieć przygotowała wodę, napoje izotoniczne oraz lemoniadę.

Strefa funkcjonować będzie od 3.07 w każdą sobotę, aż do końca sierpnia.

Biuro prasowe sieci Biedronka


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ „DIADEM 2021” Dwa dni transgranicznych ćwiczeń i finał w Świnoujściu. Od Heringsdorfu po Świnoujście polskie i niemieckie służby ratownicze ćwiczą by w sytuacjach nadzwyczajnych móc skutecznie nieść pomoc poszkodowanym. Zakończenie tego wielkiego wspólnego treningu wyznaczono na terenie Uznam Arena w Świnoujściu. W ćwiczeniach udział wzięło 120 niemieckich i polskich ratowników, kilkudziesięciu pozorantów, instruktorów oraz fachowców z zakresu zarządzania. Szczególnym kontekstem jest nadzwyczajna sytuacja związana z pandemią. Ćwiczenia rozpoczęły się przy promenadzie w Heringsdorfie. Następnie uczestnicy ćwiczenia przenieśli się pod stację Pogotowia Ratunkowego w tym mieście. Punkt mobilizacyjny oraz centrum dowodzenia akcją ulokowane zostały na parkingu przygranicznym w Ahlbeck. Działania ratowników w tym okresie wymaga szczególnej wiedzy i świetnej koordynacji. Aby więc, w sytuacji szczególnego zagrożenia nie trzeba było szukać porozumienia, przedstawiciele wszystkich służb z obu stron granicy trenują wspólnie. Ćwiczenia z pewnością mocno przyczynią się do rozwoju naszej dobrej współpracy i ustabilizuje naszą sieć kontaktów czerwonokrzyskich, znacznie wykraczających poza oba regiony transgraniczne.■