POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Pi徠ek [14.05.2021, 00:41:56] • 安inouj軼ie

Strza造 w centrum miasta! Funkcjonariusze CB同 zatrzymali podejrzanych. Zobacz film!

Strza造 w centrum miasta! Funkcjonariusze CB同 zatrzymali podejrzanych. Zobacz film!

fot. iswinoujscie.pl

Strza造, zatrzymani m篹czy幡i, ujawnione worki z nieznan jak dot康 zawarto軼i – to bilans czwartkowej akcji funkcjonariuszy CB同 w centrum 安inouj軼ia. Mieszka鎍y ulic Rybaki i Batalion闚 Ch這pskich przy kt鏎ych dosz這 do zdarzenia zastanawiali si, czy przypadkiem nie znajduj si na planie jakiego nowego filmu akcji. Tym razem jednak nie by to film, a prawdziwe sceny z 篡cia. Chcecie wiedzie wi璚ej? Czytajcie dalej!





W czwartek, 13 maja oko這 godziny 18:30 przed jeden z gara篡 przy ulicy Rybaki podjecha bia造 mercedes vito oraz samoch鏚 ci篹arowy. Wtedy do akcji przyst徙ili funkcjonariusze CB同. Oddali strza造 ostrzegawcze i zatrzymali podejrzanych.

Strza造 w centrum miasta! Funkcjonariusze CB同 zatrzymali podejrzanych. Zobacz film!

fot. iswinoujscie.pl

W 鈔odku gara簑 by這 kilka palet na kt鏎ych znajdowa這 si kilkadziesi徠 work闚 z nieznan jak dot康 zawarto軼i. Funkcjonariusze zabezpieczyli towar.

Strza造 w centrum miasta! Funkcjonariusze CB同 zatrzymali podejrzanych. Zobacz film!

fot. iswinoujscie.pl

Na t chwil wiemy o zatrzymany m篹czy幡ie z mercedesa vito, kt鏎y by wypo篡czony. Policjanci z CB同 -u zakuli kierowc samochodu ci篹arowego w kajdanki.

Strza造 w centrum miasta! Funkcjonariusze CB同 zatrzymali podejrzanych. Zobacz film!

fot. iswinoujscie.pl

T逝maczy si on policjantom, 瞠 przyjecha jedynie odebra palety z towarem. Z naszych informacji wynika, 瞠 kierowca samochodu ci篹arowego, nie zosta jednak zatrzymany.

Strza造 w centrum miasta! Funkcjonariusze CB同 zatrzymali podejrzanych. Zobacz film!

fot. iswinoujscie.pl

- W zwi您ku z nades豉nymi pytaniami informuj, 瞠 policjanci CB同 prowadzili dzia豉nia wczoraj w 安inouj軼iu, ale ze wzgl璠u na dobro prowadzonego post瘼owania nie mo瞠my przekazywa 瘸dnych szczeg馧闚 dotycz帷ych akcji - informuje nadkom. Iwona Jurkiewicz Rzecznik Prasowy Centralnego Biura 奸edczego Policji.

廝鏚這: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 96, skomentuj, drukuj, udost瘼nij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodaj帷 komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Polityk prywatno軼i.

Zauwa篡貫 b陰d lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Ogl康asz 1-25 z 96

Go嗆 • Pi徠ek [28.05.2021, 09:53:07] • [IP: 62.69.252.***]

obserwowac te garaze to by wiecej takich znalezli brac sie za swinouskie kopinactwo samochody to przykrywka

Go嗆 • Sobota [22.05.2021, 00:26:55] • [IP: 31.11.128.***]

Pa雟two zabrania sprzeda narkotyk闚 nie z troski tylko by ludzie za szybko si niewzbogacili.Pa雟two samo sprzedaje i 篡je z podatk闚 i wielu innych rzeczy ja 瘸dnemu pa雟twu nie ufam.Pa雟two wrobi這 nas oszukuje w podatkiitd.Ludzuw obudzcie si trzeba cos z tym zrobi.Tak samo szczepionki Coronawir nie istnieje to tylko zwyk豉 grypa.Zrobili z tego harmider by biedni zbiednieli bardziej a bogaci oni by sie wzbogacili bardziej.I bysmy jeden z drugim niemial kontaktu.Ludzie niedajcoe sie oszukiwac @🧤🧤🧤🧤🧤Ԃ
66;🔊🔊

Go嗆 • Poniedzia貫k [17.05.2021, 19:42:22] • [IP: 51.37.54.***]

Go嗆 • Niedziela [16.05.2021, 14:48:46] • [IP: 109.243.156.**]

13:19:29] • [IP: 62.69.252.***] Ta proza lepsza ni s造nnej najbardziej zakr璚onej powie軼i w literaturze, " Ulissesa" Joyce'a - nic nie mo積a zrozumie.

Go嗆 • Niedziela [16.05.2021, 13:32:34] • [IP: 62.69.252.***]

przeciez to wiadomo ze lewizna brawo Panowie tak kazdemu robici zabierac bogactwo nie uczciwe bo tak sie konczy kompinacja

Go嗆 • Niedziela [16.05.2021, 13:19:29] • [IP: 62.69.252.***]

jak sie cicho zrobilo pochowali inie wychodza znori te damy zplecaczkami i toebeczkami zamawiaja sie ze pieskami chodza kompinatorki aszkoly sie zaczynaja gonic kroliczka brawo Panowie brac sie za nich mieli taki luza interesy sie krecateraz posiedzi nie pracuja awiedzie sie zkad trzeba diengi brac atu maszkrach w interesach worki zabrali

Go嗆 • Niedziela [16.05.2021, 12:48:49] • [IP: 62.69.252.***]

brawo lapactychzlodzieiiczesciej zagladacdotej miesciny brac siezanich ladnie worow nagromadzili po nitce do klepka

Go嗆 • Niedziela [16.05.2021, 12:39:28] • [IP: 62.69.252.***]

pogonic kombinatorowzabezpiecznie sie czyjaw tym grajdolkuczesciejobserwowac

Go嗆 • Niedziela [16.05.2021, 12:34:27] • [IP: 62.69.252.***]

nareszcie ktos sie wzial zato miasto zagladac czescieji pogonicdziadostwo

Go嗆 • Sobota [15.05.2021, 17:37:01] • [IP: 176.221.123.***]

no jego Go

Go嗆 • Sobota [15.05.2021, 13:24:03] • [IP: 176.221.122.***]

Go czyli kogo ?

Go嗆 • Sobota [15.05.2021, 11:49:35] • [IP: 176.221.123.***]

w dupe mo瞠cie go poca這wa trzeba by這 poczeka co z tym zrobj ka盥y adwokat go wybroni pajace

Go嗆 • Sobota [15.05.2021, 09:58:44] • [IP: 62.69.253.**]

jak to" nieznana jak dot康 zawarto嗆" , zajebisty kraj. Licz, 瞠 w tej sprawie uzyskamy szybko wyja郾ienia.

Go嗆 • Pi徠ek [14.05.2021, 22:27:04] • [IP: 176.221.122.***]

aLecha nie?

Bart這miej • Pi徠ek [14.05.2021, 21:04:13] • [IP: 164.127.82.***]

14:08:42] • [IP: 176.221.123.***] Za PRL-u w wielu fabrykach robili w霩ki dzieci璚e, w cz窷ciach. Kiedy dwaj pracownicy ukradli poszczeg鏊ne cz窷ci i potem wg rysunku fabrycznego jeden z這篡 go... i wysz豉 mu... haubica. Drugiemu po z這瞠niu wysz豉 mina, ale zanim do陰czy ostatni cz窷, ona eksplodowa豉, bo nie zd捫y wkr璚i timera i ona, rodz帷 si z ich r彗 jak z macicy kobiety, my郵a豉, 瞠 ma ju eksplodowa, wi璚 to zrobi豉.__ Panela pulverizada to" sproszkowana patelnia" - a sproszkowana patelnia po jej odbudowaniu z proszku... to mog by karabiny! To pisa貫m ja, Bartolini Bart這miej, Mistrz Patelni, Herbu Zielona Pietruszka.

Go嗆 • Pi徠ek [14.05.2021, 20:07:17] • [IP: 176.221.122.***]

Cukier trzcinowy - w Kolumbii urz璠owym j瞛ykiem jest hiszpa雟ki.

Go嗆 • Pi徠ek [14.05.2021, 19:15:13] • [IP: 5.173.142.***]

LO

Go嗆 • Pi徠ek [14.05.2021, 18:46:03] • [IP: 185.220.101.**]

M造nek le篡 a M?

Go嗆 • Pi徠ek [14.05.2021, 18:33:09] • [IP: 62.69.252.***]

sie przechodzilo kolo tych garazy tozamkniety a chalasicos tam robili az ktos sie wzial za to te garaze to niech kontroluja no to wlascicielbedzie mial za swojeciekawe czprywatny czy zurzedu kiedys byl zgm a teraz jak nie wykupiony toprzejal urzad

Go嗆 • Pi徠ek [14.05.2021, 17:56:40] • [IP: 88.218.255.**]

Tam jest numer telefony na worku moze trzeba zadzwonic i sie spytac po ile koks ?)

Go嗆 • Pi徠ek [14.05.2021, 17:28:46] • [IP: 37.47.185.***]

P: 5.173.137.***] Naucz si pisa t逝ku LOL 😂 wiekszosc tych komentuj帷ych nigdy nie powinna sie urodzi HAAAHAAAHAAA 😂

Go嗆 • Pi徠ek [14.05.2021, 17:25:40] • [IP: 37.47.185.***]

VIVA Pablo

Go嗆 • Pi徠ek [14.05.2021, 16:50:20] • [IP: 5.173.139.***]

BRAWO S逝瘺y !! Monitoringu wi璚ej w miescie i w parku by likwidowa BANDZIOR紟 i PATOLI !! ZAOSTRZYC lagodne- lewackie prawo

Go嗆 • Pi徠ek [14.05.2021, 16:26:36] • [IP: 176.221.122.***]

Colombia - o to ju du穎 m闚i :)

Go嗆 • Pi徠ek [14.05.2021, 15:42:38] • [IP: 188.146.101.**]

Za tego" zarz康u" nie zamykaj swoich, a dobrzy i uczciwi to mo瞠 byli jak niejaki prokurator P. s璠zia K."bohaterowie" stanu wojennego.🤔

Ogl康asz 1-25 z 96
■ Urz康 miasta Swinouj軼ie z Prezydentem Januszem 痂urkiewiczem i grup organizator闚 zaprasza na coroczne spotkanie by造ch pracownik闚 PPDiUR ODRA 18 czerwiec 2021r Fort Anio豉 godz 16.00 za komitet organizacyjny st.mech. Wojciech Nitkowski ■
■ Miejscami na linii frontu atmosferycznego spodziewane s lokalne burze z intensywnymi opadami deszczu o wydajno軼i do 10-30 mm w czasie trwania zjawiska po陰czone z porywami wiatru o pr璠ko軼i do 40-60 km/h. ■ Czy 安inouj軼ie p豉ci kary za przekroczenia dopuszczonych dla miasta limit闚 wodnych? Czy mieszka鎍y i przedsi瑿iorcy mog si obawia, 瞠 w mie軼ie zabraknie wody? Zak豉d Wodoci庵闚 i Kanalizacji w 安inouj軼iu zapytali鄉y o koszty dw鏂h inwestycji: budow uj璚ia s這nawej wody i stacji uzdatniania wody w 安inouj軼iu. Interesowa這 nas m. in. z czego wynika 50-procentowa r騜nica w oszacowaniu warto軼i zam闚ienia w stosunku do stawek uzyskanych w wyniku rozeznania rynku. ■ Bez zmian pozostaje jednak obowi您ek zakrywania nosa i ust za pomoc maseczki w pomieszczeniach zamkni皻ych, m.in. w transporcie zbiorowym, w sklepach, w kinach, teatrach, a tak瞠 w ko軼io豉ch ■ Krajowa Administracja Skarbowa w Szczecinie opublikowa豉 wst瘼ne podsumowanie akcji PIT 2020. Mimo pandemii koronawirusa niekt鏎ym przedsi瑿iorcom powodzi si nad wyraz dobrze. Ilo嗆 os鏏 deklaruj帷ych przych鏚 / doch鏚 na poziomie powy瞠j miliona z這tych jest wy窺za o 166 os鏏 w stosunku do roku 2020. To dobra wiadomo嗆, bo wielu analityk闚 spodziewa這 si sytuacji sprzed ponad dekady, gdy jeden raz w historii zmniejszy豉 si liczba milioner闚 – to czas wielkiego kryzysu gospodarczego ■ Na Placu S這wia雟kim dosz這 do makabrycznego zdarzenia - pali si cz這wiek! Teraz przebywa w szpitalu miejskim, jego stan wymaga intubacji. Co mog這 doprowadzi do tak strasznego wydarzenia? Spraw bada policja. Bezdomny m篹czyzna, wraz z dwoma towarzyszami, siedzia na jednej z 豉wek na Placu S這wia雟kim. Oko這 godziny 19.30 kto zauwa篡, 瞠 ten cz這wiek p這nie! Pali豉 si odzie na g鏎nej cz窷ci jego tu這wia. M篹czyzna mia jeszcze na tyle si造, by doj嗆 w rejony apteki znajduj帷ej si przy placu. Stamt康 zosta zabrany przez pogotowie. W chwili obecnej poparzony m篹czyzna przebywa na oddziale w szpitalu miejskim, jego stan wymaga intubacji. Na miejscu pracuje teraz grupa policyjna, kt鏎a bada okoliczno軼i podpalenia, rozmawia ze 鈍iadkami i zbiera informacje, kt鏎e pozwol wyja郾i, dlaczego dosz這 do tak strasznego zdarzenia ■ Na urz璠owej stronie miasta pojawi這 si zaproszenie skierowane do mieszka鎍闚 安inouj軼ia, o wyra瞠nia opinii i pomys堯w dotycz帷ych nowego oblicza starego wysypiska 鄉ieci przy ul. Karsiborskiej. To tam obecnie sk豉dowany jest urobek z budowanego tunelu pod 安in, zwi瘯szaj帷 ci篹ar wysypiska, co w konsekwencji mo瞠 spowodowa 鄉iertelne zagro瞠nie dla czysto軼i pobliskiego uj璚ia wody. Zgoda na takie rozwi您anie to igranie ze zdrowym rozs康kiem i trudne do unikni璚ia pytanie, dlaczego wykonawca tunelu sam nie rozwi捫e problemu urobku, nie obci捫aj帷 nim naszego miasta? ■ ㄋa si kr璚i w oku na ten widok! We wtorek dok 鈍inoujskiej MSR odp造n掖 do Szczecina. Zobacz film! ■ Matka ch這pca odnaleziona. Kilkana軼ie minut przed godzin 20:00 policjanci z Komendy Miejskiej Policji w 安inouj軼iu zauwa篡li ch這pczyka b陰kaj帷ego si przy ulicy Hetma雟kiej. Ch這piec wie, 瞠 ma 4 lata, jednak nie by w stanie powiedzie, jak si nazywa ani gdzie mieszka. Na szcz窷cie wszystko sko鎍zy這 si szcz窷liwie ■ Dla Niemc闚 nie jeste鄉y ju krajem wysokiego ryzyka. S nowe regulacje dla podr騜nych Niemcy przesta造 uznawa Polsk za kraj wysokiego ryzyka. W zwi您ku z tym od niedzieli, 9 maja do naszych niemieckich s御iad闚 wjedziemy bez konieczno軼i wykonywania testu na koronawirusa przed przekroczeniem granicy ■ Mimo kilkudniowego przestoju na pocz徠ku kwietnia. Wyspiarka na szcz窷cie dr捫y i nie ogl康a si za siebie. Mamy ju 330 metr闚 tunelu! ■ Tarcza antykryzysowa - zmiany od 4 maja Od 4 maja 2021 r. przedsi瑿iorcy z okre郵onych bran b璠 mogli wyst徙i o zwolnienie ze sk豉dek za marzec i kwiecie 2021 roku. B璠 te mogli otrzyma 鈍iadczenie postojowe do pi璚iu razy ■ Zaszczepiono ju ponad 100 tys. funkcjonariuszy s逝瘺 mundurowych 100 171 – dok豉dnie tylu funkcjonariuszy s逝瘺 mundurowych przyj窸o ju pierwsz dawk szczepionki. Zaszczepionych zosta這 prawie 43,6 tys. policjant闚, niemal 28,2 tys. stra瘸k闚-ochotnik闚, prawie 10,8 tys. funkcjonariuszy Pa雟twowej Stra篡 Po瘸rnej oraz ponad 5,1 tys. stra積ik闚 granicznych. Funkcjonariusze szczepieni s preparatem AstraZeneca. ■ Prawdziwy horror rozegra si w czwartek, oko這 godziny 1:00 w nocy w bloku przy ulicy Steyera 15 w 安inouj軼iu. Pomi璠zy m篹czyznami dosz這 do awantury, w trakcie kt鏎ej jeden z m篹czyzn zosta ugodzony ostrym narz璠ziem w klatk piersiow. 36 – latek nie 篡je. Jak uda這 nam si ustali policja zatrzyma豉 ju sprawc. Na miejscu przez ca陰 noc do rana pracowali policjanci, kt鏎zy zbierali materia造 dowodowe i ogl璠ziny miejsca zdarzenia. ■ Nie b璠zie punktu szczepie na Prawobrze簑 安inouj軼ia. O losie mieszka鎍闚 Warszowa, Przytoru, ㄆnowa, Ognicy i Karsibora zdecydowali bli瞠j nieokre郵eni specjali軼i w tym ze Szpitala, WSPL oraz Uzdrowiska ■ Prezydent Andrzej Duda podzi瘯owa pracownikom szpitala w 安inouj軼iu za ich wyt篹on prac. Zobacz film! ■ Wielkanoc - czas nadziei i budzenia si do 篡cia W tym roku, z racji na pandemi koronawirusa, 篡czenia zdrowia niech b璠 najwa積iejsze. Spokoju, pi瘯nych chwil sp璠zonych w gronie najbli窺zych, nadziei na lepszy czas, mi這軼i wobec wszystkiego, co nas otacza oraz rado軼i ze zmartwychwstania Chrystusa. Wszystkim Czytelnikom 篡czymy, aby te w 鈍i皻a docenili najdrobniejsze okruchy dobra i optymizmu ■ Niepokoj帷a cisza zapad豉 nad miejscem budowy tunelu. Od wtorku, pod placem budowy sta貫j przeprawy pod kana貫m, zapad豉 martwa cisza. I nie wiadomo jak d逝go potrwa, ani jakie s jej przyczyny? Tak czy inaczej, czujemy si zaniepokojeni t cisz. I b璠ziemy nas逝chiwa odg這s闚 z placu budowy sztandarowej narodowej inwestycji, kt鏎a w ko鎍u przy陰czy 安inouj軼ie do Polski ■ ㄠczno嗆 z bliskimi tylko przez telefony i komunikatory W zwi您ku z sytuacj epidemiczn nie mo積a odwiedza swoich bliskich hospitalizowanych w Szpitalu Miejskim. Jest z nimi jaki kontakt? - W zwi您ku z sytuacj epidemiczn nie ma odwiedzin w szpitalu - informuje Dorota Konkolewska, prezes zarz康u Szpitala Miejskiego im. Jana Gardu造 w 安inouj軼iu. - Pacjenci kontaktuj si z rodzin telefonicznie, wykorzystuj帷 telefony kom鏎kowe w豉sne lub stacjonarne szpitala. W szpitalu jest og鏊nodost瘼ny internet. - Istnieje mo磧iwo嗆 nawi您ania kontaktu za pomoc komunikator闚 zainstalowanych na laptopach, tabletach, telefonach. Personel pomaga obs逝篡 urz康zenia – zapewnia prezes. ■