POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [17.03.2021, 08:36:23] • Świnoujście

Tańsze paliwo dla mieszkańców? Agatowska proponuje: zbudujmy miejską stację paliw

Tańsze paliwo dla mieszkańców? Agatowska proponuje: zbudujmy miejską stację paliw

fot. facebook.com

Są w Polsce miasta, które odważyły się i zbudowały własne miejskie stacje paliw. Płock, Tarnów, Kraków, Rzeszów, Ostrołęka czy Stalowa Wola już zbudowały sobie takie stacje. Dlaczego nie może być takiej stacji w Świnoujściu? Do takiego działania namawia również radna Joanna Agatowska, która ten temat podnosiła już kilkakrotnie.

Cyt. ”Nasza obecna władza "są inne ważniejsze potrzeby - czytaj nie da się" odstaje kreatywnością od takich miast jak Tarnów, Stalowa Wola czy Konin - tam miejskie stacje paliw już działają i jak potwierdzają ich samorządowcy wszystkim przynosi to duże korzyści, bo doprowadza też do obniżenia cen na innych stacjach paliw.

Tańsze paliwo dla mieszkańców? Agatowska proponuje: zbudujmy miejską stację paliw

fot. internet

Wyrażam oczekiwanie, że prezydent ten temat podejmie. Ma jeszcze chwilę czasu. Uważam, że miejska stacja powinna sprzedawać tańsze paliwo na przykład na Kartę Mieszkańca, osoby zameldowanej i płacącej podatki w Świnoujściu.
Naprawdę życie w Świnoujściu może być tańsze dla mieszkańców. Warto w to uwierzyć i wziąć sprawy w swoje ręce” – pisze Agatowska na swoim profilu FB.

Tańsze paliwo dla mieszkańców? Agatowska proponuje: zbudujmy miejską stację paliw

fot. Sławomir Ryfczyński

My też chcemy tańszego paliwa w Świnoujściu, więc przyłączamy się do inicjatywy radnej Joanny Agatowskiej.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 130, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 101-125 z 130

Gość • Środa [17.03.2021, 10:44:24] • [IP: 5.173.136.**]

I od razu miejską biedronkę też!

Gość • Środa [17.03.2021, 10:44:09] • [IP: 5.173.146.**]

Agatowska, a jak miasto Świnoujście ma konkurować cenowo z BP albo z Shell'em ?? Porzuć lepiej myślenie, zapytaj mądrzejszych ! To wcale nie będzie trudne ;)

Gość • Środa [17.03.2021, 10:37:47] • [IP: 77.180.29.***]

Ja juz mam moja stacje miejska bo tu moje miejsce, moj kraj POLSKA i tu moj polski, swinoujski ORLEN👍

Gość • Środa [17.03.2021, 10:36:57] • [IP: 108.29.78.**]

Juz byly sklepy milicijne kasyna wojskowe sld zeby bylo jak bylo

Gość • Środa [17.03.2021, 10:31:55] • [IP: 37.201.154.***]

Super pomysł, niestety obecny prezydent martwi się tylko o turystów a nie o nas mieszkańcach!

Gość • Środa [17.03.2021, 10:27:57] • [IP: 188.146.163.**]

"Gość • Środa [17.03.2021, 09:33:28] • [IP: 31.0.176.***] PALIWO MA BYĆ TAŃSZE TO PO CHU... OPŁATY PARKINGOWE? ZRÓBCIE STACJE PALIW Z PŁATNYMI MIEJSCAMI DO TANKOWANIA -BETONY KOMPLETNE." A po to żeby np. na Markiewicza można było zatrzymać się pod sklepem czy apteką na 10 minut. W tej chwili przez 24 godziny na dobę parkują tam mieszkańcy okolicznych domków jednorodzinnych. JESTEM ZA!

Gość • Środa [17.03.2021, 10:23:55] • [IP: 185.210.39.**]

Tylko po co takie wielkie zdjęcie pani radnej?

Gość • Środa [17.03.2021, 10:23:38] • [IP: 176.221.123.**]

Dlaczego nie gaz, który jest bardzo blisko. A i koszty transportu są minimalne. Rurą, albo i cysterną na drugą stronę jest taniej i bezpieczniej niż ciężarówką po kraju.

Gość • Środa [17.03.2021, 10:18:27] • [IP: 5.173.146.**]

Wczoraj Polski Sąd Najwyższy uznał, że przez 12 miesięcy wszystkie polskie służby działały NIEZGODNIE Z PRAWEM. Wystawiali mandaty, kolegia, wzywali do sądu, łamali ręce demonstrantom, zamykali w aresztach itd. Chyba to jest już wystarczający powód do dymisji tego poje. ... rządu ?? Policja, Sanepid, Straż Miejska, Wojewodowie, Urzędy Skarbowe - oni wszyscy wydawali swoje zakazy i nakazy w oparciu o BEZPRAWIE PiSu. Jak napisał wczoraj Zbigniew Hołdys:" PiS zamienił ten kraj w chlew". Najwyższy już czas, żeby wyj... PiS z Polski i zakończyć tę złodziejską szopkę.

Gość • Środa [17.03.2021, 10:18:26] • [IP: 176.221.123.***]

Wzruszyłem się prawie łez propozycją Pani Joanny :-)))))))) Jestem ZA pod warunkiem, że członkowie SLD będą dopłacać ZE SWOICH pieniędzy do do paliwa na tej stacji. A może Joanna chce zaprosić jakiś rosyjski koncern naftowy na nasza wyspę? To by było po linii i na bazie...

Gość • Środa [17.03.2021, 10:16:29] • [IP: 5.173.26.***]

Może chociażby dlatego że mamy bardzo niegospodarnego włodarza ? któremu jest to obojętne bo zawija do Poznania jak przyjdzie na niego czas?

Gość • Środa [17.03.2021, 10:06:09] • [IP: 62.69.252.***]

A może miejskie przedsiębiorstwo komunalne, tzn. zajmujące się śmieciami ?

Gość • Środa [17.03.2021, 10:03:01] • [IP: 31.0.176.***]

TAŃSZY GAZ JUŻ MAMY W RACHUNKACH - PŁATNE PARKINGI - TO TERAZ KOLEJNY HARACZ NA STACJE PALIWOWĄ ŻEBY KOLESIE MOGLI ZARABIAĆ ZAJMUJĄC STOŁKI W RADZIE NADZORCZEJ SPÓŁKI? JESZCZE IM MAŁO?

Gość • Środa [17.03.2021, 10:01:41] • [IP: 77.252.46.***]

Żeby było cokolwiek tańsze, to najpierw trzeba odżydzić Polskę i wyeliminować złodzieji.

Gość • Środa [17.03.2021, 09:53:05] • [IP: 5.173.146.**]

zarty prezydent i interes mieszkancow? nawet chamski developer bylby lepszy na tym stanowisku pokazcie mi jedna rzecz ktora szanuje mieszkancow i nie jest spartaczona

Gość • Środa [17.03.2021, 09:50:55] • [IP: 83.20.222.***]

Jak to zwykle u tej pani, każda jej propozycja jest krótka drogą do machlojek i nadużyć a najlepiej pod nadzorem SLD.

Gość • Środa [17.03.2021, 09:50:37] • [IP: 77.252.46.*]

Obajtek da ci Agatko tanie paliwo. Oj da. ..

Gość • Środa [17.03.2021, 09:43:00] • [IP: 176.221.113.**]

A skąd Pani chce kupić paliwo ? Za jaką cenę ? Rozumiem że jest już jakiś kontrakt podpisany i czekamy na realizację sprzedawania paliwa poniżej kosztów? Dobry materiał na prezydenta ta Pani...

Gość • Środa [17.03.2021, 09:40:08] • [IP: 178.238.253.**]

Najdrozsze paliwo tylko w swinoujsciu ale warte ceny bo dobre domieszki daja solanki itd.

Gość • Środa [17.03.2021, 09:40:06] • [IP: 37.30.27.***]

Zapomniała Agatowska jak blokowała budowę stacji paliw na 11 listopada?? Ręka w rękę ze Żmurkiewiczem jeszcze wtedy...

Gość • Środa [17.03.2021, 09:36:24] • [IP: 176.221.123.**]

Najlepiej zeby się znalazla pod zarządem SLD.!!

Gość • Środa [17.03.2021, 09:34:57] • [IP: 176.221.123.**]

Trzeba pilnować, by PEC-u nie sprzedali spółce z większościowym udziałem Niemców, bo mieszkania będą ogrzewane ruskim gazem. W 10 polskich miastach już tak się dzieje.

Gość • Środa [17.03.2021, 09:33:28] • [IP: 31.0.176.***]

PALIWO MA BYĆ TAŃSZE TO PO CHU... OPŁATY PARKINGOWE? ZRÓBCIE STACJE PALIW Z PŁATNYMI MIEJSCAMI DO TANKOWANIA -BETONY KOMPLETNE.

Gość • Środa [17.03.2021, 09:33:00] • [IP: 185.210.39.***]

Gość • Środa [17.03.2021, 09:20:51] • [IP: 5.173.9.***] to ty zacznij myślec. Jeśli inne miasta mogą mieć takie stacje miejskie i obniżają ceny paliw to podaj choć jeden argument, ze Świnoujście tego nie może zrobić? Brawo Agatowska. W końcu ktoś zaczyna myśleć o mieszkańcach.

Gość • Środa [17.03.2021, 09:22:25] • [IP: 193.43.77.***]

Jestem za- tylko szybko

Oglądasz 101-125 z 130
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■