POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [03.04.2021, 22:58:26] • Świnoujście

Policjanci zatrzymali agresywnego awanturnika

Policjanci zatrzymali agresywnego awanturnika

fot. Sławomir Ryfczyński

Mimo iż pierwszy dzień kwietnia to dzień żartów, nie skończył się szczęśliwie dla mieszkańców jednego z domów przy ulicy Fredry. Konieczna była interwencja policji.

Pierwszego kwietnia po godzinie 17.00 ulicami przemknęły policyjne wozy na sygnale. Zatrzymały się obok domu przy ulicy Fredry. Powodem przybycia policjantów była awantura wśród domowników. Zatrzymano około 40-letniego mężczyznę, który prawdopodobnie brał udział w bójce. Na szczęście w domu nie było dzieci.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 33, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 33

Gość • Niedziela [04.04.2021, 21:32:54] • [IP: 5.173.136.***]

I co dalej z chwastem, który jest i bedzie zapewne utrapieniem dla innych...??

Gość • Niedziela [04.04.2021, 20:16:21] • [IP: 176.221.122.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Niedziela [04.04.2021, 19:33:55] • [IP: 31.2.126.**]

O a ja mam 41 lat i jestem od 4 lat na emeryturze i jestem Królem Życia. ...a kolesie co kiedyś się śmiali to zazdroszczą i plują sobie w brode przyznając że byli głupi. ...no ale cóż każdy jest kowalem swego życia

Gość • Niedziela [04.04.2021, 19:06:54] • [IP: 176.221.122.***]

mój stary jest komandosem w mortal kombat

Gość • Niedziela [04.04.2021, 19:06:33] • [IP: 78.10.206.*]

18:21:18 - Nie poda. Odda Ciebie do przytułku, jak Twoja sąsiadka swoją matkę.

Gość • Niedziela [04.04.2021, 18:21:18] • [IP: 176.221.123.***]

ja mam syna Komandosa i na stare lata poda mi szklankę wody

Gość • Niedziela [04.04.2021, 18:13:57] • [IP: 89.151.32.***]

123-a ty jeszcze nie w domu dla psychicznie chorych

Gość • Niedziela [04.04.2021, 17:06:57] • [IP: 37.47.128.**]

To atak korony swirusa nowa mutacja na to nie ma strzepiatki

Gość • Niedziela [04.04.2021, 17:04:39] • [IP: 5.173.138.***]

Czy to ten z promów Bielików?

Gość • Niedziela [04.04.2021, 16:46:02] • [IP: 176.221.123.***]

u nas we Wsi dwie dziewczyny są Policjantkami dużo pieniedzy mają a pracowały w Biedronce na kasie

Gość • Niedziela [04.04.2021, 16:39:57] • [IP: 176.221.123.***]

ja z kolegą ide pracowac do Policji bo tam jest szybka Emerytura

Kość • Niedziela [04.04.2021, 14:58:40] • [IP: 176.221.122.**]

do Gość 13:54:30 Dzień mógł nie być szczęśliwy (bo była awantura) ale zakończył się chyba szczęśliwie, bo zatrzymano awanturnika (dla którego ten dzień skończył się nieszczęśliwie). Mylę się?

Gość • Niedziela [04.04.2021, 13:55:08] • [IP: 176.221.123.***]

a my młodzi z kolezankami idziemy pracowac do Policji bo szybko będzie emerytura i dobrze płacą

Gość • Niedziela [04.04.2021, 13:54:30] • [IP: 176.221.122.***]

Do Kość Niedziela [04.04.2021, 11:24:16] : Przecież napisano" Powodem przybycia policjantów była awantura wśród domowników". Może twoje psychotropy wpływają na zrozumienie tekstu?

Gość • Niedziela [04.04.2021, 13:47:29] • [IP: 176.221.123.***]

a my bylismy na robotach za granica teraz idziemy do pracy w Straży Granicznej tam dobrze płacą

Gość • Niedziela [04.04.2021, 13:45:20] • [IP: 176.221.123.***]

my idziemy do słuzb mundurowych pracowac tam praca lekka i przyjemnaq ni e jedziemy za granice na roboty

Gość • Niedziela [04.04.2021, 12:42:22] • [IP: 5.173.128.***]

Jak zwykle...

Gość • Niedziela [04.04.2021, 12:31:21] • [IP: 46.204.19.***]

Policja nie zna się na żartach. ..

Gość • Niedziela [04.04.2021, 11:37:08] • [IP: 5.173.138.*]

Shrek to twuj mąż

Gość • Niedziela [04.04.2021, 11:26:29] • [IP: 176.221.123.***]

moich 2 kolegów poszło do Policji pracowac bo 25 lat pracy i jest Emerytura Mundurowa a wCywilu 25 lat pracy i wiek 65 lat i emerytura ZUS

Kość • Niedziela [04.04.2021, 11:24:16] • [IP: 176.221.122.**]

"dzień nie skończył się szczęśliwie dla mieszkańców..." - czyli to, że Policja zatrzymała awanturnika to błąd i teraz mieszkańcy się martwią i są smutni? kto pisze te artykuły? obcokrajowiec czy ktoś na lekach psychotropowych?

Gość • Niedziela [04.04.2021, 11:10:58] • [IP: 176.221.123.***]

w Policji bardzo dobrze płacą od nas poszło 4 Komandosów do tej Firmy Mundurowej Pracowac teraz ida Kobiety

Gość • Niedziela [04.04.2021, 11:04:20] • [IP: 5.173.136.***]

SFRUSTROWANY+ zakompleksiony nieudaczny KUNDEL jakich więcej i więcej...

Gość • Niedziela [04.04.2021, 10:50:52] • [IP: 176.221.122.*]

Gość jest prawdopodobnie ofiarą przemocy domowej. Gnębiony przez innych domowników zaczął się stawiać, ale jak dostał parę razy w łeb, to zadzwonił po pomoc. Litościwa policja przetrzyma go parę godzin, aż atmosfera w domu się polepszy i będzie mógł pokornie dokończyć sprzątania i pieczenia świątecznego mazurka.

Gość • Niedziela [04.04.2021, 09:46:05] • [IP: 5.173.132.**]

To nie jest Kubuś tylko Shrek

Oglądasz 1-25 z 33
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Starszy mężczyzna upadł na terenie Galerii Corso. Doznał na tyle licznych urazów, że zdecydowano się na przetransportowanie go do szpitala LPR. Do upadku doszło 03.08.2021 około godziny 14:00 w Galerii Corso. Na miejsce przyjechali ratownicy medyczni, którzy zabezpieczyli poszkodowanego. Około godziny 15.00 mężczyznę zabrał śmigłowiec LPR. ■ Adidasy zamiast auta? Miasto przedstawia koncepcję zarządzania ruchem Po „haraczu” za parkowanie w centrum, pojawiły się kolejne pomysły, które mają dotknąć świnoujskich kierowców. Niewiele czasu na wyrażenie opinii w tej sprawie dał mieszkańcom Urząd Miasta ■ Zachwaszczone skwery na głównych ciągach komunikacyjnych. Zieleń w mieście to bardzo ważna rzecz, nie tyko ze względów estetycznych. W naszym mieście jest dużo roślin ozdobnych posadzonych na skwerach, w donicach, gazonach i na ulicznych wysepkach. Jednak najwyraźniej od czasu nasadzenia przestano się interesować stanem tych roślin - toną w wybujałych chwastach. O sprawie poinformował mieszkaniec ■ Siedem lat temu, w czerwcu 2014 dyrektor Urzędu Morskiego w Szczecinie podpisał z Centrum Unijnych Projektów Transportowych umowę na dofinansowanie ważnej inwestycji. Same tylko prace przygotowawacze do modernizacji toru wodnego Świnoujście-Szczecin do głębokości 12,5 m prawie dwa miliardy złotych. Dopiero po ich wykonaniu ruszyły zasadnicze roboty. Na Zalewie Szczecińskim postały sztuczne wyspy, tor wodny pogłębiono do planowanej głębokości, umocnione zostały nabrzeża, powstały nowe obrotnice dla statków, połączono i udrożniono stare kanały. Wtorek, 6 lipca na wzgórzu górującym nad Zalewem Szczecińskim oficjalnie podsumowano dotychczas wykonane prace. ■ PLK zwiększają możliwości kolei w obsłudze towarowej portów Pomorza Zachodniego ■ Po wielogodzinnej dyskusji Rada Miasta przyjęła przedłożone sprawozdanie finansowe i udzieliła prezydentowi Świnoujścia absolutorium z wykonania budżetu miasta w roku 2020 ■