POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [17.12.2020, 17:06:46] • Świnoujście

To już pewne. Szpital w Świnoujściu będzie szczepił przeciw SARS - CoV - 2

Szpital Miejski im. Jana Garduły w Świnoujściu będzie szczepił przeciw SARS - CoV - 2. Świnoujska placówka znalazła się bowiem na liście tzw. szpitali węzłowych. Szpitale te będą szczepić zarówno personel medyczny, jak również niemedyczny. Świnoujski szpital zaszczepi zatem swój personel, ale także personel innych jednostek np. aptek, czy przychodni.

Jak informuje na swojej stronie internetowej NFZ, szczepienie przeciw SARS - CoV- 2 medyków i pracowników administracyjno-technicznych placówek medycznych i aptek rozpocznie się przed akcją szczepienia populacyjnego.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 10, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-10 z 10

Gość • Sobota [26.12.2020, 17:30:14] • [IP: 109.173.202.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Sobota [26.12.2020, 17:21:49] • [IP: 109.173.202.***]

dr kildare - jak ci po szczepionce zdrówko poleci (a poleci) to poniesiesz sam koszty leczenia, umowa? A co do podróży - jak jesteś zaszczepiony to podobno bezpieczny, to co się boisz? Logika nawala w tej waszej propagandzie.

Gość • Piątek [25.12.2020, 20:21:31] • [IP: 89.151.36.**]

Nasz szpital to tragedia

dr. kildare • Piątek [25.12.2020, 05:29:23] • [IP: 88.218.255.***]

alez kochani przeciwnicy szczepien !! to ze nie chcecie sie szczepic to wasza indywidualna sprawa ale. ...po pierwsze nie trabcie o tym" urbi et orbi" bo to ze jestescie glupi to nie trzeba o tym pisac wystarczy popatrzec, a i druga sprawa skoro nie chcecie sie szczepic to w razie jednak zainfekowania sie tym virusem rozumiem ze koszty leczenia poniesiecie sami co ?, a i przy podrozach jakimkowlwiek srodkiem komunikaqcyjnym bedziecie systematycznie ich pozbawiani.

Gość • Poniedziałek [21.12.2020, 08:44:37] • [IP: 193.43.77.***]

A co z mami przeciętnymi zjadaczami chleba- kto nas będzie szczepi ł nikt, albo Pan Redaktor pisze Głupoty że Szpital będzie szczepił tylko medyków i aptekarzy

Gość • Sobota [19.12.2020, 09:33:33] • [IP: 89.151.34.***]

Pierwsza osoba na świecie zaszczepiona przeciwko COVID-19! Kim jest Margaret Keenan? Margaret Keenan pochodzi z Irlandii Północnej. Za tydzień będzie obchodzić 91. urodziny. Jak mówiła w rozmowie ze Sky News: - Dziś apeluje do wszystkich - idźcie się zaszczepić. Idźcie, ponieważ jest to darmowe i to najlepsze, co możecie zrobić na tę chwilę. Idźcie i to z róbcie, skoro ja mogłam, to Wy też! Kobieta dodała również, że ta szczepionka to dla niej najlepszy prezent urodzinowy. Brytyjce podano szczepionkę koncernu Fajzer i Bajon

Ornitolog • Sobota [19.12.2020, 09:25:38] • [IP: 83.20.220.***]

DO GOSCIA Z 11:47:26} DOBRZE TO UJĄŁEŚ, KTOŚ KTO NIE POSIADA WIEDZY JEST DEBILEM. KRÓTKO PISZĄC JESTEŚ DEBILEM!! I TO NIEBEZPIECZNYM DEBILEM! Mam nadzieję, że wirus szybko cię dopadnie i unieszkodliwi...

Gość • Piątek [18.12.2020, 11:47:26] • [IP: 149.202.98.***]

"Według producenta szczep. Pfizera testowanie szczepionki ma się zakończyć w 2023! Jesteśmy królikami doświadczalnymi." "Nie szczepionki, a ludobójczy środek chemiczny..." Trzeba być debilem, żeby dobrowolnie iść i sobie wstrzyknąć truciznę." Tylko debil bez wiedzy pójdzie się zaszczepić!! To jest masowa akcja szczepień na virusa który powoduje grypę!! NIE SZCZEPIĆ SIĘ, BO TO PRZYNIESIE WIĘCEJ SZKÓD NIŻ POŻYTKU! Wychodźcie z domu, cieszcie się powietrzem, jedźcie czosnek oraz Vitaminę D, przez cały rok!" [Jeżeli chcesz Dorotko-lewaczko brać udział w tym eksperymencie medycznym, to musisz się liczyć i przygotować psychicznie na kuku jakie będziesz miała zaszczyt doznać.] To nie zabawa kukło, bo żarty się skończyły.

Gość • Czwartek [17.12.2020, 20:12:35] • [IP: 62.69.251.***]

Ciekaw jestem czy zaszczepiony konował dalej będzie krył się jak szczur przed pacjentami

Gość • Czwartek [17.12.2020, 17:15:06] • [IP: 88.156.206.**]

jak ten szpital to nie chcę. ..oni tylko wysyłają do Szczecina lub na Karsiborską?a jest inny punkt szczepien?

Oglądasz 1-10 z 10
■ Zgubiono telefon aiPhone 11 kolor czarny (służbowy) z aktywną lokalizacją ! Dla uczciwego znalazcy - nagroda ! Kontakt : 663 42 32 42 ■
■ Tragedia w Dziwnowie. Nie żyje 4 - osobowa rodzina. Dzieci miały 3 i 7 lat. Kobieta 37 lat, a mężczyzna 41 lat ■ Radni Komisji Gospodarki Morskiej chcą zwołania w trybie nadzwyczajnym sesji Rady Miasta poświęconego planom inwestycyjnym portu oraz zagospodarowaniu terenów wokół latarni morskiej w Świnoujściu ■ Kosmiczna czerwona kanapa za 40.000 zł… w pływalni przyszkolnej. Otwarcie Uznam Areny, a szczególnie pływalni odbyło się z pompą. Były okolicznościowe przemówienia władzy, poczęstunek, no i wizytacja obiektu. A tam cuda design’u. Wszystkim w oczy rzuciła się stosunkowo niewielka, ale za to czerwona kanapa, bardzo nowoczesna kształtem i bardzo niefunkcjonalna jak na hol pływalni. Wybudowanej przecież przede wszystkim dla dzieci szkolnych. Okazuje się, że to „Sofa Moon” kupiona przez miasto w ramach wyposażenia Uznam Areny. Kosztowała bagatela…. 40.000 zł. (nie wiadomo tylko czy netto czy brutto). B&B Italia Sofa Moon System od 58549 PLN 3fstudio.com.pl/sofy/bb-italia-sofa-moon-system# Zadaliśmy w czwartek szczegółowe pytania do rzecznika prezydenta miasta, czekamy na odpowiedź. Bo wieść gminna niesie, że to nie koniec kosmicznych cen i wyposażenia tego miejsca. C.D.N…… ■ Biznes się zwija. 624 zawieszeń i 187 wykreśleń działalności gospodarczej zarejestrowanej w CEIDG. To obraz sytuacji świnoujskich przedsiębiorców w minionym roku. Jest źle, a to raczej statystyki niepełne. W ubiegłym roku do świnoujskiego Urzędu Miasta wpłynęły wnioski dotyczące 624 zawieszeń i 187 wykreśleń działalności gospodarczej zarejestrowanej w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Te statystyki mogą być jednak niepełne ■ Czytelnik: Tiry rozjadą Warszów. Wraca komunikacyjny koszmar kierowców. Po raz kolejny na Warszowie mieliśmy komunikacyjny armagedonem. Mieszkańcy Świnoujścia musieli liczyć się z tym, że ich powrót do domu we wtorkowy wieczór był utrudniony. Wszystko za sprawą ogromnych kolejek, które tworzyły się na wjeździe do miasta. Kilkumetrowy sznur samochodów ciężarowych to jednak żadna nowość. Za każdym razem wszystko wygląda podobnie, gdy promy do Szwecji ze względu na panujące warunki atmosferyczne nie wypływają tylko zostają w porcie. Kierowcy znają już ten scenariusz na pamięć. Za każdym razem jednak tego typu sytuacje wywołują u nich podobną złość i frustrację. Samochody ciężarowe stoją do dzisiaj (10.02.2021) na ulicy i bardzo utrudniają ruch. ■ Szybkie testy antygenowe w kontenerze obok laboratorium. Nie trzeba się rejestrować. W kontenerze obok laboratorium wykonujemy szybkie testy antygenowe. Próbki pobieramy w godzinach od 10 do 12 przez siedem dni w tygodniu. Na badania te nie trzeba się rejestrować. Należy mieć ze sobą dokument tożsamości oraz dowód wpłaty. Przypominamy, że wpłat można dokonać przelewem (wszystkie informacje dotyczące testu łącznie z numerem konta znajdą Państwo TUTAJ szpital-swinoujscie.pl/strona/menu/83_testy_sars-cov-2__covid_-19) lub bezpośrednio w laboratorium. Cena testu antygenowego to 80 złotych. Zapraszamy! ■ Zmarł Tadeusz Gala: były wiceprezydent Świnoujścia, oddany miastu i jego mieszkańcom ■ Nie żyje 25 - letnia kobieta ranna w wypadku koło Dargobądza. Jej stan od początku określano jako bardzo ciężki ■