POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [28.12.2020, 17:49:06] • Świnoujście

Wigilia przy bankomacie?

Wigilia przy bankomacie?

fot. iswinoujscie.pl

Trzech bezdomnych dostało się do pomieszczenia jednego z banków na terenie naszego miasta. Interweniowała policja.

W wigilijny wieczór, po godzinie 21.00 w pomieszczeniu, gdzie znajduje się bankomat banku na rogu ulicy Piłsudskiego i Piastowskiej, zagościły trzy osoby. Byli to bezdomni.

Na miejsce przyjechały dwa radiowozy policji. Jedna z tych osób została zabrana do szpitala, drugą odwieziono do schroniska dla osób bezdomnych, zaś trzecia oddaliła się.
Zdjęcia zostały zrobione przez naszych czytelników.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 48, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 48

Gość • Piątek [01.01.2021, 13:29:56] • [IP: 192.95.4.***]

Dlaczego Ci policjanci noszą orzełki na mundurach? Nie mają prawa go mieć. Nikt nie ma prawa obnosić się z godłem na mundurze, kto służy żydowskiemu okupantowi.

Gość • Czwartek [31.12.2020, 12:48:44] • [IP: 45.141.1.***]

Dziadek z ochrony zesrał się że strachu ze chcą zrobić bank w stylu vabank

Gość • Środa [30.12.2020, 12:54:45] • [IP: 37.249.93.***]

żeby wejść do przedsionka z bankomatem trzeba sobie otworzyć kartą, widocznie chlopaki weszli porać kase i zaraz zadyma

Gość • Wtorek [29.12.2020, 16:48:08] • [IP: 178.235.147.***]

A jak źle zaparkowany pojazd to patrol policji nie widzi. A do meneli w banku dwa radiowozy? Moje podatki idą na pobudkę meneli w prywatnym banku?

Gość • Wtorek [29.12.2020, 16:19:03] • [IP: 185.210.38.***]

Ciekawe że temat bezdomnych w ogóle nie interesuje świnoujski kler. A mieliby taką okazję wykazać się.

Gość • Wtorek [29.12.2020, 15:55:16] • [IP: 178.238.253.***]

Ja prdl... 2 radiowozy do 3 bezdomnych...

Gość • Wtorek [29.12.2020, 14:56:17] • [IP: 149.202.98.***]

06:00:35 - Wyjrzyj sobie lepiej jego klocka ze swoich ust. Mi nie przeszkadza, że ktoś żebra. Nie okłamujmy się, ten żałosny komendacina, to czerwona-gnida na usługach" Gumolepa". Dupoliz.

Gość • Wtorek [29.12.2020, 14:18:16] • [IP: 164.127.151.***]

08:41:18] • [IP: 176.221.122.***] Skąd wiesz, czy wzywający policję był katolikiem? Po drugie: czy wiesz, że to właśnie tylko katolicy założyli w Świnoujściu schronisko - to słynne, im. św.brata Alberta?

Gość • Wtorek [29.12.2020, 13:39:19] • [IP: 31.60.111.**]

Spali sobie spokojnie w szałasie na wydmach to jakiejś kur..e przeszkadzało

Góral • Wtorek [29.12.2020, 10:21:31] • [IP: 77.88.191.**]

A po co tam Policja? To był napad? Nie. Ochrona powinna ich wyprowadzić A nie policja opłacana z naszych podatków.

Mieszkaniec • Wtorek [29.12.2020, 10:07:39] • [IP: 188.146.132.**]

Powinni ich wszystkich przymusowo wypędzić do Albertów, chociaż" tam nie wolno pić". I dobrze że" tam nie wolno pić", bo gdyby istniały przepisy prawne umożliwiające umieszczanie w schroniskach dla bezdomnych przymusowo, to może część z nich wyszłaby na prostą.

Gość • Wtorek [29.12.2020, 08:41:18] • [IP: 176.221.122.***]

katolicy, a może tak bezdomnego byście zaprosili na wigilię umiecie tylko donosić wstyd mi za was paskudni ludzie

Gość • Wtorek [29.12.2020, 07:53:38] • [IP: 2.106.93.**]

A gdzie mają spać? A te wszystki ubliżające ludziom komentarze to pewnie pisali katolicy.

Gość • Wtorek [29.12.2020, 07:50:23] • [IP: 31.11.130.***]

do 20, 47 -zwolnić to możesz swoją babę od mycia garów

Gość • Wtorek [29.12.2020, 07:49:26] • [IP: 37.30.51.***]

18:58. .36.***..nie znasz podstaw wiedzy z politologii - to właśnie lewica wyciera sobie usta pomocą dla biedniejszych i socjalną, z tego właśnie powstało państwo opiekuńcze i szturmowanie UE przez tzw.uchodźców, czyli emigrantów zarobkowych. Natomiast prawica kładzie akcent na samodzielność, kapitalizm, konkurencję i ład socjalny z tego właśnie wynikający a nie z odbierania pieniędzy" bogatym", czyli typowego dla lewicy opodatkowywania wszystkiego co się rusza i nie rusza, zwłaszcza" bogatych".

Gość • Wtorek [29.12.2020, 06:00:35] • [IP: 5.173.144.***]

98.*** weź piguły. Dzięki niemu już nie że żebrają pod promem i na promenadzie. Bilet w jedną stronę też zmniejszył ilość bezdomnych.

Gość • Wtorek [29.12.2020, 05:54:03] • [IP: 188.146.129.***]

Tam ciągle ktoś śpi :-)

Ziomek • Poniedziałek [28.12.2020, 22:56:09] • [IP: 176.221.123.**]

Każdy z nas może stać się bezdomnym. Amen

Gość • Poniedziałek [28.12.2020, 22:39:56] • [IP: 176.221.123.***]

rysiek, melchior i baltazar.

Gość • Poniedziałek [28.12.2020, 21:52:28] • [IP: 176.221.122.***]

kazdy alkocholik ma w sobie demona, to sa diabelskie nasienia. zawsze komus zrobia krzywde

Gość • Poniedziałek [28.12.2020, 21:13:50] • [IP: 31.0.33.**]

Wceśniej odebrali darmowe jedzonko z tymi tobołami byli w przedsionku banku policja dostając zgłoszenie o trzec osobnikach prawidłowo zareagowała a jakby się rano okazało że to byli włamywacze.

Gość • Poniedziałek [28.12.2020, 20:47:55] • [IP: 5.173.137.*]

Skoro ten bank nie zamierza dbać o bezpieczeństwo posiadających w nim konta to klienci tego właśnie oddziału powinni gremialnie wypowiedzieć umowy i przenieść się do konkurencji, a wtedy wszyscy tam zatrudnieni dostaną wypowiedzenia i może dojdą do słusznego wniosku, że”KLIENT NASZ PAN”.

Gość • Poniedziałek [28.12.2020, 20:38:35] • [IP: 62.69.252.***]

A czy pomieszczenie zostało zdezynfekowane??

realista • Poniedziałek [28.12.2020, 20:26:25] • [IP: 178.235.147.**]

Dlaczego bank nie ma ochrony? Dlaczego w takich błahych przypadkach interweniuje Policja opłacana z naszych podatków?

Gość • Poniedziałek [28.12.2020, 20:12:00] • [IP: 164.127.36.***]

19:15:05] • [IP: 31.0.44.***] A ty nienawidzisz na odległość, żałosny jesteś, bardziej niż lumpy, z których sobie kpisz.

Oglądasz 1-25 z 48
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Wtorek: Na obszarze prawie całego kraju będą występować temperatury maksymalne wzrastające do 30°C/33°C powodując upały. Miejscami mogą także pojawiać się słabe burze ■ Pożar na działkach Przy ulicy Krzywej na terenie ogródków działkowych doszło do pożaru. Palił się duży kontener na śmieci po brzegi wypełniony odpadami. Na działki przyjechali strażacy. Na miejsce zadysponowano jeden wóz strażacki. Strażacy w niecałą godzinę poradzili sobie z zagrożeniem. - Podano jeden prąd wody w natarciu na palące się śmieci - poinformowała straż pożarna w Świnoujściu. Pożar wybuchł w niedzielę rano, przed godziną 6:00 ■ No i stało się to co zwykle, czy inwazja komarów na Świnoujście wystartowała. Komary równo żrą starszych i młodszych, biednych i bogatych, Polaków i Niemców. Niestety władze miasta zdają się problemu nie dostrzegać. Już w zeszłym tygodniu pojawiły się małe krwiopijcze bestie, które nie pozwalały spokojnie chodzić ulicami czy posiedzieć na plaży. Spóźnione jak co roku opryski robione „po taniości” jak widać znowu powodują, że wolny czas to teraz lepiej spędzić w domu, niż na działce czy z przyjaciółmi albo rodziną na promenadzie. W zeszłym tygodniu redakcja zadała pytanie gdzie i kiedy były ostatnie opryski i jak miasto zamierza teraz walczyć z komarami. Niestety kilka dni to za mało dla świnoujskiego magistratu, żeby dać prostą informację. Póki co mieszkańcom i turystom pozostaje wykupywanie znowu wszystkich możliwych środków na komary i pośpiewywanie znanej piosenki Crazy Boys „lato z komarami lato swędzące bez przerwy lato, komary i nerwy latoooooo”. ■ Dlaczego często do działań wyjeżdża kilka wozów strażackich? Zgodnie z ogólnokrajowymi zasadami dysponowania jednostek ochrony przeciwpożarowej do zgłoszenia o charakterze medycznym, dysponowanych jest minimum 6 strażaków Państwowej Straży Pożarnej. Ze względu na zapewnienie ciągłej gotowości do realizacji pozostałych ustawowych zadań i możliwości wystąpienia zdarzeń o innym charakterze, do większości zdarzeń dysponowane są minimum dwa bojowe pojazdy pożarnicze - wyjaśnił kpt. Paweł Piorun ■ Świnoujście najbardziej zadłużonym miastem w Polsce! 6.935 zł. tyle wynosi dług w przeliczeniu na jednego mieszkańca Świnoujścia! Taką informację podał dzisiaj Portal Samorządowy, który opisał roczne sprawozdanie Krajowej Rady Regionalnej izby Obrachunkowej. Świnoujście wyprzedziło Szczecin i Wałbrzych. Powiaty grodzkie są najbardziej zadłużoną grupą samorządów – czytamy na stronie portalu. Do tej pory słyszymy co chwilę informację prezydenta o sukcesach jego i współpracowników. Jakoś zapomniał jednak głośno powiedzieć, że te „sukcesy” opiera na zadłużania Miasta i Mieszkańców ■ W wyniku przeprowadzonych działań naprawczych, jakość wody w sieci wodociągowej w kwartale ulic Żeromskiego 31 do Żeromskiego 21, cała ul. M. Konopnickiej oraz dla budynków przy ul. B. Prusa 7 i 9 w Świnoujściu przy ul. Olsztyńskiej nie wykazuje przekroczenia norm mikrobiologicznych. Woda nadaje się do spożycia bez ograniczeń. Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Świnoujściu w dniu dzisiejszym tj. 18.07.2022 r. wydał stwierdzenie przydatności wody do spożycia ■