POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [23.01.2021, 21:44:25] • Świnoujście

Czytelnik: Wjechał autem na plażę, za nic miał przepisy i spacerowiczów! Zobacz film!

Czytelnik: Wjechał autem na plażę, za nic miał przepisy i spacerowiczów! Zobacz film!

fot. Czytelnik

Młody kierowca wraz z towarzyszącą mu pasażerką wjechał samochodem na plażę. Już tym złamał przepisy. Dalsze zachowanie było gorsze. O karygodnym postępowaniu młodzieńca poinformował czytelnik, który obserwował jego popisy.



- Sprawa warta nagłośnienia. Dzieciak chciał zaimponować koleżance, nie dość, że wjechali autem na plażę, to w dodatku kręcili bączki nie przejmując się wszystkimi ludźmi, przepisami i niszczeniem natury.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 127, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 127

Gość • Wtorek [09.02.2021, 22:00:40] • [IP: 89.151.33.**]

Gość • Poniedziałek [01.02.2021, 17:20:58] • [IP: 185.153.35.***]

Oj, tam, dziadkowi podpierniczył kluczyki do tojociny i pojechał przetestować zabezpieczenie antykorozyjne.

Gość Wal • Czwartek [28.01.2021, 06:24:10] • [IP: 107.77.212.**]

Kiedyś się wjeżdżało, kręciło beemka bąki i ludzie jeszcze brawo bili...Nic już nie wolno..Świat zgłupiał doszczętnie. Ludzie sami na siebie donoszą i nie pomyśla że sami sobie ograniczają swobodę. No i co się stało że wjechał. Lepiej żeby siedział w domu, wciągał do nosa i trzepał się na chlapaczach w internecie?

Gość • Wtorek [26.01.2021, 21:01:45] • [IP: 178.238.253.**]

To prosze wlaczyc sobie kamere wieczorem, wczoraj tez jakis jełopa wjechał samochodem na plaze, albo co sie dzieje na parkingu przy wiatraku, sama patola tam jezdzi

Jarosław K • Wtorek [26.01.2021, 16:10:56] • [IP: 84.241.201.***]

Tatuś pewnie Komuch-Pisowiec, oni mogą wszystko...

mordeczka • Wtorek [26.01.2021, 15:15:08] • [IP: 46.231.59.**]

PAMIETAM JAK KIEDYS SIE WJEŻDŻAŁO NA PLAZE W NOCY I PRZEKRACZAŁO BARIERY DZWIEKU JADĄC PONAD 200KM/H W STRONE NIEMIEC :D

Gość • Poniedziałek [25.01.2021, 13:33:21] • [IP: 176.221.122.**]

LoL 😂 Szrot

Gość • Poniedziałek [25.01.2021, 11:07:13] • [IP: 62.69.203.***]

Zwykły cieć

Gość • Poniedziałek [25.01.2021, 10:33:11] • [IP: 176.221.123.**]

23:34:02] • [IP: 164.127.124.** Gwoli ścisłości:" Na rowerze nikt nie siedzi obok" -" A kto siedział obok ciebie jak OPISYWAŁEŚ swój przejazd przez skrzyżowanie?" No właśnie, kto siedział (byłeś na haju)?

Gość • Poniedziałek [25.01.2021, 10:08:15] • [IP: 188.146.161.***]

Jest nagranie i trzeba tylko opisywacza porządnie ukarze a najlepiej prace społeczne na rzecz miasta

Gość • Poniedziałek [25.01.2021, 07:53:36] • [IP: 178.238.252.**]

Z niemiecką rejestracją, można u nas wszystko...na plażę wjechać, na trawniku parkować itp.

Gość • Poniedziałek [25.01.2021, 07:36:49] • [IP: 176.221.123.***]

Juz jeden chcial zaimponowac i skonczylo sie jak sie skonczylo na betonce

Gość • Poniedziałek [25.01.2021, 07:35:20] • [IP: 178.238.252.**]

Bez przesady," natury nie zniszczył"...czytelnik, nigdy nie był młody albo, już nie pamięta.

= • Poniedziałek [25.01.2021, 00:05:50] • [IP: 83.23.197.***]

Dziadek będzie zły, że wnuczek tak jego gruchota wykorzystuje. Z drugiej strony, należy współczuć rodzicom panny, że imponują jej takie niedorozwoje umysłowe - z niej też nic nie będzie.

Gość • Niedziela [24.01.2021, 23:34:02] • [IP: 164.127.124.**]

15:54:23] • [IP: 176.221.123.**]Uważnie czytaj, wszystko jest w tekscie, cytat z mojego wpisu:" Widziałem taki przypadek kiedyś na zakręcie z ul.Marynarzy/Wybrz.Wład.IV - dojeżdżałem rowerem do przejscia" - rowerem do przejscia! Na rowerze nikt nie siedzi obok.

Gość • Niedziela [24.01.2021, 22:52:42] • [IP: 89.186.174.**]

a czy czytelnik ma poprawnie wciśniętą rączkę na kierownicy swego roweru? nie siedzą krzywo?

Gość Bodzio • Niedziela [24.01.2021, 21:18:03] • [IP: 89.174.73.**]

Gratuluję fantazji, czego nie robimy by dziewczyna zmiękła.

Gość • Niedziela [24.01.2021, 21:05:53] • [IP: 176.221.123.***]

No to mamy pierwszego kierowcę przestępce AD 2021r. Teraz wszyscy kapusie i donosiciele dostaną ataku serca że nikt nie zakapował młodego kierowce z fantazją. Bo tak naprawdę to co się stało że wjechał na plażę. I CO SIĘ STAŁO?? Żle by było jak by wszyscy po plaży jeżdzili samochodami, ale co się stało jak jeden popisał się przed dziewczyną i wjechał. Najśmieszniejsze są lamenty nawiedzonych o środowisko.

Gość • Niedziela [24.01.2021, 20:24:00] • [IP: 185.210.38.***]

to nie plaża.

Gość • Niedziela [24.01.2021, 20:22:22] • [IP: 80.94.19.***]

Gównoburza o nic. To nie było na plaży tylko na łasze piachu w kanale portowym. Generalnie mało kto tam chodzi. Kierów a zrobił dwa kółka i tyle. Bączków nie było, prędkość nikczemna... Znajdźcie ciekawszy temat, bo wieje nudą...

Gość • Niedziela [24.01.2021, 20:09:32] • [IP: 176.221.122.***]

JAK CZYTA SIĘ NIE KTÓRE WPISY TO NIE JESTEM PEWNY CZY NIE KTÓRZY LUDZIE NIE MAJĄ COŚ Z GŁOWĄ MAM NADZIEJE ZE POLICJA MAJĄC NUMERY NIE BĘDZIE TAKA POBŁAŻLIWA JAK WPISY MAJĄ BYĆ TAKIE POWIEM DELIKATNIE LEPIEJ NIC NIE PISAĆ

Gość • Niedziela [24.01.2021, 19:16:55] • [IP: 5.173.137.***]

Brawo młodzież! Też bym pojeździł ale jakiś d***l zdjęcia by wysłał na portal.

Gość • Niedziela [24.01.2021, 19:16:24] • [IP: 176.221.123.***]

Małolat chciał zaimponować małolacie

Gość • Niedziela [24.01.2021, 18:53:03] • [IP: 176.221.123.***]

Ułańska fantazja Co rusza z kopyta i na oślep rwie Ułańska fantazja Która przeszkód nie zna, nie! Ułańska ochota Gdy serce jak trąbka gra taba taba ta Ułańska tęsknota By miłować aż do dnia iech tedy morał z tej piosenki Przez myśli prześwituje płoche Że nic nie zdziałasz u panienki Gdy nie wykrzeszesz chociaż trochę Ułańskiej fantazji Co rusza z kopyta i na oślep rwie Ułańskiej fantazji Która przeszkód nie zna, nie Ułańskiej ochoty Gdy serce jak trąbka gra taba taba ta Ułańskiej tęsknoty By miłować aż do dnia !!

Jasny • Niedziela [24.01.2021, 18:52:57] • [IP: 176.221.123.***]

Piszę do chłopca - kierowcy, następnym razem wybierz auto z tylnym napędem. Poza tym bardzo dobrze.

Oglądasz 1-25 z 127
■ Radni Komisji Gospodarki Morskiej chcą zwołania w trybie nadzwyczajnym sesji Rady Miasta poświęconego planom inwestycyjnym portu oraz zagospodarowaniu terenów wokół latarni morskiej w Świnoujściu ■ Kosmiczna czerwona kanapa za 40.000 zł… w pływalni przyszkolnej. Otwarcie Uznam Areny, a szczególnie pływalni odbyło się z pompą. Były okolicznościowe przemówienia władzy, poczęstunek, no i wizytacja obiektu. A tam cuda design’u. Wszystkim w oczy rzuciła się stosunkowo niewielka, ale za to czerwona kanapa, bardzo nowoczesna kształtem i bardzo niefunkcjonalna jak na hol pływalni. Wybudowanej przecież przede wszystkim dla dzieci szkolnych. Okazuje się, że to „Sofa Moon” kupiona przez miasto w ramach wyposażenia Uznam Areny. Kosztowała bagatela…. 40.000 zł. (nie wiadomo tylko czy netto czy brutto). B&B Italia Sofa Moon System od 58549 PLN 3fstudio.com.pl/sofy/bb-italia-sofa-moon-system# Zadaliśmy w czwartek szczegółowe pytania do rzecznika prezydenta miasta, czekamy na odpowiedź. Bo wieść gminna niesie, że to nie koniec kosmicznych cen i wyposażenia tego miejsca. C.D.N…… ■ Biznes się zwija. 624 zawieszeń i 187 wykreśleń działalności gospodarczej zarejestrowanej w CEIDG. To obraz sytuacji świnoujskich przedsiębiorców w minionym roku. Jest źle, a to raczej statystyki niepełne. W ubiegłym roku do świnoujskiego Urzędu Miasta wpłynęły wnioski dotyczące 624 zawieszeń i 187 wykreśleń działalności gospodarczej zarejestrowanej w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Te statystyki mogą być jednak niepełne ■ Czytelnik: Tiry rozjadą Warszów. Wraca komunikacyjny koszmar kierowców. Po raz kolejny na Warszowie mieliśmy komunikacyjny armagedonem. Mieszkańcy Świnoujścia musieli liczyć się z tym, że ich powrót do domu we wtorkowy wieczór był utrudniony. Wszystko za sprawą ogromnych kolejek, które tworzyły się na wjeździe do miasta. Kilkumetrowy sznur samochodów ciężarowych to jednak żadna nowość. Za każdym razem wszystko wygląda podobnie, gdy promy do Szwecji ze względu na panujące warunki atmosferyczne nie wypływają tylko zostają w porcie. Kierowcy znają już ten scenariusz na pamięć. Za każdym razem jednak tego typu sytuacje wywołują u nich podobną złość i frustrację. Samochody ciężarowe stoją do dzisiaj (10.02.2021) na ulicy i bardzo utrudniają ruch. ■ Szybkie testy antygenowe w kontenerze obok laboratorium. Nie trzeba się rejestrować. W kontenerze obok laboratorium wykonujemy szybkie testy antygenowe. Próbki pobieramy w godzinach od 10 do 12 przez siedem dni w tygodniu. Na badania te nie trzeba się rejestrować. Należy mieć ze sobą dokument tożsamości oraz dowód wpłaty. Przypominamy, że wpłat można dokonać przelewem (wszystkie informacje dotyczące testu łącznie z numerem konta znajdą Państwo TUTAJ szpital-swinoujscie.pl/strona/menu/83_testy_sars-cov-2__covid_-19) lub bezpośrednio w laboratorium. Cena testu antygenowego to 80 złotych. Zapraszamy! ■ Zmarł Tadeusz Gala: były wiceprezydent Świnoujścia, oddany miastu i jego mieszkańcom ■ Nie żyje 25 - letnia kobieta ranna w wypadku koło Dargobądza. Jej stan od początku określano jako bardzo ciężki ■