POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [23.02.2021, 14:57:46] • Świnoujście

AutomobilKlub Stargard zaprasza na spotkanie!

AutomobilKlub Stargard zaprasza na spotkanie!

fot. Organizator

AutomobilKlub Stargard zaprasza wszystkich miłośników różnych samochodów na spotkanie przy grillu.

Odbędzie się w dniu 28.02.2021 o godzinie 12.00. Miejsce Marina Łunowo (nie Przystań).

Wszelkie informacje pod numerem telefon 0048 531 22 12 68 lub mailowo MotoDoradcaWS@interia.pl

Proszę zabrać ze sobą dobry humor, maseczki i coś na grilla. Spotkanie w warunkach kwarantanny.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 17, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-17 z 17

rEdi • Czwartek [25.02.2021, 09:11:58] • [IP: 37.248.159.**]

Czy w Świnoujściu mieszkają same buraki czy skupiły się akurat tutaj w komentarzach pod artykułem?

Gość • Środa [24.02.2021, 17:08:32] • [IP: 2.106.93.**]

Hmmmm... w czasie, kiedy jest zakaz zgromadzeń planowanie spotkania?

Gość • Środa [24.02.2021, 14:23:04] • [IP: 176.221.122.***]

Nie lubię buców, ale może, ktoś się znajdzie z kim można pogadać...A może ktoś się wybiera, to bym się dołączyła??

Gość • Środa [24.02.2021, 11:26:11] • [IP: 176.221.122.***]

Starczy pianki montażowej żeby zaslepić te durne wydechy?

Gość • Środa [24.02.2021, 11:24:41] • [IP: 5.173.146.***]

Czy ktoś coś ma czy niema, każdy może przyjść pooglądać. Chyba, że nie umie się zachować to do lasu.

Gość • Środa [24.02.2021, 11:23:54] • [IP: 5.173.146.***]

Po co te inwektywy.

Gość • Środa [24.02.2021, 09:29:34] • [IP: 37.47.178.*]

02:56 świat to się śmieje z debili twojego formatu.Co obejrzysz w telewizorni to ślepo wierzysz.

Gość • Środa [24.02.2021, 08:40:04] • [IP: 62.69.241.**]

Do 06:59 Dobrze przeczytałem. Widzę ten niby sprzęt. Nie mam telewizora ćwiczeń mi nie brakuje. Nie pozdrawiam.

Gość • Środa [24.02.2021, 06:59:27] • [IP: 5.184.88.***]

20.02.31ty kolego źle przeczytałeś tytuł to jest zlot miłośników tego sprzętu a nie cymbałów którzy nic nie mają siedź w domu i cwicz na ekranie bałwanie

Gość • Środa [24.02.2021, 02:56:49] • [IP: 185.210.37.*]

Przepraszam, co z korona wirusem? Świat już dziwnie na nas patrzył po tym co się działo w Zakopanym teraz to? a później świat ma nas na debili I SŁUSZNIE!

Gość • Wtorek [23.02.2021, 20:02:31] • [IP: 62.69.241.**]

Nie warto...chyba że lubisz towarzystwo buców

Gość • Wtorek [23.02.2021, 19:27:34] • [IP: 176.221.122.***]

A ktoś może mnie oświecić czy warto jechać na to spotkanie??

Gość • Wtorek [23.02.2021, 18:36:26] • [IP: 45.88.96.**]

A jak się tam pomiescimy?

Pazdzioch • Wtorek [23.02.2021, 17:09:22] • [IP: 83.23.227.***]

Niech zrobią grila na parkingu Kauflanda jak to robili te swoje zloty tymi składkami. Kiełbasa blisko, węgiel.

Gość • Wtorek [23.02.2021, 16:59:07] • [IP: 176.221.122.***]

Wpadnie podstarzały pleyboy ROBAK i wszystkich swoim wydechem wypędzi (on musi głuchy być od tego auta) słady dziadziuś

Kość • Wtorek [23.02.2021, 15:24:07] • [IP: 176.221.122.**]

a po co coś na grilla? w warunkach kwarantanny nie można tego tam spożyć. według obostrzeń nie ma odstępstwa od obowiązku noszenia maseczki poza domem. a z tą na twarzy trudno jeść, pić czy palić.

Gość • Wtorek [23.02.2021, 15:15:05] • [IP: 89.151.35.***]

jak ten pan konfederata (niedoszły radny), bardzo niesympatyczny zaprasza to ja miłośnik samochodów na pewno tam nie pójdę..

Oglądasz 1-17 z 17
■ Radni Komisji Gospodarki Morskiej chcą zwołania w trybie nadzwyczajnym sesji Rady Miasta poświęconego planom inwestycyjnym portu oraz zagospodarowaniu terenów wokół latarni morskiej w Świnoujściu ■ Kosmiczna czerwona kanapa za 40.000 zł… w pływalni przyszkolnej. Otwarcie Uznam Areny, a szczególnie pływalni odbyło się z pompą. Były okolicznościowe przemówienia władzy, poczęstunek, no i wizytacja obiektu. A tam cuda design’u. Wszystkim w oczy rzuciła się stosunkowo niewielka, ale za to czerwona kanapa, bardzo nowoczesna kształtem i bardzo niefunkcjonalna jak na hol pływalni. Wybudowanej przecież przede wszystkim dla dzieci szkolnych. Okazuje się, że to „Sofa Moon” kupiona przez miasto w ramach wyposażenia Uznam Areny. Kosztowała bagatela…. 40.000 zł. (nie wiadomo tylko czy netto czy brutto). B&B Italia Sofa Moon System od 58549 PLN 3fstudio.com.pl/sofy/bb-italia-sofa-moon-system# Zadaliśmy w czwartek szczegółowe pytania do rzecznika prezydenta miasta, czekamy na odpowiedź. Bo wieść gminna niesie, że to nie koniec kosmicznych cen i wyposażenia tego miejsca. C.D.N…… ■ Biznes się zwija. 624 zawieszeń i 187 wykreśleń działalności gospodarczej zarejestrowanej w CEIDG. To obraz sytuacji świnoujskich przedsiębiorców w minionym roku. Jest źle, a to raczej statystyki niepełne. W ubiegłym roku do świnoujskiego Urzędu Miasta wpłynęły wnioski dotyczące 624 zawieszeń i 187 wykreśleń działalności gospodarczej zarejestrowanej w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Te statystyki mogą być jednak niepełne ■ Czytelnik: Tiry rozjadą Warszów. Wraca komunikacyjny koszmar kierowców. Po raz kolejny na Warszowie mieliśmy komunikacyjny armagedonem. Mieszkańcy Świnoujścia musieli liczyć się z tym, że ich powrót do domu we wtorkowy wieczór był utrudniony. Wszystko za sprawą ogromnych kolejek, które tworzyły się na wjeździe do miasta. Kilkumetrowy sznur samochodów ciężarowych to jednak żadna nowość. Za każdym razem wszystko wygląda podobnie, gdy promy do Szwecji ze względu na panujące warunki atmosferyczne nie wypływają tylko zostają w porcie. Kierowcy znają już ten scenariusz na pamięć. Za każdym razem jednak tego typu sytuacje wywołują u nich podobną złość i frustrację. Samochody ciężarowe stoją do dzisiaj (10.02.2021) na ulicy i bardzo utrudniają ruch. ■ Szybkie testy antygenowe w kontenerze obok laboratorium. Nie trzeba się rejestrować. W kontenerze obok laboratorium wykonujemy szybkie testy antygenowe. Próbki pobieramy w godzinach od 10 do 12 przez siedem dni w tygodniu. Na badania te nie trzeba się rejestrować. Należy mieć ze sobą dokument tożsamości oraz dowód wpłaty. Przypominamy, że wpłat można dokonać przelewem (wszystkie informacje dotyczące testu łącznie z numerem konta znajdą Państwo TUTAJ szpital-swinoujscie.pl/strona/menu/83_testy_sars-cov-2__covid_-19) lub bezpośrednio w laboratorium. Cena testu antygenowego to 80 złotych. Zapraszamy! ■ Zmarł Tadeusz Gala: były wiceprezydent Świnoujścia, oddany miastu i jego mieszkańcom ■ Nie żyje 25 - letnia kobieta ranna w wypadku koło Dargobądza. Jej stan od początku określano jako bardzo ciężki ■