POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [28.03.2021, 10:28:26] • Świnoujście

Palmowy zawrót głowy na Placu Wolności

Palmowy zawrót głowy na Placu Wolności

fot. Robert Ignaciuk

Święta Wielkanocne już za kilka dni. Tradycyjnie już na Placu Wolności pojawiły się wielkanocne palmy. Palmy na niedzielę wielkanocną już są, a co z resztą? Bo to wcale jeszcze nie koniec ozdób w wielkanocnym klimacie. Na Placu Wolności mają się pojawić także pisanki.

To nie jedyne tegoroczne ozdoby. W tym roku kolorowo i świątecznie zrobiło się przy Miejskim Domu Kultury. Tam pojawiła się fotościanka, a także zające wspinające się po elewacji MDK-u.

Palmowy zawrót głowy na Placu Wolności

fot. Robert Ignaciuk

Palmowy zawrót głowy na Placu Wolności

fot. Robert Ignaciuk

Palmowy zawrót głowy na Placu Wolności

fot. Robert Ignaciuk

Palmowy zawrót głowy na Placu Wolności

fot. Robert Ignaciuk

Palmowy zawrót głowy na Placu Wolności

fot. Robert Ignaciuk

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 37, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 37

Gość • Wtorek [30.03.2021, 16:52:17] • [IP: 185.53.147.***]

Piękny widok!

Gość • Niedziela [28.03.2021, 22:14:58] • [IP: 188.147.10.***]

W tym miejscu jeszcze niedawno był skowyt chcących wprowadzić szatańską wersję przykazania V:" Zabijaj". Słyszeliśmy potworne wulgaryzmy, co promowały pewne lokalne media, stworzyły kronikę chamstwa i siania śmierci poprzez tworzenie gęstego tłumu, czasem bez masek.

Gość • Niedziela [28.03.2021, 21:22:35] • [IP: 2.106.93.**]

Paranoja.

Gość • Niedziela [28.03.2021, 20:53:08] • [IP: 84.159.208.**]

Piękne palmy...dziękujemy.

Gość • Niedziela [28.03.2021, 19:42:46] • [IP: 188.147.10.***]

18:16. ..87.*** One wyją nawet na widok ciąży, już wtedy im palma odbija - a to jest często na tle złych relacji w rodzinie, zranień psychicznych, kompleksòw, braku miłości w życiu osobistym. Ale bez szatana to się nie dzieje - najlepsze marionetki w jego ręku to te niewierzące w jego istnienie i zranione duchowo.

Gość • Niedziela [28.03.2021, 18:23:57] • [IP: 188.146.160.***]

Najlepiej niech pisanki postawia w pierwszy dzień świat

Gość • Niedziela [28.03.2021, 18:16:57] • [IP: 31.0.87.***]

No to lewaczki będą wyły z powodu tych palm :-D:-D.

Gość • Niedziela [28.03.2021, 17:47:01] • [IP: 188.147.10.***]

13:14 najdziwniejsze zdradzenie się, że nie chodzi do kościoła, znam kilku księzy proboszczow ze Scia, ktorzy maja standardowa wage ciala, zwlaszcza dla 45-55-latkow, a moj proboszcz jest wrecz zbyt szczuply.

Gość • Niedziela [28.03.2021, 16:31:42] • [IP: 176.221.123.***]

Czy to cuda jakieś i bolszewiki się POnawracały? A całkiem niedawno namawiali do demolki i POdpalania kościołów!

Gość • Niedziela [28.03.2021, 16:07:21] • [IP: 95.90.245.**]

Bardzo ładnie i ztradycją Polską. Pozdrawiam

Gość • Niedziela [28.03.2021, 15:47:33] • [IP: 37.248.179.***]

Gość • Niedziela [28.03.2021, 13:00:25] • [IP: 176.221.113.**]...Niebawem mają wprowadzić zaraz po Wielkanocy dzień dziecka, dziecka poczętego przez księdza w ramach wiary (nie mylić z viagrą) katolickiej...🅰🅱🅱🅰

Gość • Niedziela [28.03.2021, 15:19:59] • [IP: 188.146.128.***]

Palmę macie już od roku

Gość • Niedziela [28.03.2021, 15:09:53] • [IP: 78.10.206.**]

Czy to nie dziwne, że żydzi zabronili Wam świąt pod przykrywką III-ej fali koronazajobaświrusa?

Gość • Niedziela [28.03.2021, 15:02:14] • [IP: 37.47.160.***]

Sklepy pełne ludzi spożywcze bez masek laza brak odstępu do normalności wrucimy za 8lat

Gość • Niedziela [28.03.2021, 14:55:17] • [IP: 31.11.130.**]

Gość • Niedziela [28.03.2021, 11:13:39] • [IP: 37.8.230.* bo kościoła katolicji nie ma już nic wspólnego z wiarą chrześcijańska.

Gość • Niedziela [28.03.2021, 14:52:55] • [IP: 188.147.10.***]

Obawiam się, że ateistom-aktywistom i lewakom te palmy... odbiją.

Gość • Niedziela [28.03.2021, 14:33:12] • [IP: 31.0.176.***]

CIEKAWE CZY KIEDYŚ KOŚCIÓŁ STANIE PRZED SĄDEM ZA SZERZENIE PANDEMII?

Gość • Niedziela [28.03.2021, 14:21:37] • [IP: 31.0.176.***]

TO ILU ZARAŻĄ W KOŚCIOŁACH A POTEM W MARKETACH I NA CAŁYM MIEŚCIE?

Gość • Niedziela [28.03.2021, 13:35:32] • [IP: 178.238.247.**]

Pięknie. Bardzo mi się podoba dekoracja świąteczna naszego miasta. Super 👏👏👏👏👏

Gość • Niedziela [28.03.2021, 13:14:02] • [IP: 138.199.19.***]

Wszystkie najważniejsze święta w Polsce oparte są na żarciu. Kto, ile i czego się nażre. A pożywienie duchowe, wiara? Też. Przy okazji. O prawdzie tych stwierdzeń świadczą spasione bebechy wielmożów, arcy, chociaż obżarstwo jest grzechem. Chrystusowe sylwetki mają przeważnie klerycy. Do czasu. Przecież będą proboszczami. Gloria!

Gość • Niedziela [28.03.2021, 13:12:34] • [IP: 5.173.130.**]

Religijność ludowa jest włączeniem wiary do kultury, czyli te właśnie PALMY

Gość • Niedziela [28.03.2021, 13:03:46] • [IP: 185.210.39.***]

Kosztują tyle co kanapa czy więcej? Możeby tak połatać parę dziur w drogach i chodnikach za to?

Gość • Niedziela [28.03.2021, 13:01:13] • [IP: 88.199.147.***]

Gość • Niedziela [28.03.2021, 13:00:25] • [IP: 176.221.113.**]

Piękne palmy. Powinno być więcej takich rzeczy przypominających, że to Święta Wielkanocne upamiętniające śmierć i zmartwychwstanie Jezusa Chrystusa, a nie święto zająca.

Gość • Niedziela [28.03.2021, 12:52:20] • [IP: 5.173.130.**]

Nasza tradycja związana z przybyciem Jezusa do Jerozolimy, gdzie go witano uroczyście

Oglądasz 1-25 z 37
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■