POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [17.03.2021, 08:36:23] • Świnoujście

Tańsze paliwo dla mieszkańców? Agatowska proponuje: zbudujmy miejską stację paliw

Tańsze paliwo dla mieszkańców? Agatowska proponuje: zbudujmy miejską stację paliw

fot. facebook.com

Są w Polsce miasta, które odważyły się i zbudowały własne miejskie stacje paliw. Płock, Tarnów, Kraków, Rzeszów, Ostrołęka czy Stalowa Wola już zbudowały sobie takie stacje. Dlaczego nie może być takiej stacji w Świnoujściu? Do takiego działania namawia również radna Joanna Agatowska, która ten temat podnosiła już kilkakrotnie.

Cyt. ”Nasza obecna władza "są inne ważniejsze potrzeby - czytaj nie da się" odstaje kreatywnością od takich miast jak Tarnów, Stalowa Wola czy Konin - tam miejskie stacje paliw już działają i jak potwierdzają ich samorządowcy wszystkim przynosi to duże korzyści, bo doprowadza też do obniżenia cen na innych stacjach paliw.

Tańsze paliwo dla mieszkańców? Agatowska proponuje: zbudujmy miejską stację paliw

fot. internet

Wyrażam oczekiwanie, że prezydent ten temat podejmie. Ma jeszcze chwilę czasu. Uważam, że miejska stacja powinna sprzedawać tańsze paliwo na przykład na Kartę Mieszkańca, osoby zameldowanej i płacącej podatki w Świnoujściu.
Naprawdę życie w Świnoujściu może być tańsze dla mieszkańców. Warto w to uwierzyć i wziąć sprawy w swoje ręce” – pisze Agatowska na swoim profilu FB.

Tańsze paliwo dla mieszkańców? Agatowska proponuje: zbudujmy miejską stację paliw

fot. Sławomir Ryfczyński

My też chcemy tańszego paliwa w Świnoujściu, więc przyłączamy się do inicjatywy radnej Joanny Agatowskiej.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 130, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 51-75 z 130

Gość • Środa [17.03.2021, 16:19:35] • [IP: 178.235.147.***]

I całe SLD będzie miało gdzie swoje wypasione SUVy tanio tankować.. ja nie mam auta i mi to lotto...

Gość • Środa [17.03.2021, 16:05:59] • [IP: 88.218.253.***]

Powinno być darmowe tankowanie na rejestracje ZSW:)

Gość • Środa [17.03.2021, 15:59:33] • [IP: 176.221.123.***]

Gość • Środa [17.03.2021, 13:28:49] • [IP: 176.221.122.***]Może NUR FUR POLE??Ale jak taki jak ty pisze to czego się spodziewać...Tępy wyznawca PiSU.

Gość • Środa [17.03.2021, 15:57:58] • [IP: 37.248.225.***]

JUŻ MAMY TANI GAZ Z GAZOPORTU I PŁATNE PARKINGI.

Gość • Środa [17.03.2021, 15:53:15] • [IP: 89.151.36.***]

Slogan i kiełbasa wyborcza. Tanie paliwo - to znaczy że miasto by dopłacało do każdego litra ? To nie realne chyba że Świnoujście będzie miało rafinerię. Za miejsca parkingowe , , koszą, , a kto niby będzie dokładał do paliwa. Już widzę jak p. Agatowska pracuje za darmo i nalewa paliwo do baków samochodów. To naprawdę tani chwyt propagandowy...

Gość • Środa [17.03.2021, 15:52:53] • [IP: 192.38.143.*]

KOMUNO WRÓĆ !!

Gość • Środa [17.03.2021, 15:39:30] • [IP: 37.248.225.***]

FILIA OBAJTKA?

Gość • Środa [17.03.2021, 15:31:57] • [IP: 83.20.221.***]

nie no wolność biznesu zagrożona, już są tacy co chcą repolonizacji wszystkiego. Stacja paliw dla mieszkańców, sieć sklepów" wyspiarka" itd itp.

Gość • Środa [17.03.2021, 15:27:03] • [IP: 5.173.138.***]

Po. Budować. Za. Państwowe. A. Sprytazywować. Za. Złotówkę. Czy. Aby. Ten. Pomysł. To. Zlecenie. To. Od. Pani. Amatorskiej. Cz. Odtych. Co. Naprawdę źądzą. Świnoujściem

Gość • Środa [17.03.2021, 15:20:28] • [IP: 5.174.200.***]

Agatowska na Prezydenta. Tylko dziwne czemu u konkurencji przegrała ranking(ustawka??)

Gość • Środa [17.03.2021, 14:52:57] • [IP: 157.25.141.**]

Pomimo ze Pani Agatowska to nie moja bajka to uważam że pomysł dobry.

Gość • Środa [17.03.2021, 14:32:32] • [IP: 176.221.123.**]

13:48:10] • [IP: 77.180.29.*** Don Orleone ludzki pan. Może w naszym mieście coś będzie do kupienia za rozsądna cenę. Przydałby się sponsor.

Gość • Środa [17.03.2021, 14:31:20] • [IP: 31.0.78.***]

Lukoil i Jet to sieć stacji które zniknęły z mapy Polski kiedy wyszło jak wygląda tam obrót.

Gość • Środa [17.03.2021, 14:30:49] • [IP: 176.221.122.***]

Kolejny serdelek przedwyborczy.

Gość • Środa [17.03.2021, 14:19:23] • [IP: 176.221.123.***]

rejestracja ZSW za darmo parkowanie na Miescie

Gość • Środa [17.03.2021, 14:17:47] • [IP: 178.238.249.***]

Agatowska daje sygnał do startu do następnych wyborów...

Gość • Środa [17.03.2021, 14:09:12] • [IP: 188.146.165.***]

Tańsze paliwo? Dobre sobie, czyżby jakieś wybory się szykowały. A tak nawiązując do tytułu KOPERNIK TEŻ BYŁA KOBIETĄ. Pozdrawiam wszystkich naiwnych też.

Gość • Środa [17.03.2021, 14:08:42] • [IP: 88.156.235.***]

Na początku tanio a potem sru w górę. Już nikomu w tym mieście nie wieżę.

Gość • Środa [17.03.2021, 13:48:10] • [IP: 77.180.29.***]

Tylko ORLEN, polski, swinoujski i dla mnie bo placi podatki tu i teraz wiec zarabiam i zyskuje

Gość • Środa [17.03.2021, 13:43:33] • [IP: 164.127.47.***]

10:18:27] • [IP: 5.173.146.**] Nie znalazłem takiej informacji, proszę o tytuły na portalach.

Gość • Środa [17.03.2021, 13:42:01] • [IP: 62.69.253.**]

dalaczego nie może być takiej stacji u nas? dlatego że zatrudnieni będą na niej znajomi waszych znajomych :) Za dużo władzy dla władzy... zróbcie parking na 11Listopada za darmo jak już tak chodzi o interesy mieszkańców...

Gość • Środa [17.03.2021, 13:40:12] • [IP: 178.238.249.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gośćmir • Środa [17.03.2021, 13:39:30] • [IP: 95.40.196.**]

Czyli paliwa będą sprzedawane bezpośrednio a nie przez pośrednictwo prezesa Bajtka.

Gość • Środa [17.03.2021, 13:36:36] • [IP: 31.0.176.***]

NIECH WYBUDUJĄ DWIE WIERZE PIS -HOTELE BANASIA.

Gość • Środa [17.03.2021, 13:34:52] • [IP: 31.0.176.***]

MORZE NIECH WYBUDUJĄ HOTEL BANASIA.

Oglądasz 51-75 z 130
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■