POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [26.10.2020, 22:43:43] • Polska

Pracujesz zdalnie? Stwórz idealne biuro w... kuchni! Płyta gazowa bez palników w tym pomoże

Pracujesz zdalnie? Stwórz idealne biuro w... kuchni! Płyta gazowa bez palników w tym pomoże

fot. Organizator

Jeśli marzysz o idealnym biurze w domu, ale brakuje Ci miejsca, nie szukaj dalej niż w kuchni. Żadne inne pomieszczenie nie jest tak wielozadaniowe. Ten wyjątkowy teren, w zależności od potrzeb, służy jako mekka kulinarna, pełni rolę centrum imprezowego, czy kwatery głównej spotkań rodzinnych. Kuchnia, jako centrum codziennego życia w każdym domu, przy odrobinie kreatywności może rozszerzyć swoją wielozadaniowość i idealnie sprawdzić się także jako domowe biuro. Płyta gazowa bez palników, koniecznie czarna, to jedna z inspiracji – sprawdź pozostałe pomysły, które pomogą Ci zacząć transformację.

Wygospodaruj idealne miejsce
Po pierwsze określ, które miejsce w kuchni stanie się Twoim centrum dowodzenia. Prawdopodobnie będzie to najmniej wykorzystywana lub niedostatecznie wykorzystywana przestrzeń. Pusta ściana, niezgrabny narożnik, pusty blat, aż się proszą, by je zaadaptować, jako wygodne i produktywne domowe biuro. Jeśli masz naprawdę ograniczoną przestrzeń, stół lub wyspa z powodzeniem zastąpią biurko. Nie zapomnij o ścianie! Bez względu na wielkość swojego nowego miejsca pracy, wypróbuj korkową tablicę, na której możesz przypiąć kalendarz i notatki - to świetny sposób, aby pamiętać o ważnych sprawach. Zadbaj o porządek. Poświęć kilka szuflad lub szafek, do tej pory zajmowanych przez przybory kuchenne, aby uzyskać miejsce do przechowywania w swoim nowym biurze. Twórczo wykorzystaj zbędne atrybuty kuchenne – długopisy możesz przechowywać w pustych puszkach po ciasteczkach, spinacze do papieru w tackach na kostki lodu, a zwinięte dokumenty w stojaku na wino. Jeśli rozprasza Cię widok płomieni tańczących na kuchence, pomyśl, jak dobrym rozwiązaniem jest płyta gazowa bez palników. Estetyczny wygląd płyty ma znaczenie - w takiej przestrzeni łatwiej się skupić.

Zadbaj o komfort pracy
Biuro w kuchni pozwoli Ci na komfortową pracę, podczas gdy inni domownicy oglądają TV, czy pracują w pokoju obok. Martwisz się, czy uda Ci się skupić, jeśli trzeba będzie coś ugotować? Odpowiedzią na te obawy jest ponownie płyta gazowa bez palników. Innova, najnowsza płyta gaz pod szkłem firmy Solgaz, jest niezwykle cicha. Nie wydaje żadnych dźwięków, które mogłyby Cię dekoncentrować. Dzięki zastosowaniu żarników zamiast iskrowników, nie rozlegnie się brzęczek włączanej płyty, jeśli akurat ktoś będzie chciał włączyć gaz - co mogłoby być niekomfortowe podczas rozmowy telefonicznej z klientem czy szefem. Płyta gazowa bez palników Innova pracuje niezwykle cicho podczas całego procesu gotowania. Nawet przy włączonej funkcji booster, umożliwiającej jeszcze szybsze gotowanie. Jeśli masz umówione spotkanie z klientem, a Twoje flagowe danie nie jest gotowe, nie musisz wybierać – możesz wyjść w każdej chwili i zostawić włączoną kuchenkę. Płyta gazowa bez palników jest wyposażona w timer, więc po upływie wyznaczonego czasu sama się wyłączy. Dzięki możliwości precyzyjnego ustawienia temperatury w zakresie 50°-250° i płynnej regulacji mocy masz pewność, że nic się nie przypali.


Płyta gazowa Innova

Maksymalnie wykorzystaj sytuację
Nawet jeśli praca w trybie zdalnym nie była Twoim marzeniem, spróbuj zmaksymalizować korzyści, jakie daje Twoje nowe biuro w kuchni. Jeśli lubisz, pracując, rozkładać wokół siebie dokumenty, tradycyjna kuchenka gazowa będzie w tym momencie ryzykowna. Tylko płyta gazowa bez palników daje Ci gwarancję, że żaden z ważnych papierów firmowych nie spłonie w ferworze pracy w kuchennym biurze. Gładka powierzchnia płyty jest niezwykle łatwa w utrzymaniu czystości. Nie ma więc obaw, że niechcący zatłuścisz swoją białą koszulę, sięgając np. po kawę.

Praca zdalna oznacza zwykle rzadsze kupowanie jedzenia „na mieście”. Wykorzystaj ten czas na zmianę nawyków żywieniowych. Eksperymentuj i poznawaj nowe smaki. Wyjdzie nie tylko zdrowiej, ale też dużo taniej - płyta gazowa bez palników zużywa do 50% mniej gazu niż tradycyjne kuchenki.
Pamiętaj, by po całym tygodniu pracy znaleźć czas dla siebie. Odpocznij. Może wyjdź na długi spacer i wróć dopiero na obiad? Będzie na Ciebie czekał - płyta gazowa bez palników Innova została tak skonstruowana, że pozostali domownicy będą w stanie sami przygotować posiłek. Dzięki opcji Stop&Go możesz ustawić parametry gotowania, a osoba, która zostanie w domu, tylko uruchomi płytę.

Praca zdalna to idealny moment na stworzenie wymarzonego biura. Tym bardziej, że w swojej kuchni to Ty ustalasz zasady. O ile np. świece zapachowe raczej nie są dozwolone w Twoim zwykłym miejscu pracy, w kuchennym biurze – dlaczego nie? Skorzystaj z powyższych porad, wdrażaj własne pomysły i ciesz się swoją nową inspirującą przestrzenią biurową.

Karolina Cempel


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Ogrody działkowe Nad Zalewem z przerwą w dostawie prądu 24 listopada ENEA Operator sp. z o.o. - planowane wyłączenia. Obszar Świnoujście w dniach: 2020-11-24, w godzinach: 24 lis 08:00 - 24 lis 17:00 w miejscowości Świnoujście ogrody działkowe Nad Zalewem ■
■ Ogrody działkowe Nad Zalewem z przerwą w dostawie prądu 24 listopada ENEA Operator sp. z o.o. - planowane wyłączenia. Obszar Świnoujście w dniach: 2020-11-24, w godzinach: 24 lis 08:00 - 24 lis 17:00 w miejscowości Świnoujście ogrody działkowe Nad Zalewem■ Piątek: Świnoujski strajk kobiet protestował z hasłem: Macie krew na rękach. Część uczestników została spisana przez policję ■ Co za czasy. Nie było wolnej karetki, a 71 - letniego mężczyznę do śmigłowca LPR-u przewieziono prywatnym samochodem w asyście wozów strażackich! Zobacz film! ■ Rada Miasta Świnoujście jednogłośnie przyjęła apel do Premiera Rządu R.P. o natychmiastowe wstrzymanie przetargu na tereny świnoujskiego oddziału Morskiej Stoczni Remontowej "Gryfia"S.A. ■ Infolinia dla Seniorów powyżej 70 lat: w ramach programu „Wspieraj Seniora” - 22 505 11 11 Jeśli jesteś Seniorem, który skończył 70 rok życia, nie masz rodziny, znajomych lub sąsiadów, którzy mogliby Ci pomóc w zakupach, zadzwoń na infolinię ■ Z informacji przekazanych nam przez poznańską prokuraturę wynika, że w trakcie brawurowej akcji żandarmów zatrzymano 5 osób: 3 żołnierzy i 2 osoby cywilne oraz zarekwirowano kokainę i marihuanę. Sprawa może mieć charakter rozwojowy, w tle pojawiają się poważne zarzuty. Zatrzymanym przedstawiono zarzuty dotyczące posiadania, wprowadzenia do obrotu substancji psychotropowych, udzielania środków innym osobom oraz udzielania celem osiągnięcia korzyści majątkowej lub osobistej. - Wszczęte 25 października śledztwo dotyczy wprowadzenia do obrotu w Świnoujściu i Wolinie substancji psychotropowych, w tym kokaina i inne. Śledztwo prowadzi oddział Żandarmerii Wojskowej w Szczecinie, zatrzymano 3 żołnierzy i 2 osoby cywilne przedstawiono im zarzuty z art. 56 ust.1, art. 58. ust. 1, art. 59 ust. 1 i 62. ust. 1 ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. W trakcie przeszukań zabezpieczono narkotyki: marihuanę i kokainę – informuje rzecznik poznańskiej prokuratury, Łukasz Wawrzyniak ■ Ponad 200 pracowników i 100 kooperantów stoczni na bruk? Przyszły nabywca terenów stoczniowych w Świnoujściu nie będzie mógł prowadzić na nich działalności stoczniowej. - Ta decyzja będzie miała istotny wpływ na stan zachodniopomorskiej gospodarki morskiej - alarmuje Zachodniopomorski Klaster Morski. I pisze list otwarty ■