POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [27.10.2020, 08:31:39] • Świnoujście

Gorąco na drugim świnoujskim proteście kobiet! Na protestujących wystrzeliwały petardy, a w stronę rządzących poleciały ostre słowa: Jarek bój się g****, kobiety po Ciebie idą, nas nie wku****ć trzeba było. Zobacz filmy!

Gorąco na drugim świnoujskim proteście kobiet! Na protestujących wystrzeliwały petardy, a w stronę rządzących poleciały ostre słowa: Jarek bój się g****, kobiety po Ciebie idą, nas nie wku****ć trzeba było. Zobacz filmy!

fot. Robert Ignaciuk

Piekło kobiet, wolna Polska, walczcie z wirusem nie z kobietami, won z pisiorami, nie dla PiS-u, Krzysztof Bosak zamknij mordę, myślę, czuję, decyduję, czy precz z kaczorem dyktatorem to tylko niektóre hasła, które głośno skandowali uczestnicy drugiego protestu w Świnoujściu. To dalszy ciąg reakcji części społeczeństwa na wyrok Trybunału Konstytucyjnego. Po raz kolejny emocji nie zabrakło. W pewnym momencie zrobiło się bardzo niebezpiecznie bo na protestujących wybuchały petardy. Na szczęście nikomu nic się nie stało. W poniedziałek strajkowano m.in pod biurem PiS-u, przed promem (blokując na chwilę wjazd na Bielika), w centrum miasta, na Placu Wolności i przed Urzędem Miasta. Policja eskortowała wydarzenie, ale nie interweniowała. Za to na koniec marszu świnoujscy policjanci dostali podziękowania.





Protest rozpoczął się w poniedziałek, o godzinie 16:00 na świnoujskiej promenadzie pod Galerią Promenada. Manifestanci następnie ruszyli ulicą Krzywoustego w kierunku biura PiS-u przy ulicy Bohaterów Września, gdzie zgodnie skandowali: moje ciało, moja sprawa, czy je**ć PiS.

Gorąco na drugim świnoujskim proteście kobiet! Na protestujących wystrzeliwały petardy, a w stronę rządzących poleciały ostre słowa: Jarek bój się g****, kobiety po Ciebie idą, nas nie wku****ć trzeba było. Zobacz filmy!

fot. Sławomir Ryfczyński

Pod biurem znowu zapłonęły znicze, pojawiły się plakaty z hasłami oraz zawisły wieszaki. Później protestujący ruszyli w stronę promów. Przed Bielikiem przez jakiś czas zablokowali wjazd na prom, by potem udać się do centrum miasta.

Gorąco na drugim świnoujskim proteście kobiet! Na protestujących wystrzeliwały petardy, a w stronę rządzących poleciały ostre słowa: Jarek bój się g****, kobiety po Ciebie idą, nas nie wku****ć trzeba było. Zobacz filmy!

fot. Sławomir Ryfczyński

Marsz przeszedł ulicą Armii Krajowej, Placem Wolności i ulicą Konstytucji 3 Maja, na protestujących ktoś strzelał petardy. Mężczyzna który rzucał petardy został zlokalizowany przez policjantów i zatrzymany. W trakcie manifestacji strajkujący często namawiali przechodniów, aby do nich dołączyli. Na filmie widzimy że w marszu brała udział nie tylko młodzież.

Gorąco na drugim świnoujskim proteście kobiet! Na protestujących wystrzeliwały petardy, a w stronę rządzących poleciały ostre słowa: Jarek bój się g****, kobiety po Ciebie idą, nas nie wku****ć trzeba było. Zobacz filmy!

fot. Sławomir Ryfczyński

Uczestnicy zgromadzili się też pod Urzędem Miasta, gdzie przez kilkanaście minut trwało głośne wykrzykiwanie haseł takich jak m.in: mamy jaja czy kto nie skacze ten za PiS-em.

Po manifestacji pod świnoujskim magistratem demonstranci wrócili jeszcze raz na Plac Wolności, idąc Matejki, Kołłątaja i Grunwaldzką. Protest skończył się po 3 godzinach.

Także tym razem został zasilony przez sporą grupę mężczyzn popierających walkę pań.

Gorąco na drugim świnoujskim proteście kobiet! Na protestujących wystrzeliwały petardy, a w stronę rządzących poleciały ostre słowa: Jarek bój się g****, kobiety po Ciebie idą, nas nie wku****ć trzeba było. Zobacz filmy!

fot. Robert Ignaciuk

-„Walka się nie kończy" – deklarowały rozchodząc się do domów. Wielki masowy ruch protestu jaki powstał w ostatnich dniach ma być kontynuowany.

Podobne manifestacje przeszły dzisiaj ulicami wielu polskich miast. Za każdym razem emocje były porównywalne, a wznoszone przez protestujących hasła równie ostre i dosadne.

Gorąco na drugim świnoujskim proteście kobiet! Na protestujących wystrzeliwały petardy, a w stronę rządzących poleciały ostre słowa: Jarek bój się g****, kobiety po Ciebie idą, nas nie wku****ć trzeba było. Zobacz filmy!

fot. Edmund Papski

I tym razem na ulicach Świnoujścia kierowcy samochodów solidaryzowali się z protestującymi używając klaksonów.

Na koniec manifestacji na Placu Wolności młodzież między innymi podziękowała świnoujskiej policji.

źródło: www.iswinoujscie.pl


Zaktualizowano: Wtorek [27.10.2020, 13:52:58]

komentarzy: 514, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 514

Gość • Czwartek [05.11.2020, 17:39:52] • [IP: 212.238.239.***]

same ogłupiałe dzieciaki...i na takich matołach dziś bazuje żydokomuna

Pingu • Czwartek [05.11.2020, 14:56:35] • [IP: 176.221.122.***]

Tak na filmie widać, że udział w marszu brała nie tylko młodzież. Udział brały też dzieci 13-14-to letnie. To chyba nie jest grupa reprezentatywna w temacie " ciąża" i antykoncepcja.Do 15-go roku życia to podlegają one art.200 KK. Dalej - to że Policja nic nie robiła to akurat nie jest powód do chwały dla nich, bo art.141 KW mówi wyraźnie, że"Kto w miejscu publicznym umieszcza nieprzyzwoite ogłoszenie, napis lub rysunek albo używa słów nieprzyzwoitych, podlega... więc nie dziwcie się potem jak pijany da wam w mordę. nakopie i nic mu nie zrobią. no bo skoro wam wolno to czemu jemu nie ? Prawo jest jedno dla wszystkich i trzeba je stosować. Macie prawo protestować, ale nie wykrzykiwać wulgaryzmy, grozić, czy też niszczyć. Macie prawo do niezadowolenia ale pokazujcie to w sposób cywilizowany a nie jak bydło, jeśli nie chcecie, żeby was jak bydło traktowano

sram na kobiety • Wtorek [03.11.2020, 19:57:09] • [IP: 5.172.237.**]

Szkoda że wasze matki was nie wyskrobały jeb..e damessy.

Gość • Wtorek [03.11.2020, 17:41:30] • [IP: 5.173.13.**]

Odrośl z KORZENIA waszej NIBY szefowej LEMPART. Ona i jej podobne, bidne będąc na usługach Belzebuba, oszukały was, daliście się oszukać biedne dzieciaki. Zmieniono wam definicję prawa do WOLNOŚCI, która prócz praw zawiera w sobie również: obowiązki i odpowiedzialność za własne czyny i decyzje podejmowane dla dobra lub /nie innych ludzi. W perfidny sposób odarto was z człowieczeństwa-humanizacji czyli zanimalizowano was, zezwierzęcono. I o to im chodziło, zaszczepiono was nową wolnością: S W A W O L N O Ś C I Ą - RÓBTA CO CHCETA- piekła nie ma. Tak Was mi szkoda, nigdy nie jest za póżno na opamiętanie. Bo gołe przyszłyście i odejdziecie. Vagina nie wasza cóz dopiero dziecię. A OTO odrośli KORZEŃ: LEMPART TOMASZ ur.11.06.1910, narodowość: żydowska, wykształcenie: wyższe, stopień: kapitan, przynależność partyjna: PPR, PZPR. Służba:cenzor:PUBP OCW-Lublin, WCW-Łódz, Wydz.VIIIWUPB-naczelnik itp.(powyższe obejmuje okres 1.01.45-30.09.1952). Na przykład: WUPB to Wojew. Urząd Bezpieczeństwa Publicznego w Łodzi.

Gość • Wtorek [03.11.2020, 12:54:11] • [IP: 84.205.26.**]

Brawo kobiety nie dajcie sie i pokazcie ze wygracie

Gość • Poniedziałek [02.11.2020, 20:06:15] • [IP: 37.225.57.***]

Kobiety które protestują-szkoda że wasze matki nie wyskrobaly was

Gość • Poniedziałek [02.11.2020, 16:25:56] • [IP: 167.114.102.***]

Protesty kobiet-czysta ustawka-śmierdzi.. Starą rybą

Gość • Poniedziałek [02.11.2020, 11:06:21] • [IP: 89.151.38.**]

Protest SZALONYCH KOBIET i niewinnych dzieci ktorych matki wciągają w niegodny proceder. ABORCJA w 9-m miesiącu jest tylko usunieciem komórki płodowej. Kobiety barbarzyncy z błyskawicż SS. Takie kobiety są miedzy nami. STRASZNE ale prawdziwe.

Gość • Niedziela [01.11.2020, 23:46:54] • [IP: 176.221.123.**]

Gówniary się nudzą. Poćwiczcie trochę, bo prawie wszystkie wyglądacie jak prosiaki zapasione chipsami. Może trochę ruchu dotleni wam mózgi. Albo przeczytajcie jakąś książkę. Żenada.

Gość • Niedziela [01.11.2020, 23:41:06] • [IP: 176.221.123.**]

Brawo! Wybierzcie sobie Lempart na prezydenta, a na premiera tę, która mówi, że w związkach jednopłciowych rodzi sie więcej dzieci niż w heteroseksualnych. Kwintesencja inteligencji.

Gość • Niedziela [01.11.2020, 20:12:58] • [IP: 178.238.247.**]

Dziewczyny, trzymajcie się ! Jestem z wami!!

Gość • Niedziela [01.11.2020, 10:25:57] • [IP: 37.47.181.***]

Stado bara..now

Gość • Sobota [31.10.2020, 22:38:27] • [IP: 176.221.123.***]

Sodoma i Gomora

Gość • Sobota [31.10.2020, 22:16:01] • [IP: 37.190.162.**]

Piękne te symbole hitlerowskich Niemiec w wykonaniu protestujących. Pewnie nie wiedzą co to oznacza, idą gęsiego na skraj przepaści jeszcze o tym nie wiedząc. Wykorzystani przez czynniki partyjne krajowych lewaków, agentów obcych służb, pieniędzy Sorosa.

Gość • Piątek [30.10.2020, 22:29:16] • [IP: 5.173.156.***]

Tak wygląda Julkariat. Najbardziej bekowa część proletariatu zastępczego.

J444 • Piątek [30.10.2020, 12:31:43] • [IP: 176.221.123.***]

Bardzo podoba mi się plakat" Przykład Uszkodzonego Płodu" wraz ze zdjęciem, W PEŁNI SIĘ Z TYM UTOŻSAMIAM. Brawo młode kobiety.

Gość • Piątek [30.10.2020, 10:57:06] • [IP: 83.3.70.***]

Nie wiecie co bierze ten 123

Gość • Czwartek [29.10.2020, 23:52:38] • [IP: 176.221.123.***]

do zadowolonego Lewaka - MNIEJ ĆPAJ GOŚCIU, BO CI SIĘ JUŻ CAKIEM ODLOT ZROBIŁ!!

Gość • Czwartek [29.10.2020, 20:51:28] • [IP: 89.151.39.***]

Brawo protestujący macie prawo do wolności a wszyscy ci co pisza i chwalą pis to nieudacznicy i chcą żyć na koszt obywateli.

Gość • Czwartek [29.10.2020, 16:09:56] • [IP: 88.156.206.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Czwartek [29.10.2020, 14:09:18] • [IP: 83.20.222.***]

PO aborcji eutanazja dla matki dziadka bo też już są niepełnosprawni ? co z wami wasze matki popełniły błąd przed waszymi urodzinami < WSPÓŁCZUJE IM !!

Gość • Czwartek [29.10.2020, 11:25:51] • [IP: 37.47.152.***]

Do wulgarność, zgodaNaŚmierć? • Wtorek [27.10.2020, 10:27:10] • [IP: 164.127.36.**] Doczytaj sobie ze zespół Downa nie był przyzwoleniem na aborcje, nie jestem za zabijaniem w takim przypadku, ale zabraniając całkowicie aborcji, kobieta musi urodzic dziecko nie mające szans na przeżycie. Są badania umozliwiające potwierdzic w 100% wady na dlugo przed 12 tygodniem ciąży a nie tak jak jest teraz ze badania wykonają w 16 i jeszcze od tygidnia do kilku trzeba czekac na wynik. I rodzic w wielkich bólach z zagrozeniem zycia. Teraz jak kobieta np. z ciezko chorym sercem zajdzie w ciążę przez gwałt to jest skazana na śmierć bo porodu nie przezyje. Tego chcecie

Gość • Czwartek [29.10.2020, 08:41:07] • [IP: 178.235.147.***]

Oczywiście zasłaniają się aborcją a po cichu wpowadzają ustawę covidową. Lekarze nie bądą odpowiadać za błedy lekarskie. Prawo do zatrudniania lekarzy bez doświadczenia z zagranicy. Zakaz wychodzenia, mandaty za poruszanie się i brak maseczek! Siłowe szczepienie. LUDZIE PATRZCIE TROCHĘ WĘZIEJ! ZOBACZCIE CO SIĘ DZIEJE WE WŁOSZECH JAK WPROWADZILI TE USTAWĘ!

Gość • Czwartek [29.10.2020, 03:14:06] • [IP: 199.244.86.***]

TY CH..U IP 181.*** KU...W TO POSZUKAJ W SWOJEJ RODZINIE!! KOBIETY MAJĄ PRAWO PROTESTOWAC!!MŁODE DZIEWCZYNY TEŻ JAK NAJBARDZIEJ BO TO SPRAWA ICH PRZYSZŁOSCI...STARY DZIAD Z DEMENCJĄ CZYLI JK NIECH SIĘ ZAJMIE EUTANAZJĄ BO TO GO BARDZIEJ DOTYCZY NIŻ ABORCJA!!BRAWO DZIEWCZYNY!!TAK TRZYMAĆ!!POLSKA JEST KOBIETĄ!!

Gość • Czwartek [29.10.2020, 01:54:54] • [IP: 213.190.122.**]

Tego to nawet Netflix nie wymyśli: małolatki i lesbijki za aborcją w czasie pandemii idą podpalać kościoły. I te hasła „boje się ruch.ć” zacytuje was bo akurat jedno pasuje „wypierd..ać „ do domu bo lekarze i pielęgniarki są na wykończeniu zaraz zaczną was zabijać a nie leczyć...

Oglądasz 1-25 z 514
■ Ogrody działkowe Nad Zalewem z przerwą w dostawie prądu 24 listopada ENEA Operator sp. z o.o. - planowane wyłączenia. Obszar Świnoujście w dniach: 2020-11-24, w godzinach: 24 lis 08:00 - 24 lis 17:00 w miejscowości Świnoujście ogrody działkowe Nad Zalewem ■
■ Ogrody działkowe Nad Zalewem z przerwą w dostawie prądu 24 listopada ENEA Operator sp. z o.o. - planowane wyłączenia. Obszar Świnoujście w dniach: 2020-11-24, w godzinach: 24 lis 08:00 - 24 lis 17:00 w miejscowości Świnoujście ogrody działkowe Nad Zalewem■ Piątek: Świnoujski strajk kobiet protestował z hasłem: Macie krew na rękach. Część uczestników została spisana przez policję ■ Co za czasy. Nie było wolnej karetki, a 71 - letniego mężczyznę do śmigłowca LPR-u przewieziono prywatnym samochodem w asyście wozów strażackich! Zobacz film! ■ Rada Miasta Świnoujście jednogłośnie przyjęła apel do Premiera Rządu R.P. o natychmiastowe wstrzymanie przetargu na tereny świnoujskiego oddziału Morskiej Stoczni Remontowej "Gryfia"S.A. ■ Infolinia dla Seniorów powyżej 70 lat: w ramach programu „Wspieraj Seniora” - 22 505 11 11 Jeśli jesteś Seniorem, który skończył 70 rok życia, nie masz rodziny, znajomych lub sąsiadów, którzy mogliby Ci pomóc w zakupach, zadzwoń na infolinię ■ Z informacji przekazanych nam przez poznańską prokuraturę wynika, że w trakcie brawurowej akcji żandarmów zatrzymano 5 osób: 3 żołnierzy i 2 osoby cywilne oraz zarekwirowano kokainę i marihuanę. Sprawa może mieć charakter rozwojowy, w tle pojawiają się poważne zarzuty. Zatrzymanym przedstawiono zarzuty dotyczące posiadania, wprowadzenia do obrotu substancji psychotropowych, udzielania środków innym osobom oraz udzielania celem osiągnięcia korzyści majątkowej lub osobistej. - Wszczęte 25 października śledztwo dotyczy wprowadzenia do obrotu w Świnoujściu i Wolinie substancji psychotropowych, w tym kokaina i inne. Śledztwo prowadzi oddział Żandarmerii Wojskowej w Szczecinie, zatrzymano 3 żołnierzy i 2 osoby cywilne przedstawiono im zarzuty z art. 56 ust.1, art. 58. ust. 1, art. 59 ust. 1 i 62. ust. 1 ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. W trakcie przeszukań zabezpieczono narkotyki: marihuanę i kokainę – informuje rzecznik poznańskiej prokuratury, Łukasz Wawrzyniak ■ Ponad 200 pracowników i 100 kooperantów stoczni na bruk? Przyszły nabywca terenów stoczniowych w Świnoujściu nie będzie mógł prowadzić na nich działalności stoczniowej. - Ta decyzja będzie miała istotny wpływ na stan zachodniopomorskiej gospodarki morskiej - alarmuje Zachodniopomorski Klaster Morski. I pisze list otwarty ■