POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [28.10.2020, 10:45:47] • Polska

Daj sobie chwilę relaksu, czyli wanny w ofercie Schedpol Schedline Collection

Daj sobie chwilę relaksu, czyli wanny w ofercie Schedpol Schedline Collection

fot. Organizator

Wanna to synonim relaksu, element wyposażenia, dzięki któremu możemy poczuć się wypoczęci i zregenerowani. Wybierając wannę do swojej łazienki należy skupić się przede wszystkim na nowoczesnej formie i zaawansowanej technologii, dzięki której kąpiel jest jeszcze bardziej przyjemna, a odprowadzanie wody bezpieczne. Firma Schedpol posiada w swojej ofercie wanny, które charakteryzuje minimalizm i najwyższa jakość. Wszystko po to, by móc cieszyć się długimi kąpielami przez wiele lat.

W kwestii bezpiecznego odprowadzania wody firma Schedpol wypracowała sobie pozycję niekwestionowanego lidera. Dzięki zaawansowanemu parkowi technologicznemu produkty sygnowane marką Schedpol Schedline Collection to pewność dobrej inwestycji na długie lata.

Wanna technologicznie zaawansowana

Wanny Schedpol Schedline Collection stworzone zostały w oparciu o doświadczenie i wiedzę technologów, dzięki którym udało się połączyć modny, nowoczesny i ergonomiczny kształt z funkcjonalnością i trwałością materiału. Dzięki zastosowaniu europejskiej technologii Stabilsound Plus® wanny zapewniają doskonałą termoizolację, co znaczy, że ciepła woda dłużej utrzymuje swoją temperaturę, nie wychładza się, a dzięki temu możemy dłużej cieszyć się gorącą kąpielą. Co więcej, hałas spadającej na dno wanny wody jest tłumiony i jej szum został zmniejszony o 40%. Taka właściwość materiału, z którego została stworzona wanna zapewnia komfort nie tylko domownikom, ale także sąsiadom. Przy słabo wygłuszonych mieszkaniach szum spływającej wody może być słyszalny nawet dla sąsiadów. Dzięki stosowanej przez Schedpol technologii natężenie dźwięku spadającego strumienia porównywalne jest do zwyczajnej, naturalnej rozmowy domowników. Oprócz wysokiej jakości materiałów, wanny Schedpol Schedline Collection charakteryzuje również niezwykła sztywność konstrukcji oraz metalowe zbrojenie na całym obwodzie rantu wanny, dzięki którym jest ona w stanie udźwignąć nawet duże ciężary i nacisk.

Na miarę naszych czasów

Większość współczesnych aranżacji łazienek opiera się na niezwykle modnym dziś minimalizmie. Szukamy prostych kształtów, geometrycznych wzorów i funkcjonalności, a przy tym trwałości i solidności, dzięki której zakupione przedmioty będą służyły nam jak najdłużej. Wanny w ofercie firmy Schedpol charakteryzuje nowoczesna stylistyka i lekkość. Wszystko po to, by odczarować ciężkie i masywne wanny żeliwne znane nam jeszcze z lat 90. Posiadają one prostą formę i ultracienke ranty Slim o grubości zaledwie 20 mm. Nadają one wannie lekkości i nowoczesnego designu, idealnie wpisując się we współczesne projekty łazienek. Wannę zamontować można na specjalnym stelażu lub zakupić ją w zestawie z nośnikiem stabilizujących EPS. To drugie rozwiązanie gwarantuje 100% stabilności konstrukcji oraz zapewnia dodatkowe podparcie zarówno na rantach, jak i na dnie wanny. Dodatkowo, nośnik EPS posiada ścianki boczne idealnie wyprofilowane i przygotowane pod oklejenie glazurą, czyli płytkami, mozaiką, terakotą itp. Takie rozwiązanie znacząco przyspiesza remont i daje gwarancję poprawnie i solidnie wykonanej pracy. Wanny Schedpol Schedline Collection wykonane zostały z materiału o powierzchni AntiBac® i Easy to Clean, który nie dość, że ułatwia utrzymanie wanny w czystości to posiada właściwości antybakteryjne i antyalergiczne. W praktyce oznacza to tyle, że powierzchnia wanien ogranicza namnażanie bakterii, zapewniając użytkownikom maksimum bezpieczeństwa.

W ofercie Schedpol Schedline Collection dostępne są wanny jedno- i dwuosobowe wykonane w technologii Stabilsound Plus® w rozmiarach od 140 do 170x70 cm i większe jak 170x75 cm czy 180x80 cm.

Cena netto: od 1125 zł

Dominika Dróżdż
PR & Content Marketing Specialist


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Ogrody działkowe Nad Zalewem z przerwą w dostawie prądu 24 listopada ENEA Operator sp. z o.o. - planowane wyłączenia. Obszar Świnoujście w dniach: 2020-11-24, w godzinach: 24 lis 08:00 - 24 lis 17:00 w miejscowości Świnoujście ogrody działkowe Nad Zalewem ■
■ Ogrody działkowe Nad Zalewem z przerwą w dostawie prądu 24 listopada ENEA Operator sp. z o.o. - planowane wyłączenia. Obszar Świnoujście w dniach: 2020-11-24, w godzinach: 24 lis 08:00 - 24 lis 17:00 w miejscowości Świnoujście ogrody działkowe Nad Zalewem■ Piątek: Świnoujski strajk kobiet protestował z hasłem: Macie krew na rękach. Część uczestników została spisana przez policję ■ Co za czasy. Nie było wolnej karetki, a 71 - letniego mężczyznę do śmigłowca LPR-u przewieziono prywatnym samochodem w asyście wozów strażackich! Zobacz film! ■ Rada Miasta Świnoujście jednogłośnie przyjęła apel do Premiera Rządu R.P. o natychmiastowe wstrzymanie przetargu na tereny świnoujskiego oddziału Morskiej Stoczni Remontowej "Gryfia"S.A. ■ Infolinia dla Seniorów powyżej 70 lat: w ramach programu „Wspieraj Seniora” - 22 505 11 11 Jeśli jesteś Seniorem, który skończył 70 rok życia, nie masz rodziny, znajomych lub sąsiadów, którzy mogliby Ci pomóc w zakupach, zadzwoń na infolinię ■ Z informacji przekazanych nam przez poznańską prokuraturę wynika, że w trakcie brawurowej akcji żandarmów zatrzymano 5 osób: 3 żołnierzy i 2 osoby cywilne oraz zarekwirowano kokainę i marihuanę. Sprawa może mieć charakter rozwojowy, w tle pojawiają się poważne zarzuty. Zatrzymanym przedstawiono zarzuty dotyczące posiadania, wprowadzenia do obrotu substancji psychotropowych, udzielania środków innym osobom oraz udzielania celem osiągnięcia korzyści majątkowej lub osobistej. - Wszczęte 25 października śledztwo dotyczy wprowadzenia do obrotu w Świnoujściu i Wolinie substancji psychotropowych, w tym kokaina i inne. Śledztwo prowadzi oddział Żandarmerii Wojskowej w Szczecinie, zatrzymano 3 żołnierzy i 2 osoby cywilne przedstawiono im zarzuty z art. 56 ust.1, art. 58. ust. 1, art. 59 ust. 1 i 62. ust. 1 ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. W trakcie przeszukań zabezpieczono narkotyki: marihuanę i kokainę – informuje rzecznik poznańskiej prokuratury, Łukasz Wawrzyniak ■ Ponad 200 pracowników i 100 kooperantów stoczni na bruk? Przyszły nabywca terenów stoczniowych w Świnoujściu nie będzie mógł prowadzić na nich działalności stoczniowej. - Ta decyzja będzie miała istotny wpływ na stan zachodniopomorskiej gospodarki morskiej - alarmuje Zachodniopomorski Klaster Morski. I pisze list otwarty ■