POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [03.04.2021, 22:58:26] • Świnoujście

Policjanci zatrzymali agresywnego awanturnika

Policjanci zatrzymali agresywnego awanturnika

fot. Sławomir Ryfczyński

Mimo iż pierwszy dzień kwietnia to dzień żartów, nie skończył się szczęśliwie dla mieszkańców jednego z domów przy ulicy Fredry. Konieczna była interwencja policji.

Pierwszego kwietnia po godzinie 17.00 ulicami przemknęły policyjne wozy na sygnale. Zatrzymały się obok domu przy ulicy Fredry. Powodem przybycia policjantów była awantura wśród domowników. Zatrzymano około 40-letniego mężczyznę, który prawdopodobnie brał udział w bójce. Na szczęście w domu nie było dzieci.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 33, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 33

Gość • Niedziela [04.04.2021, 21:32:54] • [IP: 5.173.136.***]

I co dalej z chwastem, który jest i bedzie zapewne utrapieniem dla innych...??

Gość • Niedziela [04.04.2021, 20:16:21] • [IP: 176.221.122.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Niedziela [04.04.2021, 19:33:55] • [IP: 31.2.126.**]

O a ja mam 41 lat i jestem od 4 lat na emeryturze i jestem Królem Życia. ...a kolesie co kiedyś się śmiali to zazdroszczą i plują sobie w brode przyznając że byli głupi. ...no ale cóż każdy jest kowalem swego życia

Gość • Niedziela [04.04.2021, 19:06:54] • [IP: 176.221.122.***]

mój stary jest komandosem w mortal kombat

Gość • Niedziela [04.04.2021, 19:06:33] • [IP: 78.10.206.*]

18:21:18 - Nie poda. Odda Ciebie do przytułku, jak Twoja sąsiadka swoją matkę.

Gość • Niedziela [04.04.2021, 18:21:18] • [IP: 176.221.123.***]

ja mam syna Komandosa i na stare lata poda mi szklankę wody

Gość • Niedziela [04.04.2021, 18:13:57] • [IP: 89.151.32.***]

123-a ty jeszcze nie w domu dla psychicznie chorych

Gość • Niedziela [04.04.2021, 17:06:57] • [IP: 37.47.128.**]

To atak korony swirusa nowa mutacja na to nie ma strzepiatki

Gość • Niedziela [04.04.2021, 17:04:39] • [IP: 5.173.138.***]

Czy to ten z promów Bielików?

Gość • Niedziela [04.04.2021, 16:46:02] • [IP: 176.221.123.***]

u nas we Wsi dwie dziewczyny są Policjantkami dużo pieniedzy mają a pracowały w Biedronce na kasie

Gość • Niedziela [04.04.2021, 16:39:57] • [IP: 176.221.123.***]

ja z kolegą ide pracowac do Policji bo tam jest szybka Emerytura

Kość • Niedziela [04.04.2021, 14:58:40] • [IP: 176.221.122.**]

do Gość 13:54:30 Dzień mógł nie być szczęśliwy (bo była awantura) ale zakończył się chyba szczęśliwie, bo zatrzymano awanturnika (dla którego ten dzień skończył się nieszczęśliwie). Mylę się?

Gość • Niedziela [04.04.2021, 13:55:08] • [IP: 176.221.123.***]

a my młodzi z kolezankami idziemy pracowac do Policji bo szybko będzie emerytura i dobrze płacą

Gość • Niedziela [04.04.2021, 13:54:30] • [IP: 176.221.122.***]

Do Kość Niedziela [04.04.2021, 11:24:16] : Przecież napisano" Powodem przybycia policjantów była awantura wśród domowników". Może twoje psychotropy wpływają na zrozumienie tekstu?

Gość • Niedziela [04.04.2021, 13:47:29] • [IP: 176.221.123.***]

a my bylismy na robotach za granica teraz idziemy do pracy w Straży Granicznej tam dobrze płacą

Gość • Niedziela [04.04.2021, 13:45:20] • [IP: 176.221.123.***]

my idziemy do słuzb mundurowych pracowac tam praca lekka i przyjemnaq ni e jedziemy za granice na roboty

Gość • Niedziela [04.04.2021, 12:42:22] • [IP: 5.173.128.***]

Jak zwykle...

Gość • Niedziela [04.04.2021, 12:31:21] • [IP: 46.204.19.***]

Policja nie zna się na żartach. ..

Gość • Niedziela [04.04.2021, 11:37:08] • [IP: 5.173.138.*]

Shrek to twuj mąż

Gość • Niedziela [04.04.2021, 11:26:29] • [IP: 176.221.123.***]

moich 2 kolegów poszło do Policji pracowac bo 25 lat pracy i jest Emerytura Mundurowa a wCywilu 25 lat pracy i wiek 65 lat i emerytura ZUS

Kość • Niedziela [04.04.2021, 11:24:16] • [IP: 176.221.122.**]

"dzień nie skończył się szczęśliwie dla mieszkańców..." - czyli to, że Policja zatrzymała awanturnika to błąd i teraz mieszkańcy się martwią i są smutni? kto pisze te artykuły? obcokrajowiec czy ktoś na lekach psychotropowych?

Gość • Niedziela [04.04.2021, 11:10:58] • [IP: 176.221.123.***]

w Policji bardzo dobrze płacą od nas poszło 4 Komandosów do tej Firmy Mundurowej Pracowac teraz ida Kobiety

Gość • Niedziela [04.04.2021, 11:04:20] • [IP: 5.173.136.***]

SFRUSTROWANY+ zakompleksiony nieudaczny KUNDEL jakich więcej i więcej...

Gość • Niedziela [04.04.2021, 10:50:52] • [IP: 176.221.122.*]

Gość jest prawdopodobnie ofiarą przemocy domowej. Gnębiony przez innych domowników zaczął się stawiać, ale jak dostał parę razy w łeb, to zadzwonił po pomoc. Litościwa policja przetrzyma go parę godzin, aż atmosfera w domu się polepszy i będzie mógł pokornie dokończyć sprzątania i pieczenia świątecznego mazurka.

Gość • Niedziela [04.04.2021, 09:46:05] • [IP: 5.173.132.**]

To nie jest Kubuś tylko Shrek

Oglądasz 1-25 z 33
■ Pogoda na poniedziałek: Miejscami na północy, zachodzie i w centrum kraju prognozowane są burze z intensywnymi opadami deszczu o wydajności do 10-15 mm. ■ Łza się kręci w oku na ten widok! We wtorek dok świnoujskiej MSR odpłynął do Szczecina. Zobacz film! ■ Matka chłopca odnaleziona. Kilkanaście minut przed godziną 20:00 policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu zauważyli chłopczyka błąkającego się przy ulicy Hetmańskiej. Chłopiec wie, że ma 4 lata, jednak nie był w stanie powiedzieć, jak się nazywa ani gdzie mieszka. Na szczęście wszystko skończyło się szczęśliwie ■ Dla Niemców nie jesteśmy już krajem wysokiego ryzyka. Są nowe regulacje dla podróżnych Niemcy przestały uznawać Polskę za kraj wysokiego ryzyka. W związku z tym od niedzieli, 9 maja do naszych niemieckich sąsiadów wjedziemy bez konieczności wykonywania testu na koronawirusa przed przekroczeniem granicy ■ Mimo kilkudniowego przestoju na początku kwietnia. Wyspiarka na szczęście drąży i nie ogląda się za siebie. Mamy już 330 metrów tunelu! ■ Tarcza antykryzysowa - zmiany od 4 maja Od 4 maja 2021 r. przedsiębiorcy z określonych branż będą mogli wystąpić o zwolnienie ze składek za marzec i kwiecień 2021 roku. Będą też mogli otrzymać świadczenie postojowe do pięciu razy ■ Zaszczepiono już ponad 100 tys. funkcjonariuszy służb mundurowych 100 171 – dokładnie tylu funkcjonariuszy służb mundurowych przyjęło już pierwszą dawkę szczepionki. Zaszczepionych zostało prawie 43,6 tys. policjantów, niemal 28,2 tys. strażaków-ochotników, prawie 10,8 tys. funkcjonariuszy Państwowej Straży Pożarnej oraz ponad 5,1 tys. strażników granicznych. Funkcjonariusze szczepieni są preparatem AstraZeneca. ■ Prawdziwy horror rozegrał się w czwartek, około godziny 1:00 w nocy w bloku przy ulicy Steyera 15 w Świnoujściu. Pomiędzy mężczyznami doszło do awantury, w trakcie której jeden z mężczyzn został ugodzony ostrym narzędziem w klatkę piersiową. 36 – latek nie żyje. Jak udało nam się ustalić policja zatrzymała już sprawcę. Na miejscu przez całą noc do rana pracowali policjanci, którzy zbierali materiały dowodowe i oględziny miejsca zdarzenia. ■ Nie będzie punktu szczepień na Prawobrzeżu Świnoujścia. O losie mieszkańców Warszowa, Przytoru, Łunowa, Ognicy i Karsibora zdecydowali bliżej nieokreśleni specjaliści w tym ze Szpitala, WSPL oraz Uzdrowiska ■ Prezydent Andrzej Duda podziękował pracownikom szpitala w Świnoujściu za ich wytężoną pracę. Zobacz film! ■ Wielkanoc - czas nadziei i budzenia się do życia W tym roku, z racji na pandemię koronawirusa, życzenia zdrowia niech będą najważniejsze. Spokoju, pięknych chwil spędzonych w gronie najbliższych, nadziei na lepszy czas, miłości wobec wszystkiego, co nas otacza oraz radości ze zmartwychwstania Chrystusa. Wszystkim Czytelnikom życzymy, aby te w święta docenili najdrobniejsze okruchy dobra i optymizmu ■ Niepokojąca cisza zapadła nad miejscem budowy tunelu. Od wtorku, pod placem budowy stałej przeprawy pod kanałem, zapadła martwa cisza. I nie wiadomo jak długo potrwa, ani jakie są jej przyczyny? Tak czy inaczej, czujemy się zaniepokojeni tą ciszą. I będziemy nasłuchiwać odgłosów z placu budowy sztandarowej narodowej inwestycji, która w końcu przyłączy Świnoujście do Polski ■ Łączność z bliskimi tylko przez telefony i komunikatory W związku z sytuacją epidemiczną nie można odwiedzać swoich bliskich hospitalizowanych w Szpitalu Miejskim. Jest z nimi jakiś kontakt? - W związku z sytuacją epidemiczną nie ma odwiedzin w szpitalu - informuje Dorota Konkolewska, prezes zarządu Szpitala Miejskiego im. Jana Garduły w Świnoujściu. - Pacjenci kontaktują się z rodziną telefonicznie, wykorzystując telefony komórkowe własne lub stacjonarne szpitala. W szpitalu jest ogólnodostępny internet. - Istnieje możliwość nawiązania kontaktu za pomocą komunikatorów zainstalowanych na laptopach, tabletach, telefonach. Personel pomaga obsłużyć urządzenia – zapewnia prezes. ■