POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [16.05.2021, 13:45:30] • Świnoujście

Służby prowadziły poszukiwania na wodzie. Chodziło o nastolatków

W środę, 12 maja br. na Kanale Piastowskim, Kanale Mielińskim oraz Zalewie Kamieńskim trwały poszukiwania nastolatków, którzy zaginęli w miejscowości Ledna w województwie Lubuskim. Niestety znany już jest finał tej historii, który okazał się tragiczny. Ciało jednego z nastolatków zostało odnalezione w Odrze.

Jak widać, służby miały jednak realne przesłanki do tego, aby sądzić, że nastolatkowie mogli przebywać w naszym mieście. Działania w Świnoujściu prowadziła policja przy udziale strażaków. Na miejscu pojawiła się łódź strażacka.

- Funkcjonariusze z Posterunku Wodnego Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu dokonali sprawdzenia wód na terenie podległym pod KMP w Świnoujściu w związku z zaginięciem dwóch nastolatków w miejscowości Ledno. Czynności realizowane są od 12 maja i trwają do odwołania. Ze względu na fakt, że KMP w Świnoujściu nie jest koordynatorem poszukiwań, nie posiadam szczegółowych danych dotyczących zaangażowanych w działania sił i środków innych służb niż KMP w Świnoujściu - poinformował nas Kamil Zwierzchowski z KMP w Świnoujściu.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 2, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-2 z 2

Gość • Wtorek [25.05.2021, 08:42:01] • [IP: 89.151.38.***]

Gość • Czwartek [20.05.2021, 10:05:46] • [IP: 176.221.122.***]

Oglądasz 1-2 z 2
■ Seniorzy, możecie się zaszczepić przeciwko grypie Każdy, kto ukończył 60. rok życia, może skorzystać z akcji szczepienia przeciwko grypie, organizowanej przez Szpital Mieski im. Jana Garduły. Szczepienia dla seniorów rozpoczynają się 17.09.2021r. i będą dostępne do końca października 2021 r. Akcja jest finansowana przez Miasto, informację przekazał Jarosław Jaz Rzecznik Prasowy Prezydenta Miasta Świnoujście. ■
■ 19 września Wyspiarka zakończyła drążenie tunelu w Świnoujściu! ■ Dzień Dzikiej Flory, Fauny i Naturalnych Siedlisk. Warto dbać o przyrodę każdego dnia. Można z dużą dozą prawdopodobieństwa stwierdzić, że większość z nas lubi wycieczki na łono natury, jednocześnie nie przepadając za dzikimi wysypiskami, które często spotykane są na niegdyś pięknych terenach zielonych. Obchodzony 19 września Dzień Dzikiej Flory, Fauny i Naturalnych Siedlisk to doskonała okazja, by przyjrzeć się czystości miejsc, które służą nie tyko do odpoczynku, ale przede wszystkim są domami zwierząt i roślin ■ Nie jesteśmy „na szarym końcu” ale mogłoby być lepiej. Świnoujście na 184 miejscu w Polsce w rankingu osób wyszczepionych w gminach ■