POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [17.03.2021, 08:36:23] • Świnoujście

Tańsze paliwo dla mieszkańców? Agatowska proponuje: zbudujmy miejską stację paliw

Tańsze paliwo dla mieszkańców? Agatowska proponuje: zbudujmy miejską stację paliw

fot. facebook.com

Są w Polsce miasta, które odważyły się i zbudowały własne miejskie stacje paliw. Płock, Tarnów, Kraków, Rzeszów, Ostrołęka czy Stalowa Wola już zbudowały sobie takie stacje. Dlaczego nie może być takiej stacji w Świnoujściu? Do takiego działania namawia również radna Joanna Agatowska, która ten temat podnosiła już kilkakrotnie.

Cyt. ”Nasza obecna władza "są inne ważniejsze potrzeby - czytaj nie da się" odstaje kreatywnością od takich miast jak Tarnów, Stalowa Wola czy Konin - tam miejskie stacje paliw już działają i jak potwierdzają ich samorządowcy wszystkim przynosi to duże korzyści, bo doprowadza też do obniżenia cen na innych stacjach paliw.

Tańsze paliwo dla mieszkańców? Agatowska proponuje: zbudujmy miejską stację paliw

fot. internet

Wyrażam oczekiwanie, że prezydent ten temat podejmie. Ma jeszcze chwilę czasu. Uważam, że miejska stacja powinna sprzedawać tańsze paliwo na przykład na Kartę Mieszkańca, osoby zameldowanej i płacącej podatki w Świnoujściu.
Naprawdę życie w Świnoujściu może być tańsze dla mieszkańców. Warto w to uwierzyć i wziąć sprawy w swoje ręce” – pisze Agatowska na swoim profilu FB.

Tańsze paliwo dla mieszkańców? Agatowska proponuje: zbudujmy miejską stację paliw

fot. Sławomir Ryfczyński

My też chcemy tańszego paliwa w Świnoujściu, więc przyłączamy się do inicjatywy radnej Joanny Agatowskiej.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 130, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 130

Gość • Piątek [19.03.2021, 12:16:31] • [IP: 178.238.252.**]

Wystarczyło by, żeby dla aut z rejestracją zsw, parkowanie było darmo albo darmowa, komunikacja miejska, wtedy aut mniej by jeździło.

Gość • Piątek [19.03.2021, 01:13:56] • [IP: 176.221.123.**]

Ryża mnie nie obchodzi. Ważne, żeby Robert z wiosny pogonilł skunksów z podwawelskiej i konwiktorskiej.

Gość • Czwartek [18.03.2021, 19:04:16] • [IP: 37.8.230.***]

Jakie kolejne miasta??Z tego artykułu wynika ze jedno a i tak to napisane że nic nie wynika, dziwna narracja autora i tyle.

Gość • Czwartek [18.03.2021, 18:58:54] • [IP: 37.47.132.***]

a jak na tę kartę mieszkańca będę tankował tanio a potem odsprzedawał z baku Niemcom? O tym pani magister już nie pomyślała.

Gość • Czwartek [18.03.2021, 17:16:37] • [IP: 213.155.177.**]

Ta to ma pomysły. Komuny to my tu już nie chcemy !! Wszystko krytykować i wielki szum wokół siebie robić żeby nie zapomnieć osoby - wychodzi tej pani najlepiej.

Gość • Czwartek [18.03.2021, 15:04:54] • [IP: 37.47.167.***]

proponuję znowu wprowadzić talony na paliwo jak za komuny bo to się tej Pani napewno spodoba a i towarzysze westchną do tamtych czasów. Do tego części do aut sprzedawać tylko w miejskim Polmozbycie.

Gość • Czwartek [18.03.2021, 13:00:59] • [IP: 178.238.252.***]

Gość • Czwartek [18.03.2021, 12:53:06] • [IP: 37.8.230.***]

Niech ta PANI DAJE ale to co może DACCC. Dała bym ci dała...ale żem za mała.

Gość • Czwartek [18.03.2021, 12:32:33] • [IP: 176.221.123.**]

Ta recepcjonistka z Relaxu już samą siebie przechodzi...

Gość • Czwartek [18.03.2021, 11:19:39] • [IP: 178.238.253.***]

Miejska dla niemcow. ... hehe

Gość • Czwartek [18.03.2021, 11:04:48] • [IP: 178.238.247.**]

Pani Agatowska Sama głową muru cwaniactwa nie rozbije. o mieszkańcy muszą zadecydować. Przy urnach. le sądząc po komentarzach szanse są niewielkie gdyż przeważają wypowiedzi negujących rozwiazania ułatwiające życie mieszkańców.

Gość • Czwartek [18.03.2021, 10:29:49] • [IP: 37.47.142.*]

i wtedy Angela Merkel i Komisja Europejska powie że w Świnoujściu rządzą nacjonaliści bo Niemcy nie mogą zatankować bo nie są mieszkańcami. Brawo Ty hahhah

Gość • Czwartek [18.03.2021, 09:33:20] • [IP: 37.47.187.***]

Problem w tym, że jej kolega który był w tej samej partii, teraz jest jej wrogiem. Widać to po jego występach na sesjach RM. Facetowi to nie przystoi tak ośmieszać, niszczyć i poniżać kobietę, publicznie i bez podstaw. No ale to też nie jego wina, takie ma geny na które nie ma wpływu.

Gość • Czwartek [18.03.2021, 07:08:41] • [IP: 37.47.135.**]

a ja proponuje bezplatne WC dla mieszkancow i wiecej ich

Gość • Czwartek [18.03.2021, 06:39:52] • [IP: 89.151.33.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Czwartek [18.03.2021, 00:49:06] • [IP: 89.151.37.**]

Brawo P. Asiu -świetny pomysł, ale to musi nastąpić zmiana Szeryfa-za tego nic się nie zmieni w tej sprawie. Ten Prezydent dla Mieszkańcow robi tylko podwyżki na wszystko, ale za to dba o turystów.. Czas na zmiany !!

Gość • Czwartek [18.03.2021, 00:27:08] • [IP: 37.47.166.**]

Jeszcze miejska opieka lekarska - prywatne wizyty są takie drogie... ;)

Gość • Środa [17.03.2021, 23:56:46] • [IP: 94.254.162.***]

Mam nadzieję, że sama zatankuje do pełna i odleci na miotle zabierając wszystkich UM

Gość • Środa [17.03.2021, 23:14:22] • [IP: 88.218.253.***]

Pani była przewodniczącą rady miasta mogła działać

Gość • Środa [17.03.2021, 22:55:10] • [IP: 5.173.130.***]

Niech ktoś poda jakie wyniki testów paliwa miał faraon bo jestem ciekawy.

Gość • Środa [17.03.2021, 22:36:52] • [IP: 83.23.161.**]

Z KOBITKĄ COŚ SIĘ DZIEJE... Zatelefonowałem do Tarnowa paliwo 5.14 na stacjach do których się dodzwoniłem.

Gość • Środa [17.03.2021, 21:54:17] • [IP: 213.155.174.**]

Populizm...

Gość • Środa [17.03.2021, 21:25:01] • [IP: 89.151.32.***]

Póknijcie się w głowę z tymi samochodami w tak małej wiosce jak nasza

Gość • Środa [17.03.2021, 21:19:21] • [IP: 62.69.253.**]

ciekawe kto miałby pracować na takowej stacji?

Gość • Środa [17.03.2021, 21:06:34] • [IP: 176.221.123.***]

KIEŁBASA WYBORCZA?

Oglądasz 1-25 z 130
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■