POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [22.02.2021, 15:33:31] • Świnoujście

5 medali Michała w Gdynia Winter Swimming Cup 2021

 	5 medali Michała w Gdynia Winter Swimming Cup 2021

fot. Organizator

W dniach 19-21.02.2021 r. w Gdyńskiej Marinie odbyły się zawody w zimowym pływaniu Gdynia Winter Swimming Cup 2021. Zawody te zaliczane są do Pucharu Polski w tej dyscyplinie sportu i ściągnęły nad Zatokę Gdańską ok 300 zawodników z całej Polski.

Nasze miasto w tej ekstremalnej dyscyplinie sportowej reprezentował Michał Stefaniak trener w klubie i szkole pływania AQUADO. Warunki jakie panowały w zimowym basenie przez trzy dni rywalizacji to temperatura wody 0,04 stopnia Celsjusza, a temperatura powietrza wahała się w granicach od 3 do ok 10 stopni Celsjusza.

 	5 medali Michała w Gdynia Winter Swimming Cup 2021

fot. Organizator

Michał wystartował w 6 konkurencjach zdobywając 5 medali: 50 m stylem dowolnym - 3 miejsce z czasem 32,06 sek. 450 m stylem dowolnym - 2 miejsce z czasem 8:04,28 min. 25 m stylem motylkowym - 3 miejsce z czasem 16,52 sek. 25 m stylem dowolnym - 2 miejsce z czasem 14,52 sek. 200 m stylem dowolnym - 2 miejsce z czasem 2:55,19 min. 100 m stylem dowolnym - 5 miejsce z czasem 1:21,72 min.

Różnorodność dystansowa, różnorodność stylowa przyciągnęły wielu zawodników w różnym wieku, od młodych po zaprawionych w bojach pływaków. To tworzyło niepowtarzalną atmosferę. Walka z dystansem, walka psychiki z panującym zimnem, walka mięśni z lodowatą wodą to codzienność na tych zawodach, z którymi muszą się zmierzyć zawodnicy.

 	5 medali Michała w Gdynia Winter Swimming Cup 2021

fot. Organizator

Piękny weekend dla Świnoujścia. Fotorelacja i więcej szczegółów na www.aquado.com.pl oraz na www.gwsc.pl

Organizator


komentarzy: 27, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 27

Pan. • Wtorek [23.02.2021, 14:27:28] • [IP: 178.238.245.**]

Michał. Wielkie GRATULACJE. Dużo zdrowia i dalszych sukcesów.

Gość • Wtorek [23.02.2021, 14:23:09] • [IP: 178.238.245.**]

Gość • Wtorek [23.02.2021, 09:11:21] • [IP: 178.238.245.**]

Gratulacje !!

Gość • Wtorek [23.02.2021, 08:57:24] • [IP: 178.238.248.***]

Gratulacje Michałku

Gość • Wtorek [23.02.2021, 08:54:27] • [IP: 176.221.122.**]

Stefan jesteś WIELKI i tak trzymaj.

Gość • Poniedziałek [22.02.2021, 23:59:17] • [IP: 178.238.247.***]

Wielkie GRATULACJE! Od razu widać kto w tym mieście rozdaje karty jeżeli chodzi o umiejętności pływackie i sportową pasję...w tej dyscyplinie jesteś po prostu" skazany na sukces"... coś niesamowitego!!

Gdynia Winter • Poniedziałek [22.02.2021, 23:38:19] • [IP: 80.211.250.***]

To juz wiemy dla kogo nasi radni zakupili ten czerwony tron za 40 tys zl. Tylko Pan Michal moze tam siedziec za te medale. Reszta na taboretach.

Gość • Poniedziałek [22.02.2021, 23:34:58] • [IP: 37.47.141.***]

W triatlonie Pan Michał by pozamiatał wszystkich.

Gość • Poniedziałek [22.02.2021, 21:41:33] • [IP: 178.238.249.**]

Gratulacje-MKL Maraton.

Iwan • Poniedziałek [22.02.2021, 21:11:09] • [IP: 178.238.247.***]

Gratulacje mega !

Gość • Poniedziałek [22.02.2021, 19:37:14] • [IP: 213.155.174.**]

GRATULACJE !!

Iwan • Poniedziałek [22.02.2021, 19:13:36] • [IP: 5.173.138.***]

Gratulacje mega !

Gość • Poniedziałek [22.02.2021, 18:51:28] • [IP: 93.214.189.***]

gratki panie Michale

Gość • Poniedziałek [22.02.2021, 18:46:54] • [IP: 176.221.123.***]

Wielkie Brawo p.Michale !!

Gość • Poniedziałek [22.02.2021, 18:19:30] • [IP: 185.210.38.***]

Brawo Michał! Wierzyłem w Ciebie! Wielkie gratulacje!

Gość • Poniedziałek [22.02.2021, 17:45:07] • [IP: 176.221.123.***]

Brawo panie Michale !!

Gość • Poniedziałek [22.02.2021, 17:31:00] • [IP: 178.238.250.***]

👏👏👏🌷

AressWCTS • Poniedziałek [22.02.2021, 16:56:05] • [IP: 176.221.122.**]

Brawo Michał, szacun!!

Gość • Poniedziałek [22.02.2021, 16:54:38] • [IP: 176.221.122.**]

Stefan jest najlepszy 👍to Killer - brawo 🥇 szkoli najlepiej i daje z siebie wszystko dla dzieciaków. Obozy ze Stefanem to czas frajdy i czynnego relaksu. Polecam Aquado od niemowlaka do starszaka 💪

Gość • Poniedziałek [22.02.2021, 16:47:48] • [IP: 213.17.201.***]

Jest Kozak:-)

Gość • Poniedziałek [22.02.2021, 16:47:16] • [IP: 185.210.39.**]

Stefan GRATULACJE!!Jesteś wielki!

Gość • Poniedziałek [22.02.2021, 16:36:02] • [IP: 77.88.191.**]

Brawo!! Najlepszy nauczyciel pływania.

Gość • Poniedziałek [22.02.2021, 16:27:37] • [IP: 37.47.162.**]

Pan Michał = A Q U A D O ! Wszyscy biją brawo! Posadźmy naszego mistrza na czerwonej sofie.

Gość • Poniedziałek [22.02.2021, 16:15:27] • [IP: 83.12.40.**]

Mistrz :) Gratulujemy

NA BASEN! • Poniedziałek [22.02.2021, 15:49:56] • [IP: 94.130.38.**]

Mistrz uczy nasze dzieci na mistrzow. Dziekujemy Panu Michalowi za promocje miasta i za cierpliwosc do naszych dzieci.

Oglądasz 1-25 z 27
■ W najbliższą sobotę organizujemy wiosenną akcję pod hasłem "Sprzątanie świata i naszej okolicy". Mamy zamiar posprzątać pamiątki bytności ludzi, którzy nie szanują natury - zmniejszając tym samym ilość śmieci na terenach leśnych. Startujemy już jutro o poranku - zbiórka o godzinie 9.00 przed schroniskiem Caritas przy ulicy Portowej. Następnie będziemy się przesuwać lasem w kierunku dużej przeprawy promowej Karsibór. Po akcji zaplanowane jest wspólne ognisko i pieczenie kiełbasek. Kto ma wolny czas i chciałby go pożytecznie zagospodarować zapraszamy do czynnego udziału! Organizator: Forum Uznam Wolin Koordynator - tel.: 722340249 ■
■ Prawdziwy horror rozegrał się w czwartek, około godziny 1:00 w nocy w bloku przy ulicy Steyera 15 w Świnoujściu. Pomiędzy mężczyznami doszło do awantury, w trakcie której jeden z mężczyzn został ugodzony ostrym narzędziem w klatkę piersiową. 36 – latek nie żyje. Jak udało nam się ustalić policja zatrzymała już sprawcę. Na miejscu przez całą noc do rana pracowali policjanci, którzy zbierali materiały dowodowe i oględziny miejsca zdarzenia. ■ Nie będzie punktu szczepień na Prawobrzeżu Świnoujścia. O losie mieszkańców Warszowa, Przytoru, Łunowa, Ognicy i Karsibora zdecydowali bliżej nieokreśleni specjaliści w tym ze Szpitala, WSPL oraz Uzdrowiska ■ Prezydent Andrzej Duda podziękował pracownikom szpitala w Świnoujściu za ich wytężoną pracę. Zobacz film! ■ Wielkanoc - czas nadziei i budzenia się do życia W tym roku, z racji na pandemię koronawirusa, życzenia zdrowia niech będą najważniejsze. Spokoju, pięknych chwil spędzonych w gronie najbliższych, nadziei na lepszy czas, miłości wobec wszystkiego, co nas otacza oraz radości ze zmartwychwstania Chrystusa. Wszystkim Czytelnikom życzymy, aby te w święta docenili najdrobniejsze okruchy dobra i optymizmu ■ Niepokojąca cisza zapadła nad miejscem budowy tunelu. Od wtorku, pod placem budowy stałej przeprawy pod kanałem, zapadła martwa cisza. I nie wiadomo jak długo potrwa, ani jakie są jej przyczyny? Tak czy inaczej, czujemy się zaniepokojeni tą ciszą. I będziemy nasłuchiwać odgłosów z placu budowy sztandarowej narodowej inwestycji, która w końcu przyłączy Świnoujście do Polski ■ Łączność z bliskimi tylko przez telefony i komunikatory W związku z sytuacją epidemiczną nie można odwiedzać swoich bliskich hospitalizowanych w Szpitalu Miejskim. Jest z nimi jakiś kontakt? - W związku z sytuacją epidemiczną nie ma odwiedzin w szpitalu - informuje Dorota Konkolewska, prezes zarządu Szpitala Miejskiego im. Jana Garduły w Świnoujściu. - Pacjenci kontaktują się z rodziną telefonicznie, wykorzystując telefony komórkowe własne lub stacjonarne szpitala. W szpitalu jest ogólnodostępny internet. - Istnieje możliwość nawiązania kontaktu za pomocą komunikatorów zainstalowanych na laptopach, tabletach, telefonach. Personel pomaga obsłużyć urządzenia – zapewnia prezes. ■