POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [02.01.2021, 21:01:39] • Świnoujście

W budynku przy Wojska Polskiego pękła rura. Woda zalała piwnicę użytkowaną przez Pocztę Polską

W budynku przy Wojska Polskiego pękła rura. Woda zalała piwnicę użytkowaną przez Pocztę Polską

fot. Sławomir Ryfczyński

Przez ponad godzinę strażacy wypompowywali wodę z piwnicy w budynku przy ulicy Wojska Polskiego. W działaniach wzięły udział 2 zastępy strażaków. Woda, która wdarła się do pomieszczeń piwnicznych sięgała kilku centymetrów.

Do zdarzenia doszło w czwartek, 31 grudnia po godzinie 14:00.

W budynku przy Wojska Polskiego pękła rura. Woda zalała piwnicę użytkowaną przez Pocztę Polską

fot. Sławomir Ryfczyński

Początkowo myśleliśmy że są to jakieś ćwiczenia, ponieważ wozy strażackie nie były na błyskach.

Co ciekawe w tym budynku Urzędu Miasta znajdowało się kiedyś archiwum. Akcja była prowadzona przez wejście do biura Geodety Miasta.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 9, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-9 z 9

Gość mieszkaniec 1952 r. • Niedziela [03.01.2021, 18:15:26] • [IP: 178.238.252.***]

Mam 85 lat czekam na szczepienie na grype , ostatnio byla wiadomosc ze samochod jest w drodze juz jedzie , jezdzilem rowerkiem 4 razy do s zpitala i o godzinie 13 w rejestracji powiedziano ze ju z nie przyjedzie , komu wiezyc , na drugi dzien wiadomosc ze juz 60 latkowie zostali zaszczepieni A MY 85 lat . Moj telefon 691174145...

Gość • Niedziela [03.01.2021, 17:41:45] • [IP: 46.134.163.**]

a gdyby tak woda zalała sobie staruszkę ? a to mogła być przecież wasza matka akurat ! albo jakby tak woda zalała procesję ?

Gość • Niedziela [03.01.2021, 09:15:51] • [IP: 77.113.7.***]

Tam chyba zawsze jest woda, bo strasznie czuć stęchlizną i wilgoć, jak można w takim syfie ludziom kazać pracować??

Gość • Niedziela [03.01.2021, 08:47:55] • [IP: 37.248.224.*]

RURA" PIZGŁA" I TO W ARCHIWUM -TO CZYJE AKTA ZNIKŁY?

Gość • Niedziela [03.01.2021, 08:29:49] • [IP: 5.172.235.***]

Ciekawe, co chcą ukryć ?

Gość • Niedziela [03.01.2021, 05:13:00] • [IP: 212.165.108.***]

Czyżby budowa tunelu poszła w nie tą stronę?

Gość • Niedziela [03.01.2021, 03:38:29] • [IP: 212.165.108.***]

Moje paczki z aliexpress!

Gość • Sobota [02.01.2021, 22:41:50] • [IP: 176.221.113.**]

Stary numer z pękniętą rurą w archiwum?

Gość • Sobota [02.01.2021, 22:34:59] • [IP: 5.173.137.***]

rura to peknie jak sie kanaliza pod ulica swiezo remontowana zawali

Oglądasz 1-9 z 9
■ Sektor stoczniowy cierpi na brak wykwalifikowanych kadr ■ Szybkie testy antygenowe w kontenerze obok laboratorium. Nie trzeba się rejestrować. W kontenerze obok laboratorium wykonujemy szybkie testy antygenowe. Próbki pobieramy w godzinach od 10 do 12 przez siedem dni w tygodniu. Na badania te nie trzeba się rejestrować. Należy mieć ze sobą dokument tożsamości oraz dowód wpłaty. Przypominamy, że wpłat można dokonać przelewem (wszystkie informacje dotyczące testu łącznie z numerem konta znajdą Państwo TUTAJ szpital-swinoujscie.pl/strona/menu/83_testy_sars-cov-2__covid_-19) lub bezpośrednio w laboratorium. Cena testu antygenowego to 80 złotych. Zapraszamy! ■ Zmarł Tadeusz Gala: były wiceprezydent Świnoujścia, oddany miastu i jego mieszkańcom ■ Nie żyje 25 - letnia kobieta ranna w wypadku koło Dargobądza. Jej stan od początku określano jako bardzo ciężki ■