POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [21.10.2020, 08:53:55] • Świnoujście

Mężczyzna dostał się na dach Galerii Corso. Zabrała go policja. Zobacz film!

Mężczyzna dostał się na dach Galerii Corso. Zabrała go policja. Zobacz film!

fot. iswinoujscie.pl

Mężczyznę na dachu zauważyli na monitoringu pracownicy ochrony. Wezwano służby.



We wtorek po godzinie 21.00 młody mężczyzna przedostał się na dach Galerii Corso. Pracownicy ochrony dostrzegli go na monitoringu , natychmiast powiadomili służby.

Mężczyzna dostał się na dach Galerii Corso. Zabrała go policja. Zobacz film!

fot. iswinoujscie.pl

Przyjechała policja i ratownicy medyczni. Policjantom udało się przechwycić mężczyznę, po czym dowieźli go do czekającej przy wjeździe na parking galerii karetki. Mężczyzna przebywał w karetce kilka minut, po czym ponownie przejęli go policjanci. Został odwieziony na komendę policji. Prawdopodobnie był pod wpływem alkoholu.

Nie wiadomo, po co pijany mężczyzna wszedł na dach Corso? Niby chciał pospacerować i sobie pooglądać. Mógł wejść z parkingu samochodowego znajdującego się na górze galerii Corso, gdzie jest drabina.

Na szczęście ta ryzykowna eskapada skończyła się szczęśliwie.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 25, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 25

Gość • Środa [21.10.2020, 21:22:42] • [IP: 176.221.123.***]

proponuje obejrzec facebook i widac jak dzieciaki robią sobie zdjęcia z dachu Corso, to ich podnieca, a tu jednego zlapali i sensacja

Mila • Środa [21.10.2020, 20:27:17] • [IP: 5.173.128.***]

A jak chłopak by skoczył to zaraz by ludzie pisali " czemu ochrona nie dzwoniła po psy może by się dało uratować chłopaka, taki młody był i grzeczny taki, dzień dobry mówił...

Gość • Środa [21.10.2020, 19:36:13] • [IP: 212.238.239.***]

Faceci nie wytrzymują tą tęczową ideologie gender, normalna rodzina traci na znaczeniu.

Gość • Środa [21.10.2020, 16:58:31] • [IP: 178.235.147.***]

Za co siedzisz? Za chodzenie po dachu Corso... What?? :-)

Gość • Środa [21.10.2020, 16:37:58] • [IP: 5.173.136.**]

nie szatan nie covid czy tam alkohol po prostu uslyszal glos kaczynskiego a wiadomo za nim to nawet w ogien niektorzy skacza wiec czemu nie na dach

Gość • Środa [21.10.2020, 15:55:03] • [IP: 77.16.78.*]

no to gęba ma pochwałę

Gość • Środa [21.10.2020, 13:46:45] • [IP: 37.47.155.***]

A helikopter był?👣👃👣

Gość • Środa [21.10.2020, 13:20:38] • [IP: 167.114.102.***]

11:54:06 - Nie, ja się nie nadaję. Nie wszyscy są tacy jak Ty, co dupsko każdemu wypinają pod pretekstem schylenia się po mydło...

Gość • Środa [21.10.2020, 12:56:43] • [IP: 5.173.148.***]

Powinien zapłacić za całą akcję, służby nie są od ochraniania prywatnych obiektów

Gość • Środa [21.10.2020, 12:02:04] • [IP: 176.221.123.***]

on chciał uratować mewę !

Gość • Środa [21.10.2020, 11:54:06] • [IP: 46.204.0.*]

9:05 ty nadajesz się do schylania się po mydło w odosobnionym miejscu, antysystemowy pachołku.

Gość XXX • Środa [21.10.2020, 11:08:07] • [IP: 31.0.25.**]

Szatan go tam zawlókł, aby wygonić szatana z osoby nawiedzonej należy przeprowadzić egzorcyzmy lub dobrze nieszczęśnika wybatożyć, a wtedy szatan szybko opuści ciało nieszczęśnika i taki osobnik staje się kumaty...🐲

Gość • Środa [21.10.2020, 10:45:40] • [IP: 167.114.102.***]

Pazdzioch, to, że Ty się dajesz byle komu lać po garbie, to nie znaczy, że wszyscy są takimi jednostrzałowcami jak Ty.

Mewa • Środa [21.10.2020, 10:40:50] • [IP: 185.210.39.***]

Bardziej od sars-cov-2 przeraża mnie głupota ludzka. Bo covid w większości przypadków przemija...

Gość • Środa [21.10.2020, 10:31:09] • [IP: 87.78.246.***]

Chcial pospacerowac, lecz zapomnial psa na spacer zabrac? Miasto debili.

Gość • Środa [21.10.2020, 10:25:06] • [IP: 37.47.183.**]

Chciał uciec przed koronawirusem.

Gość • Środa [21.10.2020, 10:11:13] • [IP: 31.0.71.**]

SKUTEK UBOCZNY NOSZENIA MASECZKI. TAKICH PRZYPADKÓW BĘDZIE CORAZ WIĘCEJ. CZEKA NAS PANDEMIA UPOŚLEDZONYCH PRZEZ MASKE. BOŻE MIEJ ICH GRZESZNYCH W OPIECE.

Gość • Środa [21.10.2020, 09:45:23] • [IP: 176.221.113.**]

Niedawno dzieciaki bawiły się na dachu kamienicy nad Centralą.

COW ID • Środa [21.10.2020, 09:35:03] • [IP: 176.221.122.**]

A OD KIEDY JEST TAM ZAKAZ SPACERÓW ? KACZY TERROR SKOWYTOWCÓW 19 JUŻ DACHY TEŻ OBJĄŁ ?

Gość • Środa [21.10.2020, 09:32:21] • [IP: 185.210.39.**]

Jak to jest, do byle debila, pijaczyny zawsze jest karetka do wypadku, zawału, udaru itp.jedzie straż pożarna ?

Pazdzioch • Środa [21.10.2020, 09:29:16] • [IP: 83.20.220.***]

102* bo te" cioty" nie mają do niczego prawa. Mają obowiązek wzywać. Jakby mieli prawo jak policja dawno byłbyś spalowany przez takiego dziadka inwalidę, sam zadzwoniłbys po policję i ktoś by napisał czy ta" ciota" musi wzywać zawsze policję

prof.Gut-Jawohl • Środa [21.10.2020, 09:23:40] • [IP: 176.221.122.**]

To był atak maseczkowy, szał za sprawą do miliona kolonii bakterii, jakie osadzają się i rozwijają na materiale maski.

Gość • Środa [21.10.2020, 09:05:40] • [IP: 176.221.122.***]

Szczesliwie to by sie zakonczyla bez najazdu milicji

Gość • Środa [21.10.2020, 09:05:35] • [IP: 167.114.102.***]

Zauważyliście, że do byle pierdnięcia wszędzie jakieś cioty wzywają systemowych pachołów? Ci pracownicy i ochrony nadają się na mydło, a nie do ochrony czegokolwiek...

Gość • Środa [21.10.2020, 09:05:24] • [IP: 37.248.225.***]

WZIĄŁ PRZYKŁAD Z POLICJI I ANTYTERRORYSTÓW TEŻ CHCIAŁ LATAĆ. NA RAZIE PROWADZĄ ANTYTERRORYŚCI 1:0.

Oglądasz 1-25 z 25
■ 8 nowych przypadków zakażeń SARS - CoV - 2 w Świnoujściu ■ Prezydent: Podwyżki śmieci są niewielkie i konieczne. Agatowska: Mieszkańcy to nie bankomat! ■ Nowy sposób raportowania zakażeń SARS – CoV – 2. O sytuacji w powiatach dowiemy się z wizualizacji na rządowej stronie Nowy model raprotowania nowych przypadków zakażeń na SARS – CoV – 2 oparty jest na systemie informatycznym. Wojewódzkie oraz powiatowe Stacje Sanitarno - Epidemiologiczne nie będą już zatem codziennie przedstawiać danych o liczbie chorych na koronawirusa w poszczególnych regionach. We wtorek, 24 listopada pojawiły się pierwsze obawy, że nie dowiemy się, ile odnotowano zakażeń w powiatach. Jednak, już we wtorkowy wieczór minister zdrowia, Adam Niedzielski poinformował, że powstała właśnie rządowa strona, dzięki której za pomocą specjalnej wizualizacji dowiemy się o nowych przypadkach zachorowań na SARS – CoV – 2, również na poziomie powiatów. Pojawiły się już pierwsze głosy specjalistów, że dane są powierzchowne, mogą wprowadzać w błąd, a raport nie zawiera danych historycznych. Przypomnijmy, że decyzja o nowym sposobie raportowania zakażeń związana była z rozbieżnościami, jakie pojawiły się ostatnio w liczbie zakażeń ■ Piątek: Świnoujski strajk kobiet protestował z hasłem: Macie krew na rękach. Część uczestników została spisana przez policję ■ Co za czasy. Nie było wolnej karetki, a 71 - letniego mężczyznę do śmigłowca LPR-u przewieziono prywatnym samochodem w asyście wozów strażackich! Zobacz film! ■ Rada Miasta Świnoujście jednogłośnie przyjęła apel do Premiera Rządu R.P. o natychmiastowe wstrzymanie przetargu na tereny świnoujskiego oddziału Morskiej Stoczni Remontowej "Gryfia"S.A. ■ Infolinia dla Seniorów powyżej 70 lat: w ramach programu „Wspieraj Seniora” - 22 505 11 11 Jeśli jesteś Seniorem, który skończył 70 rok życia, nie masz rodziny, znajomych lub sąsiadów, którzy mogliby Ci pomóc w zakupach, zadzwoń na infolinię ■ Z informacji przekazanych nam przez poznańską prokuraturę wynika, że w trakcie brawurowej akcji żandarmów zatrzymano 5 osób: 3 żołnierzy i 2 osoby cywilne oraz zarekwirowano kokainę i marihuanę. Sprawa może mieć charakter rozwojowy, w tle pojawiają się poważne zarzuty. Zatrzymanym przedstawiono zarzuty dotyczące posiadania, wprowadzenia do obrotu substancji psychotropowych, udzielania środków innym osobom oraz udzielania celem osiągnięcia korzyści majątkowej lub osobistej. - Wszczęte 25 października śledztwo dotyczy wprowadzenia do obrotu w Świnoujściu i Wolinie substancji psychotropowych, w tym kokaina i inne. Śledztwo prowadzi oddział Żandarmerii Wojskowej w Szczecinie, zatrzymano 3 żołnierzy i 2 osoby cywilne przedstawiono im zarzuty z art. 56 ust.1, art. 58. ust. 1, art. 59 ust. 1 i 62. ust. 1 ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. W trakcie przeszukań zabezpieczono narkotyki: marihuanę i kokainę – informuje rzecznik poznańskiej prokuratury, Łukasz Wawrzyniak ■ Ponad 200 pracowników i 100 kooperantów stoczni na bruk? Przyszły nabywca terenów stoczniowych w Świnoujściu nie będzie mógł prowadzić na nich działalności stoczniowej. - Ta decyzja będzie miała istotny wpływ na stan zachodniopomorskiej gospodarki morskiej - alarmuje Zachodniopomorski Klaster Morski. I pisze list otwarty ■