POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [21.11.2020, 22:27:02] • Świnoujście

Kto zgubił baner?

Kto zgubił baner?

fot. Czytelnik

Nasz czytelnik znalazł na ulicy Armii Krajowej baner.

- Oczywiście był zrolowany.Szukam właściciela. Może Pana portal w tym pomoże? Aby odebrać zgubę trzeba powiedzieć co znajduje się po lewej stronie baneru. Mój tel. 663746581.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 78, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 78

Proszę • Wtorek [24.11.2020, 13:56:36] • [IP: 83.23.97.**]

Kto? Na pewno ktoś sfrustrowany, chamski, niekulturalny, a przede wszystkim, ograniczony umysłowo, skoro nie potrafi się powstrzymać z afiszowaniem swojego prostactwa w przestrzeni publicznej.

j444 • Poniedziałek [23.11.2020, 14:30:20] • [IP: 176.221.123.***]

Gość • Niedziela [22.11.2020, 19:01:44] • [IP: 176.221.123.***] Po stokroć wolę TĘ o której piszesz, od załupieżonego, cuchnącego moczem prezesa; Gość • Niedziela [22.11.2020, 18:31:14] • [IP: 176.221.122.**] Myślę, że najwłaściwsze by było abyś TY i Tobie podobni zajęli się sobą i tylko sobą, a przestali sie w koncu zamartwiac, o psychikę i sumienia innych. Każdy ma prawo grzeszyć ile chce i jak chce, aby móc później spowiadać się przed Bogiem i prosić o przebaczenie. Wyznaję swoje wartości, bo są moimi i tylko moimi wartościami i nikomu ich nie narzucam, a wartości innych, którzy próbują mi je narzucić mam poniżej kości ogonowej.

MK • Niedziela [22.11.2020, 23:18:36] • [IP: 178.238.246.***]

cynizm i zakłamanie władzy nawet młodzież doprowadziły do desperacji. To wasza wina bo wybraliście i popieracie tę obecną patologie niszczącą Polskę. Za parę ochłapów rzuconych przez Putina pewnie przyłączylibyście kraj do Rosji. Taki to patriotyzm. Spójrzcie w lustra. - chociaż przy zaślepieniu i otumanieniu niewiele zobaczycie. Porażka i żenada.

Gość • Niedziela [22.11.2020, 22:12:19] • [IP: 176.221.123.***]

To dla wulgarnych i agresywnych protestujących Kultura to coś więcej, niż bakterie w jogurcie

Gość • Niedziela [22.11.2020, 19:38:03] • [IP: 62.69.254.***]

SZALIK JANUSZA

Gość • Niedziela [22.11.2020, 19:01:44] • [IP: 176.221.123.***]

Wstrętna Lempart zostawiła

Gość • Niedziela [22.11.2020, 18:54:07] • [IP: 176.221.123.***]

Gość • Niedziela [22.11.2020, 18:34:06] • [IP: 86.170.126.**] Brawo dziewczyny...komentarze swoloczy tylko rozbawiaja. Zgadza się.Tam żadnego faceta nie było.Dziewczyny i jakeś zniewiesciałe Margoty

Gość • Niedziela [22.11.2020, 18:34:06] • [IP: 86.170.126.**]

Brawo dziewczyny...komentarze swoloczy tylko rozbawiaja.

Gość • Niedziela [22.11.2020, 18:32:54] • [IP: 176.221.122.**]

DO IP 122...A NA KOGO TY GLOSOWALES, PRZECIEZ NA PO WIEC O CHO MASZ PRETENSJE??ten baner nalezy sie dyrekcji msr w szczecinie!!

Gość • Niedziela [22.11.2020, 18:32:28] • [IP: 86.170.126.**]

Piekny baner i popieram

Gość • Niedziela [22.11.2020, 18:31:14] • [IP: 176.221.122.**]

ZASTANOWCIE SIE !!CZY TA WYJACA MLODZIEZ Z TYMI WULGARNYMI SLOWAMI ZA CHWILE ZACZNIE KRZYCZEC DO SWOICH RODZICOW I DZIADKOW!!CZY TA MLODZIEZ NIE MA RODZICOW, NAUCZYCIELI, TRENEROW ITD??DLACZEGO PRZEDSTAWICIELIE PARTII OPOZYCYJNEJ NIE ZROBIA SPEDU W TEATRZE CZY AMFITEATRZE I NIE WYTLUMACZA NP. CZYM JEST ABORCJA??DLACZEGO NIE WYTLUMACZY IM NIKT Z PSYCHOLOGOW JAKIE SKUTKI UBOCZNE NA ZDROWIU ORAZ W PSYCHICE ZOSTAWIA ABORCJA??!!DLACZEGO NIKT NIE POWIE, ZE WIELE KOBIET PO ABORCJI NIE MOZE MIEC JUZ DZIECI I BIEGA I PSIOCZY, ZE NIE CHCA FINANSOWAC JEJ IN VITRO??!!BO, ONE SWOIM MEZOM, CHLOPAKOM NA PEWNO NIE PRZYZNAJA SIE, ZE DOKONALY ZA MLODU ABORCJI I TO JEST CALA TAJEMNICA.DLACZEGO NIE PRZEDSTAWI SIE PRAWDY O ORGANIZATORCE TYCH STRAJKOW!!W KONCU JAKICH PRAW SIE DOMAGACIE?WESZLYSCIE W SPODNIE MEZCZYZNOM, A JAK TRZEBA PRZYBIC GWOZDZ CZY PRZEPCHAC RURE TO DO CHLOPA!!OPAMIETAJCIE SIE, SZYKUJECIE BAT NA SIEBIE JEZELI MLODZIEZ NIE WROCI DO WARTOSCI!!

Gość • Niedziela [22.11.2020, 17:10:28] • [IP: 79.186.202.**]

Takimi banerami to możecie sobie po domu chodzić nic wam to nie da a tylko pogorszy ruszcie głową w końcu.

Gość • Niedziela [22.11.2020, 16:41:16] • [IP: 89.151.32.***]

Do IP 176.221.123 *** Ty już się nie lecz bo szkoda pieniędzy, nie top się bo zanieczyścisz środowisko najlepiej rozpędż się i walnij tą pustą głową w mur. Tylko broń Boże w drzewo. ..

Gość • Niedziela [22.11.2020, 16:12:39] • [IP: 77.88.191.**]

Żeby dostać się do KORYTA TRZEBA BLUŻNIĆ, BYĆ AGRESYWNYM, CHULIGANEM CHAMEM I MORDOWAĆ.

Gość • Niedziela [22.11.2020, 16:06:43] • [IP: 83.20.24.**]

czarne parasolki, tak zpieprzały przed policją.

Gość • Niedziela [22.11.2020, 16:02:18] • [IP: 176.221.123.***]

"gówno mojego psa bardziej szanuję od takich co porównują ludzi do śmiec" TO SIĘ NAZYWA KOPROFILIA. WSPUŁCZUJE.

Gość • Niedziela [22.11.2020, 15:54:31] • [IP: 77.88.191.**]

Osoba która niosła baner z napisem WYPIER...sama siedziała kiedyś w brzuchu matki przez 9 m-cy i nikt jej nie kazał WYPIER...

Felek • Niedziela [22.11.2020, 15:53:17] • [IP: 188.146.163.***]

O co te wrzaski tych patologicznych kobiet??aborcja za komuny i tak była w prywatnych gabinetach i cały czas tak jest.Jesli kobieta zdecyduje się na aborcję to i tak to zrobi choćby i sam kaczor, Tusk i prezydent zakazał.To jest jej dramat w jej ciele i trauma do końca życia.

Gość • Niedziela [22.11.2020, 14:50:31] • [IP: 85.221.129.***]

To jest ulubione słowo lewaków i ich program. Jakaś galerianka PO spożyciu zgubiła baner, który miał być ich wizytówką i ozdobą. Nie zdziwię się gdy miejscowe lemparty oskarżą czytelnika i kradzież,

Gość • Niedziela [22.11.2020, 14:29:46] • [IP: 176.221.122.**]

TEN BANER POCHODZI ZE MORSKIEJ STOCZNI REMONTOWEJ W ŚWINOUJŚCIU MIAŁ BYĆ PRZEKAZANY NA RĘCE PISOWSKIEJ CHOŁOTY UZDROWICIELI PRZEMYSŁU STOCZNIOWEGO

MK • Niedziela [22.11.2020, 14:05:44] • [IP: 178.238.246.***]

Przekupna zacofana miernota myśli że może decydować o życiu innych ludzi. Nikt nie mówi o obowiązkowej aborcji. Myślicie że naprawiacie świat a naprawdę jesteście potrzebni cynicznym karierowiczom miernotom które w normalnym kraju by nie zaistniały, by za rzucone ochłapy ślepo ich wybierać. Pewnie za inne ochłapy pewnie byście diabła wybrali mimo że krzyczycie o chrześcijaństwie. Czy naprawdę chcecie być bezmyślnym narzędziem. Tylko ślepy głupiec podcina pod sobą gałąź.

Gość • Niedziela [22.11.2020, 13:51:53] • [IP: 5.173.153.***]

To Świnoujski Margot zgubił ten baner, dajcie mu znać albo Eli.

Gość • Niedziela [22.11.2020, 13:50:58] • [IP: 188.146.165.***]

FEMINISTKI POWINNY BYĆ WZYWANE DO OBOWIĄZKOWEJ SŁUŻBY WOJSKOWEJ!! CHCECIE ZADAWAĆ CIOSY JAK FACET? OK! ALE PIERWEJ NAUCZCIE SIĘ PRZYJMOWAĆ CIOSY JAK FACET! NA ROK W KAMASZE, A PÓŹNIEJ POGADAMY!!

Gość • Niedziela [22.11.2020, 13:04:47] • [IP: 188.146.165.***]

DRÉTWY SUCHAr: przYCHOdzi MAŁOGOSIA do JASIa W NOCY i mówi Jasiu wypierd...l mnie jak Kur... we, na co zaspany JASIU móWi wypiIE.. DA.. laj KU.. RWO!! I I DZIE SPAĆ DALEJ...