POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [30.11.2020, 17:12:03] • Świnoujście

Turniej o puchar KS Prawobrzeże Świnoujście

Turniej o puchar KS Prawobrzeże Świnoujście

fot. Organizator

6 grudnia 2020 roku, w niedzielę, odbędzie się kolejny i zarazem ostatni w 2020 roku, turniej o puchar KS Prawobrzeże Świnoujście , pod patronatem: OPERATORA GAZOCIĄGÓW PRZESYŁOWYCH GAZ-SYSTEM S.A.

Uczestnikami rozgrywek będą dzieci w rocznikach 2012 i młodsze, zrzeszone w różnych klubach z naszego województwa.

To wydarzenie sportowe odbędzie się na boisku OSIR Warszów przy ul. Białoruska 4 w prawobrzeżnej części miasta. W przypadku niepogody, zawody piłkarskie odbędą się na hali sportowej sąsiadującej z boiskiem. Rozpoczynamy o godz. 10.30.

Zarząd
KS Prawobrzeże Świnoujście


komentarzy: 1, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-1 z 1

Gość • Niedziela [13.12.2020, 19:20:21] • [IP: 31.0.85.***]

Oglądasz 1-1 z 1
■ Sektor stoczniowy cierpi na brak wykwalifikowanych kadr ■ Szybkie testy antygenowe w kontenerze obok laboratorium. Nie trzeba się rejestrować. W kontenerze obok laboratorium wykonujemy szybkie testy antygenowe. Próbki pobieramy w godzinach od 10 do 12 przez siedem dni w tygodniu. Na badania te nie trzeba się rejestrować. Należy mieć ze sobą dokument tożsamości oraz dowód wpłaty. Przypominamy, że wpłat można dokonać przelewem (wszystkie informacje dotyczące testu łącznie z numerem konta znajdą Państwo TUTAJ szpital-swinoujscie.pl/strona/menu/83_testy_sars-cov-2__covid_-19) lub bezpośrednio w laboratorium. Cena testu antygenowego to 80 złotych. Zapraszamy! ■ Zmarł Tadeusz Gala: były wiceprezydent Świnoujścia, oddany miastu i jego mieszkańcom ■ Nie żyje 25 - letnia kobieta ranna w wypadku koło Dargobądza. Jej stan od początku określano jako bardzo ciężki ■