POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [13.05.2021, 22:05:51] • Świnoujście

Czytelnik: Brud na plaży na Warszowie

Czytelnik: Brud na plaży na Warszowie

fot. Czytelnik

Choć sezon jeszcze się nie zaczął, ciepłe dni umożliwiły plażowanie. Użytkownicy plaży zawsze pozostawiają po sobie śmieci, dobrze, gdy trafiają one do kubłów i koszy. Niestety, śmieci z plaży na Warzowie nie mogą doczekać się na wywóz. Poinformował o tym mieszkaniec.

- Może warto przypomnieć nierobom z osiru oraz prezydentowi, że ich obowiązkiem jest również utrzymanie czystości na plaży na Warszowie. Jakby nie było to miasto z tej zapomnianej dzielnicy przez włodarzy otrzymuje ponad 30mln złotych podatku od gruntów - napisał mieszkaniec.

Czytelnik: Brud na plaży na Warszowie

fot. Czytelnik

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 27, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-27 z 27

Gość • Sobota [15.05.2021, 09:06:24] • [IP: 185.210.38.***]

Gość • Sobota [15.05.2021, 04:31:49] • [IP: 176.221.123.**]

Te zdjęcia zostały zrobione w czwartek 12 maja

Gość • Piątek [14.05.2021, 22:14:12] • [IP: 37.47.164.***]

CO ROBI REMONDIS NIECH SIE WEZMA LENIE DO PRACY

Gość • Piątek [14.05.2021, 17:56:16] • [IP: 176.221.122.***]

Sytuacja ta miała jakiś czas temu. Zostało to uprzątniete. Te zdjęcia zostały zrobione jakiś czas temu. Dodać należy, że mamy wśród nas niezwykłych brudasów. Niestety tak jest!

Gość • Piątek [14.05.2021, 16:54:19] • [IP: 5.173.139.***]

NALEŻY przy wejściu na plażę postawić wiecej pojemników bo ludzie nie pójdą az do parkingu...no i Polacy to wyjątkowe BRUDASY🙈😭

Gość • Piątek [14.05.2021, 14:57:54] • [IP: 176.221.123.**]

Tak robią dwunożne bydlątka, grzecznościowo nazywane ludźmi. Zachowanie dwunogów niewiele różni się od zachowania małp. I jedne i drugie śmiecą i nie są wstanie zrozumieć jak używa się kosza na śmieci.

Gość • Piątek [14.05.2021, 13:49:36] • [IP: 176.221.123.***]

Opróżniać trzeba częściej, bo ludzie stawiają worki koło kosza i mewy oraz dziki i lisy rozciagają.

Gość • Piątek [14.05.2021, 12:40:26] • [IP: 87.78.246.***]

Do 134...syfiarzem jestes od urodzenia tak jak IP 20...burak.Polak do brudas z dziada pradziada a jeszcze zlodzieistwo ma w genach, buhaha, dzbany.

Gość • Piątek [14.05.2021, 11:40:25] • [IP: 5.173.137.**]

Berger beeee🐏🐏🐏beee beeee

Gość • Piątek [14.05.2021, 10:26:15] • [IP: 37.30.20.***]

Baranie głupi, to nie plaża a przejście do plaży! Konfidentem jesteś, a nawet nie wiesz jak wygląda plaża buhaha Słabiutko, oj słabiutko 🤦‍♀️

cyklista • Piątek [14.05.2021, 09:46:02] • [IP: 93.175.134.**]

Nie łatwiej było mieszkańcowi zebrać porozrzucane przez dziką zwierzynę śmieci w ramach akcji" sprzątanie świata" niż biec do mediów ? Taki czujny a nie czuły ekologicznie - dawne ORMO ?

Gość • Piątek [14.05.2021, 09:31:16] • [IP: 83.23.198.**]

BO JESTESCIE BRUDASY, NIKT WAM TEGO NIE ZROBIŁ, SAMI TO ROBICIE I DO KOGO MACIE PRETENSIE, WSZYSCY WINNI TYLKO NIE WY SAMI, TROCHE WINY MEW ALE KUBŁY POWINNE BYC ZAMYKANE.

Gość • Piątek [14.05.2021, 09:29:44] • [IP: 188.146.130.**]

Tak to prawda są przepełnione i gdyby je oprozniac raz w tygodniu nie byłoby tematu. A sezonem dwa razy w tygodniu. Bo kamperow coraz więcej przebywa w tym pięknym miejscu.

Gość • Piątek [14.05.2021, 09:05:23] • [IP: 37.47.182.***]

Do wszystkich komentujących. Wszystkie śmietniki kipią od śmieci dlatego wszytko jest porozrzucane i leśna zwierzyna robi swoje.

Gość • Piątek [14.05.2021, 08:11:03] • [IP: 78.133.244.**]

Brawo Warszów! Śmieci w śmietniku ale, że on już jest przepełniony to jest już wina Remondisu!

Gość • Piątek [14.05.2021, 08:04:14] • [IP: 178.238.240.**]

Płącę podatki, i nie śmiecę a jestem mieszkańcem Warszowa. I tego samego wymagam od przyjezdnych turystów i nie tylko z centrum Polski ale i z lewobrzeża Świnoujścia. Bo niestety zdarza się, że nasi mieszkańcy zapominają o kulturze i dobrym wychowaniu. :(

Gość • Piątek [14.05.2021, 06:59:30] • [IP: 5.173.138.***]

Czytelnik jedź do WŁOCH. TAM ZOBACZYSZ!

Gość • Piątek [14.05.2021, 06:54:51] • [IP: 77.88.191.**]

Śmieci same się tam nie podrzuciły, turystów prócz kamperowcow nie ma więc kto to wyrzucił? Tylko okoliczny mieszkaniec. Uliczne kosze są raczej przeznaczone na śmieci drobne, a nie na przyjęcie wora odpadków. Poza tym, eżeli się coś do pojemnika nie mieści, to prawidłowo myślący człowiek śmieci wyrzuci do kolejnego kosza, a nie obok przepełnionego. To się nazywa kultura osobista!

Gość • Piątek [14.05.2021, 06:31:33] • [IP: 37.47.153.***]

To śmieci z camperow, które tam ostatnio nocowaly.Powywalali wszystko, nawet woreczek z obierkami od ziemniaków.Z kolei przy falochronie banda alkoholików i nierobów, którzy łowią śledzia w chorych ilościach robi tez syf.

Gość • Piątek [14.05.2021, 06:26:41] • [IP: 5.173.131.***]

Deszcz i wiatr zrobią porządek.

Gość • Piątek [14.05.2021, 06:01:24] • [IP: 37.47.131.**]

Przecież śmietnik wygląda na pusty ktoś podrzucił worek a mewy rozszarpay, przecież też Remondis nie będzie 10 rży dziennie przyjeżdżał i sprawdzał czy ktoś czegoś nie podrzucił

Gość • Piątek [14.05.2021, 01:13:59] • [IP: 37.47.157.**]

Janusz lubi

Gość • Czwartek [13.05.2021, 23:31:40] • [IP: 51.210.34.***]

Czyżby chaos i ignorancja zadomowiły się na stałe w UM? Ale UM to jest to samo co system, rząd, państwo. Brak odpowiedzialnych pracowników :(

Gość • Czwartek [13.05.2021, 23:24:07] • [IP: 37.47.131.**]

Mieszkańcy warszawa spontanicznie posprzątajcie.

Gość • Czwartek [13.05.2021, 22:40:42] • [IP: 176.221.123.***]

Przepraszam skoro nie ma wczasowiczów to kto tam śmieci krasnoludki. Zacznijcie dbać o pozadek nauczcie się śmieci wrzucać do śmietnika to będzie czysto.

Gość • Czwartek [13.05.2021, 22:09:44] • [IP: 176.221.113.**]

Hahaha mówiłem, że turyści są jak zwierzątka. Oni nawet nie wiedzą po co tu przyjeżdżają.

Gość • Czwartek [13.05.2021, 22:08:50] • [IP: 88.218.253.***]

Nowa firma do sprzątania powinna być bo ta sobie nie radzi. Nie chce płacić podatków na firme która aktualnie wygrała przetarg. Oddawajcie moje podatki bo nie daje na taką chałe!

Oglądasz 1-27 z 27
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■