POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [10.12.2020, 15:35:20] • Świnoujście

Grupa Morska uruchamia dodatkowe kamery on-line!

Grupa Morska uruchamia dodatkowe kamery on-line!

fot. Grupa Morska - Cała Naprzód

Zachęcamy do odwiedzania naszej witryny internetowej www.grupamorska.pl, ponieważ dodaliśmy kolejne kamery do naszego systemu on-line. Poza naszym Portem i fragmentem panoramy Świnoujścia będzie wyświetlany obraz z kamery przy Molo w Międzyzdrojach i Redzie w Świnoujściu.

System został tak zaprogramowany, aby był różny czas i strefy transmisji, dlatego zachęcamy do często odwiedzania naszej www. Mamy świadomość ostatnich problemów technicznych, choć jest to efekt ogromnej skali zainteresowania naszą bezpłatną usługą. Bardzo nas to cieszy i pracujemy nad usprawnieniem jakości i prędkości transmisji. Jesteśmy otwarci na wszelkie uwagi oraz sugestie i serdecznie zapraszamy do dalszego oglądania. Ze względów technicznych nie emitujemy już obrazu na YouTube. Transmisja dostępna jest wyłącznie na naszej witrynie internetowej w zakładce "kamera" na www.grupamorska.pl - napisali członkowie Stowarzyszenia Grupa Morska - Cała Naprzód na swoim Facebook.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 23, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-23 z 23

Gość • Niedziela [23.11.2025, 07:54:52] • [IP: 151.115.88.***]

Jak wieczna awaria strony jest

Gość • Piątek [11.12.2020, 15:03:03] • [IP: 37.47.187.**]

Jeszcze kamerę na przejściu do plaży w Łunowie jak ludzie biegają przez tory by się dostać na plaże w 21 wieku.

Gość • Piątek [11.12.2020, 14:17:10] • [IP: 5.173.138.**]

źli ludzie- nic Wam już nie pomoże koniec. .. koniec władzy i kumoterstwa

Gość • Piątek [11.12.2020, 14:13:26] • [IP: 178.238.252.**]

Wczoraj, kamera się obracała, dziś stoi w miejscu i widać tylko Basen Północny...za to Międzyzdroje, świetnie widać...

Gość • Piątek [11.12.2020, 10:34:34] • [IP: 188.146.3.**]

Grupa PiS

Gość @@ 🐲 • Czwartek [10.12.2020, 20:05:47] • [IP: 31.0.27.***]

Gość • Czwartek [10.12.2020, 16:51:39] • [IP: 31.0.80.***]...Tak znamy tego człeka, może u siebie w sraczu zamontuje kamerę to ludziska będą widzieli w jakiej pozycji kloca sadowi...To by dopiero była sensacja, a jaka była by oglądalność?

Gość • Czwartek [10.12.2020, 20:03:03] • [IP: 62.69.252.***]

Najlepiej by było jak by prezes Nowicki sobie umieścił kamerę na durnym lubię to będzie widać wszystko

Gość • Czwartek [10.12.2020, 19:26:24] • [IP: 80.156.29.**]

17:20:49 prezent dla mieszkancow? Super mila wiadomosc? Hahaha nie ma to jak samoreklama. Ludzie nie robcie kpiny. Przeciez wiemy, ze sami sobie to piszecie!

Gość • Czwartek [10.12.2020, 18:27:06] • [IP: 31.11.128.**]

E, tam.Jakbyscie zamontowali na księżycu, to było by cos !.Sprubujcie, macie przebojowych ludzi, moze któryś się zgodzi polecieć i zamontuje kamerę.Tylko nie zapomnijcie o panelach solarnych.

Gość • Czwartek [10.12.2020, 18:21:36] • [IP: 167.114.102.***]

"𝖶𝖾𝖽ł𝗎𝗀 𝗉𝗋𝗈𝖽𝗎⻹
2;𝖾𝗇𝗍𝖺 𝗌𝗓𝖼𝗓𝖾⻺
5;. 𝖯𝖿𝗂𝗓𝖾⻺
7;𝖺 𝗍𝖾𝗌𝗍𝗈⻻
2;𝖺𝗇𝗂𝖾 𝗌𝗓𝖼𝗓𝖾⻺
5;𝗂𝗈𝗇𝗄𝗂 𝗆𝖺 𝗌𝗂𝖾̨ 𝗓𝖺𝗄𝗈𝗇́&
#120252;𝗓𝗒𝖼́ 𝗐 𝟤𝟢𝟤𝟥! 𝖩𝖾𝗌𝗍𝖾x
268;́𝗆𝗒 𝗄𝗋𝗈́𝗅𝗂&
#120260;𝖺𝗆𝗂 𝖽𝗈𝗌́𝗐𝗂&
#120250;𝖽𝖼𝗓𝖺𝗅
;𝗇𝗒𝗆𝗂."

Gość • Czwartek [10.12.2020, 18:10:11] • [IP: 80.156.29.**]

Przeciez te kamery nie sa grupy morskiej! To sa kamery z Miedzyzdroje.tv Puscili po prostu stream... xD niech sobie stream ze Szczyrku podlacza, tez beda mowili, ze i w Szczyrku kamery uruchomili hahahaha

Gość • Czwartek [10.12.2020, 17:40:12] • [IP: 31.0.177.**]

ILU SIĘ ZEŚWINIŁO Z GRUPY MORSKIEJ? -PAMIĘTAMY GŁOSOWANIA.

Gość • Czwartek [10.12.2020, 17:39:18] • [IP: 31.0.177.**]

RAZ 14-TU RAZ 16-TU PAMIĘTAMY.

Gość • Czwartek [10.12.2020, 17:32:04] • [IP: 176.221.123.***]

Szok! Podlinkowali na swojej stronie obrazy z trzech CUDZYCH kamer! Nobla im za to!

Gość • Czwartek [10.12.2020, 17:31:19] • [IP: 88.218.253.***]

To raczej reklamujcie się w MIĘDZYZDROJACH - 3 kamery ponieważ u nas tylko jedna - i nie działa_(((

Gość • Czwartek [10.12.2020, 17:20:49] • [IP: 31.0.34.***]

Nareszcie jakaś miła super wiadomość i prezent dla mieszkańców i nie tylko

Gość • Czwartek [10.12.2020, 17:04:55] • [IP: 77.252.46.**]

Te wasze kamery, to nic innego jak wasza reklama...

Gość • Czwartek [10.12.2020, 17:00:20] • [IP: 31.11.131.***]

Większej szekli nie dało się zamontować?

Gość • Czwartek [10.12.2020, 16:51:39] • [IP: 31.0.80.***]

Kamera na sprzedaną stocznię, wysoki ja brzoza głupi ja koza, znacie takiego dorobkiewicza

jest covid, jest i Grypa • Czwartek [10.12.2020, 16:35:10] • [IP: 109.243.251.***]

Noooo... jaka ta Grypa Morska dobra, bez maseczek do niej można podchodzić, a jest tam nawet radna mająca inteligentny komputer, co sam z własnej woli robi Krzywdę pewnemu Dariuszowi.

Gość • Czwartek [10.12.2020, 16:35:01] • [IP: 176.221.122.**]

ŚWIETNIE FANTASTYCZNIE ZE SZCZĘŚCIA ORAZ RADOŚCI MAŁO SIĘ NIE POSRAMY

Gośćzenon • Czwartek [10.12.2020, 16:30:21] • [IP: 178.235.146.***]

Jedną kamerę skierujcie na stocznie o którą tak bardzo walczyliscie

Gość • Czwartek [10.12.2020, 15:52:17] • [IP: 88.218.253.***]

beuhehehehe

Oglądasz 1-23 z 23
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■