POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [12.02.2021, 22:30:46] • Świnoujście

Koronawirus nadal niebezpieczny

Koronawirus nadal niebezpieczny

fot. Sławomir Ryfczyński

Od początku pandemii do 2 lutego świnoujski szpital przyjął 65 osób z rozpoznaniem COVID-19. Aż 16 pacjentów przegrało walkę z koronawirusem.

Na dzień 2 lutego w świnoujskim szpitalu było 6 pacjentów z rozpoznaniem COVID-19. Stan pięciu jest średni, jednego – ciężki. Jedna osoba z COVID-19 była pod respiratorem.

- Ostatnio na COVID-19 zmarły 2 osoby – informuje Dorota Konkolewska, prezes zarządu Szpitala Miejskiego w Świnoujściu.

Byli to 75-letni mężczyzna i 88-letnia kobieta.

W szpitalu przyjęto już 65 osób z rozpoznaniem COVID-19. 16 pacjentów zmarło.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 62, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 62

Gość • Niedziela [14.02.2021, 17:23:29] • [IP: 151.248.62.***]

Od początku pandemii? Czyli od roku!!

kalister • Niedziela [14.02.2021, 08:37:58] • [IP: 178.238.245.***]

po otwarciu hoteli bedzie wiecej, a tak bylo spokojnie w tym miescie

Gość • Niedziela [14.02.2021, 04:31:40] • [IP: 37.47.195.***]

Wyborcy PiS

Gość • Niedziela [14.02.2021, 00:21:08] • [IP: 31.11.130.***]

Umiera nas w całej Polsce dużo więcej /strach wymieniać o ile procent/ niż jeszcze rok temu w tych samych miesiącach. Ciekawy jestem kto za to jest odpowiedzialny ?? To też jest sukces obok rosnących cen żywności, mediów, lekarstw i elektryczności?? Ja za prąd dostałem fakturę ok.30% więcej jak normalnie. Dziękuję dobrej zmianie za dbałość o szeregowego obywatela !!

Gość • Sobota [13.02.2021, 21:45:55] • [IP: 188.146.165.***]

Pchwała tym, co z tym koronawirusem walczą. Moja żona pracuje tam i mam dobre informację, szczepcie się!! Ja jestem ozdrwienieńcem, ale czy uzdrowiony??. Nie wiem. Szczepcie się. Spotykam coraz więcej zainfekowanych. Powtórnie się boję, czy aby to zakażenie mnie nie chwyci.

Gość • Sobota [13.02.2021, 20:43:25] • [IP: 185.210.38.***]

Najbezpieczniejsze pacjenci z covidem są w domu bo w szpitalach płacą od" skóry".

Gość • Sobota [13.02.2021, 20:39:33] • [IP: 185.210.38.***]

No to szpital zarobił - brawo, tak trzymać.

Gość • Sobota [13.02.2021, 20:32:23] • [IP: 176.221.123.***]

jaśko żurek • Sobota [13.02.2021, 10:02:59] • [IP: 176.221.122.*] Co za debil który nie ma wykształcenia medycznego, ocenia lekarzy.---- jakbym oglądał film Znachor, tam karano wiezieniem za leczenie ludzi, tylko bogaci mogli byc leczeni, ale pseudolekarze byli zacofani, jak teraz są zacofani

Gość • Sobota [13.02.2021, 19:52:43] • [IP: 62.69.253.***]

DO 37 47 158, TRUDNO NAZWAĆ CIĘ CZŁOWIEKIEM, POPROSTU JESTEŚ BYDLAKIEM.

Gość • Sobota [13.02.2021, 19:33:53] • [IP: 31.0.126.**]

Brak anestezjologa przy osobach wymagających pomoc przy respiratorze to są statystyki... Leczyć się tylko w Goleniowie na covid tutaj tylko przetrwają Ci co są w stanie sami oddychać..

Gość • Sobota [13.02.2021, 13:27:31] • [IP: 89.151.32.***]

Niestety poziom intelektualny ludzi którzy nie wierzą w fakty które wskazują na to że śmiertelność na świecie znacznie wzrosła i lansują własne teorie jest na równi z intelektem troglodyty. Najlepiej udawać że nic się nie dzieje, słabsi wymrą i będzie ok. Żal mi was

Gość • Sobota [13.02.2021, 13:13:20] • [IP: 37.47.158.***]

Staruchy do ziemi, takie zycie

Gość • Sobota [13.02.2021, 13:00:32] • [IP: 31.0.177.***]

NA RAZIE TO SPROWADZONO KILKUNASTU SPECJALISTÓW PO DYŻURZE W INNYM SZPITALU WIĘKSZOŚĆ ZE SZPITALA W ZDUNOWIE GDZIE I TAK NAS TAM KIERUJĄ NA LECZENIE. DOBRY ZAROBEK DLA LEKARZY -POŻYTEK DLA MIESZKAŃCÓW PRAWIE ŻADEN.

Gość • Sobota [13.02.2021, 12:50:45] • [IP: 62.69.254.***]

reżim sanitarny nie jest po to by chronić lecz po to by skutecznie bezkosztowo zabijać

Gość • Sobota [13.02.2021, 12:44:53] • [IP: 31.0.37.***]

Niezłą śmiertelność mamy w naszym szpitalu. Prawie 10x większą niż średnia światowa. Brawo wy

Gość • Sobota [13.02.2021, 12:39:24] • [IP: 89.151.32.***]

No i oczywiście najwięcej mają do powiedzienia specjaliści o rozumie średnio inteligentnego szympansa co tą są mądrzejsi od tych którzy mają wiedzę w tym temacie.

Gość • Sobota [13.02.2021, 12:20:03] • [IP: 88.156.206.***]

Korona duren jest niebezpieczny!!

Gość • Sobota [13.02.2021, 11:15:21] • [IP: 176.221.123.***]

PLANDEMIA DLA OGRANICZONYCH UMYSŁOWO. PICIE MOCZU ZABEZPIECZA PRZED ŚWIRUSEM, LITR DZIENNIE WHO POTWIERDZIŁO.

Gość • Sobota [13.02.2021, 11:14:43] • [IP: 37.47.172.***]

moja mama trafila do szpitala miala robiony test na covida byl ujemny, a w 5-tej dobie zostala zarazona ta jednostka chorobowa i po 6-ciu dniach zmarla, jak to mozliwe podobno taki rezim sanitarny

Gość • Sobota [13.02.2021, 10:47:46] • [IP: 176.221.122.***]

Gość Galeon 95 • Sobota [13.02.2021, 10:23:53] • [IP: 5.60.230.***] Zycze ci zebys nie zostal przyjety do szpitala jak bedziesz potrzebowal, zeby operacja na ktora czekasz 3 lata zostala przesunieta na koniec kolejki bo masa ludzi czuje sie zle przez covid. z calego serca! Gdyby 3/4 zgonow zamiast COVID bylo spowodowane grypa to nikt by nawet o tym jednego newsa nie napisal.

Gość • Sobota [13.02.2021, 10:44:39] • [IP: 185.220.102.***]

Urwa lewackie miasto dobrze, że uciekam z tąd jak najdalej!Wierzcie głupcy dalej w tą pseudo plandemie

Gość • Sobota [13.02.2021, 10:36:48] • [IP: 188.146.161.***]

Jakim trzeba być dzbanem żeby podważać istnienie śmiertelnego wirusa.Te wasze prymitywne wpisy świadczą o bardzo niskim poziomie intelektualnym.

Gość Galeon 95 • Sobota [13.02.2021, 10:23:53] • [IP: 5.60.230.***]

Do tego co niby miał Covid i leje na obostrzeniami itd. Życzę abyś imbecylu przeszedł Jeszcze raz ale teraz abyś poczuł to co ja w trakcie choroby to może pozbędziesz się nienawiści.

Gość • Sobota [13.02.2021, 10:06:15] • [IP: 89.10.172.***]

Nadal niebezpieczni to prezydent i radni

jaśko żurek • Sobota [13.02.2021, 10:02:59] • [IP: 176.221.122.*]

Co za debil który nie ma wykształcenia medycznego, ocenia lekarzy.Wy debile możecie krytykować, kucharzy którzy ugotowali niesmaczną potrawę, stolarza który spartaczył robotę itd/.Ludzie nie rodzą się głupcami, stają się nimi za życia.Pozdrawiam margines intelektualny.

Oglądasz 1-25 z 62
■ Zgubiono telefon aiPhone 11 kolor czarny (służbowy) z aktywną lokalizacją ! Dla uczciwego znalazcy - nagroda ! Kontakt : 663 42 32 42 ■
■ Tragedia w Dziwnowie. Nie żyje 4 - osobowa rodzina. Dzieci miały 3 i 7 lat. Kobieta 37 lat, a mężczyzna 41 lat ■ Radni Komisji Gospodarki Morskiej chcą zwołania w trybie nadzwyczajnym sesji Rady Miasta poświęconego planom inwestycyjnym portu oraz zagospodarowaniu terenów wokół latarni morskiej w Świnoujściu ■ Kosmiczna czerwona kanapa za 40.000 zł… w pływalni przyszkolnej. Otwarcie Uznam Areny, a szczególnie pływalni odbyło się z pompą. Były okolicznościowe przemówienia władzy, poczęstunek, no i wizytacja obiektu. A tam cuda design’u. Wszystkim w oczy rzuciła się stosunkowo niewielka, ale za to czerwona kanapa, bardzo nowoczesna kształtem i bardzo niefunkcjonalna jak na hol pływalni. Wybudowanej przecież przede wszystkim dla dzieci szkolnych. Okazuje się, że to „Sofa Moon” kupiona przez miasto w ramach wyposażenia Uznam Areny. Kosztowała bagatela…. 40.000 zł. (nie wiadomo tylko czy netto czy brutto). B&B Italia Sofa Moon System od 58549 PLN 3fstudio.com.pl/sofy/bb-italia-sofa-moon-system# Zadaliśmy w czwartek szczegółowe pytania do rzecznika prezydenta miasta, czekamy na odpowiedź. Bo wieść gminna niesie, że to nie koniec kosmicznych cen i wyposażenia tego miejsca. C.D.N…… ■ Biznes się zwija. 624 zawieszeń i 187 wykreśleń działalności gospodarczej zarejestrowanej w CEIDG. To obraz sytuacji świnoujskich przedsiębiorców w minionym roku. Jest źle, a to raczej statystyki niepełne. W ubiegłym roku do świnoujskiego Urzędu Miasta wpłynęły wnioski dotyczące 624 zawieszeń i 187 wykreśleń działalności gospodarczej zarejestrowanej w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Te statystyki mogą być jednak niepełne ■ Czytelnik: Tiry rozjadą Warszów. Wraca komunikacyjny koszmar kierowców. Po raz kolejny na Warszowie mieliśmy komunikacyjny armagedonem. Mieszkańcy Świnoujścia musieli liczyć się z tym, że ich powrót do domu we wtorkowy wieczór był utrudniony. Wszystko za sprawą ogromnych kolejek, które tworzyły się na wjeździe do miasta. Kilkumetrowy sznur samochodów ciężarowych to jednak żadna nowość. Za każdym razem wszystko wygląda podobnie, gdy promy do Szwecji ze względu na panujące warunki atmosferyczne nie wypływają tylko zostają w porcie. Kierowcy znają już ten scenariusz na pamięć. Za każdym razem jednak tego typu sytuacje wywołują u nich podobną złość i frustrację. Samochody ciężarowe stoją do dzisiaj (10.02.2021) na ulicy i bardzo utrudniają ruch. ■ Szybkie testy antygenowe w kontenerze obok laboratorium. Nie trzeba się rejestrować. W kontenerze obok laboratorium wykonujemy szybkie testy antygenowe. Próbki pobieramy w godzinach od 10 do 12 przez siedem dni w tygodniu. Na badania te nie trzeba się rejestrować. Należy mieć ze sobą dokument tożsamości oraz dowód wpłaty. Przypominamy, że wpłat można dokonać przelewem (wszystkie informacje dotyczące testu łącznie z numerem konta znajdą Państwo TUTAJ szpital-swinoujscie.pl/strona/menu/83_testy_sars-cov-2__covid_-19) lub bezpośrednio w laboratorium. Cena testu antygenowego to 80 złotych. Zapraszamy! ■ Zmarł Tadeusz Gala: były wiceprezydent Świnoujścia, oddany miastu i jego mieszkańcom ■ Nie żyje 25 - letnia kobieta ranna w wypadku koło Dargobądza. Jej stan od początku określano jako bardzo ciężki ■