POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [17.03.2021, 08:36:23] • Świnoujście

Tańsze paliwo dla mieszkańców? Agatowska proponuje: zbudujmy miejską stację paliw

Tańsze paliwo dla mieszkańców? Agatowska proponuje: zbudujmy miejską stację paliw

fot. facebook.com

Są w Polsce miasta, które odważyły się i zbudowały własne miejskie stacje paliw. Płock, Tarnów, Kraków, Rzeszów, Ostrołęka czy Stalowa Wola już zbudowały sobie takie stacje. Dlaczego nie może być takiej stacji w Świnoujściu? Do takiego działania namawia również radna Joanna Agatowska, która ten temat podnosiła już kilkakrotnie.

Cyt. ”Nasza obecna władza "są inne ważniejsze potrzeby - czytaj nie da się" odstaje kreatywnością od takich miast jak Tarnów, Stalowa Wola czy Konin - tam miejskie stacje paliw już działają i jak potwierdzają ich samorządowcy wszystkim przynosi to duże korzyści, bo doprowadza też do obniżenia cen na innych stacjach paliw.

Tańsze paliwo dla mieszkańców? Agatowska proponuje: zbudujmy miejską stację paliw

fot. internet

Wyrażam oczekiwanie, że prezydent ten temat podejmie. Ma jeszcze chwilę czasu. Uważam, że miejska stacja powinna sprzedawać tańsze paliwo na przykład na Kartę Mieszkańca, osoby zameldowanej i płacącej podatki w Świnoujściu.
Naprawdę życie w Świnoujściu może być tańsze dla mieszkańców. Warto w to uwierzyć i wziąć sprawy w swoje ręce” – pisze Agatowska na swoim profilu FB.

Tańsze paliwo dla mieszkańców? Agatowska proponuje: zbudujmy miejską stację paliw

fot. Sławomir Ryfczyński

My też chcemy tańszego paliwa w Świnoujściu, więc przyłączamy się do inicjatywy radnej Joanny Agatowskiej.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 130, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 26-50 z 130

Gość • Środa [17.03.2021, 20:54:33] • [IP: 185.210.39.***]

NA ORLENIE NIE TANKUJE A TANIE PALIWA TO TEZ ZLA JAKOŚĆ :)

Gość • Środa [17.03.2021, 20:52:08] • [IP: 77.88.191.**]

A może Pani Agatowska pomyśli o stacji obsugujących samochody elektryczne??Bo to nasza przyszłość a nie szósta stacja paliw w tak małym miasteczku i jeszcze je zatruwać, co Pani na to??

Gość • Środa [17.03.2021, 20:47:52] • [IP: 77.88.191.**]

Obłóda!!Świnoujście to nie Szczecin to raz, mamy 4 stacje paliw i piata w budowie pod granicą.Czy nie uważa Pani, ze to zbyt dużo jak na tak małe miasteczko??Może zajmijmy się mieszkaniami pod wynajem po rozsądnej cenie, gdyż to palący problem młodych rodzin.A przypominam, że za PO i PSL paliwo kosztowało powyżej 6zł, a Tusk powiedział nawet, że może być po 7zł, gdzie Pani była wtedy!!A tak wogóle proponujmy ludziom zdrowy styl życia, przesiądźmy się na rower, szczerze polecam, ja robię to codziennie, poprawiajc jakość naszego powietrza o co lewica tak zagorzale walczy:)

Gość • Środa [17.03.2021, 19:57:34] • [IP: 89.151.35.***]

Nie mam samochodu nie muszę mieć stacji z tanim paliwem. Ale mam nadzieję, że jak Agatowska zacznie rządzić to uruchomi w Świnoujściu kilka miejskich sklepów z tanią żywnością, kilka miejskich aptek z tanimi lekami. No Agatowska jak się chce to się da? Chyba, że tylko o zamęt chodzi?

Gość • Środa [17.03.2021, 19:52:42] • [IP: 176.221.123.***]

Widać że czerwone marsze z lempartową wulgarną dziczą mocno jej zaszkodziły na głowę.

Gość • Środa [17.03.2021, 19:51:27] • [IP: 213.164.204.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Środa [17.03.2021, 19:42:10] • [IP: 185.210.38.***]

Jak pomagać w kryzysie finansowo to państwo (komuna) jak zarabiać to państwo niech się odp...

Gość • Środa [17.03.2021, 18:53:17] • [IP: 176.221.123.***]

Niedługo będzie tunel i orleny itp. same się wyniosą. Z paru samochodów nie wyżyją. Będzie tunel, będzie trasa szybkiego ruchu i będą MOPy jak przy każdej porządnej trasie. Instrybutory, hahaha!, schowane gdzieś po kątach mogą już schładzać interes. Co to właściwie Pani Agatowska chce budować i po co? i na co? i komu? Chyba czas na odkurzanie.

Gość • Środa [17.03.2021, 18:49:42] • [IP: 31.0.47.***]

Popieram.To bardzo dobry pomysł.Powinna taka stacja powstać, już dawno. I tak mamy wszystkie ceny z górnej półki.

Gość • Środa [17.03.2021, 18:43:01] • [IP: 176.221.122.***]

, 18:04:06 faraon to zawsze ostro chrzcił paliwo.

Gość • Środa [17.03.2021, 18:38:03] • [IP: 37.8.230.**]

Komunistyczny pomysł

Gość • Środa [17.03.2021, 18:35:45] • [IP: 31.11.129.**]

Zadziwiają mnie nieustająco debile, którzy nie popierają takich dobrych pomysłów tylko cieszą sie, ze mogą sypać kasę wielkim koncernom paliwowym typu Orlen które potem robią za publiczną kasę ludziom pisowską wodę z mózgu. Ja chcę tankować tańsze paliwo a nie płącić jak Niemiec. Za taki pomysł WIELKI PLUS DLA PANI JOANNY.

Gość • Środa [17.03.2021, 18:25:30] • [IP: 89.151.36.***]

Tankujemy tylko na Polskim Orlenie.

Gość • Środa [17.03.2021, 18:16:06] • [IP: 176.221.123.***]

naczelnik jarosław nie będzie zadowolony, na cenę paliwa głównie wpływa wyśrubowana danina, której Pani Agatowska nie przeskoczy.

Gość • Środa [17.03.2021, 18:04:06] • [IP: 5.173.0.***]

Póki co Faraon ma dobre i najtańsze paliwo.

Gość • Środa [17.03.2021, 18:02:40] • [IP: 5.173.0.***]

Like.

Gość • Środa [17.03.2021, 17:40:13] • [IP: 89.64.47.***]

Nie wiem co ta pani wącha, ale lepiej niech przestanie.

Gość • Środa [17.03.2021, 17:17:43] • [IP: 176.221.122.***]

A jak mam elektryka to kto mi prundu nakapie z darmoszkę?

EVENT 201 • Środa [17.03.2021, 17:16:51] • [IP: 176.221.122.**]

ŚWIETNY POMYSŁ !!BRAWO ASIA, JESTEŚ GENIALNA. JEDNA MIEJSKA STACJA PALIWOWA POWINNA BYĆ DLA NIEMCÓW PRZED WLOTEM DO TUNELU OD STRONY ZACHODNIEJ. WJEŻDŻAJĄ DO POLSKI I TANKUJĄ NASZE ŚWINOUJSKIE SUPER PALIWO, DRUGA DLA MIESZKAŃCÓW NA BASENIE PÓŁNOCNYM. BĘDĄ TAM MOGŁY TANKOWAĆ AUTA I KAJAKI. TA STACJA POWINNA MIEĆ DUŻY BAR Z PIEROGAMI I TYM PODOBNĄ POLSKĄ WYŻERKĄ. ŻADNYCH KEBABÓW I TYM PODOBNEGO SYFU.

Gość • Środa [17.03.2021, 17:15:54] • [IP: 176.221.123.***]

Komuniści zawsze cos wymyśla ale jak wypiją

Gość • Środa [17.03.2021, 16:59:37] • [IP: 87.78.246.***]

I jeszcze darmowe pochowki dla mieszkancow i aby nie bylo problemow, na zapisy? Chory kraj to i sie radnym w deklach lasuje.

Gość • Środa [17.03.2021, 16:42:33] • [IP: 88.152.185.***]

Dobry pomysl..wszystko tylko nie orlen . ..👍⚘

Gość • Środa [17.03.2021, 16:40:16] • [IP: 89.151.39.***]

Komuna wiecznie żywa

Gość • Środa [17.03.2021, 16:38:54] • [IP: 88.218.253.***]

Tak masz dokładać bo ci ludzie generują przychód i pracują byś miał emeryture a Ty juz jestes emerytem wiec nie wytwarzasz.

Gośćgosc z kanalu.. • Środa [17.03.2021, 16:25:02] • [IP: 178.238.252.***]

Pqani Agatowska a jak pani mysli ja jestem emerytem nie mam samochodu, mam emerytury 1690 zlotych , i co mam dokladac jeszcze dla tych co zarabiajja 10000 zlotych , i maja po dwa samochody, i brakuje im nqa paliwo . ..

Oglądasz 26-50 z 130
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■