POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [13.01.2021, 10:40:02] • Świnoujście

23 nowe przypadki zakażeń SARS - CoV - 2 w Świnoujściu

23 nowe przypadki zakażeń SARS - CoV - 2 w Świnoujściu

autor: Rido(fot. stock.adobe.com/pl )

13 stycznia w Świnoujściu odnotowano 23 nowe przypadki zakażeń koronawirusem.

W sumie w województwie zachodniopomorskim, dzisiejsza liczba przypadków zakażeń COVID - 19 wyniosła 700. 42 osoby zmarły, 37 w wyniku chorób współistniejących a 5 w wyniku Covid.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 49, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 49

Gość • Czwartek [14.01.2021, 09:03:06] • [IP: 176.221.122.**]

Sporo cymbałów żyje w naszym mieście, ale ten z 16:26:43 przebił wszystkich.

Gość • Środa [13.01.2021, 20:57:00] • [IP: 31.0.81.***]

Gość • Środa [13.01.2021, 19:34:57] • [IP: 176.221.113.**] SIANO PRZEŻUTE I WYDALONE... TO OWIŃ SIĘ FOLIĄ I IDŹ SPAĆ. NIE MA TU NIC DLA ŚWIADKÓW COVIDA I OGŁUPIONYCH BARANÓW Bee Bee Bee

Gość • Środa [13.01.2021, 20:14:10] • [IP: 176.221.113.**]

Gość • Środa [13.01.2021, 17:22:41] • [IP: 62.69.253.**] Chłopie. Nie bądź takim materialistą. Trzeba się wyluzować.

Gość • Środa [13.01.2021, 19:34:57] • [IP: 176.221.113.**]

W Świnoujściu jest dużo ignorantów. Jeszcze się zdarzają aspołeczni ludzie, którzy chodzą bez maseczek. Jest ich na szczęście coraz mniej i są wytykani palcami.

ŁOWCA IDIOTÓW • Środa [13.01.2021, 18:49:00] • [IP: 188.146.133.**]

ODDAJCIE NAM GRYPĘ BANDZIORY ! ! 😭😠

Gość • Środa [13.01.2021, 18:43:57] • [IP: 37.47.160.***]

Gość • Środa [13.01.2021, 17:40:59] • [IP: 142.176.80.***] Właśnie dobrze napisał. Skończy się szpanowanie na kredyt i leasing. Nauczą się żyć oszczędnie. Dla mnie też lepiej aby państwo przejęło prywatne biznesy i aby upadli deweloperzy i hotele. Będą mieszkania przynajmniej tanie i nie będzie Niemców. Precz z dorobkiewiczami.

WŁĄCZ MYŚLENIE • Środa [13.01.2021, 18:10:33] • [IP: 31.0.81.***]

82 lata temu Hitler został wybrany *Człowiekiem Roku* tygodnika " Time" Jakieś propozycje...?? Może największy propagator szczepień Bill Gate🤔🤔

Gość • Środa [13.01.2021, 17:40:59] • [IP: 142.176.80.***]

Do Gość • Środa [13.01.2021, 16:26:43] • [IP: 81.4.110.**]... przestań koleś ćpać. ... bo nie mozliwe, że by być takim zjebanym samym z siebie.

Gość • Środa [13.01.2021, 17:40:16] • [IP: 188.146.129.***]

Karac tych Co laza bez masek

Gość • Środa [13.01.2021, 17:26:17] • [IP: 31.0.81.***]

Gość • Środa [13.01.2021, 16:26:43] • [IP: 81.4.110.**] PRAWDZIWY LEWACKI KOMUCH. IQ równe ROZMIAROWI BUTA.

Gość • Środa [13.01.2021, 17:24:58] • [IP: 62.69.253.**]

Do sceptyków, chcą was trzymać za ryj tak długo jak się da. .czerwiec wrzesień a może i dłużej. Prawo i konstytucja są po naszej stronie...

Gość • Środa [13.01.2021, 17:22:41] • [IP: 62.69.253.**]

Czas się obudzić, za chwilę możecie zdychać z głodu a nie na covida! A co do górali?! chcą ich przekupić za nasze wszystkich pieniądze!!Ale to im się nie uda... Albo oni albo My

Gość • Środa [13.01.2021, 17:02:53] • [IP: 31.0.81.***]

Ile wolności muszą ci jeszcze odebrać i ile miliardów ukraść. Byś zrozumiał po co jest PANDEMIA

Gość • Środa [13.01.2021, 16:56:57] • [IP: 46.204.22.*]

Jestem za locdownem.

Gość • Środa [13.01.2021, 16:43:28] • [IP: 37.248.212.***]

Nasz Jaśko z Bogdańca kiedy się szczepi??, a może jak trzęsącą łbem Janda już się szczepił bokiem?? Acz Wiśniewska jest na smyczy prezia.

Gość • Środa [13.01.2021, 16:26:43] • [IP: 81.4.110.**]

Ludzie nie rozumieją kilku rzeczy. Lockdown może przyczynić się do poprawy życia zwykłych ludzi. Im szybciej padną deweloperzy, hotelarze czy restauratorzy to lepiej. Państwo przejmie ich biznesy i uwolni mieszkania. W tej chwili w całej Polsce jest problem z nieprzyzwoicie drogimi mieszkaniami. Deweloperzy trzymają nieraz latami puste mieszkania i jest zmowa cenowa. Spekulanci skupuja kolejne mieszkania przez co ceny rosną, a normalni ludzie muszą wynajmować bo nieprzyzwoitych pieniądzach. Jak ci wszyscy cwaniacy zbankrutują, to wysoce prawdopodobne, że rozwiąże się problem z mieszkaniami. Tak samo firmy. Jeśli państwo przejmie firmy to też będzie lepiej. Każdy wie, że państwowa praca jest lepsza niż u" prywaciarza". Póki co lockdown do kwietnia ale miejmy nadzieję, że jeszcze się przedłuży i nie będzie sezonu letniego. Wtedy ceny nieruchomości i usług mocno spadną,

Gość • Środa [13.01.2021, 16:06:09] • [IP: 37.47.160.***]

Gość • Środa [13.01.2021, 15:54:52] • [IP: 83.3.70.***] Oby nie. Im szybciej zbankrutują świnoujskie cwaniaczki, wyzyskiwacze tym lepiej dla mieszkańców.

Gość • Środa [13.01.2021, 15:54:52] • [IP: 83.3.70.***]

Ciekawe czy latem w sezonie dostaniemy miliard jak górale.

Winston Churchill • Środa [13.01.2021, 15:37:12] • [IP: 176.221.123.***]

12:16" Wierzę tylko w te statystyki, które osobiście sfałszowałem".

Gość • Środa [13.01.2021, 15:26:43] • [IP: 31.220.3.***]

Frajerzy, czy Wy nie widzicie, że żydzi sięgają po Waszą własność, mordują Was poprzez odcięcia Was od służby zdrowia pod pretekstem pseudopandemii?! morawiecki i niedzielski z ferajną, to ludobójcy!

Gość • Środa [13.01.2021, 15:19:35] • [IP: 198.98.51.***]

14:40:36 - P1zzzdę sobie zaszczep frajerko.

Gość • Środa [13.01.2021, 15:18:20] • [IP: 31.0.81.***]

Gość • Środa [13.01.2021, 14:40:36] • [IP: 37.47.160.***] W pierwszej kolejności powinno się złapać za łeb ciebie, covidowy popaprańcu, odizolować na siłę i leczyć psychicznie. Ogłupieni covidioci są największym zagrożeniem dla społeczeństwa. Amebo umysłowa.

Gość • Środa [13.01.2021, 14:58:41] • [IP: 176.221.123.***]

Ryfczyński powinien Pan w raporcie o zakażonych zablokować komentarze, bo ten raport komentują sami psychole , obrażają i drwią z ludzi chorych zmarłych i ich rodzin. Wolność słowa tak ale nie drwiny z Covid19.Debile i tak w końcu zrozumieją na własnej lub swoich rodzin tragedii ale póki co drwią i wyśmiewają.

Gość • Środa [13.01.2021, 14:42:48] • [IP: 5.173.146.***]

Wszystki chiroby biorą pod Covid ! to jest straszne !

Gość • Środa [13.01.2021, 14:40:36] • [IP: 37.47.160.***]

Łapać tych co chodzą bez maseczek, karać i szczepić na siłe. No i do końca roku trzeba zamknąć gospodarkę.

Oglądasz 1-25 z 49
■ Nie będzie punktu szczepień na Prawobrzeżu Świnoujścia. O losie mieszkańców Warszowa, Przytoru, Łunowa, Ognicy i Karsibora zdecydowali bliżej nieokreśleni specjaliści w tym ze Szpitala, WSPL oraz Uzdrowiska ■ Prezydent Andrzej Duda podziękował pracownikom szpitala w Świnoujściu za ich wytężoną pracę. Zobacz film! ■ Wielkanoc - czas nadziei i budzenia się do życia W tym roku, z racji na pandemię koronawirusa, życzenia zdrowia niech będą najważniejsze. Spokoju, pięknych chwil spędzonych w gronie najbliższych, nadziei na lepszy czas, miłości wobec wszystkiego, co nas otacza oraz radości ze zmartwychwstania Chrystusa. Wszystkim Czytelnikom życzymy, aby te w święta docenili najdrobniejsze okruchy dobra i optymizmu ■ Niepokojąca cisza zapadła nad miejscem budowy tunelu. Od wtorku, pod placem budowy stałej przeprawy pod kanałem, zapadła martwa cisza. I nie wiadomo jak długo potrwa, ani jakie są jej przyczyny? Tak czy inaczej, czujemy się zaniepokojeni tą ciszą. I będziemy nasłuchiwać odgłosów z placu budowy sztandarowej narodowej inwestycji, która w końcu przyłączy Świnoujście do Polski ■ Łączność z bliskimi tylko przez telefony i komunikatory W związku z sytuacją epidemiczną nie można odwiedzać swoich bliskich hospitalizowanych w Szpitalu Miejskim. Jest z nimi jakiś kontakt? - W związku z sytuacją epidemiczną nie ma odwiedzin w szpitalu - informuje Dorota Konkolewska, prezes zarządu Szpitala Miejskiego im. Jana Garduły w Świnoujściu. - Pacjenci kontaktują się z rodziną telefonicznie, wykorzystując telefony komórkowe własne lub stacjonarne szpitala. W szpitalu jest ogólnodostępny internet. - Istnieje możliwość nawiązania kontaktu za pomocą komunikatorów zainstalowanych na laptopach, tabletach, telefonach. Personel pomaga obsłużyć urządzenia – zapewnia prezes. ■