POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [03.05.2021, 21:05:30] • Świnoujście

Kostka brukowa pilnie poszukiwana

Kostka brukowa pilnie poszukiwana

fot. iswinoujscie.pl

Miasto zamierza zakupić kostkę brukową do wykonania remontu nawierzchni pieszo - jezdnych zrealizowanych w ramach zadania Kurort Nadmorski Świnoujście - nowa wizja przestrzeni publicznej.

Szacunkowa kwota zakupu to 405.900 zł. brutto. Gdzie kostka brukowa będzie wymieniona, kto będzie to robił i kto za to ostatecznie zapłaci - nie wiadomo.

----------------------------------------------------------------------------------------------

ZARZĄDZENIE NR 183/2021
PREZYDENTA MIASTA ŚWINOUJŚCIE
z dnia 25 marca 2021 r.


w sprawie zatwierdzenia trybu, specyfikacji warunków zamówienia i ogłoszenia o przetargu w postępowaniu nr BZP.271.14.2021 dotyczącym wyboru wykonawcy na realizację zamówienia publicznego pn.: „Dostawa kostki brukowej do wykonania programu naprawczego zadania „Kurort Nadmorski Świnoujscie – nowa wizja przestrzeni publicznej”.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 21, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-21 z 21

libra • Wtorek [04.05.2021, 14:42:26] • [IP: 176.221.123.**]

Krzywoustego do remontu, kostki od cholery !!

Gość • Wtorek [04.05.2021, 11:42:46] • [IP: 185.210.39.**]

Kostka brukowa czy granitowe płyty chodnikowe mają jedną przypadłość, mianowicie się mocno kurczą. Na starych chodnikach były ułożone płyty granitowe, po remoncie płyt nie starczało i trzeba było robić odstępy wypełniane jakimiś odpadami kamiennymi.

Gość • Wtorek [04.05.2021, 10:30:30] • [IP: 164.127.223.***]

09:02:05] • [IP: 83.20.219.**] A udowodnij to, bo wg informacji z tego portalu było inaczej!

Gość • Wtorek [04.05.2021, 10:26:04] • [IP: 178.238.249.**]

A gdzie kostka z odcinka od poczty do ul.Piastowskiej na Piłsudskiego? Powinni doładować i wykorzystać do remontu dróg. Zaraz się okaże że wykonawca za zdjęcie kostki ma płacone mimo że ją przytulić. Chore miasto. Radni ruszcie tyłki i do kontroli!!

odys z itaki • Wtorek [04.05.2021, 09:56:25] • [IP: 88.156.206.**]

I dlatego rząd nie za bardzo chce przekazać środki z, , UE'' aby szwagry w Polsce powiatowej nie, , przechachmęciły'' tych pieniędzy.

Gość • Wtorek [04.05.2021, 09:39:38] • [IP: 176.221.122.**]

Niech zrobią zjazdy betonowe przez nowa promenade do hoteli które tam stawiają i poszerza drogę przy promenadzie robiąc dodatkowe zatoki dla autobusów. No i koniecznie duże parkingu na końcach.

Gość • Wtorek [04.05.2021, 09:11:10] • [IP: 167.114.118.*]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Wtorek [04.05.2021, 09:02:05] • [IP: 83.20.219.**]

zabytkowa granitowa super kostka z wojska polskiego została zniszczona w kruszarce przy remodnisie, a teraz kupują?? prokurator się kłania

Gość • Wtorek [04.05.2021, 06:24:14] • [IP: 188.146.160.***]

A ciekawe co zrobią z plytami

Gość • Wtorek [04.05.2021, 05:53:46] • [IP: 95.41.61.**]

Co kobieta z betonu mówi jest najlepsze i koniec!!

Gość • Wtorek [04.05.2021, 05:15:18] • [IP: 178.238.251.***]

I znowu dla turystów, a kiedy coś dla mieszkańców?

Gość • Wtorek [04.05.2021, 04:43:38] • [IP: 164.127.223.***]

Oj ludzie, już pisano na tym portalu, gdzie kostka z Wojska ma iść... Nie wracajcie do tego, wygooglujcie sobie.

Gość • Wtorek [04.05.2021, 00:35:18] • [IP: 176.221.123.***]

Czy Michalska ma sklerozę i nie pamięta już gdzie jest kostka z ul.Matejki i Wojska Polskiego?

Gość • Wtorek [04.05.2021, 00:28:12] • [IP: 89.151.36.***]

Beton tańszy. A kanapa za 40 tyś. sztuka i chrobotek w jakim trybie zostały zakupione ?

Gość • Wtorek [04.05.2021, 00:06:17] • [IP: 176.221.123.**]

Kostka z, wojska Polskiego jest na sztajera na zatoczkach autobusowych

Gość • Poniedziałek [03.05.2021, 23:25:46] • [IP: 37.8.230.**]

O dokładnie ! Gdzie jest kostka z Wojska Polskiego? A może mieszkańcy muszą rozbroić kostkę koło policji i pomóc przenieść ? Jednocześnie by się tą ulicę wykonało. Ktoś może się tam zabić jak jedzie i jest mokro. Ostatnia rzecz to jest to, że ta ulica prowadzi też w kierunku morza i całej promenady, być może warto w końcu się za nią zabrać. Większość ulic pięknie już zrobiona, Pani Prezydent proszę wsiąść pod uwagę też tereny zielone ! Nie tylko beton i asfalt.

Gość • Poniedziałek [03.05.2021, 22:22:06] • [IP: 37.8.231.**]

A gdzie kostka z Wojska Polskiego?

Gość • Poniedziałek [03.05.2021, 21:57:39] • [IP: 46.134.76.**]

Gdzie ta kostka ma być położona, może na tzw zrujnowanych " sięgaczach", na dopiero co wybetonowanej za nasze pieniądze promenadzie historycznej? Tacy w tym Urzędzie oponiarscy specjaliści, wstyd.

Gość • Poniedziałek [03.05.2021, 21:33:47] • [IP: 176.221.122.**]

Gość • Poniedziałek [03.05.2021, 21:23:48] • [IP: 185.220.102.***]

Kostką, to sobie żuże swój durny łeb wybrukuj - ten łysy placek w krztałcie myski, a nie ścieżki rowerowe. Pomijam fakt, że sprzeniewierzyłeś naszą porządną poniemiecką kostkę brukową.

Gość • Poniedziałek [03.05.2021, 21:21:40] • [IP: 37.47.133.***]

...tryb podstawowy bez negocjacji...ponieważ jest to tryb najbardziej konkurencyjny... PIERWSZE SŁYSZĘ, ŻEBY TRYB BEZ NEGOCJACJI BYŁ NAJLEPSZY... CHYBA TYLKO W TAKIM MIEŚCIE JAK ŚWINOUJŚCIE :)

Oglądasz 1-21 z 21
■ Pogoda na poniedziałek: Miejscami na północy, zachodzie i w centrum kraju prognozowane są burze z intensywnymi opadami deszczu o wydajności do 10-15 mm. ■ Łza się kręci w oku na ten widok! We wtorek dok świnoujskiej MSR odpłynął do Szczecina. Zobacz film! ■ Matka chłopca odnaleziona. Kilkanaście minut przed godziną 20:00 policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu zauważyli chłopczyka błąkającego się przy ulicy Hetmańskiej. Chłopiec wie, że ma 4 lata, jednak nie był w stanie powiedzieć, jak się nazywa ani gdzie mieszka. Na szczęście wszystko skończyło się szczęśliwie ■ Dla Niemców nie jesteśmy już krajem wysokiego ryzyka. Są nowe regulacje dla podróżnych Niemcy przestały uznawać Polskę za kraj wysokiego ryzyka. W związku z tym od niedzieli, 9 maja do naszych niemieckich sąsiadów wjedziemy bez konieczności wykonywania testu na koronawirusa przed przekroczeniem granicy ■ Mimo kilkudniowego przestoju na początku kwietnia. Wyspiarka na szczęście drąży i nie ogląda się za siebie. Mamy już 330 metrów tunelu! ■ Tarcza antykryzysowa - zmiany od 4 maja Od 4 maja 2021 r. przedsiębiorcy z określonych branż będą mogli wystąpić o zwolnienie ze składek za marzec i kwiecień 2021 roku. Będą też mogli otrzymać świadczenie postojowe do pięciu razy ■ Zaszczepiono już ponad 100 tys. funkcjonariuszy służb mundurowych 100 171 – dokładnie tylu funkcjonariuszy służb mundurowych przyjęło już pierwszą dawkę szczepionki. Zaszczepionych zostało prawie 43,6 tys. policjantów, niemal 28,2 tys. strażaków-ochotników, prawie 10,8 tys. funkcjonariuszy Państwowej Straży Pożarnej oraz ponad 5,1 tys. strażników granicznych. Funkcjonariusze szczepieni są preparatem AstraZeneca. ■ Prawdziwy horror rozegrał się w czwartek, około godziny 1:00 w nocy w bloku przy ulicy Steyera 15 w Świnoujściu. Pomiędzy mężczyznami doszło do awantury, w trakcie której jeden z mężczyzn został ugodzony ostrym narzędziem w klatkę piersiową. 36 – latek nie żyje. Jak udało nam się ustalić policja zatrzymała już sprawcę. Na miejscu przez całą noc do rana pracowali policjanci, którzy zbierali materiały dowodowe i oględziny miejsca zdarzenia. ■ Nie będzie punktu szczepień na Prawobrzeżu Świnoujścia. O losie mieszkańców Warszowa, Przytoru, Łunowa, Ognicy i Karsibora zdecydowali bliżej nieokreśleni specjaliści w tym ze Szpitala, WSPL oraz Uzdrowiska ■ Prezydent Andrzej Duda podziękował pracownikom szpitala w Świnoujściu za ich wytężoną pracę. Zobacz film! ■ Wielkanoc - czas nadziei i budzenia się do życia W tym roku, z racji na pandemię koronawirusa, życzenia zdrowia niech będą najważniejsze. Spokoju, pięknych chwil spędzonych w gronie najbliższych, nadziei na lepszy czas, miłości wobec wszystkiego, co nas otacza oraz radości ze zmartwychwstania Chrystusa. Wszystkim Czytelnikom życzymy, aby te w święta docenili najdrobniejsze okruchy dobra i optymizmu ■ Niepokojąca cisza zapadła nad miejscem budowy tunelu. Od wtorku, pod placem budowy stałej przeprawy pod kanałem, zapadła martwa cisza. I nie wiadomo jak długo potrwa, ani jakie są jej przyczyny? Tak czy inaczej, czujemy się zaniepokojeni tą ciszą. I będziemy nasłuchiwać odgłosów z placu budowy sztandarowej narodowej inwestycji, która w końcu przyłączy Świnoujście do Polski ■ Łączność z bliskimi tylko przez telefony i komunikatory W związku z sytuacją epidemiczną nie można odwiedzać swoich bliskich hospitalizowanych w Szpitalu Miejskim. Jest z nimi jakiś kontakt? - W związku z sytuacją epidemiczną nie ma odwiedzin w szpitalu - informuje Dorota Konkolewska, prezes zarządu Szpitala Miejskiego im. Jana Garduły w Świnoujściu. - Pacjenci kontaktują się z rodziną telefonicznie, wykorzystując telefony komórkowe własne lub stacjonarne szpitala. W szpitalu jest ogólnodostępny internet. - Istnieje możliwość nawiązania kontaktu za pomocą komunikatorów zainstalowanych na laptopach, tabletach, telefonach. Personel pomaga obsłużyć urządzenia – zapewnia prezes. ■