POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [19.10.2020, 10:38:39] • Świnoujście

Musisz załatwić sprawę w urzędzie? Przeczytaj

Musisz załatwić sprawę w urzędzie? Przeczytaj

fot. Urząd Miasta Świnoujście

W związku z wystąpieniem stanu zagrożenia epidemicznego wywołanego zakażeniami wirusem SARS-CoV-2 informujemy, że osoby udające się do Wydziału Spraw Obywatelskich i USC przed przyjściem do urzędu proszone są o kontakt telefoniczny lub pocztą elektroniczną. Jeśli będzie potrzebna osobista wizyta, umówimy termin.

Zachęcamy do załatwiania spraw przez internet, szczegółowe informacje można znaleźć tu: www.gov.pl
Dane kontaktowe w najczęściej załatwianych sprawach:

Urząd Stanu Cywilnego - tel. 91 321 24 79, email: usc@um.swinoujscie.pl

Dowody osobiste - tel. 91 327 85 91, email: wso@um.swinoujscie.pl

Ewidencja ludności (meldunki i zaświadczenia, nr PESEL, Karta Dużej Rodziny) - tel. 91 321 28 65, email: wso@um.swinoujscie.pl

UM Świnoujście


komentarzy: 17, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-17 z 17

Gość • Poniedziałek [19.10.2020, 20:09:31] • [IP: 176.221.123.**]

Może porozmawiamy o wizytach u lekarzy?

• Poniedziałek [19.10.2020, 19:25:22] • [IP: 31.0.71.***]

Ale gdzie jest napisane, że" urzędasy" nie pracują. Jak ważna jest edukacja na każdym poziomie życia- jak bardzo przydaje się umiejętność czytania ze zrozumieniem. Masz sprawę - zadzwoń! Umów się na bezpieczną obsługę i przyjdź...

Gość • Poniedziałek [19.10.2020, 16:53:43] • [IP: 31.11.129.**]

Trzeba było jeszcze więcej imprez organizować. Barany dwa z urzędu się licytowali kto więcej się polansuje a teraz się boją?

Gość • Poniedziałek [19.10.2020, 15:53:53] • [IP: 88.156.206.***]

Tymi maskami robicie z siebie idiotow ! Poczytajcie sobie co dzieje sie na Swiecie i co mowia nie przekupieni naukowcy Swiata!!

Gość • Poniedziałek [19.10.2020, 15:51:13] • [IP: 62.69.252.***]

Skoro tak trudno załatwić sprawę w UM to należy też rozumieć, że w tym roku żadnych" nagród" finansowych nie będzie dla urzędników a szczególnie tych wyższego szczebla. A pieniążki na ewentualne nagrody przeznaczyć na zatrudnienie dodatkowych osób do obsługi interesantów w Wydziale Komunikacji.

Gość • Poniedziałek [19.10.2020, 15:36:06] • [IP: 176.221.122.*]

załatwianie spraw przez ePUAP jak w cywilizowanym świecie jest możliwe tylko trzeba być samemu cywilizowanym i potrafić to zrobić, pozdrawiam Gość • Poniedziałek [19.10.2020, 12:46:10]

Gość • Poniedziałek [19.10.2020, 15:29:10] • [IP: 176.221.122.***]

Czyli pracownicy biedronki moga obsluzyc 300 osob dziennie i tu nie ma problemu. Ale jak 20 petentow przyjdzie do urzedu, no to tu juz jest niebezpiecznie. Znowu nieroby znalazly sobie wymowke.

Gość • Poniedziałek [19.10.2020, 15:02:25] • [IP: 46.215.8.*]

No to Barbara COVID Michalska załatwiła. ...

Gość • Poniedziałek [19.10.2020, 14:09:26] • [IP: 167.114.102.***]

Czyli wygląda, że 90% żerujących tam nierobów i pasożytów jest niepotrzebnych. Odmówić płacenia podatków, nie mamy z Urzędem Miejskim w Świnoujściu żadnej umowy o płacenie. Niech pokażą umowę, dowód rzeczowy - corpus delicti.

Gość • Poniedziałek [19.10.2020, 12:46:10] • [IP: 5.173.248.***]

Cyrk na kółkach... W innych miastach można dużo spraw załatwić przez internet np przez ePUAP, ale niestety nie w tym mieście. PORAŻKA!! Rejestracja samochodu to jakaś pomyłka. Miasto stać na jakieś głupoty na promenadzie dla turystów, a dla mieszkańców jak zwykle wielkie G... Może UM pójdzie po rozum do głowy i spróbuje ogarnąć załatwianie spraw przez ePUAP jak w cywilizowanym świecie? Redakcjo może poruszycie temat ?

Gość • Poniedziałek [19.10.2020, 12:44:13] • [IP: 31.0.42.**]

KAŻDEGO NIEROBA Z URZĘDU MIASTA, SPOTKANEGO W SKLEPIE WYRZUCAĆ

Gość • Poniedziałek [19.10.2020, 12:41:12] • [IP: 31.0.42.**]

Zamurować drzwi!! Niech z@ech@ą z głodu

Gość • Poniedziałek [19.10.2020, 12:21:58] • [IP: 178.238.247.**]

kolejny odcinek biurowirusa jak nic nierobić i zarobić, byle tak dalej zdalnie będziemy się leczyć, wzywać policję, jeść, pracować i będziemy istnieli tylko elekronicznie, powoli wszystko przestaje działać, masakra i katastrofa

Gość • Poniedziałek [19.10.2020, 11:29:15] • [IP: 167.114.102.***]

To nie jest urząd miasta, tylko Główna Centrala Dezinformacyjna w Świnoujściu.

Gość • Poniedziałek [19.10.2020, 11:28:23] • [IP: 167.114.102.***]

Mamy stan wystąpienia, ale nie stanu zagrożenia epidemicznego, tylko głupoty i koronapierdolca.

Gość • Poniedziałek [19.10.2020, 11:26:30] • [IP: 31.0.32.***]

Zamknąć sklepy dla urzędników skoro tak się boją!! Banda nierobów

Gość • Poniedziałek [19.10.2020, 10:42:52] • [IP: 37.47.164.***]

Tak tak. W Urzędzie Miasta płacą co miesiąc więc po co petenci mają głowę zawracać? A tymczasem na promenadzie kolejki do restauracji i kawiarni :D.

Oglądasz 1-17 z 17
■ Ogrody działkowe Nad Zalewem z przerwą w dostawie prądu 24 listopada ENEA Operator sp. z o.o. - planowane wyłączenia. Obszar Świnoujście w dniach: 2020-11-24, w godzinach: 24 lis 08:00 - 24 lis 17:00 w miejscowości Świnoujście ogrody działkowe Nad Zalewem ■
■ Ogrody działkowe Nad Zalewem z przerwą w dostawie prądu 24 listopada ENEA Operator sp. z o.o. - planowane wyłączenia. Obszar Świnoujście w dniach: 2020-11-24, w godzinach: 24 lis 08:00 - 24 lis 17:00 w miejscowości Świnoujście ogrody działkowe Nad Zalewem■ Piątek: Świnoujski strajk kobiet protestował z hasłem: Macie krew na rękach. Część uczestników została spisana przez policję ■ Co za czasy. Nie było wolnej karetki, a 71 - letniego mężczyznę do śmigłowca LPR-u przewieziono prywatnym samochodem w asyście wozów strażackich! Zobacz film! ■ Rada Miasta Świnoujście jednogłośnie przyjęła apel do Premiera Rządu R.P. o natychmiastowe wstrzymanie przetargu na tereny świnoujskiego oddziału Morskiej Stoczni Remontowej "Gryfia"S.A. ■ Infolinia dla Seniorów powyżej 70 lat: w ramach programu „Wspieraj Seniora” - 22 505 11 11 Jeśli jesteś Seniorem, który skończył 70 rok życia, nie masz rodziny, znajomych lub sąsiadów, którzy mogliby Ci pomóc w zakupach, zadzwoń na infolinię ■ Z informacji przekazanych nam przez poznańską prokuraturę wynika, że w trakcie brawurowej akcji żandarmów zatrzymano 5 osób: 3 żołnierzy i 2 osoby cywilne oraz zarekwirowano kokainę i marihuanę. Sprawa może mieć charakter rozwojowy, w tle pojawiają się poważne zarzuty. Zatrzymanym przedstawiono zarzuty dotyczące posiadania, wprowadzenia do obrotu substancji psychotropowych, udzielania środków innym osobom oraz udzielania celem osiągnięcia korzyści majątkowej lub osobistej. - Wszczęte 25 października śledztwo dotyczy wprowadzenia do obrotu w Świnoujściu i Wolinie substancji psychotropowych, w tym kokaina i inne. Śledztwo prowadzi oddział Żandarmerii Wojskowej w Szczecinie, zatrzymano 3 żołnierzy i 2 osoby cywilne przedstawiono im zarzuty z art. 56 ust.1, art. 58. ust. 1, art. 59 ust. 1 i 62. ust. 1 ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. W trakcie przeszukań zabezpieczono narkotyki: marihuanę i kokainę – informuje rzecznik poznańskiej prokuratury, Łukasz Wawrzyniak ■ Ponad 200 pracowników i 100 kooperantów stoczni na bruk? Przyszły nabywca terenów stoczniowych w Świnoujściu nie będzie mógł prowadzić na nich działalności stoczniowej. - Ta decyzja będzie miała istotny wpływ na stan zachodniopomorskiej gospodarki morskiej - alarmuje Zachodniopomorski Klaster Morski. I pisze list otwarty ■