POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [06.06.2021, 12:21:36] • Świnoujście

Internauta: Kolejka jak cholera!

Internauta: Kolejka jak cholera!

fot. Czytelnik

Kolejka oczekujących na przeprawę promową sięga aż do terenu budowy tunelu. Czy nie można było przewidzieć, że podczas długiego weekendu będzie wzmożony ruch samochodowy? S woje wrażenia opisuje internauta.



- Jeszcze nigdy tak nie było, żeby aż tutaj się kończyła kolejka na samochody! Do godziny 11.00 są wyjazdy z apartamentów i hoteli. W czym jest problem, że aż są takie problemy? Przecież promy funkcjonowały zawsze i powinny śmigać nawet cztery w tak drastycznym momencie - Karsibory są też przecież wyremontowane. Do tego mamy 4 Bieliki i co NIE DA SIĘ NIC ZROBIĆ?- pisze internauta.

Internauta: Kolejka jak cholera!

fot. Czytelnik

Tymczasem kolejka samochodów wciąż rośnie, a mamy dopiero południe...

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 75, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 75

Gość • Poniedziałek [07.06.2021, 12:02:35] • [IP: 176.221.123.**]

Żegluga nic nie publikuje co się dzieje na przeprawie a po drugie na Karsibór przeprawie nie obowiązuje zakaz wysiadania z auta czy cokolwiek co jest napisane na tabliczkach informacyjnych każdy robi co chce przeciskają się i trącają lusterka a jest zakaz wychodzenia z aut hymmm przylądek czy nikt nie umie kontrolować tego

Rex • Poniedziałek [07.06.2021, 09:05:32] • [IP: 37.47.192.**]

A stójcie sobie ja jeżdzę przez Kołbaskowo hahahahaha

Gość • Poniedziałek [07.06.2021, 01:36:41] • [IP: 37.47.166.***]

DLACZEGO ŻEGLUGA NA SWOJEJ STRONIE NIE PUBLIKUJE STATYSTYK Z OBŁOŻENIA PROMÓW/CZASEM OCZEKIWANIA NA PRZEPRAWE Z PODZIAŁEM NA GODZINY? WTEDY KAZDY MÓGLBY SPRAWDZIC KIEDY JEST NAJMNIEJSZA KOLEJKA I WTEDY SIĘ PRZEPRAWIAĆ. PRZECIEŻ TO TAKIE PROSTE, POTRZEBA TYLKO TROCHE DOBREJ CHĘCI I WYOBRAŹNI!

Gość • Niedziela [06.06.2021, 22:05:49] • [IP: 188.147.124.***]

Ja bym jechał przez Niemcy niż czekać nie wiadomo ile

Gość • Niedziela [06.06.2021, 19:40:32] • [IP: 176.221.123.***]

Świnoujscie jest Oknem na Świat i tu wszyscy jadą i zostawiaja swoje pieniądze

Gość • Niedziela [06.06.2021, 19:04:06] • [IP: 213.25.129.***]

Kochani turyści, dajcie sobie już spokój. Bałtyk w Polsce jest szeroki. Po cholerę tutaj przyjeżdżacie a, potem narzekacie. Naprawdę w Świnoujściu nikt na Polaków nie czeka, tutaj liczy się Niemiec, na Was, miejscowi tylko narzekają. Jak Was nie chcą, to po co się pchacie!!

Gość • Niedziela [06.06.2021, 18:19:55] • [IP: 205.201.55.**]

Niech stoją ciecie

Gość • Niedziela [06.06.2021, 17:25:16] • [IP: 5.173.142.**]

Po co tu przyjeżdżają ?mieszkańcy ich nie chcą !syf tylko zostawiają !

Gość • Niedziela [06.06.2021, 17:01:40] • [IP: 176.221.123.***]

Ha ha ha niektórym długi weekend się jeszcze wydłużył o jrden dzień, w kolejce.

Gość • Niedziela [06.06.2021, 16:41:46] • [IP: 176.221.123.***]

wynają dla Świnoujscia dodatkowe promy na sezon 4 szt

Gość • Niedziela [06.06.2021, 16:34:34] • [IP: 176.221.123.***]

przez Niemcy do Szczecina tylko dłuższa o 35 km uruchomic wszystkie 8 promów dla obcych nie wyjada

Gość • Niedziela [06.06.2021, 16:22:58] • [IP: 5.173.137.**]

troche postoja ale i tak nie zmadrzeja niespodzianka jeszcze w kijewie ich czeka. skoro castorama mogla sobie wynajac prom to turysci niech sie tez zrzuca dlaczego z naszych pieniedzy dzbanow mamy wozic dodatkowymi promami

Gość • Niedziela [06.06.2021, 15:58:55] • [IP: 37.47.184.***]

Gość • Niedziela [06.06.2021, 14:20:06] • [IP: 185.210.37.**] - a Zadupioujście to duże miasto ? Pomyśl czasem nim coś chlapniesz, to naprawdę nie boli.

Gość • Niedziela [06.06.2021, 15:55:11] • [IP: 176.221.122.*]

Zgadzam się z przedmówcą. Wydmy już całkiem wyprzedane, żadnych parkingów dla mieszkańców. Drogi na osiedlach mieszkaniowych to III świat. A pan prezydent czeka tylko na swój pomnik w postaci tunelu. On jego zastępca i zastępca zastępcy od żeglugi którego nigdy w pracy nie ma.

Gość • Niedziela [06.06.2021, 15:37:01] • [IP: 37.120.197.**]

A czemu przez Niemcy nie pojadą? 50 zł więcej na paliwo pójdzie? a to nie, 50 zł w kieszonce to czekać i nie marudzić.

Gość • Niedziela [06.06.2021, 15:35:07] • [IP: 37.120.197.**]

DY MI SJA, DYMISJA! Rozpisać wybory i wyłonić nowe władze. REFERENDUM REFERENDUM!

Gość • Niedziela [06.06.2021, 15:32:49] • [IP: 37.47.155.***]

Niech stoją, skoro koniecznie musieli przyjeżdżać do Świnoujścia. Następnym razem dwa razy się zastanowią zanim tu przyjadą. Można pociągiem, ale po co trzeba wjechać na plażę samochodem. Żegnajcie na zawsze.

Gość • Niedziela [06.06.2021, 15:28:09] • [IP: 176.221.123.**]

Ważne że turysta kasę zostawił

Gość • Niedziela [06.06.2021, 15:27:13] • [IP: 37.47.176.**]

Dzuwię się ludziom, że przyjeżdżają do tej zapyziałej betonowej dziury. Jest wiele piękniejszych miast i miasteczek nad morzem, bez problemów komunikacyjnych i personalnych. Tu niech szkopy się kiszą z cebulakami świnoujskimi.

Gość • Niedziela [06.06.2021, 15:20:56] • [IP: 176.221.122.***]

Bardzo dobrze! Niech stoją i zapamiętają

Gość • Niedziela [06.06.2021, 14:52:59] • [IP: 176.221.122.**]

A co to granica zamknięta? Niech jadą przez Niemcy, tak robią miejscowi.Macie namiastkę tunelu, będzie jeszcze gorzej.dlatego przyjeżdżajcie PKP.

Gość • Niedziela [06.06.2021, 14:41:19] • [IP: 89.151.39.**]

To co napisał :Gość • Niedziela [06.06.2021, 13:56:44] • [IP: 37.120.197.**], to prawda. Bardzo wielu mieszkańców się tak czuje. My mieszkańcy kompletnie się nie liczymy. Mają nas gdzieś.

Gość • Niedziela [06.06.2021, 14:34:30] • [IP: 37.47.174.***]

Coraz więcej samochodów

Gość • Niedziela [06.06.2021, 14:32:56] • [IP: 176.221.122.**]

przeciez promy to najwazniejsza atrakcja naszego miasta, warto robic zdjecia.

Gość • Niedziela [06.06.2021, 14:30:55] • [IP: 176.221.122.**]

trzabylo jechac do sopotu albo zakopanego albo miedzyzdrojow a nie teraz narzekac, tam pewnie nie ma kolejek a najlepsza opcja to samolot.pozdrawiam turystow a co my mieszkancy codziennie chodzacy do pracy mamy powiedziec.

Oglądasz 1-25 z 75
■ Obchody uroczystości z okazji Dni Morza zostaną upamiętnione poprzez złożenie kwiatów przez reprezentantów Urzędu Miasta w imieniu wszystkich delegacji w dniu 25 czerwca 2021 roku o godz. 11 na Placu Rybaka pod pomnikiem "Tym, którzy nie powrócili z morza". Osoby zainteresowane upamiętnieniem uroczystości mogą w ciągu całego dnia składać wiązanki kwiatów. Rozwiązanie to podyktowane jest zachowaniem obowiązujących środków ostrożności w ramach trwającej epidemii ■ Apel mieszkańców Przytoru-Łunowa. Mieszkańcy Przytoru-Łunowa zwrócili się z pisemną prośbą do prezydenta miasta Janusza Żmurkiewicza, o pilne rozwiązanie dużego problemu dzieci i rodziców jeszcze przed tegorocznymi wakacjami. „My niżej podpisani mieszkańcy dzielnicy Przytór/Łunowo, rodzice i opiekunowie dzieci w wieku szkolnym, zwracamy się z prośbą o zorganizowanie półkolonii w oparciu o bazę dydaktyczną dzielnicy lub filię MDK. Prośbę swą motywujemy tym, iż dzieci po całorocznym przebywaniu w przymusowym odosobnieniu potrzebują kontaktów, które w wielu przypadkach muszą być zainicjowane metodycznie, z pomocą specjalistów pedagogów, psychologów czy terapeutów zajęciowych. Wiemy, że od strony prawnej nie ma przeszkód dla organizacji tego typu opieki wakacyjnej, dlatego prosimy o pozytywne rozpatrzenie naszej prośby z wyrazami szacunku” ■ Właściciele nieruchomości, którzy zainteresowani są usunięciem ze swoich posesji wyrobów zawierających azbest, mogą w nieprzekraczalnym terminie do dnia 18 czerwca 2021 r. składać w Biurze Obsługi Interesanta Urzędu Miasta Świnoujście przy ul. Wojska Polskiego 1/5 wypełnione wnioski wraz z kompletem wymaganych załączników. ■ Czy Świnoujście płaci kary za przekroczenia dopuszczonych dla miasta limitów wodnych? Czy mieszkańcy i przedsiębiorcy mogą się obawiać, że w mieście zabraknie wody? Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Świnoujściu zapytaliśmy o koszty dwóch inwestycji: budowę ujęcia słonawej wody i stacji uzdatniania wody w Świnoujściu. Interesowało nas m. in. z czego wynika 50-procentowa różnica w oszacowaniu wartości zamówienia w stosunku do stawek uzyskanych w wyniku rozeznania rynku. ■