POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [11.06.2021, 17:25:41] • Świnoujście

Piłkarze SP1 dwukrotnym zwycięzcą Zielonych Wyzwań

Piłkarze SP1 dwukrotnym zwycięzcą Zielonych Wyzwań

fot. AP Baltica Świnoujście

Uczniowie klas sportowych z Szkoły Podstawowej Nr 1 w Świnoujściu we współpracy z Akademią Piłkarską Baltica przystąpili do ogólnopolskiego projektu organizowanego przez PZPN pod hasłem „Z podwórka na stadion” o puchar Tymbarka-Zielone Wyzwania.

Zielone Wyzwania to piłkarskie konkursy sprawdzające umiejętności i kreatywność. Rywalizacja w ramach „Zielonych Wyzwań” odbywała się w trzech kategoriach wiekowych: do lat 8, 10 oraz 12 – oddzielnie dla dziewcząt i chłopców. Na początku każdego miesiąca (luty, marzec, kwiecień, maj) Polski Związek Piłki Nożnej przedstawiał treść nowego wyzwania.

Piłkarze SP1 dwukrotnym zwycięzcą Zielonych Wyzwań

fot. AP Baltica Świnoujście

Miło nam poinformować, że jako jedyna szkoła w Polsce, Szkoła Podstawowa Nr. 1 w Świnoujściu stanęła aż 5-krotnie na podium, z czego dwukrotnie wygrała nagrodę główną. Za zwycięstwo uczniowie otrzymali sprzęt sportowy oraz wygrali dwudniowy wyjazd do Warszawy na szkolenia prowadzone przez trenerów PZPN w tym trenera reprezentacji Polski U-15 Rafała Lasockiego.

Piłkarze SP1 dwukrotnym zwycięzcą Zielonych Wyzwań

fot. AP Baltica Świnoujście

Podczas pobytu w Warszawie ekipa ze Świnoujścia pod opieką trenerki Katarzyny Charusta została wyróżniona przez komisje organizatorów za nadzwyczajną kreatywność oraz zaawansowane umiejętności piłkarskie. Dzieci przeżyły fantastyczną przygodę i wróciły uskrzydleni do Świnoujścia.

AP Baltica


komentarzy: 10, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-10 z 10

Gość • Sobota [12.06.2021, 08:13:08] • [IP: 5.173.137.***]

Brawo SP nr 1 !! Brawo chłopaki !! Nie tylko wyjazd był nagrodą ale również sprzęt dla szkoły !! Zajebista inicjatywa Tymbark" ZIELONE WYZWANIA " !!

Gość • Sobota [12.06.2021, 08:04:08] • [IP: 31.0.176.**]

CO PO NIEKTÓRYM GACIE DALI PO STARSZYM BRACIE HA HA. TRENERKĘ WYMIENIĄ NA KATECHETKĘ. CZARNEK JUŻ W PRZYSZŁYM ROKU ZAKAŻE TEJ DZIAŁALNOŚCI JAK NA PIELGRZYMKĘ NIE POJADĄ NA WAKACJACH, LUB 100% DZIECI NIE BĘDZIE KATOLIKAMI. BIEDNE TE DZIECI I ICH PRZYSZŁOŚĆ.

Gość • Piątek [11.06.2021, 22:17:04] • [IP: 46.231.56.***]

Oho pani Katrina

Gość😍 • Piątek [11.06.2021, 21:56:09] • [IP: 109.41.131.***]

Bravo Ksawery, ciocia jest bardzo dumna z Ciebie , pozdrawiam z Gery😍

Gość • Piątek [11.06.2021, 20:37:06] • [IP: 31.11.130.**]

Brawo chłopaki ! 👍

Gość • Piątek [11.06.2021, 20:33:29] • [IP: 5.173.11.***]

Brawo SP1 !!

Gość • Piątek [11.06.2021, 19:42:00] • [IP: 178.238.253.***]

Brawo dzieciaki.Szacunek dla p.TRENER

Gość • Piątek [11.06.2021, 19:09:33] • [IP: 176.221.122.**]

Bardzo dobrze sport to zdrowie, jak najdalej od narkotyków i lgbt

Gość • Piątek [11.06.2021, 18:17:23] • [IP: 176.221.122.***]

xD elegancko rozpykali wszystkich i zgarneli podwojna glowna nagrode. w tym wieku takie osiagniecia to jest o czym opowiadac w przyszlosci, nawet jesli kariera sie nie potoczy jakbysmy chcieli. skoro byli znaczaco lepsi od pozostalych, to pzpn powinien baczniej przyjrzeć się tym młodym zawodnikom. moze w przyszlosci w takim skladzie bedzie grala nasza reprezentacja? DO ROBOTY MAŁOLATY

Gość • Piątek [11.06.2021, 18:13:35] • [IP: 213.76.131.**]

Szacunek Pani Trener. Bez Pani by się to nie udało. Gratulacje dla dzieciaków.

Oglądasz 1-10 z 10
■ W ciągu dnia na zachodzie kraju prognozowane są upały - temperatura maksymalna wzrośnie do około 31°C/33°C. ■ Właściciele nieruchomości, którzy zainteresowani są usunięciem ze swoich posesji wyrobów zawierających azbest, mogą w nieprzekraczalnym terminie do dnia 18 czerwca 2021 r. składać w Biurze Obsługi Interesanta Urzędu Miasta Świnoujście przy ul. Wojska Polskiego 1/5 wypełnione wnioski wraz z kompletem wymaganych załączników. ■ Czy Świnoujście płaci kary za przekroczenia dopuszczonych dla miasta limitów wodnych? Czy mieszkańcy i przedsiębiorcy mogą się obawiać, że w mieście zabraknie wody? Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Świnoujściu zapytaliśmy o koszty dwóch inwestycji: budowę ujęcia słonawej wody i stacji uzdatniania wody w Świnoujściu. Interesowało nas m. in. z czego wynika 50-procentowa różnica w oszacowaniu wartości zamówienia w stosunku do stawek uzyskanych w wyniku rozeznania rynku. ■