POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [20.01.2021, 20:39:59] • Świnoujście

Nie było z nim kontaktu więc rodzina wezwała strażaków. Tymczasem on odwiedzał sąsiada

Nie było z nim kontaktu więc rodzina wezwała strażaków. Tymczasem on odwiedzał sąsiada

fot. Czytelnik

2 zastępy straży pożarnej, w tym drabina mechaniczna - ten widok zaniepokoił mieszkańców ulicy Matejki. Zastanawiali się, co takiego mogło się stać w ich bloku. Odpowiedź przyszła szybko. Brak kontaktu z mężczyzną zaniepokoił rodzinę i to ona wezwała na miejsce strażaków. Jak się jednak okazało strażacy nie musieli wchodzić do mieszkania przez balkon bo mężczyzna się odnalazł. Był w tym czasie w odwiedzinach u sąsiada.

Do zdarzenia doszło w środę, 20 stycznia przed godziną 12:00.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 31, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 31

Gość • Piątek [22.01.2021, 10:01:30] • [IP: 176.221.123.***]

- Rzadko bywają strażacy tacy, Tacy strażacy - to są strażacy, Takich strażaków potrzeba nam! Tra-tra-ta-tam! Tra-tra-ta-tam!

Gość • Piątek [22.01.2021, 07:46:01] • [IP: 62.69.231.**]

W tym mieście strach do sąsiada z wizytą iść... Wracasz po 30 minutach od Ziutka spod dziewiątki a w mieszkaniu jacyś faceci w hełmach i z sikawką... :):):)

Gość • Piątek [22.01.2021, 00:33:50] • [IP: 199.244.86.***]

Zanim się narobi rabanu, to może lepiej sąsiadów zapytać...To są koszty! Kto za to zapłaci?

Gość • Czwartek [21.01.2021, 19:53:13] • [IP: 188.146.130.**]

Czynsze słone ;) obcy parkują mają pilota a zarząd ma to w d...e .

Maciej Zembaty • Czwartek [21.01.2021, 19:24:17] • [IP: 176.221.123.***]

Był sobie domek jednorodzinny, a w domku pewna rodzinka, rodzice, dziadzio, dziatwa niewinna można powiedzieć - idylla. Właśnie za stołem siadła rodzinka obiad był postny - filecik. Aż tu najmłodsza krzyknie dziecinka: gdzie dziadzio? (teraz duecik) Gdzie jest dziadek? czemu nie przyszedł na obiadek? Gdzie jest dziadek? dlaczego nagle znikł? gdzie jest dziadek? czemu się spóźnił na doradę? gdzie jest dziadek? na razie nie wie nikt.

Gość • Czwartek [21.01.2021, 18:43:34] • [IP: 176.221.123.***]

tam powinni zrobic Miejsca Postojowe dla Aut

Gość • Czwartek [21.01.2021, 16:19:23] • [IP: 185.246.208.**]

Do: CienkiBolek • Czwartek [21.01.2021, 15:03:35] • [IP: 88.130.48.**] - MALKONTENT A mieszkańcy na to nic, bo gdzieś trzeba parkować.

CienkiBolek • Czwartek [21.01.2021, 15:03:35] • [IP: 88.130.48.**]

Mnie interesuje inna sprawa..troche nie na temet ale tez z ul.Matejki i z zycia w Swinoujsciu.Czy to jest normalne, ze auta parkuja na trawnikach przed blokiem i nikogo to nie interesuje?A administracja..co na to?A mieszkancy?Slepi?

Gość • Czwartek [21.01.2021, 12:11:13] • [IP: 62.69.231.**]

Czyli akcja" Odwiedź sąsiada - daj zajęcie strażakom" w naszym mieście wciąż się rozwija, ha ha ha...

Gość • Czwartek [21.01.2021, 10:53:49] • [IP: 87.78.246.***]

I co, dalej twierdzicie ze swinoujscie nie jast miastem dzbanow? O burakach nie wspomne.

Gość • Czwartek [21.01.2021, 10:35:03] • [IP: 176.221.122.***]

Najprościej zadzwonić niż podejść samemu i sprawdzić co się dzieje.

Gość • Czwartek [21.01.2021, 10:14:44] • [IP: 193.43.77.***]

A Policja była to pewnie porę mandatów za złe parkowanie wystawiła czy zamknęła oczy na niszczone trawniki i chodniki

karol 322 • Czwartek [21.01.2021, 10:11:45] • [IP: 178.238.245.***]

chyba sobie ktos jaja robi !!

Gość • Czwartek [21.01.2021, 10:01:38] • [IP: 164.127.120.***]

Tekścik piosenki Jeremiego Przybory z Kabaretu Starszych Panów, ale ostatnie 4 wersy moje: ____Wesołe jest życie staruszka/ Wesołe jak piosnka jest ta/ Gdzie stąpnie, zakwita mu dróżka/ I świat doń się śmieje: ha ha/ Jeszcze parę przygód z losem/ I kłopotów będzie mniej/ Ach, cierpliwość tylko miej/ Wesołe jest życie staruszka/ Choć wczoraj zmoczyła go łza/ Suchutki już dzisiaj wstał… ////// Choć wczoraj zanurzył swe usta / aż strażak przybieżył z drabiną/ przez państwo spłacona kapusta / i troski już wszelkie przeminą

Gość • Czwartek [21.01.2021, 09:59:51] • [IP: 31.0.56.***]

Haha, a ta rodzina to klucza nie ma do tego mieszkania? Hahaha

Gość • Czwartek [21.01.2021, 09:56:59] • [IP: 176.221.123.***]

Strażacy gdzieś muszą trenowac no to trenują na różnych zdarzeniach w Okolicy

Gość • Czwartek [21.01.2021, 09:49:35] • [IP: 176.221.123.***]

Straż Pożarna nie posiada Pola Treningowego tylko Boisko do Gry w Tenisa a raz na tydzień muszą Drabinę uruchomic i inny sprzęt gasniczy takie są przepisy

Gość • Czwartek [21.01.2021, 09:45:08] • [IP: 176.221.122.***]

500 zł mandatu za bezpodstawne wzywanie jednostki straży pożarnej :)

Gość • Czwartek [21.01.2021, 09:33:25] • [IP: 37.47.158.***]

Dlaczego ktoś ma płacić za akcję ? Płaci gość podatki, niegdy z pewnością z niczego nie korzysta.Mnie nie przeszkadza, że przyjechali.Lepiej dwa razy za dużo niż raz za mało.

Gość • Czwartek [21.01.2021, 07:03:49] • [IP: 62.69.252.***]

To taka rodzina nie ma kluczy do mieszkania żeby sprawdzić tylko budzą biednych strażaków a potem strażak idzie do innej pracy i jest nie wyspany

Gość • Środa [20.01.2021, 22:43:14] • [IP: 95.41.252.***]

Nie piszcie głupot, On odwiedził sąsiadkę bo Ona wysłała męża do biedry po zakupy a Oni oboje umówili się na schadzkę...A rodzinka rozkręciła aferę na trzy fajerki i wszystko się wydało...No i romansik szlag trafił...🐞

Gość • Środa [20.01.2021, 22:36:39] • [IP: 188.146.164.**]

Sa jeszcze ludzkie odruchy

Gość • Środa [20.01.2021, 22:07:36] • [IP: 212.165.108.***]

To na pewno Andrzej.

Gość • Środa [20.01.2021, 21:31:43] • [IP: 37.47.145.***]

Zapłacić za akcję ten kto wzywał bezpodstawnie!

Gość • Środa [20.01.2021, 21:09:25] • [IP: 95.160.31.**]

To niech gościu lub rodzina płaci za całą akcje

Oglądasz 1-25 z 31
■ Radni Komisji Gospodarki Morskiej chcą zwołania w trybie nadzwyczajnym sesji Rady Miasta poświęconego planom inwestycyjnym portu oraz zagospodarowaniu terenów wokół latarni morskiej w Świnoujściu ■ Kosmiczna czerwona kanapa za 40.000 zł… w pływalni przyszkolnej. Otwarcie Uznam Areny, a szczególnie pływalni odbyło się z pompą. Były okolicznościowe przemówienia władzy, poczęstunek, no i wizytacja obiektu. A tam cuda design’u. Wszystkim w oczy rzuciła się stosunkowo niewielka, ale za to czerwona kanapa, bardzo nowoczesna kształtem i bardzo niefunkcjonalna jak na hol pływalni. Wybudowanej przecież przede wszystkim dla dzieci szkolnych. Okazuje się, że to „Sofa Moon” kupiona przez miasto w ramach wyposażenia Uznam Areny. Kosztowała bagatela…. 40.000 zł. (nie wiadomo tylko czy netto czy brutto). B&B Italia Sofa Moon System od 58549 PLN 3fstudio.com.pl/sofy/bb-italia-sofa-moon-system# Zadaliśmy w czwartek szczegółowe pytania do rzecznika prezydenta miasta, czekamy na odpowiedź. Bo wieść gminna niesie, że to nie koniec kosmicznych cen i wyposażenia tego miejsca. C.D.N…… ■ Biznes się zwija. 624 zawieszeń i 187 wykreśleń działalności gospodarczej zarejestrowanej w CEIDG. To obraz sytuacji świnoujskich przedsiębiorców w minionym roku. Jest źle, a to raczej statystyki niepełne. W ubiegłym roku do świnoujskiego Urzędu Miasta wpłynęły wnioski dotyczące 624 zawieszeń i 187 wykreśleń działalności gospodarczej zarejestrowanej w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Te statystyki mogą być jednak niepełne ■ Czytelnik: Tiry rozjadą Warszów. Wraca komunikacyjny koszmar kierowców. Po raz kolejny na Warszowie mieliśmy komunikacyjny armagedonem. Mieszkańcy Świnoujścia musieli liczyć się z tym, że ich powrót do domu we wtorkowy wieczór był utrudniony. Wszystko za sprawą ogromnych kolejek, które tworzyły się na wjeździe do miasta. Kilkumetrowy sznur samochodów ciężarowych to jednak żadna nowość. Za każdym razem wszystko wygląda podobnie, gdy promy do Szwecji ze względu na panujące warunki atmosferyczne nie wypływają tylko zostają w porcie. Kierowcy znają już ten scenariusz na pamięć. Za każdym razem jednak tego typu sytuacje wywołują u nich podobną złość i frustrację. Samochody ciężarowe stoją do dzisiaj (10.02.2021) na ulicy i bardzo utrudniają ruch. ■ Szybkie testy antygenowe w kontenerze obok laboratorium. Nie trzeba się rejestrować. W kontenerze obok laboratorium wykonujemy szybkie testy antygenowe. Próbki pobieramy w godzinach od 10 do 12 przez siedem dni w tygodniu. Na badania te nie trzeba się rejestrować. Należy mieć ze sobą dokument tożsamości oraz dowód wpłaty. Przypominamy, że wpłat można dokonać przelewem (wszystkie informacje dotyczące testu łącznie z numerem konta znajdą Państwo TUTAJ szpital-swinoujscie.pl/strona/menu/83_testy_sars-cov-2__covid_-19) lub bezpośrednio w laboratorium. Cena testu antygenowego to 80 złotych. Zapraszamy! ■ Zmarł Tadeusz Gala: były wiceprezydent Świnoujścia, oddany miastu i jego mieszkańcom ■ Nie żyje 25 - letnia kobieta ranna w wypadku koło Dargobądza. Jej stan od początku określano jako bardzo ciężki ■