POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [06.04.2021, 19:41:06] • Świnoujście

Lepszy rydz niż nic?

Lepszy rydz niż nic?

fot. iswinoujscie.pl

Firma STBU Brokerzy Ubezpieczeniowi, którzy wsparli doradztwem ubezpieczeniowym Miasto Świnoujście przy ubezpieczeniu tunelu, przekazali laptopa na ręce zastępcy prezydenta miasta Barbary Michalskiej, używanego ale w dobrym stanie.

Informuje o tym na swoim profilu FB Barbara Michalska. Laptop zostanie przekazany dla potrzebującej rodziny ze Świnoujścia, którą wskaże MOPR - pisze Michalska.

Lepszy rydz niż nic?

fot. iswinoujscie.pl

To bardzo miły gest ze strony firmy. Ale tak się zastanawiamy głośno czy przekazanie używanego laptopa to naprawdę dobry pomysł na lans zastępcy prezydenta?
A może kampania wyborcza już wystartowała i lepszy rydz, niż nic?

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 101, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 101

Gość • Czwartek [08.04.2021, 13:03:34] • [IP: 176.221.123.**]

jak wam nie wstyd ale wybory blisko i pozegnamy ekipe pan z

Gość • Czwartek [08.04.2021, 08:24:37] • [IP: 37.47.174.***]

Poczytajcie mieszkańcy na wyspiarzy niebieskim o wielkiej inwestycji na Mulniku.Jakie z tego miasto będzie miało przychody ? Eksperci od budowy.

Timon robi lans • Czwartek [08.04.2021, 08:19:23] • [IP: 77.88.191.**]

Laptop jak laptop. Ale lans na elekrośmieci to poziom piaskownicy.

Gość • Czwartek [08.04.2021, 07:10:26] • [IP: 37.47.174.***]

Dżimi jak zwykle lizus lajka dał.Lizus.

Gość • Środa [07.04.2021, 22:14:16] • [IP: 213.155.174.**]

Ciekawe ilu lizusów z UM dało lajka tej" wspaniałej" i ofiarnej inicjatywie na FB ??

Gość • Środa [07.04.2021, 22:07:25] • [IP: 145.133.12.**]

dziewczyna potrzebuje pomocy od wizerunku. mogłaby dużo gdyby prezio nie wymagał od niej być" bulterierem" I miała szacunek innych. mogłaby dużo. niestety nie umie tupać pantofelkiem jemu a jedynie podwładnym. a kiedyś podwładni mogą być wyżej od niej. i co wtedy zrobisz? jak naprawisz wizerunek? to się buduje latami a nie przy okazji kto jest u władzy. pozdrowienia dla wioski co myśli że jest metropolią

Gość • Środa [07.04.2021, 21:51:46] • [IP: 37.47.133.***]

ZDJĘCIE ZE STARYM LAPTOPEM TO WSTYD ZARÓWNO DLA MICHALSKIEJ JAK I DARCZYŃCY! CZY FIRMY NIE STAC NA NOWY?

Gość • Środa [07.04.2021, 20:52:36] • [IP: 157.97.120.**]

Może, przedterminowe wybory samorządowe. My mieszkańcy, mamy do tego prawo.

Gość • Środa [07.04.2021, 20:50:23] • [IP: 176.221.123.***]

A może by przyjeła od wdziecznych mieszkańców bilet w jedną stronę do siebie na wieś??Pewnie sporo osób by się złożyło z dobroci serca..

Gość • Środa [07.04.2021, 20:35:09] • [IP: 37.47.141.***]

A zainstalowanym programem ile betonu 🤡

Gość • Środa [07.04.2021, 20:11:19] • [IP: 176.221.123.***]

Ale ona chciwa, nawet na starego łupa się połasiła. Jaki to obciach dla miasta mieć taką prezydent. A właściciel nie musi już o recykling się martwić.

Gość • Środa [07.04.2021, 19:50:45] • [IP: 213.155.174.**]

Gdyby. ... miała skrzydła ta Pani latalaby jak gołębica.

Gość • Środa [07.04.2021, 18:41:10] • [IP: 176.221.123.**]

Laptop używany to raczej poziom lansu typu Góreczny a nie prezydent.

Gość • Środa [07.04.2021, 18:02:12] • [IP: 176.221.122.***]

Komuś się zapewne przyda do zdalnych lekcji. Ważne że sprawny.

Gość • Środa [07.04.2021, 17:35:05] • [IP: 31.11.130.***]

Urząd zbiera śmieci?? Mam w piwnicy też dobrego laptopa czy mam przynieść do urzędu??/

Gość • Środa [07.04.2021, 17:27:52] • [IP: 176.221.122.***]

Ona powinna mieć zakaz zbliżania się do urzędu na minimum 100 metrów.

Gość • Środa [07.04.2021, 15:39:18] • [IP: 31.11.129.***]

Ż-E-N-A-D-A. Michalska chce uchodzić za taką ę ą a tu chwali się starym ale jarym komputerem? kogo ten Zmurkiewicz zatrudnia?

Gość • Środa [07.04.2021, 14:59:37] • [IP: 31.0.90.***]

Wow!!to takie" prezenty"...

Gość • Środa [07.04.2021, 14:27:03] • [IP: 37.47.145.***]

Wielka wtopa, bo nie wzięła do zdjęcia swojego jasia. Może wylecieć z UM razem z tym złomem, bo to ms...y facet.

Gość • Środa [07.04.2021, 14:02:58] • [IP: 31.0.52.**]

Tragedia jak już chciała lansu to mogła zrobić kampanie reklamową i zebrać stary ale sprawny sprzęt może naprawić po kosztach bo ludzie mają taki sprzęt Pozdrawiam

Gość • Środa [07.04.2021, 13:11:15] • [IP: 176.221.113.***]

wstydzili by się

Gość • Środa [07.04.2021, 12:57:49] • [IP: 37.47.165.**]

A w środku szpiegowskie oprogramowanie.

Gość • Środa [07.04.2021, 12:52:43] • [IP: 176.221.122.**]

Kierownik UM robił zdjęcia publiczne z czterema rurami do przypięcia rowerów, to dlaczego jego pracowniczka nie może sobie cyknąć fotki publicznej ze starym laptopem. To taki standard, bez standardu !!

Gość • Środa [07.04.2021, 12:36:24] • [IP: 176.221.123.***]

Gość • Środa [07.04.2021, 08:01:56] • [IP: 5.173.153.***]Władza??Może dla ciebie dla innych nieudaczna klika.

Gość • Środa [07.04.2021, 12:35:34] • [IP: 176.221.123.***]

Basia coś marnie wygląda...schudła podejrzanie.

Oglądasz 1-25 z 101
■ OSTRZEŻENIE BURZE od godz. 14:00 dnia 17-05-2021 do godz. 18:00 dnia 17-05-2021 województwo zachodniopomorskie, wielkopolskie. Prognozowane są pojedyncze burze, którym towarzyszyć będą lokalnie intensywne opady deszczu od 15 do 20 mm/m2 oraz porywy wiatru do 70 km/h. Skutki: łamanie gałęzi; ryzyko utraty życia; ryzyko wybuchu pożaru; utrudnienia komunikacyjne; zaburzenia w pracy urządzeń elektrycznych. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky Sp. z o.o. ■ Łza się kręci w oku na ten widok! We wtorek dok świnoujskiej MSR odpłynął do Szczecina. Zobacz film! ■ Matka chłopca odnaleziona. Kilkanaście minut przed godziną 20:00 policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu zauważyli chłopczyka błąkającego się przy ulicy Hetmańskiej. Chłopiec wie, że ma 4 lata, jednak nie był w stanie powiedzieć, jak się nazywa ani gdzie mieszka. Na szczęście wszystko skończyło się szczęśliwie ■ Dla Niemców nie jesteśmy już krajem wysokiego ryzyka. Są nowe regulacje dla podróżnych Niemcy przestały uznawać Polskę za kraj wysokiego ryzyka. W związku z tym od niedzieli, 9 maja do naszych niemieckich sąsiadów wjedziemy bez konieczności wykonywania testu na koronawirusa przed przekroczeniem granicy ■ Mimo kilkudniowego przestoju na początku kwietnia. Wyspiarka na szczęście drąży i nie ogląda się za siebie. Mamy już 330 metrów tunelu! ■ Tarcza antykryzysowa - zmiany od 4 maja Od 4 maja 2021 r. przedsiębiorcy z określonych branż będą mogli wystąpić o zwolnienie ze składek za marzec i kwiecień 2021 roku. Będą też mogli otrzymać świadczenie postojowe do pięciu razy ■ Zaszczepiono już ponad 100 tys. funkcjonariuszy służb mundurowych 100 171 – dokładnie tylu funkcjonariuszy służb mundurowych przyjęło już pierwszą dawkę szczepionki. Zaszczepionych zostało prawie 43,6 tys. policjantów, niemal 28,2 tys. strażaków-ochotników, prawie 10,8 tys. funkcjonariuszy Państwowej Straży Pożarnej oraz ponad 5,1 tys. strażników granicznych. Funkcjonariusze szczepieni są preparatem AstraZeneca. ■ Prawdziwy horror rozegrał się w czwartek, około godziny 1:00 w nocy w bloku przy ulicy Steyera 15 w Świnoujściu. Pomiędzy mężczyznami doszło do awantury, w trakcie której jeden z mężczyzn został ugodzony ostrym narzędziem w klatkę piersiową. 36 – latek nie żyje. Jak udało nam się ustalić policja zatrzymała już sprawcę. Na miejscu przez całą noc do rana pracowali policjanci, którzy zbierali materiały dowodowe i oględziny miejsca zdarzenia. ■ Nie będzie punktu szczepień na Prawobrzeżu Świnoujścia. O losie mieszkańców Warszowa, Przytoru, Łunowa, Ognicy i Karsibora zdecydowali bliżej nieokreśleni specjaliści w tym ze Szpitala, WSPL oraz Uzdrowiska ■ Prezydent Andrzej Duda podziękował pracownikom szpitala w Świnoujściu za ich wytężoną pracę. Zobacz film! ■ Wielkanoc - czas nadziei i budzenia się do życia W tym roku, z racji na pandemię koronawirusa, życzenia zdrowia niech będą najważniejsze. Spokoju, pięknych chwil spędzonych w gronie najbliższych, nadziei na lepszy czas, miłości wobec wszystkiego, co nas otacza oraz radości ze zmartwychwstania Chrystusa. Wszystkim Czytelnikom życzymy, aby te w święta docenili najdrobniejsze okruchy dobra i optymizmu ■ Niepokojąca cisza zapadła nad miejscem budowy tunelu. Od wtorku, pod placem budowy stałej przeprawy pod kanałem, zapadła martwa cisza. I nie wiadomo jak długo potrwa, ani jakie są jej przyczyny? Tak czy inaczej, czujemy się zaniepokojeni tą ciszą. I będziemy nasłuchiwać odgłosów z placu budowy sztandarowej narodowej inwestycji, która w końcu przyłączy Świnoujście do Polski ■ Łączność z bliskimi tylko przez telefony i komunikatory W związku z sytuacją epidemiczną nie można odwiedzać swoich bliskich hospitalizowanych w Szpitalu Miejskim. Jest z nimi jakiś kontakt? - W związku z sytuacją epidemiczną nie ma odwiedzin w szpitalu - informuje Dorota Konkolewska, prezes zarządu Szpitala Miejskiego im. Jana Garduły w Świnoujściu. - Pacjenci kontaktują się z rodziną telefonicznie, wykorzystując telefony komórkowe własne lub stacjonarne szpitala. W szpitalu jest ogólnodostępny internet. - Istnieje możliwość nawiązania kontaktu za pomocą komunikatorów zainstalowanych na laptopach, tabletach, telefonach. Personel pomaga obsłużyć urządzenia – zapewnia prezes. ■