POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [23.03.2021, 18:15:43] • Świnoujście

Mieszkaniec: Znaki poziome do malowania

Mieszkaniec: Znaki poziome do malowania

fot. Mieszkaniec

Koniec zimy i coraz cieplejsze dni sprawiły, że mieszkańcy więcej spacerują. Strefa nadmorska to jedno z ulubionych miejsc przechadzek zarówno miejscowych, jak i turystów. Okazuje się, że mieszkańcy lubią spacerować "krytycznie"- dostrzegają przeróżne usterki, wady i niedoróbki. Tym razem w oczy spacerowicza rzuciły się zniszczone znaki na chodniku-ścieżce rowerowej.

- Wydaje mi się, że teraz kiedy nie ma takiego ruchu można by było powymieniać mocno zniszczone znaki poziome umieszczone na chodniku służącym jako ścieżka rowerowa wzdłuż ulicy Żeromskiego?! Nie wiem na co czekają odpowiedzialne za tę działkę służby? - pisze mieszkaniec.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 2, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-2 z 2

Gość • Czwartek [25.03.2021, 08:11:50] • [IP: 153.19.105.**]

Na wiosnę to chyba normlane?

Gość • Wtorek [23.03.2021, 20:21:09] • [IP: 78.10.206.**]

Raczej do naklejenia. Zresztą komu, to potrzebne...?

Oglądasz 1-2 z 2
■ Nie będzie punktu szczepień na Prawobrzeżu Świnoujścia. O losie mieszkańców Warszowa, Przytoru, Łunowa, Ognicy i Karsibora zdecydowali bliżej nieokreśleni specjaliści w tym ze Szpitala, WSPL oraz Uzdrowiska ■ Prezydent Andrzej Duda podziękował pracownikom szpitala w Świnoujściu za ich wytężoną pracę. Zobacz film! ■ Wielkanoc - czas nadziei i budzenia się do życia W tym roku, z racji na pandemię koronawirusa, życzenia zdrowia niech będą najważniejsze. Spokoju, pięknych chwil spędzonych w gronie najbliższych, nadziei na lepszy czas, miłości wobec wszystkiego, co nas otacza oraz radości ze zmartwychwstania Chrystusa. Wszystkim Czytelnikom życzymy, aby te w święta docenili najdrobniejsze okruchy dobra i optymizmu ■ Niepokojąca cisza zapadła nad miejscem budowy tunelu. Od wtorku, pod placem budowy stałej przeprawy pod kanałem, zapadła martwa cisza. I nie wiadomo jak długo potrwa, ani jakie są jej przyczyny? Tak czy inaczej, czujemy się zaniepokojeni tą ciszą. I będziemy nasłuchiwać odgłosów z placu budowy sztandarowej narodowej inwestycji, która w końcu przyłączy Świnoujście do Polski ■ Łączność z bliskimi tylko przez telefony i komunikatory W związku z sytuacją epidemiczną nie można odwiedzać swoich bliskich hospitalizowanych w Szpitalu Miejskim. Jest z nimi jakiś kontakt? - W związku z sytuacją epidemiczną nie ma odwiedzin w szpitalu - informuje Dorota Konkolewska, prezes zarządu Szpitala Miejskiego im. Jana Garduły w Świnoujściu. - Pacjenci kontaktują się z rodziną telefonicznie, wykorzystując telefony komórkowe własne lub stacjonarne szpitala. W szpitalu jest ogólnodostępny internet. - Istnieje możliwość nawiązania kontaktu za pomocą komunikatorów zainstalowanych na laptopach, tabletach, telefonach. Personel pomaga obsłużyć urządzenia – zapewnia prezes. ■