POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [18.05.2021, 15:12:09] • Świnoujście

Wyróżnienia dla świnoujskiego samorządu

Wyróżnienia dla świnoujskiego samorządu

fot. Urząd Miasta Świnoujście

Z dumą zawiadamiamy, iż w corocznym rankingu „Perły Samorządu" organizowanym przez Dziennik Gazetę Prawną otrzymaliśmy wyróżnienie w kategorii „Samorządowy Lider Komunikacji i Promocji 2021".

Doceniona została ubiegłoroczna kampania promocyjna „Świnoujście Wyspy Możliwości", dzięki której Świnoujście pozycjonowane jest w klasie premium, jako miasto będące nadbałtyckim liderem bezpiecznego i komfortowego wypoczynku, jakości oraz wysokich standardów bezpieczeństwa porównywalnych z międzynarodowymi.

Wyróżnienia dla świnoujskiego samorządu

fot. Urząd Miasta Świnoujście

Gmina otrzymała również wyróżnienie w rankingu "Perły Samorządu 2021", prowadzonym przez redakcję GDP i znalazła się w gronie dziesięciu najlepszych gmin miejskich do 100 tysięcy mieszkańców.

Jarosław Jaz
Rzecznik Prasowy Prezydenta Miasta Świnoujście
Biuro Informacji i Konsultacji Społecznych
Urząd Miasta Świnoujście


komentarzy: 23, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-23 z 23

Gość • Środa [19.05.2021, 14:16:10] • [IP: 62.69.252.***]

i bardzo dobrze nie bedziemy plakac nareszcie odychniemypowyborach

Gość • Środa [19.05.2021, 10:57:04] • [IP: 31.0.50.***]

Rzucanie pereł między świnie. Ha ha ha. Chyba trafniej się nie da.

Gość • Środa [19.05.2021, 10:42:17] • [IP: 185.210.39.**]

Wybory nic nie dadzą, skoro J.E. i tak kończy karierę i śmiga do Poznania.

Gość • Środa [19.05.2021, 09:48:41] • [IP: 37.47.134.***]

Za reklamy (czytaj za pieniądze) wszystko można kupić... w tym perły :)

Gość • Wtorek [18.05.2021, 22:39:23] • [IP: 78.10.206.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Wtorek [18.05.2021, 22:38:39] • [IP: 78.10.206.**]

"Chwalą nas. -Kot My Ciebie, Ty nas..."

Gość • Wtorek [18.05.2021, 21:55:22] • [IP: 37.47.153.**]

Te wszystkie komentarze to wisienka na torcie do tego artykułu.Byleby tylko nagrodzony to zrozumiał.

Gość • Wtorek [18.05.2021, 21:03:22] • [IP: 5.62.20.**]

GENERALNIE to nie ma na kogo głosować tan co rządzi zrujnował to miasto, nie ma tu nic dla mieszkańców, nie ma restrykcji każdy robi co chce, policja tylko wozi się i ogólnie ma wszystko gdzieś, ludzie srają psami i puszczają gdzie chcą, ceny z kosmosu, szkoda gadać, ale póki dzieci w szkole trzeba tu wegetować

Gość • Wtorek [18.05.2021, 20:27:51] • [IP: 77.115.133.***]

Kolejne wybory zweryfikują dojrzałość mieszkańców miasta. Osobiście uważam, że obecna władza niszczy to miasto a PROBLEMY dopiero się zaczną, wszystko przed nami.

Gość • Wtorek [18.05.2021, 20:03:17] • [IP: 89.151.33.***]

Gratulacje

Gość • Wtorek [18.05.2021, 19:33:30] • [IP: 62.69.252.***]

swoj swojego zawsze bedzie wyroznial czy na to zasluguje czy tez nie

Gość • Wtorek [18.05.2021, 19:29:41] • [IP: 62.69.252.***]

to jakis znajomek to wyroznienie dal zakolejki na promie za komary czym tu sie chwalic jak by PISo nas nie zadbal to nasz urzad z mieszkancow gozik sobie robi tam sie licza bogacze

Gość • Wtorek [18.05.2021, 19:21:22] • [IP: 176.221.123.***]

To są sztuczne perły :))))))) !!

Gość • Wtorek [18.05.2021, 18:41:10] • [IP: 31.11.129.***]

Nie róbcie sobie jaj. Za zeszłoroczną promocję? jaka promocję?

Gość • Wtorek [18.05.2021, 18:39:59] • [IP: 178.238.246.***]

Żmur naszą perłą BUHAHAHAHA :-D

Gość • Wtorek [18.05.2021, 18:12:31] • [IP: 176.221.123.**]

Ocenili jak??Po sprawozdaniu nadesłanym przez UM..

Gość • Wtorek [18.05.2021, 17:41:42] • [IP: 178.238.246.***]

No i te perły wciąż rzucane są przed te wiecznie niezadowolone wieprze. A tak na serio ile to wyróżnienie kosztowało magistrat ?

Gość • Wtorek [18.05.2021, 17:12:04] • [IP: 164.127.218.***]

Co na to zwolennicy linii nieustannego potępiania i negowania? Nie głosowałem na postkomunistę realnego, Żmurka jak i na postkomunistkę ideową Agatowską, na tego pierwszego ze względu na wbicie betonowego kołka Radissona oraz zawalanie klimatycznej dzielnicy nadmorskiej blokami wczasowymi plus za projekt ulicy przez obrzeże Parku Zdrojowego, ale moje pytanie kieruję do tych, którzy za WSZYSTKO potępiają Żmurka, czyli w gruncie rzeczy pytam o ich umysł, na ile mogą racjonalnie oceniać cokolwiek na publicznych forach.

Gość • Wtorek [18.05.2021, 16:49:00] • [IP: 188.146.160.**]

Ile to kosztowało??

Gość • Wtorek [18.05.2021, 16:47:19] • [IP: 176.221.122.***]

Buhahaha klątwa czarnej perły... ;-P nieustającymi elementami promocji są chmary komarów w sezonie, strefy płatnego parkowania, krzywe i zakorkowane ulice, kolejki do promów, betonowe grzyby i zepsute fontanny z nazwą miasta podczepioną na trytytki. Nie zapominajmy o fantastycznej kampanii promocyjnej, na którą wydano łącznie więcej złotówek, niż mieści się osób na naszej plaży... Brawo!

Gość • Wtorek [18.05.2021, 16:32:24] • [IP: 37.47.153.**]

Ha ha bo padnę. Ile ta nagroda kosztowała lepiej proszę napisać.Miasto gdzie prawdziwej toalety nie ma przy promach karsibór.Taka promocja. Sami się nagradzają a mieszkaniec się nie liczy.Wzór brać z Międzyzdrojów, Bornego Sulinowa i Kołobrzegu.Znowu chłopczyk dostał medal.Jak bardzo musi się cieszyć i jak go dowartościowano. Starsi ludzi to jak maluchy w żłobku lubią się chwalić i być nagradzani.Lepiej poprawcie fale dunaju na Wojska Polskiego.

Gość • Wtorek [18.05.2021, 15:52:42] • [IP: 88.218.253.***]

Ja bym chciał władze gdzie mieszkańcy są na pierwszym miejscu, gdzie mieszkańcy są najważniejsi. A po SPP i takiej rozbudowie hoteli czuje że to turyści są najważniejsi a nie ja. Czuje się pominięty i ignorowany jako mieszkaniec.

Gość • Wtorek [18.05.2021, 15:25:59] • [IP: 88.218.255.**]