POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [19.06.2021, 18:04:48] • Świnoujście

Mieszkaniec: Mężczyzna chciał butelkę wody, a przywieźli mu kilka ton

Mieszkaniec: Mężczyzna chciał butelkę wody, a  przywieźli mu kilka ton

fot. Czytelnik

Straż pożarna oraz straż miejska przyjechały do lezącego na ławce mężczyzny. Na ulicy Marynarzy pojawiły się 2 zastępy.

Zdjęcie z miejsca zdarzenia otrzymaliśmy od mieszkańca na kontakt@iswinoujscie.pl. Czytelnik tak skomentował całą sytuację:
- Chciał butelkę wody, a przywieźli mu kilka ton.

Mieszkaniec: Mężczyzna chciał butelkę wody, a  przywieźli mu kilka ton

fot. Czytelnik

Jak poinformowała nas straż pożarna w Świnoujściu, mężczyźnie zmierzono parametry życiowe i podano wodę. Nie wymagał hospitalizacji.

Straż miejska odprowadziła mężczyznę w zacienione miejsce.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 49, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 49

Gość • Poniedziałek [28.06.2021, 09:45:35] • [IP: 62.69.231.**]

Jak dwa zastępy to dwa wielkie samochody?

Gość • Poniedziałek [21.06.2021, 18:03:06] • [IP: 185.210.37.*]

o drący się Andrzejek ze SM...że ktoś ma sumienie go trzymać:/ jego wiedza i podejście to PRL

Mieszkaniec • Poniedziałek [21.06.2021, 18:01:09] • [IP: 188.146.168.*]

Trzeba było mu kupić kilka zgrzewek najtańszej wody Aqua w pobliskim Polo Market albo Oazy z dalszej Biedronki.

Gość • Niedziela [20.06.2021, 21:35:02] • [IP: 178.238.246.***]

Gość • Niedziela [20.06.2021, 20:57:31] • [IP: 31.0.86.**]

Na bogato 🤣🤣🤣

Gość • Niedziela [20.06.2021, 17:50:29] • [IP: 5.173.139.***]

Wezwali 2 zastępy straży bo facetwoi chciało pić czemu się czepiacie... jeszcze sm odprowadziła go w zacienione miejsce

Gość • Niedziela [20.06.2021, 16:20:36] • [IP: 37.8.230.**]

Tylu do jednego pacjenta, czy ktoś w ogóle myśli??

Gość • Niedziela [20.06.2021, 13:47:39] • [IP: 5.172.232.***]

Akcja pt." napoić lumpa"

Mieszkaniec • Niedziela [20.06.2021, 12:58:37] • [IP: 188.146.165.***]

"Tam nie wolno pić" - najczęstsze wytłumaczenie bezdomnych, którym się proponuje udanie się po pomoc do Albertów albo na Portową 10.

Gość • Niedziela [20.06.2021, 12:40:36] • [IP: 188.147.105.**]

Współczuję strażakom, straszny upał hełmy i góra munduru ? Ja się pytam po co ? Gdzie jest zagrożenie ?

Gość • Niedziela [20.06.2021, 12:28:44] • [IP: 87.78.246.***]

Do 108...Niema kolejek to i sie pchaja.

Gość • Niedziela [20.06.2021, 10:39:10] • [IP: 5.173.136.***]

Brak słów !

Gość • Niedziela [20.06.2021, 10:22:47] • [IP: 178.235.147.**]

Ktoś kto zadzwonił powinien dostać mandat za fałszywe powiadomienie służb!

Gość • Niedziela [20.06.2021, 09:52:16] • [IP: 178.238.252.**]

W pobliżu kościoła i żadnej litości dla bliźniego.Miseczki z wodą dla czworonogów czasem się widzi a bezdomnego się omija wielkim łukiem, bo nie wiadomo, czy nie jest nosicielem czegoś.Butelki z wodą, w cienu przy koścele, mogły by stać w ten upał.

Gość • Niedziela [20.06.2021, 08:37:26] • [IP: 62.69.252.***]

jak to jest ostatnio znajomy wzywał karetkę do matki na Warszów nie chcieli przyjechać do spuchniętego brzucha, kobieta zmarła Policja też nie chciała przyjechać. skończyło się, że Policja przywiozła lekarza do stwierdzenia zgonu

Gość • Niedziela [20.06.2021, 08:34:19] • [IP: 83.23.227.***]

alefaniemipotrzebne sa tabletki od boluglowy to znaczy sie ze miprzwioza cala aptekeciesze sie chyba bede miala problem z glowy'

Gość • Niedziela [20.06.2021, 07:05:55] • [IP: 45.88.96.**]

Do takich działań medycznych bez nomexow i hełmów... Przecież to są jaja

Gość • Niedziela [20.06.2021, 05:57:43] • [IP: 176.221.123.**]

Następny delikfent szkoda ze nie mogą z nimi zrobić porządku a tu jeszcze sluzby wzywają za nasze many!many!brak słów!!

Gość • Niedziela [20.06.2021, 00:23:26] • [IP: 178.238.252.**]

Takie rzeczy tylko w Świnoujściu

Gość • Sobota [19.06.2021, 23:49:06] • [IP: 31.11.128.***]

Jak to jest ulica Marynarzy to ja jestem prezydentem Francji.

Gość • Sobota [19.06.2021, 23:14:25] • [IP: 89.151.36.***]

A ja myślałem że oni tylko do kotków jeżdżą tu się okazało że cierpiącym na tzw. kaca wodę dowożą. ..

Mieszkaniec • Sobota [19.06.2021, 22:46:04] • [IP: 188.146.162.***]

Cóż, do Albertów albo na Portową 10 nie pójdą, bo" tam nie wolno pić".

Gość • Sobota [19.06.2021, 21:40:48] • [IP: 31.0.77.**]

Jeden zastęp straży pożarnej w sile 6 ludzi i patrol straży miejskiej nie wystarczyły?

Gość • Sobota [19.06.2021, 21:37:05] • [IP: 178.235.147.**]

Menele. Im nic nie grozi. Mają skorupę z brudu. Jak już straż pożarna tam była to mogli ich trochę sikawką umyć. ..

Gość • Sobota [19.06.2021, 21:23:48] • [IP: 178.238.247.**]

Wcale nie jest to śmieszne. Przy takiej pogodzie możliwe są różne zdarzenia. Gdyby nie wezwano pomocy a na ławce leżał by chory lub nieżywy, wtedy byłaby sensacja.

Oglądasz 1-25 z 49
■ 14.08, godz. 19.00 Koncert zespołu Stary Szmugler – Port Kultury Pomorza Zachodniego 2021, Muszla Koncertowa przy Promenadzie, wstęp wolny, organizator MDK Świnoujście ■
■ Adidasy zamiast auta? Miasto przedstawia koncepcję zarządzania ruchem Po „haraczu” za parkowanie w centrum, pojawiły się kolejne pomysły, które mają dotknąć świnoujskich kierowców. Niewiele czasu na wyrażenie opinii w tej sprawie dał mieszkańcom Urząd Miasta ■ Zachwaszczone skwery na głównych ciągach komunikacyjnych. Zieleń w mieście to bardzo ważna rzecz, nie tyko ze względów estetycznych. W naszym mieście jest dużo roślin ozdobnych posadzonych na skwerach, w donicach, gazonach i na ulicznych wysepkach. Jednak najwyraźniej od czasu nasadzenia przestano się interesować stanem tych roślin - toną w wybujałych chwastach. O sprawie poinformował mieszkaniec ■ Siedem lat temu, w czerwcu 2014 dyrektor Urzędu Morskiego w Szczecinie podpisał z Centrum Unijnych Projektów Transportowych umowę na dofinansowanie ważnej inwestycji. Same tylko prace przygotowawacze do modernizacji toru wodnego Świnoujście-Szczecin do głębokości 12,5 m prawie dwa miliardy złotych. Dopiero po ich wykonaniu ruszyły zasadnicze roboty. Na Zalewie Szczecińskim postały sztuczne wyspy, tor wodny pogłębiono do planowanej głębokości, umocnione zostały nabrzeża, powstały nowe obrotnice dla statków, połączono i udrożniono stare kanały. Wtorek, 6 lipca na wzgórzu górującym nad Zalewem Szczecińskim oficjalnie podsumowano dotychczas wykonane prace. ■ PLK zwiększają możliwości kolei w obsłudze towarowej portów Pomorza Zachodniego ■ Po wielogodzinnej dyskusji Rada Miasta przyjęła przedłożone sprawozdanie finansowe i udzieliła prezydentowi Świnoujścia absolutorium z wykonania budżetu miasta w roku 2020 ■