POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [22.01.2021, 18:07:37] • Świnoujście

Zaparkowali auta w pobliżu placu budowy. Jak wrócili to nie mogli ich poznać

Zaparkowali auta w pobliżu placu budowy. Jak wrócili to nie mogli ich poznać

fot. Czytelnik

Ktoś chętny na darmowy tuning samochodu? Bo jak tak to jest taka możliwość. Na parkingu przy ulicy Wyspiańskiego. Ale żarty na bok, bo właścicielom dwóch zniszczonych osobówek na pewno nie jest teraz do śmiechu. Pomimo usilnych próśb mieszkańców pobliskich bloków, budowa nadal nie jest odpowiednio zabezpieczona. Wskazują na to kolejne uszkodzenia na zaparkowanych w pobliżu samochodach. Mowa o zaprawie betonowej, która po raz kolejny wylądowała na karoseriach aut.

Zaparkowanie auta przed swoim blokiem w pobliżu trwającej budowy przy ulicy Wyspiańskiego może okazać się bardzo ryzykowne. Przekonali się o tym właściciele dwóch aut.

Zaparkowali auta w pobliżu placu budowy. Jak wrócili to nie mogli ich poznać

fot. Czytelnik

W rozmowie z portalem iswinoujscie.pl nie ukrywają, że są wściekli, że muszą ponosić konsekwencje czyjeś nieodpowiedzialności. Nie pojechali w tej sprawie na policję, bo twierdzą, że policja ma ważniejsze sprawy, pojechali za to myjnię, aby zmyć z samochodów niemiłą pamiątkę z budowy.

Zaparkowali auta w pobliżu placu budowy. Jak wrócili to nie mogli ich poznać

fot. Czytelnik

Tym razem skończyło się na stratach materialnych, co jednak, gdy z powodu braku odpowiednich zabezpieczeń z budowy spadnie coś znacznie gorszego i nie na samochód, a na człowieka?

Do tego incydentu doszło w piątek, 22 stycznia w godzinach porannych.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 63, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 63

Gość • Niedziela [24.01.2021, 15:30:32] • [IP: 5.173.154.***]

O qrwa faktycznie nie można poznać czy to auto czy amfibia czy wóz drabiniasty.

Gość • Niedziela [24.01.2021, 10:20:40] • [IP: 178.238.252.**]

Takie" kleksy"kiedyś niektórzy specjalnie na autach naklejali...

Gość • Sobota [23.01.2021, 15:30:03] • [IP: 176.221.122.***]

Trzeba być niespełna rozumu, żeby się w tak ciasno zabudowane blokowisko pchać albo chcieć mieszkać? no, chyba, że urlop w Świnoujściu?! Wtedy będą niezapomniane wrażenia?!

Gość • Sobota [23.01.2021, 14:50:26] • [IP: 87.78.246.***]

Do 113...Predzej ty z glodu zdechniesz zanim deweloper zbankutuje.

Gość • Sobota [23.01.2021, 14:09:29] • [IP: 176.221.122.***]

FAKT JEST JEDEN SŁABI FACHOWCY BRAK NADZORU SZCZEGÓLNIE WIDAĆ TO W BANKU PRZY PIASTOWSKIEJ BANKOMATY ROBIŁ TO DUREŃ ALBO IDIOTA TAKŻE NA TO WSZYSTKO BRAK SŁÓW

Gość • Sobota [23.01.2021, 14:04:01] • [IP: 176.221.122.***]

BLISKO BUDOWY NIE STAWIA SIĘ AUT Z TEGO WYNIKA ŻE CWANIAKI CHCĄ ZAROBIĆ UKARAĆ ZA CWANIACTWO

Gość • Sobota [23.01.2021, 13:44:11] • [IP: 178.238.249.***]

TE NOWE BUDYNKI MIALY MIEC WYSOKOSC 5---6 PIETER A ILE MAJA, MIESZKAJACY OBOK SWIATA NIE WIDZA

Gość • Sobota [23.01.2021, 12:31:21] • [IP: 37.248.224.***]

JAŚ FASOLA W NIEBO WZIĘTY BETON JAK MANNA Z NIEBA LECI.

Gość • Sobota [23.01.2021, 12:12:21] • [IP: 88.218.253.***]

A kto parkuje przy placu budowy ?? nawet małe oddalenie nie gwarantuje, że betonowy prysznic nas nie dosięgnie - wiatry niosą krople betonu nawet do kilkudziesięciu metrów :-(

Gość • Sobota [23.01.2021, 10:54:37] • [IP: 185.210.36.***]

10:03:35] • [IP: 176.221.123.***] Może latem słońce będzie znacznie wyżej i będziecie się mogli opalać, choć przy intensywnej obserwacji co ładniejszych dziewuszek lub facetów-macho dokonywanej przez mieszkańców tych nowych wysokościowców.

Gość • Sobota [23.01.2021, 10:45:28] • [IP: 178.238.253.**]

Ptaki nie maja co jesc to jedza beton z budowy i oto efekt, a co bedzie jak ludzie nie beda mieli co jesc ??

Gość • Sobota [23.01.2021, 10:18:56] • [IP: 176.221.123.***]

TEN NOWY BUDYNEK POWINIEN NOSIĆ NAZWĘ ALKATRAZ

Gość • Sobota [23.01.2021, 10:03:35] • [IP: 176.221.123.***]

Styropian wiatr roznosił, gdy budynki docieplali w 2008. Ale to były nasze budynki, nasz styropian, nasza decyzja, nasz spółdzielczy słowiański fundusz remontowy. A teraz jesteśmy poszkodowani cudzą budową, mieszkania od południa światła nie mają i nie będziemy się już nigdy na balkonach opalać ! Mieszkania wyremontowane za nasz fundusz remontowy nasze traca na wartosci z minuty na minute !

Gość • Sobota [23.01.2021, 09:57:37] • [IP: 77.252.46.***]

Ta budowa to jedna wielka pomyłka, poraz kolejny samochody betonem pochlapane, niedawno uszkodzone dwa samochody od strony Matejki.Samochod ciągle w jakiś budowlanych śmieciach, brudny zakurzony. Budowa od wczesnych godzin porannych do późnych godzin wieczornych przez 7 dni w tygodniu to jest jeden wielki halas.Ludzie na budowie pracujący ciągle krzyczą do siebie jakby nie potrafili rozmawiać, do tego słowa nie cenzuralne.Nikt na tej budowie nie panuje nad tym haosem.Cxy nie można ogrodzić tej budowy na jakieś 3-4 metry w górę by uniknąć niszczenia samochodów.Jeszcze trochę i będą tynki kłaść na zewnątrz to ta siateczką co niby chroni to da tyle co stringi czyli nic.

Gość • Sobota [23.01.2021, 09:34:24] • [IP: 37.248.208.***]

Mi to wygląda na celowe stawianie auta lub bezmyślność

Gość • Sobota [23.01.2021, 09:29:51] • [IP: 178.238.250.***]

Widac ze na budowie robota wre,

Gość • Sobota [23.01.2021, 09:22:41] • [IP: 185.210.36.***]

22:25:13] • [IP: 54.37.5.** Musiałeś czytać inny artykuł, bo logika TEGO artykułu jest taka, jak w następującym cytacie z tego tekstu: " co jednak, gdy z powodu braku odpowiednich zabezpieczeń z budowy spadnie coś znacznie gorszego i nie na samochód, a na człowieka?"

Gość • Sobota [23.01.2021, 09:13:29] • [IP: 176.221.123.***]

No nie, ja pamiętam, jak wieżowce na os. Wyspiańskiego budowali oraz później nieco galeriowiec. Nie było komu hałasować i cementem w oczy sypać, bo było kilka mieszkań w budynkach na Matejki, Niedziałkowskiego i dwa domy na Wyspiańskiego. Chodników i asfaltu nie psuli, bo ich jeszcze nie było !!Za PRLu do późna w nocy nie zapierdz...li, samochody pojawiły się w większej liczbie po 1990, za tow. Edzia i tow. Generała wystarczały garaże zbudowane w piwnicy wieżowców.Procesję chyba urządzimy pod hasłem -Boże spuść bombę, zabij tę trąbę !

Betonowybeton • Sobota [23.01.2021, 08:52:40] • [IP: 5.173.137.***]

Beton tu beton tam beton nawet z nieba leci! Hehe!

Gość • Sobota [23.01.2021, 08:38:36] • [IP: 62.69.231.***]

Problem z autami a raczej z ich parkowaniem to będzie jak się te dwie wieże zaludnią, druga sprawa, że jasne mieszkanie właśnie zamieniono mi na ciemną norę i trzecia rzecz to gdzie ta przestrzeń na folderach dotyczących tej nieruchomości bo to żarcik jakiś, upchanie tego czegoś w środek blokowiska- no brawo!

Gość • Sobota [23.01.2021, 07:01:30] • [IP: 62.69.252.***]

Dobrze większość szrotow to i tak niebawem do kasacji pójdzie za spaliny brak DPF i inne drobne sprawy czas oczyścić to miasto ze złomu

Gość • Sobota [23.01.2021, 06:40:45] • [IP: 5.173.48.***]

Jesli auta staly w miejscu gdzie nia ma zakazu i budowy to deweloper winny.Jesli jest to cement to moze zostac uszkodzony lakier a wtedy sprawa jasna i deweloper winny...teoretycznie bo zapewne pojdzie sie sadzic a w naszych sadach roznie to buwa heh.A gdyby ten cement spadl na wozek na dziecko w nim? Albo ktomus na twarz i oczy? Smiejecie sie? Na chirurgi i okulistyce takich smiesznych przypadkow to polowa oddzialu.Szkoda dewelopwrowi i firmie na plandeki to niech idzie kozy pasac a nie za budowe w srodku miasta sie bierze.Jak dotacje sa to lapy wyciagaja ale jak trzeba solidnie robic to juz nie.Ot cala nasza klasa biznesmenow.Jedz drogi Polaku do Niemiec Szwecji i w ten sposob prowadz roboty w centrum miasta to zobaczysz jak dlugo bedziesz zarabial.Jak by mosci panu dziecko lodem autko ubabralo to by afera byla na calego atu...nic sie nie stalo bo to norma ze na budowie cement z nieba leci...patologia

Gość • Sobota [23.01.2021, 05:33:05] • [IP: 188.146.160.***]

Postawili te wysokie bloki, a my z Wyspiańskiego mamy zaciemnione mieszkania nie ma słońca jest ciemno, jeden budynek ma już 11 pięter ile będzie do końca?

Gość • Sobota [23.01.2021, 00:15:38] • [IP: 5.173.137.***]

Milicja ma ważniejsze sprawy. Pilnować ludzi czy noszą maski. 😉

PLO • Sobota [23.01.2021, 00:14:32] • [IP: 178.238.245.***]

Co te ptaszyska jadły?

Oglądasz 1-25 z 63
■ Radni Komisji Gospodarki Morskiej chcą zwołania w trybie nadzwyczajnym sesji Rady Miasta poświęconego planom inwestycyjnym portu oraz zagospodarowaniu terenów wokół latarni morskiej w Świnoujściu ■ Kosmiczna czerwona kanapa za 40.000 zł… w pływalni przyszkolnej. Otwarcie Uznam Areny, a szczególnie pływalni odbyło się z pompą. Były okolicznościowe przemówienia władzy, poczęstunek, no i wizytacja obiektu. A tam cuda design’u. Wszystkim w oczy rzuciła się stosunkowo niewielka, ale za to czerwona kanapa, bardzo nowoczesna kształtem i bardzo niefunkcjonalna jak na hol pływalni. Wybudowanej przecież przede wszystkim dla dzieci szkolnych. Okazuje się, że to „Sofa Moon” kupiona przez miasto w ramach wyposażenia Uznam Areny. Kosztowała bagatela…. 40.000 zł. (nie wiadomo tylko czy netto czy brutto). B&B Italia Sofa Moon System od 58549 PLN 3fstudio.com.pl/sofy/bb-italia-sofa-moon-system# Zadaliśmy w czwartek szczegółowe pytania do rzecznika prezydenta miasta, czekamy na odpowiedź. Bo wieść gminna niesie, że to nie koniec kosmicznych cen i wyposażenia tego miejsca. C.D.N…… ■ Biznes się zwija. 624 zawieszeń i 187 wykreśleń działalności gospodarczej zarejestrowanej w CEIDG. To obraz sytuacji świnoujskich przedsiębiorców w minionym roku. Jest źle, a to raczej statystyki niepełne. W ubiegłym roku do świnoujskiego Urzędu Miasta wpłynęły wnioski dotyczące 624 zawieszeń i 187 wykreśleń działalności gospodarczej zarejestrowanej w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Te statystyki mogą być jednak niepełne ■ Czytelnik: Tiry rozjadą Warszów. Wraca komunikacyjny koszmar kierowców. Po raz kolejny na Warszowie mieliśmy komunikacyjny armagedonem. Mieszkańcy Świnoujścia musieli liczyć się z tym, że ich powrót do domu we wtorkowy wieczór był utrudniony. Wszystko za sprawą ogromnych kolejek, które tworzyły się na wjeździe do miasta. Kilkumetrowy sznur samochodów ciężarowych to jednak żadna nowość. Za każdym razem wszystko wygląda podobnie, gdy promy do Szwecji ze względu na panujące warunki atmosferyczne nie wypływają tylko zostają w porcie. Kierowcy znają już ten scenariusz na pamięć. Za każdym razem jednak tego typu sytuacje wywołują u nich podobną złość i frustrację. Samochody ciężarowe stoją do dzisiaj (10.02.2021) na ulicy i bardzo utrudniają ruch. ■ Szybkie testy antygenowe w kontenerze obok laboratorium. Nie trzeba się rejestrować. W kontenerze obok laboratorium wykonujemy szybkie testy antygenowe. Próbki pobieramy w godzinach od 10 do 12 przez siedem dni w tygodniu. Na badania te nie trzeba się rejestrować. Należy mieć ze sobą dokument tożsamości oraz dowód wpłaty. Przypominamy, że wpłat można dokonać przelewem (wszystkie informacje dotyczące testu łącznie z numerem konta znajdą Państwo TUTAJ szpital-swinoujscie.pl/strona/menu/83_testy_sars-cov-2__covid_-19) lub bezpośrednio w laboratorium. Cena testu antygenowego to 80 złotych. Zapraszamy! ■ Zmarł Tadeusz Gala: były wiceprezydent Świnoujścia, oddany miastu i jego mieszkańcom ■ Nie żyje 25 - letnia kobieta ranna w wypadku koło Dargobądza. Jej stan od początku określano jako bardzo ciężki ■