POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [09.06.2021, 20:46:06] • Świnoujście

Paliły się deski. Do akcji ruszyli strażacy. Zobacz film!

Paliły się deski. Do akcji ruszyli strażacy. Zobacz film!

fot. Oliver Britton

Pożar wybuchł w nocy nieopodal kotłowni na ulicy Chrobrego.



Przed godziną 2:00 strażacy otrzymali wezwanie- paliły się deski obok niedoszłej kotłowani przy ulicy Chrobrego. Na miejsce przyjechały jednostki PSP i Straż Wojskowa, potem policja.

Paliły się deski. Do akcji ruszyli strażacy. Zobacz film!

fot. Oliver Britton

Strażacy ugasili pożar, ale wciąż się mocno dymiło, więc weszli do kotłowni i z zewnątrz schłodzili wodą ściany tego budynku. Następnie przyjechało Pogotowie Gazowe.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 17, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-17 z 17

Gość • Czwartek [10.06.2021, 20:36:27] • [IP: 176.221.122.**]

NA TYM TERENIE hELITEX ZROBIL SOBIE MAGAZYN ODPADOW, DLATEGO BYLO CO PODPALIC, NA MONTAZ DASZKOW NAD WEJSCIAMI DO KLATEK SCHODOWYCH PRZY b.wEZESNIA 48-51 MIESZKANCY CZEKALI 3 LATA, A WYKONUJA JE PRACOWNICY, KTORZY WLASNIE POD TYM KOMINEM GROMADZA ROZNE ODPADY!!

Gość • Czwartek [10.06.2021, 20:34:11] • [IP: 176.221.122.**]

TA KOTLOWNIA JUZ DAWNO POWINNA BYC ROZEBRANAWLASICIEL DAWNO NIE ZYJE!!KOMIN RDZEWIEJ I TYLKO CZEKAC AZ SIE PRZEWROCI!!STARZ POZARNA Z DRABINA STOI OBOK CIAGLEGO ZAGROZENIA, GDYZ ID NIEMAL ROKU JAKIS DRWAL TNIE I TRZYMA STERTY GALEZI, POCIETY DRZEW ITD.DLACZEGO NIKT CHOCIAZBY PRZY TEJ OKAZJI NIE REAGUJE??!

Gość • Czwartek [10.06.2021, 11:45:40] • [IP: 176.221.122.***]

Za te kotłownie i ich samopas powinien ktoś odpowiedzieć. Podobno miasto trzyma na nich łapę

Gość • Czwartek [10.06.2021, 11:43:29] • [IP: 46.231.56.**]

Od kilku dni ok. godz 22-ej i nad ranem ok.5-ej w okolicach ulic:Olsztyńska, Chełmska, Rycerska pewnie tez osiedle" Rycerska" ktoś pali plastik.Dni są ciepłe, okna otwarte nie da się oddychać, smród jest okropny, duszący.Gdzie jest ten dron, który namierza takich trucicieli?

Gość X • Czwartek [10.06.2021, 10:39:24] • [IP: 176.221.123.*]

Gość • Środa [09.06.2021, 22:51:50] • [IP: 185.210.39.***]Gość • Środa [09.06.2021, 23:07:05] • [IP: 176.221.122.***] bo takie mają prawo i obowiązek. Mnie jakoś nie obudzili, choć musieli przy moim bloku jechać.

Gość • Czwartek [10.06.2021, 07:56:34] • [IP: 37.248.224.**]

PODPALAJĄ I NAGRYWAJĄ FILMIKI Z PODPALENIA I POŻARU -FILMY KRĄŻĄ PO INTERNECIE Z OSTATNICH PODPALEŃ W MIEŚCIE. POLICJA MA TO W DUPIE WOLI PAŁOWAĆ POD SEJMEM I WYSTAWIAĆ MANDATY.

Gość • Czwartek [10.06.2021, 04:17:52] • [IP: 83.23.223.***]

DO GOŚCIA: Środa [09.06.2021, 21:06:51] • [IP: 5.173.139.**] A CZY TO PRAWDA, ŻE LECZYŁEŚ SIĘ W KOCBOROWIE I DAŁEŚ NOGĘ STAMTĄD ?

Gość • Czwartek [10.06.2021, 01:25:33] • [IP: 31.0.74.***]

To wlasność komuszej spółki w składzie : Rusakiewicz, Kuźma i jesze jeden. Te 3 kotłownie gazowe miały im zapewnić raj na ziemi i likwidację kotłowni mieskiej. Na szczęście radni nie dali na to zgody mimo prób zarządu miasta.

Gość • Środa [09.06.2021, 23:07:05] • [IP: 176.221.122.***]

Dlaczego straż pozarna używa syren w środku nocy jadąc po pustych ulicach?? Sygnał świetlny całkowicie by wystarczyl! Obudzili pół miasta!!

Gość • Środa [09.06.2021, 23:00:50] • [IP: 37.47.160.***]

Pce eudo

Gość • Środa [09.06.2021, 22:58:10] • [IP: 5.173.131.***]

Ratujcie Lidla kyrje elejson

Gość • Środa [09.06.2021, 22:51:50] • [IP: 185.210.39.***]

Wszystko okej ale czy musza jeździć o 1:30 w nocy na sygnałach dźwiękowych ?? Całe miasto musi wiedzieć ze się pali ?

E GAD • Środa [09.06.2021, 22:47:47] • [IP: 176.221.122.**]

TAK PRZY OKAZJI TEJ IMPREZY, YOUTUBE : Czesław Niemen - Płonąca stodoła [Official Audio]

Gość • Środa [09.06.2021, 22:46:28] • [IP: 176.221.122.***]

Straz miejska moglaby w koncu pogonic meneli ktorzy tam regularnie koczuja, ale to nie teren miasta wiec oni nic nie moga.

Gość • Środa [09.06.2021, 22:35:54] • [IP: 178.238.253.***]

Ładny widok.

Gość • Środa [09.06.2021, 21:06:51] • [IP: 5.173.139.**]

A czy to prawda że SCULI przeszedł na ciemną stronę mocy? A czy to prawda że śpiewał pod celą aż miło? A czy to prawda że Klaudia doprawiła SCULEMU poroże? A czy to prawda że SCULI wszystko wyznał na przesłuchaniu? A czy to prawda że SCULI wyszedł za zeznania z paki ? A czy to prawda że SCULI nigdy nie był SCULIM?

Gość • Środa [09.06.2021, 20:48:43] • [IP: 88.218.253.***]

Ale dzielni! BRAWO BRAVISSIMO!

Oglądasz 1-17 z 17
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Starszy mężczyzna upadł na terenie Galerii Corso. Doznał na tyle licznych urazów, że zdecydowano się na przetransportowanie go do szpitala LPR. Do upadku doszło 03.08.2021 około godziny 14:00 w Galerii Corso. Na miejsce przyjechali ratownicy medyczni, którzy zabezpieczyli poszkodowanego. Około godziny 15.00 mężczyznę zabrał śmigłowiec LPR. ■ Adidasy zamiast auta? Miasto przedstawia koncepcję zarządzania ruchem Po „haraczu” za parkowanie w centrum, pojawiły się kolejne pomysły, które mają dotknąć świnoujskich kierowców. Niewiele czasu na wyrażenie opinii w tej sprawie dał mieszkańcom Urząd Miasta ■ Zachwaszczone skwery na głównych ciągach komunikacyjnych. Zieleń w mieście to bardzo ważna rzecz, nie tyko ze względów estetycznych. W naszym mieście jest dużo roślin ozdobnych posadzonych na skwerach, w donicach, gazonach i na ulicznych wysepkach. Jednak najwyraźniej od czasu nasadzenia przestano się interesować stanem tych roślin - toną w wybujałych chwastach. O sprawie poinformował mieszkaniec ■ Siedem lat temu, w czerwcu 2014 dyrektor Urzędu Morskiego w Szczecinie podpisał z Centrum Unijnych Projektów Transportowych umowę na dofinansowanie ważnej inwestycji. Same tylko prace przygotowawacze do modernizacji toru wodnego Świnoujście-Szczecin do głębokości 12,5 m prawie dwa miliardy złotych. Dopiero po ich wykonaniu ruszyły zasadnicze roboty. Na Zalewie Szczecińskim postały sztuczne wyspy, tor wodny pogłębiono do planowanej głębokości, umocnione zostały nabrzeża, powstały nowe obrotnice dla statków, połączono i udrożniono stare kanały. Wtorek, 6 lipca na wzgórzu górującym nad Zalewem Szczecińskim oficjalnie podsumowano dotychczas wykonane prace. ■ PLK zwiększają możliwości kolei w obsłudze towarowej portów Pomorza Zachodniego ■ Po wielogodzinnej dyskusji Rada Miasta przyjęła przedłożone sprawozdanie finansowe i udzieliła prezydentowi Świnoujścia absolutorium z wykonania budżetu miasta w roku 2020 ■