POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [23.11.2020, 19:43:00] • Świnoujście

Polish Figter Kids 5 im. Krzysztofa Pajewskiego

Polish Figter Kids 5 im. Krzysztofa Pajewskiego

fot. Organizator

21 listopada 2020 w Szczecinie odbył się Polish Figter Kids 5 im. Krzysztofa Pajewskiego. Turniej dla młodych zawodników z kickboxingu, taekwondo, karate i muay thai odbył się pod patronatem Polskiego Związku Kickboxingu.

Organizatorem był Alkon Szczecin i p. Artur Cholewa. Zawody odbyły się zgodnie z obowiązującymi wytycznymi epidemicznymi : bez udziału publiczności i w pełnym reżimie sanitarnym. ULKSW Pomorze Świnoujście reprezentowało dziesięcioro zawodników, w kategorii dziecięcej: Dawid Kwiatkowski, Maja Hamer, Adrianna Hamer, Aleks Szymorowski, Aleks Morawski, Julia Grosicka, Wiktor Lewandowski oraz Oksana Maciejewska, a w kategorii kadetów starszych Szymon Knobloch i Arkadiusz Murawski.

Polish Figter Kids 5 im. Krzysztofa Pajewskiego

fot. Organizator

W zawodach wzięło udział 230 zawodników z 30 klubów z całej Polski. W niektórych kategoriach zgłoszonych było ponad 20 zawodników. W kategoriach dziecięcych srebrny medal zdobyła Maja Hamer. tuż za podium Ada Hamer i Aleks Szymorowski (czwarte miejsca) a wśród kadetów starszych po stoczonych czterech pojedynkach srebro wywalczył Arkadiusz Murawski, który w drodze do medalu stoczył bardzo dobre pojedynki z utytułowanymi przeciwnikami.

Polish Figter Kids 5 im. Krzysztofa Pajewskiego

fot. Organizator

Składamy szczególne podziękowania za pomoc przy organizacji wyjazdu p. Agnieszce Maciejewskiej.

Przyjmujemy zapisy cały czas do następujących grup:
kickboxing dla dzieci i młodzieży
kickboxing dla dorosłych
taekwondo dla dzieci od 6 roku życia
informacje tel. 601 54 16 50
www.facebook.com/TKD.Pomorze.Swinoujscie

Polish Figter Kids 5 im. Krzysztofa Pajewskiego

fot. Organizator

Kickboxing Pomorze Świnoujście


komentarzy: 2, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-2 z 2

Gość • Wtorek [24.11.2020, 09:45:55] • [IP: 89.151.39.***]

Gość • Wtorek [24.11.2020, 02:16:57] • [IP: 95.41.104.***]

Brawo Arek. Jest siła.

Oglądasz 1-2 z 2
■ Sektor stoczniowy cierpi na brak wykwalifikowanych kadr ■ Szybkie testy antygenowe w kontenerze obok laboratorium. Nie trzeba się rejestrować. W kontenerze obok laboratorium wykonujemy szybkie testy antygenowe. Próbki pobieramy w godzinach od 10 do 12 przez siedem dni w tygodniu. Na badania te nie trzeba się rejestrować. Należy mieć ze sobą dokument tożsamości oraz dowód wpłaty. Przypominamy, że wpłat można dokonać przelewem (wszystkie informacje dotyczące testu łącznie z numerem konta znajdą Państwo TUTAJ szpital-swinoujscie.pl/strona/menu/83_testy_sars-cov-2__covid_-19) lub bezpośrednio w laboratorium. Cena testu antygenowego to 80 złotych. Zapraszamy! ■ Zmarł Tadeusz Gala: były wiceprezydent Świnoujścia, oddany miastu i jego mieszkańcom ■ Nie żyje 25 - letnia kobieta ranna w wypadku koło Dargobądza. Jej stan od początku określano jako bardzo ciężki ■