POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [22.02.2021, 15:33:31] • Świnoujście

5 medali Michała w Gdynia Winter Swimming Cup 2021

 	5 medali Michała w Gdynia Winter Swimming Cup 2021

fot. Organizator

W dniach 19-21.02.2021 r. w Gdyńskiej Marinie odbyły się zawody w zimowym pływaniu Gdynia Winter Swimming Cup 2021. Zawody te zaliczane są do Pucharu Polski w tej dyscyplinie sportu i ściągnęły nad Zatokę Gdańską ok 300 zawodników z całej Polski.

Nasze miasto w tej ekstremalnej dyscyplinie sportowej reprezentował Michał Stefaniak trener w klubie i szkole pływania AQUADO. Warunki jakie panowały w zimowym basenie przez trzy dni rywalizacji to temperatura wody 0,04 stopnia Celsjusza, a temperatura powietrza wahała się w granicach od 3 do ok 10 stopni Celsjusza.

 	5 medali Michała w Gdynia Winter Swimming Cup 2021

fot. Organizator

Michał wystartował w 6 konkurencjach zdobywając 5 medali: 50 m stylem dowolnym - 3 miejsce z czasem 32,06 sek. 450 m stylem dowolnym - 2 miejsce z czasem 8:04,28 min. 25 m stylem motylkowym - 3 miejsce z czasem 16,52 sek. 25 m stylem dowolnym - 2 miejsce z czasem 14,52 sek. 200 m stylem dowolnym - 2 miejsce z czasem 2:55,19 min. 100 m stylem dowolnym - 5 miejsce z czasem 1:21,72 min.

Różnorodność dystansowa, różnorodność stylowa przyciągnęły wielu zawodników w różnym wieku, od młodych po zaprawionych w bojach pływaków. To tworzyło niepowtarzalną atmosferę. Walka z dystansem, walka psychiki z panującym zimnem, walka mięśni z lodowatą wodą to codzienność na tych zawodach, z którymi muszą się zmierzyć zawodnicy.

 	5 medali Michała w Gdynia Winter Swimming Cup 2021

fot. Organizator

Piękny weekend dla Świnoujścia. Fotorelacja i więcej szczegółów na www.aquado.com.pl oraz na www.gwsc.pl

Organizator


komentarzy: 27, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 27

Pan. • Wtorek [23.02.2021, 14:27:28] • [IP: 178.238.245.**]

Michał. Wielkie GRATULACJE. Dużo zdrowia i dalszych sukcesów.

Gość • Wtorek [23.02.2021, 14:23:09] • [IP: 178.238.245.**]

Gość • Wtorek [23.02.2021, 09:11:21] • [IP: 178.238.245.**]

Gratulacje !!

Gość • Wtorek [23.02.2021, 08:57:24] • [IP: 178.238.248.***]

Gratulacje Michałku

Gość • Wtorek [23.02.2021, 08:54:27] • [IP: 176.221.122.**]

Stefan jesteś WIELKI i tak trzymaj.

Gość • Poniedziałek [22.02.2021, 23:59:17] • [IP: 178.238.247.***]

Wielkie GRATULACJE! Od razu widać kto w tym mieście rozdaje karty jeżeli chodzi o umiejętności pływackie i sportową pasję...w tej dyscyplinie jesteś po prostu" skazany na sukces"... coś niesamowitego!!

Gdynia Winter • Poniedziałek [22.02.2021, 23:38:19] • [IP: 80.211.250.***]

To juz wiemy dla kogo nasi radni zakupili ten czerwony tron za 40 tys zl. Tylko Pan Michal moze tam siedziec za te medale. Reszta na taboretach.

Gość • Poniedziałek [22.02.2021, 23:34:58] • [IP: 37.47.141.***]

W triatlonie Pan Michał by pozamiatał wszystkich.

Gość • Poniedziałek [22.02.2021, 21:41:33] • [IP: 178.238.249.**]

Gratulacje-MKL Maraton.

Iwan • Poniedziałek [22.02.2021, 21:11:09] • [IP: 178.238.247.***]

Gratulacje mega !

Gość • Poniedziałek [22.02.2021, 19:37:14] • [IP: 213.155.174.**]

GRATULACJE !!

Iwan • Poniedziałek [22.02.2021, 19:13:36] • [IP: 5.173.138.***]

Gratulacje mega !

Gość • Poniedziałek [22.02.2021, 18:51:28] • [IP: 93.214.189.***]

gratki panie Michale

Gość • Poniedziałek [22.02.2021, 18:46:54] • [IP: 176.221.123.***]

Wielkie Brawo p.Michale !!

Gość • Poniedziałek [22.02.2021, 18:19:30] • [IP: 185.210.38.***]

Brawo Michał! Wierzyłem w Ciebie! Wielkie gratulacje!

Gość • Poniedziałek [22.02.2021, 17:45:07] • [IP: 176.221.123.***]

Brawo panie Michale !!

Gość • Poniedziałek [22.02.2021, 17:31:00] • [IP: 178.238.250.***]

👏👏👏🌷

AressWCTS • Poniedziałek [22.02.2021, 16:56:05] • [IP: 176.221.122.**]

Brawo Michał, szacun!!

Gość • Poniedziałek [22.02.2021, 16:54:38] • [IP: 176.221.122.**]

Stefan jest najlepszy 👍to Killer - brawo 🥇 szkoli najlepiej i daje z siebie wszystko dla dzieciaków. Obozy ze Stefanem to czas frajdy i czynnego relaksu. Polecam Aquado od niemowlaka do starszaka 💪

Gość • Poniedziałek [22.02.2021, 16:47:48] • [IP: 213.17.201.***]

Jest Kozak:-)

Gość • Poniedziałek [22.02.2021, 16:47:16] • [IP: 185.210.39.**]

Stefan GRATULACJE!!Jesteś wielki!

Gość • Poniedziałek [22.02.2021, 16:36:02] • [IP: 77.88.191.**]

Brawo!! Najlepszy nauczyciel pływania.

Gość • Poniedziałek [22.02.2021, 16:27:37] • [IP: 37.47.162.**]

Pan Michał = A Q U A D O ! Wszyscy biją brawo! Posadźmy naszego mistrza na czerwonej sofie.

Gość • Poniedziałek [22.02.2021, 16:15:27] • [IP: 83.12.40.**]

Mistrz :) Gratulujemy

NA BASEN! • Poniedziałek [22.02.2021, 15:49:56] • [IP: 94.130.38.**]

Mistrz uczy nasze dzieci na mistrzow. Dziekujemy Panu Michalowi za promocje miasta i za cierpliwosc do naszych dzieci.

Oglądasz 1-25 z 27
■ Radni Komisji Gospodarki Morskiej chcą zwołania w trybie nadzwyczajnym sesji Rady Miasta poświęconego planom inwestycyjnym portu oraz zagospodarowaniu terenów wokół latarni morskiej w Świnoujściu ■ Kosmiczna czerwona kanapa za 40.000 zł… w pływalni przyszkolnej. Otwarcie Uznam Areny, a szczególnie pływalni odbyło się z pompą. Były okolicznościowe przemówienia władzy, poczęstunek, no i wizytacja obiektu. A tam cuda design’u. Wszystkim w oczy rzuciła się stosunkowo niewielka, ale za to czerwona kanapa, bardzo nowoczesna kształtem i bardzo niefunkcjonalna jak na hol pływalni. Wybudowanej przecież przede wszystkim dla dzieci szkolnych. Okazuje się, że to „Sofa Moon” kupiona przez miasto w ramach wyposażenia Uznam Areny. Kosztowała bagatela…. 40.000 zł. (nie wiadomo tylko czy netto czy brutto). B&B Italia Sofa Moon System od 58549 PLN 3fstudio.com.pl/sofy/bb-italia-sofa-moon-system# Zadaliśmy w czwartek szczegółowe pytania do rzecznika prezydenta miasta, czekamy na odpowiedź. Bo wieść gminna niesie, że to nie koniec kosmicznych cen i wyposażenia tego miejsca. C.D.N…… ■ Biznes się zwija. 624 zawieszeń i 187 wykreśleń działalności gospodarczej zarejestrowanej w CEIDG. To obraz sytuacji świnoujskich przedsiębiorców w minionym roku. Jest źle, a to raczej statystyki niepełne. W ubiegłym roku do świnoujskiego Urzędu Miasta wpłynęły wnioski dotyczące 624 zawieszeń i 187 wykreśleń działalności gospodarczej zarejestrowanej w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Te statystyki mogą być jednak niepełne ■ Czytelnik: Tiry rozjadą Warszów. Wraca komunikacyjny koszmar kierowców. Po raz kolejny na Warszowie mieliśmy komunikacyjny armagedonem. Mieszkańcy Świnoujścia musieli liczyć się z tym, że ich powrót do domu we wtorkowy wieczór był utrudniony. Wszystko za sprawą ogromnych kolejek, które tworzyły się na wjeździe do miasta. Kilkumetrowy sznur samochodów ciężarowych to jednak żadna nowość. Za każdym razem wszystko wygląda podobnie, gdy promy do Szwecji ze względu na panujące warunki atmosferyczne nie wypływają tylko zostają w porcie. Kierowcy znają już ten scenariusz na pamięć. Za każdym razem jednak tego typu sytuacje wywołują u nich podobną złość i frustrację. Samochody ciężarowe stoją do dzisiaj (10.02.2021) na ulicy i bardzo utrudniają ruch. ■ Szybkie testy antygenowe w kontenerze obok laboratorium. Nie trzeba się rejestrować. W kontenerze obok laboratorium wykonujemy szybkie testy antygenowe. Próbki pobieramy w godzinach od 10 do 12 przez siedem dni w tygodniu. Na badania te nie trzeba się rejestrować. Należy mieć ze sobą dokument tożsamości oraz dowód wpłaty. Przypominamy, że wpłat można dokonać przelewem (wszystkie informacje dotyczące testu łącznie z numerem konta znajdą Państwo TUTAJ szpital-swinoujscie.pl/strona/menu/83_testy_sars-cov-2__covid_-19) lub bezpośrednio w laboratorium. Cena testu antygenowego to 80 złotych. Zapraszamy! ■ Zmarł Tadeusz Gala: były wiceprezydent Świnoujścia, oddany miastu i jego mieszkańcom ■ Nie żyje 25 - letnia kobieta ranna w wypadku koło Dargobądza. Jej stan od początku określano jako bardzo ciężki ■