POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [12.01.2021, 19:32:46] • Wolin

Gro幡y wypadek na DK3. Kobieta z audi A3 jest w bardzo ci篹kim stanie. Zobacz film!

Gro幡y wypadek na DK3. Kobieta z audi A3 jest w bardzo ci篹kim stanie. Zobacz film!

fot. Andrzej Ryfczy雟ki

Do wypadku dosz這 na drodze ze 安inouj軼ia do Szczecina. Na wysoko軼i Dargob康za zderzy造 si samoch鏚 osobowy z TIR- em. Kieruj帷a osob闚k jest w ci篹kim stanie. Spad豉 temperatura, na jezdni pojawi豉 si cienka warstwa lodu. Wszystkie s逝瘺y na miejscu zdarzenia.



Przed godzin 18.00 drog krajow nr 3 jecha豉 25 letnia mieszkanka 安inouj軼ia. Jej audi A3 zmierza這 w kierunku Szczecina. Z naprzeciwka nadje盥瘸 za豉dowany TIR. Dosz這 do zderzenia.

Gro幡y wypadek na DK3. Kobieta z audi A3 jest w bardzo ci篹kim stanie. Zobacz film!

fot. Andrzej Ryfczy雟ki

Kieruj帷a samochodem osobowym jest w ci篹kim stanie, straci豉 przytomno嗆. Szybko przyjechali stra瘸cy z Dargob康za. By這 to na oblodzonej obwodnicy Dargob康za.

Gro幡y wypadek na DK3. Kobieta z audi A3 jest w bardzo ci篹kim stanie. Zobacz film!

fot. Andrzej Ryfczy雟ki

Gro幡y wypadek na DK3. Kobieta z audi A3 jest w bardzo ci篹kim stanie. Zobacz film!

fot. Andrzej Ryfczy雟ki

Gro幡y wypadek na DK3. Kobieta z audi A3 jest w bardzo ci篹kim stanie. Zobacz film!

fot. Andrzej Ryfczy雟ki

廝鏚這: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 104, skomentuj, drukuj, udost瘼nij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodaj帷 komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Polityk prywatno軼i.

Zauwa篡貫 b陰d lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Ogl康asz 1-25 z 104

Go嗆 • Sobota [23.01.2021, 21:55:47] • [IP: 84.205.25.**]

83.187.160 ja te czekam co dziennie na informacje i nic ju zaczynam si zastanawia czy pogrzeb b璠zie w 安inouj軼iu

Go嗆 • 字oda [20.01.2021, 12:03:27] • [IP: 83.187.160.**]

Ktos wie kiedy bedzie pogrzeb?? Zero NEKROLOGA

Go嗆 • Poniedzia貫k [18.01.2021, 13:19:23] • [IP: 37.47.145.***]

kuzyn • Poniedzia貫k [18.01.2021, 09:05:30] • [IP: 152.62.109.***]

prosilbym zeby nie pisac bzdurnych komentarzy, rodzina napewno w swoim czasie je przeczyta. kondolencje dla calej rodziny oraz duzo sily zeby to przetwac, jak i dla kierowcy tira.

Go嗆 • Sobota [16.01.2021, 17:33:53] • [IP: 80.94.22.***]

Wulkanizator • 字oda [13.01.2021, 18:10:36] • [IP: 89.66.54.**] Do ciebie cz這wieku tym chyba to auta to widzia貫m w D... Bo nigdy g堯sno muzyka nie lecia豉 pasy zawsze zapiete i by造 zapiete debilu. Pozatym nie by這 瘸dnej zmiany pasa ruchu i jazda 60 na godzin w tym terenie wi璚 si nie wypowiadaj Deb... Jak ci tam nie by這 bo ja bylem i widzia貫m i ju mnie denerwuje takie testy idiotow takich jak ty by tylko tu zab造sn掖. Takich jak ty tu nie brakuje dla mnie tw鎩 iloraz inteligencji to mol bagienny na dnie i jeszcze g喚biej pajacu

Go嗆 • Czwartek [14.01.2021, 22:04:13] • [IP: 31.0.124.***]

Szkoda dziewczyny, wsp馧czucia dla rodziny. Wsp馧czuje r闚nie kierowcy ci篹ar闚ki bo o nim nikt nie wspomnia a jego winy tutaj nie ma jecha swoim pasem ruchu auto osobowe zjecha這 na przeciwleg造 pas wprost pod niego. Swoje na pewno przeszed i d逝go w nim zostanie to prze篡cie.

Go嗆 • Czwartek [14.01.2021, 08:06:01] • [IP: 5.173.137.*]

Co wy z tymi oponami, z tirem to i 豉鎍uchy nie pomog !! Zaskoczenie, brak techniki robi swoje Zycze rodzinie duuuzo si造, ci篹kie chwile przed Wami Bardzo to wszystko smutne

Go嗆 • Czwartek [14.01.2021, 00:45:02] • [IP: 142.176.80.***]

Do Go嗆 • 字oda [13.01.2021, 16:01:53] • [IP: 5.173.144.*]. ... co racja to racja. ... opony zimowe to nie opony na l鏚. Fajnie by by這 aby wszyscy o tym pami皻ali. Opony zimowe du穎 nie zdzia豉ja jesli jest szklanka / l鏚. ... one maj tylko inn mieszank gumy - nie twardniej tak w niskich temperaturach jak letnie, ale z lodem sobie nie poradz. Wielu kierowc闚 my郵i, 瞠 jak ma zim闚ki to mog je寮zi ostrzej. ... szybciej a to droga wprost do tragedii. R闚nie dobrze jest pami皻a, 瞠 opony zimowe to nie opony na 郾ieg i ich skuteczno嗆 w 郾iegu te b璠zie ma豉 - zabierajmy 豉鎍uchy je郵i jedziemy w 郾ie積e okolice -moga si przyda a np. w Alpach s wr璚z wymagane. Dla rodziny kondolencje - szkoda dziewczyny.

Go嗆 • Czwartek [14.01.2021, 00:04:29] • [IP: 5.173.136.***]

Kupie KATALIZATOR ! - S

Go嗆 • 字oda [13.01.2021, 21:06:30] • [IP: 37.248.209.***]

Swiec Panie nad Jej dusz

Go嗆 • 字oda [13.01.2021, 20:58:01] • [IP: 83.23.230.**]

Ludzie to pisz g逝poty po faktach.Byli軼ie tam widzieli軼ie to zdarzenie po co ta krytyka i obra瘸nie innych ludzi.ale c騜 gdzie maj ich krytykowa jak nie w internecie ludzka g逝pota.

Go嗆 • 字oda [13.01.2021, 19:59:02] • [IP: 89.151.47.**]

Spoczywaj w pokoju kochana Aniu. Wyrazy wsp馧czucia dla rodziny. Dla siostry du穎 si造. Modle si 💗

Go嗆 • 字oda [13.01.2021, 18:42:31] • [IP: 176.221.122.***]

co Ty dziewczyno narobi豉..

Go嗆 • 字oda [13.01.2021, 18:13:50] • [IP: 188.146.161.**]

Ogromnie wkurza mnie jak je寮zicie po tych kierowcach z tir闚! Bo nie powinny je寮zi, bo to ich wina bo to bo tamto. Wsi康 jeden z drugim w takiego tira i jed, zobacz jak to jest, siedzie 2 lub 3 tygodnie w puszce, wysil si i dowiedz jak si je寮zi w firmach! Ile wymagaj od tych ludzi, czy kto si zastanowi? Wiecie co to" dziad trans"? Z regu造 polskie firmy, kt鏎e ka膨 im je寮zi ponad norm, gdzie roz豉dunek b康 za豉dunek z punktu A do punktu B jest w tak napi皻ym czasie, 瞠 ledwo jest dojecha, ale tak ich wina! Non stop na nich naje盥瘸cie, a 穋y chcecie, kupowa ciuchy i inne rzeczy chcecie, paczk odebra lub dosta od kuriera chcecie, listy wysy豉cie lub czekacie te chcecie, a to moi drodzy wszystko przez tiry idzie! Ale nie ku..a wina kierowc闚 zawodowych. Dla rodziny najszczersze kondolencje, a wy ludzie zastan闚cie si, co piszecie.

Wulkanizator • 字oda [13.01.2021, 18:10:36] • [IP: 89.66.54.**]

Letnie kapory, na 300% brak pas闚, znam to auto, powoli nigdy nie je寮zi這, telefon w reku, muzyka g這郾o... Eh, mimo wszystko tragedia, wieczny odpoczynek racz jej da Panie, kondolencje i wyrazy wsp馧czucia najbli窺zym, czasu cofn望 sie nie da tak samo jak bezpodstawnie na prostej drodze zmienic pasa, a3 z kontrol trakcji, z kurtynkami, to nie takie biedne i niebezpieczne auto. .. i nie jecha豉 pewnie 70 km/h. . Za g逝pot p豉ci sie najwy窺za cene. Spoczywaj w spokoju

Go嗆 • 字oda [13.01.2021, 16:56:56] • [IP: 83.20.223.***]

Zjecha豉 na drugi pas to co kierowca winny? Szkoda jego te, bo prze篡 stres.Mo瞠 patrza豉 w tym momenie na kom鏎k Jakby nie patrze szkoda dziewczyny i jej rodziny

Go嗆 • 字oda [13.01.2021, 16:01:53] • [IP: 5.173.144.*]

Jakiekolwiek opony by nie by造 to na lodzie zimowe i letnie jad tak samo wi璚 to nie jest przyczyn wypadku. Przyczyn by這 pewnie oblodzenie jezdni.

Go嗆 • 字oda [13.01.2021, 15:18:49] • [IP: 37.248.212.***]

Na tym 逝ku, rok w rok przynajmniej dziesi耩 wypadk闚 jest. Gdzie s逝瘺y drogowe gdzie ju przy plus czterech trzeba sypa grubo piachem z sol. Podejrzewam 瞠 dzisiaj tam jest nasypane piachu ponad miar.Kierownik s逝瘺 drogowych tego odcinka do prokuratury!! Sko鎍zy si PRL, czas odpowiada za swoje stanowisko.

Go嗆 • 字oda [13.01.2021, 15:03:35] • [IP: 31.0.1.**]

Dopoki nie przejedzie sie 100tys.km nie nalezy sie spieszyc i jechac z umiarem.

Go嗆 • 字oda [13.01.2021, 14:39:33] • [IP: 213.238.106.*]

KONDOLENCJE DLA RODZINY.[*]

Go嗆 • 字oda [13.01.2021, 14:07:24] • [IP: 178.6.139.**]

Spij spokojnie...

Go嗆 • 字oda [13.01.2021, 13:40:07] • [IP: 80.245.176.***]

Strasznie to wygl康a...

Go嗆 • 字oda [13.01.2021, 13:32:18] • [IP: 89.151.37.**]

Tiry, to zmora i niebezpiecze雟two na naszych drogach, !!wielokrotnie jad帷 przepisowo, w豉郾ie na tym odcinku do Dargobadzia, kierowcy tir闚 tr帳ili na mnie jad帷 mi na tyle, 瞠bym szybciej jecha豉 !nie raz bry豉 lodu spad豉 z tira mi przed maske, gdy za nim jecha豉m. Uwa瘸m, 瞠 policja powinna tam ca造 czas sta, a tiry powinny mie ograniczenie do 70.

Go嗆 • 字oda [13.01.2021, 13:19:30] • [IP: 37.47.216.**]

Da si jeszcze wyklepa?

Go嗆 • 字oda [13.01.2021, 11:47:27] • [IP: 37.47.72.***]

tak to bywa, jak wydaje si komus, 瞠 jest mistrzem kierownicy i p璠zi nie zwa瘸jac na panuj帷e warunki atmosferyczne.

Ogl康asz 1-25 z 104
■ Sektor stoczniowy cierpi na brak wykwalifikowanych kadr ■ Szybkie testy antygenowe w kontenerze obok laboratorium. Nie trzeba si rejestrowa. W kontenerze obok laboratorium wykonujemy szybkie testy antygenowe. Pr鏏ki pobieramy w godzinach od 10 do 12 przez siedem dni w tygodniu. Na badania te nie trzeba si rejestrowa. Nale篡 mie ze sob dokument to窺amo軼i oraz dow鏚 wp豉ty. Przypominamy, 瞠 wp豉t mo積a dokona przelewem (wszystkie informacje dotycz帷e testu 陰cznie z numerem konta znajd Pa雟two TUTAJ szpital-swinoujscie.pl/strona/menu/83_testy_sars-cov-2__covid_-19) lub bezpo鈔ednio w laboratorium. Cena testu antygenowego to 80 z這tych. Zapraszamy! ■ Zmar Tadeusz Gala: by造 wiceprezydent 安inouj軼ia, oddany miastu i jego mieszka鎍om ■ Nie 篡je 25 - letnia kobieta ranna w wypadku ko這 Dargob康za. Jej stan od pocz徠ku okre郵ano jako bardzo ci篹ki ■