POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [30.03.2021, 18:02:19] • Świnoujście

Chory na koronawirusa mężczyzna krzyczał, że nie może się ruszyć. Na ulicę Konstytucji 3 Maja przyjechały wszystkie służby

Chory na koronawirusa mężczyzna krzyczał, że nie może się ruszyć. Na ulicę Konstytucji 3 Maja przyjechały wszystkie służby

fot. Czytelnik

Chory na COVID - 19 mężczyzna leżał w swoim mieszkaniu i nie mógł się ruszyć. W akcie rozpaczy zaczął przeraźliwie krzyczeć. Krzyk został usłyszany i na ulicę Konstytucji 3 Maja wezwano służby. Na miejsce przyjechała policja, pogotowie ratunkowe, a także 2 zastępy straży pożarnej. - Strażacy dostali się do mieszkania przy użyciu sprzętu hydraulicznego - informuje straż pożarna w Świnoujściu.

Z informacji straży pożarnej wynika także, że klucz znajdował się w drzwiach, ale mężczyzna nie był w stanie wstać i się poruszać.
- Został przekazany ratownikom medycznym - dowiadujemy się od straży pożarnej.

Chory na koronawirusa mężczyzna krzyczał, że nie może się ruszyć. Na ulicę Konstytucji 3 Maja przyjechały wszystkie służby

fot. Czytelnik

Do zdarzenia doszło w sobotę, 27 marca około godziny 12:30.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 40, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 40

Gość • Sobota [10.04.2021, 16:31:47] • [IP: 31.11.128.***]

Sztuczna panika. To zwykła grypa nie na to umieralności.Rząd wymyślił to by wszystkie slabe firmy czy butiki padły.Ludzie myślą tylko o sobie.Niedajcie się zwieść oszukać światu ludziom.Bądźcie rozsądni i nie łykajcie wszystkiego"jak młody rekin.

picasso • Poniedziałek [05.04.2021, 07:23:51] • [IP: 178.238.245.***]

daleki jestem od tego zeby krytykowac w tych wrednych czasach sluzby ratownicze !! ale. ... zeby wysylac do dracego ryja" pacjenta" dwa zespoly strazy pozarnej + karetka ?? to sie tak zastanawiam, czy przypadkiem ktos cos gdzies nie przesadzil albo moze macie lewy dostep do paliwa co ??

Gość • Czwartek [01.04.2021, 22:35:46] • [IP: 31.0.35.***]

Ten wirus to choroba? Haha 😄😆

Gość • Czwartek [01.04.2021, 11:32:42] • [IP: 85.30.160.***]

jakby się nie darł to by go umówili tylko na teleporadę.

Gość • Czwartek [01.04.2021, 08:45:00] • [IP: 176.221.122.***]

będzie jednego więcej w ststystykach

Gość • Czwartek [01.04.2021, 07:36:15] • [IP: 31.0.59.***]

Gość • Środa [31.03.2021, 22:56:35] • [IP: 5.173.139.**]

Tłuściochy zapasione z cukrzycą. Nie dbają całe życie o zdrowie, chleją wódę, palą papierochy, żrą bez opamiętania a potem drą japy na całe miasto że im duszno. A moje podatki idą na utrzymanie miejsc w szpitalach i na leczenia tych zapasionych wieprzków.

Gość • Środa [31.03.2021, 17:21:40] • [IP: 188.146.165.***]

"Gość • Wtorek [30.03.2021, 21:44:19] • [IP: 109.196.114.*] Zdrowia a tym wszystkim sokom z buraka wielki murzynski c..j w dupe.Czlowiek cierpi a ci jakies zarty i pretensje.Leczyc sie bando zakompleksionych troli.Boicie sie wlasnego cienia ale w internecie kozaki.Powiadaja...przyjdzie kryska na MATYSKA" Myślę że tym pajacom ten wielki, murzyński Ch. w D sprawił by dużą radość. To w większości zboki.

Gość • Środa [31.03.2021, 15:25:54] • [IP: 185.104.184.***]

Szkoda, że nikt nie odważył się napisać, że osoba przychodząca odpłatnie za 20 zł za dzień z MOPR-u do tego człowieka własnie go sama zaraziła i jest na kwarantannie, bo mężczyzna jest niedołężny i właśnie miał taką pomoc zapewnioną, ale krzyczeć, że jest pijak itd to każdy głupek to potrafi, a zbadanie sprawy dlaczego tak się stało, to zabrakło rzetelności. Niech kobieta i on dochodzą szybko do zdrowia i bez powikłań po Covidzie.

Gość • Środa [31.03.2021, 14:03:43] • [IP: 87.78.246.***]

Do 113...masz racje, zamknac Swinoujscie i zrobic odkazanie calkowite.Beczki z gazem stoja.

kuruna • Środa [31.03.2021, 10:02:08] • [IP: 176.221.123.***]

Chory na wirusa? Uwielbiam te narracje. A może raczej człowiek z pozytywnym testem>?

Gość • Środa [31.03.2021, 09:57:01] • [IP: 109.243.194.***]

21:44:19] • [IP: 109.196.114.*] No masz rację, ale dlaczego nie potrafisz się wysłowić bez drastycznych wulgaryzmów?! Język polski jest bardzo rozwinięty leksykalnie i gramatycznie.

Gość • Środa [31.03.2021, 09:27:08] • [IP: 91.233.18.***]

Współczuję temu panu, sle. ..sąsiedzi nie słyszeli?... Telefonu nie miał?

Gość • Środa [31.03.2021, 07:50:27] • [IP: 5.173.131.***]

No tak jak juz nie bedzie mogl sie ruszyc i nie bedzie oddychal wowczas znajdzie sie kochajaca rodzina

Gość • Środa [31.03.2021, 07:14:52] • [IP: 185.130.44.***]

I co powiedzą na to ''koronasceptycy" marki ''Zdiełano w CCCP" ?

Gość • Środa [31.03.2021, 01:05:32] • [IP: 176.221.123.***]

Ci co nie wierzą w Covid to i tak umrą prędzej czy później, taka jest natura.Przykre to czasy dla młodych Covid to początek różnych zaraz a młodzi chcieliby poszaleć , niestety w trudnym czasie ta młodość.

Gość • Wtorek [30.03.2021, 23:23:22] • [IP: 176.221.123.***]

Sebolak uspokój się chłopie

Gość • Wtorek [30.03.2021, 22:05:58] • [IP: 176.221.123.***]

Może zrobić listę tych wszystkich co nie wierzą w epidemię. Jak zachorują to tylko kop w cztery litery i do dołu. A szczepienie będzie dla innych szybciej.

Gość • Wtorek [30.03.2021, 21:55:41] • [IP: 88.218.255.**]

Kto nie zachorował na coronawrusa ten nie wie na czym polega ta choroba.

Gość • Wtorek [30.03.2021, 21:51:58] • [IP: 89.64.107.***]

Szkoda, że nie jest napisane o tym, ze ten chory na coronavirusa mężczyzna to starszy Pan który przez całe życie pił i raczej nie prowadził zdrowego trybu życia. Ciekawe gdzie była rodzina?

Gość • Wtorek [30.03.2021, 21:44:19] • [IP: 109.196.114.*]

Zdrowia a tym wszystkim sokom z buraka wielki murzynski c..j w dupe.Czlowiek cierpi a ci jakies zarty i pretensje.Leczyc sie bando zakompleksionych troli.Boicie sie wlasnego cienia ale w internecie kozaki.Powiadaja...przyjdzie kryska na MATYSKA

Gość • Wtorek [30.03.2021, 21:42:57] • [IP: 178.238.246.**]

Ale w nowej przychodni nawet chorych dzieci nie przyjmują bo twierdzą że szczepienia mają. Nic dziwnego że tyle ludzi umiera jak gonią za Króliczkiem a chorych nie leczą.

Gość • Wtorek [30.03.2021, 21:17:30] • [IP: 89.151.36.***]

Jak widać na załączonym obrazku (posty ?) idiotów ciągle nie brakuje. kwestia czasu... covid też, , bierze, , idiotów...

Gość • Wtorek [30.03.2021, 20:48:16] • [IP: 176.221.122.***]

Za starych dobrych czasów wywieźli byśmy go na Karsiborską kilka razy pałą po garbie i zaręczam że w 10 minut byłby w swojej norze

Gość • Wtorek [30.03.2021, 20:24:14] • [IP: 185.210.38.**]

Po co dwie straże nie wystarczy jeden wóz strażacki 8 strażaków 2 ratowników i 2 policjantów.12 osób do jednego człowieka.Czy polska jest krajem miodem płynąca.

Oglądasz 1-25 z 40
■ OSTRZEŻENIE BURZE od godz. 14:00 dnia 17-05-2021 do godz. 18:00 dnia 17-05-2021 województwo zachodniopomorskie, wielkopolskie. Prognozowane są pojedyncze burze, którym towarzyszyć będą lokalnie intensywne opady deszczu od 15 do 20 mm/m2 oraz porywy wiatru do 70 km/h. Skutki: łamanie gałęzi; ryzyko utraty życia; ryzyko wybuchu pożaru; utrudnienia komunikacyjne; zaburzenia w pracy urządzeń elektrycznych. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky Sp. z o.o. ■ Łza się kręci w oku na ten widok! We wtorek dok świnoujskiej MSR odpłynął do Szczecina. Zobacz film! ■ Matka chłopca odnaleziona. Kilkanaście minut przed godziną 20:00 policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu zauważyli chłopczyka błąkającego się przy ulicy Hetmańskiej. Chłopiec wie, że ma 4 lata, jednak nie był w stanie powiedzieć, jak się nazywa ani gdzie mieszka. Na szczęście wszystko skończyło się szczęśliwie ■ Dla Niemców nie jesteśmy już krajem wysokiego ryzyka. Są nowe regulacje dla podróżnych Niemcy przestały uznawać Polskę za kraj wysokiego ryzyka. W związku z tym od niedzieli, 9 maja do naszych niemieckich sąsiadów wjedziemy bez konieczności wykonywania testu na koronawirusa przed przekroczeniem granicy ■ Mimo kilkudniowego przestoju na początku kwietnia. Wyspiarka na szczęście drąży i nie ogląda się za siebie. Mamy już 330 metrów tunelu! ■ Tarcza antykryzysowa - zmiany od 4 maja Od 4 maja 2021 r. przedsiębiorcy z określonych branż będą mogli wystąpić o zwolnienie ze składek za marzec i kwiecień 2021 roku. Będą też mogli otrzymać świadczenie postojowe do pięciu razy ■ Zaszczepiono już ponad 100 tys. funkcjonariuszy służb mundurowych 100 171 – dokładnie tylu funkcjonariuszy służb mundurowych przyjęło już pierwszą dawkę szczepionki. Zaszczepionych zostało prawie 43,6 tys. policjantów, niemal 28,2 tys. strażaków-ochotników, prawie 10,8 tys. funkcjonariuszy Państwowej Straży Pożarnej oraz ponad 5,1 tys. strażników granicznych. Funkcjonariusze szczepieni są preparatem AstraZeneca. ■ Prawdziwy horror rozegrał się w czwartek, około godziny 1:00 w nocy w bloku przy ulicy Steyera 15 w Świnoujściu. Pomiędzy mężczyznami doszło do awantury, w trakcie której jeden z mężczyzn został ugodzony ostrym narzędziem w klatkę piersiową. 36 – latek nie żyje. Jak udało nam się ustalić policja zatrzymała już sprawcę. Na miejscu przez całą noc do rana pracowali policjanci, którzy zbierali materiały dowodowe i oględziny miejsca zdarzenia. ■ Nie będzie punktu szczepień na Prawobrzeżu Świnoujścia. O losie mieszkańców Warszowa, Przytoru, Łunowa, Ognicy i Karsibora zdecydowali bliżej nieokreśleni specjaliści w tym ze Szpitala, WSPL oraz Uzdrowiska ■ Prezydent Andrzej Duda podziękował pracownikom szpitala w Świnoujściu za ich wytężoną pracę. Zobacz film! ■ Wielkanoc - czas nadziei i budzenia się do życia W tym roku, z racji na pandemię koronawirusa, życzenia zdrowia niech będą najważniejsze. Spokoju, pięknych chwil spędzonych w gronie najbliższych, nadziei na lepszy czas, miłości wobec wszystkiego, co nas otacza oraz radości ze zmartwychwstania Chrystusa. Wszystkim Czytelnikom życzymy, aby te w święta docenili najdrobniejsze okruchy dobra i optymizmu ■ Niepokojąca cisza zapadła nad miejscem budowy tunelu. Od wtorku, pod placem budowy stałej przeprawy pod kanałem, zapadła martwa cisza. I nie wiadomo jak długo potrwa, ani jakie są jej przyczyny? Tak czy inaczej, czujemy się zaniepokojeni tą ciszą. I będziemy nasłuchiwać odgłosów z placu budowy sztandarowej narodowej inwestycji, która w końcu przyłączy Świnoujście do Polski ■ Łączność z bliskimi tylko przez telefony i komunikatory W związku z sytuacją epidemiczną nie można odwiedzać swoich bliskich hospitalizowanych w Szpitalu Miejskim. Jest z nimi jakiś kontakt? - W związku z sytuacją epidemiczną nie ma odwiedzin w szpitalu - informuje Dorota Konkolewska, prezes zarządu Szpitala Miejskiego im. Jana Garduły w Świnoujściu. - Pacjenci kontaktują się z rodziną telefonicznie, wykorzystując telefony komórkowe własne lub stacjonarne szpitala. W szpitalu jest ogólnodostępny internet. - Istnieje możliwość nawiązania kontaktu za pomocą komunikatorów zainstalowanych na laptopach, tabletach, telefonach. Personel pomaga obsłużyć urządzenia – zapewnia prezes. ■