POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [17.10.2020, 23:02:23] • Świnoujście

Ryzykowna podróż Barbary Michalskiej do Peenemünde. Niemieccy internauci: to nieodpowiedzialne zachowanie!

Ryzykowna podróż Barbary Michalskiej do Peenemünde. Niemieccy internauci: to nieodpowiedzialne zachowanie!

fot. iswinoujscie.pl

Niemieckie media społecznościowe surowo oceniły zachowanie Barbary Michalskiej, która podejrzewając u siebie koronawirusa, udała się tydzień temu na finałowy koncert Uznamskiego Festiwalu Muzyki w Peenemünde. Internauci uważają, że zastępca prezydenta Świnoujścia postąpiła nieodpowiedzialnie. Z kolei organizatorzy festiwalu zapewniają, że podjęto wszelkie środki ostrożności a B. Michalska cały czas była w maseczce i nie miała kontaktu z pozostałymi gośćmi. My się jednak pytamy – czy w takich okolicznościach B. Michalska nie powinna zrezygnować z udziału w koncercie?

W niektórych niemieckich mediach społecznościowych pojawiły się komunikaty ostrzegające wszystkie osoby, które miały kontakt z B. Michalską. Jak informuje jeden z czytelników, tydzień temu w sobotę po porannym poddaniu się testowi na obecność wirusa, zastępca prezydenta elegancko ubrana udała się na koncert do Peenemünde.

Ryzykowna podróż Barbary Michalskiej do Peenemünde. Niemieccy internauci: to nieodpowiedzialne zachowanie!

fot. iswinoujscie.pl

Wiadomo, że testu nie wykonuje się z błahego powodu. B. Michalska musiała mieć podstawy do podejrzenia u siebie zakażenia. Dlaczego wiedząc o takim ryzyku, udała się na koncert? Już następnego dnia na FB zastępca prezydenta zamieściła informację o pozytywnym wyniku testu.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 104, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 104

Gość • Środa [21.10.2020, 13:26:50] • [IP: 88.218.254.***]

Dajcie już spokój tej kobiecie, wiele dobrego zrobiła dla miasta, do tego jest bardzo inteligentna, bystra i jak mało kto zaangażowana zawodowo.

Gość • Poniedziałek [19.10.2020, 22:08:05] • [IP: 176.221.123.***]

Nie dziwi mnie zachowanie tego bezczelnego babska.

Gość • Poniedziałek [19.10.2020, 19:34:51] • [IP: 31.0.71.***]

Trzeba mieć wióry zamiast mózgu, żeby takim nieodpowiedzialnym zachowaniem narażać na utratę zdrowia (życia!) pracowników i ich rodziny. Prokurator powiem zająć się sprawą!

Gość • Poniedziałek [19.10.2020, 09:38:34] • [IP: 176.221.113.**]

Ciekawe jaki mandat dostała. Za taki numer powinna być natychmiastowa dymisja i wszczęte postępowanie.

Gość niedaleko z stąd • Niedziela [18.10.2020, 21:25:32] • [IP: 109.241.63.**]

lLudzie, spójrzta na tą sytuacje trochę z innej strony. Kobite ździebko zabolała głowa bo tak słyszałem od znajomych, którzy ją znają. W moim domyśle nigdy ją przedtem nie bolała bo kobita ma zdrowie jak wyścigowy koń. Głowa może ją przestała boleć, wyników testu nie było no to poszła na imprezę. Potem następnego dnia okazało sie, że ma covida, ale czuła sie jak mówia jej znajomi wyśmienicie. Ta kobita jest nie do zdarcia! Kogo wy chceta na takie stanowisko! Jakiegoś zdechlaka, który bedzie ciągle na zwolnieniu lekarskim?. Co by nie powiedzieć to sytuacja u nas w mieście taka zła nie jest. W urzędzie też jakoś to wszystko działa - lepiej jak w wielu miastach w Polsce - wiem co piszę bo się kontaktuje z rodziną z Mazowsza!. Michalska robi błędy ale i robi tez dobrą robotę. Jednego po tym zdarzeniu możemy być pewni:To twarda sztuka, ja to nawet cholera nie ruszy. Jak się słyszy chłopy jak dęby się obalają, a ja tylko w głowie na trochę zabolało. To znaczy, że dowództwo w mieście jest zdrowe i w pewnych rękach

Gość • Niedziela [18.10.2020, 20:22:30] • [IP: 31.0.80.***]

Michalska dała popis buractwa, aż Niemcom szczęki opadły. Jak przez jej wygłupy zamkną granicę to nasze firmy usługowe, gastronomiczne i handlarze padną.

Gość • Niedziela [18.10.2020, 18:08:55] • [IP: 217.97.112.*]

Hahahaha. Ale beka. Hahaha

Gość • Niedziela [18.10.2020, 18:00:14] • [IP: 37.47.189.**]

16:14:28] • [IP: 89.151.32.***] Broń Boże.wtedy pozostanie Tylko ewaluacja.

Gość • Niedziela [18.10.2020, 17:35:50] • [IP: 176.221.122.**]

Skandal, niech jeszcze raz pojedzie i nauczy, że od 75 lat to miasto nazywa się Świnoujście, nie Swinemunde. Może pojmą, choć trzeba mieć wątpliwości, biorąc pod uwagę co wyprawiają tutaj z jazdą i parkowaniem samochodów.

Gość • Niedziela [18.10.2020, 17:12:46] • [IP: 37.47.170.**]

Sanepid, prezydent i radni powinni wyciągną konsekwencje za totalny brak odpowiedzialności i niesamowity egoizm.Gdzie ludzki odruch tj.bezpieczenstwo i ochrona osób innych wszczególnosci osób starszych Jak można być takim narcyzem? Sanepid powinien wlepić karę.Taka osoba zasiada w zarządzie miasta.Dzisiaj w TVN 24 o tym mówiono.Jakim trzeba być zadufanym egoistą i butnym.Wstyd, że ktoś taki reprezentuje to miasto.

Gość • Niedziela [18.10.2020, 17:05:50] • [IP: 188.146.169.***]

jak to nie miała kontaktu, to co sama tylko ona była na tym koncercie

Gość • Niedziela [18.10.2020, 17:04:56] • [IP: 176.221.123.***]

Zawieść, bo zawiodłem, zawieźć, bo zawożę !!

Gość • Niedziela [18.10.2020, 17:04:35] • [IP: 188.146.169.***]

Nieodpowiedzialna

Gość • Niedziela [18.10.2020, 16:41:22] • [IP: 5.174.91.***]

Ona pojechała aby zawieść broń biologiczną tj. koronawirusa

Gość • Niedziela [18.10.2020, 16:32:36] • [IP: 176.221.123.***]

A w Enerdowie za sikanie za krzakiem dają mandat 50 euro ! Za kupę nie wiem, nie sprawdzałem.

Gość • Niedziela [18.10.2020, 16:25:52] • [IP: 87.78.246.***]

Powinni jak najszybciej zamknac granice, zanim Swinoujsckie buractwo calkowicie zdurnieje.Oczywiscie do pracy do Niemiec tez szlaban i to az do konca pandemii, albo i dluzej. Dzicz niech sie babra we wlasnym szambie.

Gość • Niedziela [18.10.2020, 16:14:28] • [IP: 89.151.32.***]

Basia Michalska na prezydenta !!

Gość • Niedziela [18.10.2020, 16:11:09] • [IP: 31.60.41.***]

Ciekawe, czy ta Pani wykazała choć odrobinę troski o zdrowie pracowników urzędu, z którymi miała stały kontakt i których mogła zarazić, a oni mogli zarazić swoje rodziny. Podobno kilka osób musiało pójść na kwarantannę. Może ci co zostali w pracy, odetchnęli na czas jej nieobecności z ulgą, bo mówi się, że często traktowani są źle.

Gość • Niedziela [18.10.2020, 15:20:58] • [IP: 212.165.108.***]

Niech niemcy wezmą swoje łapska precz od naszej Pani Basi. Powinni się zając swoimi ziomkami, którzy potrafią opuścić gacie i załatwiać potrzebę na ulicy. Zarośla wzdłuż Wojska Polskiego są przez nich zaszczane i zasrane. Nie wspomnę o ich kierowcach. Generalnie ich zachowanie bardzo odbiega od przyjętych zasad kultury.

Gość • Niedziela [18.10.2020, 15:09:32] • [IP: 89.64.40.**]

Do 13:44:54 aleś się głupawo zapienił, aż ta głupota w postaci piany odbytem wyszła i cuchnie nacjonalizmem.

Gość • Niedziela [18.10.2020, 15:09:03] • [IP: 81.219.201.***]

Z tego co mi wiadomo to wykaz zakażeń jest oszukany, w naszym mieście jest więcej zakażonych.Kiedy będzie przyzwoitość wiarygodnych danych zakażeń.

Gość • Niedziela [18.10.2020, 14:48:50] • [IP: 84.87.139.**]

Istotnie...troche to niezrozumiale...

Gość • Niedziela [18.10.2020, 14:46:11] • [IP: 31.11.129.**]

Barbara Michalska funkcjonuje wyłącznie dzieki Januszowi Żmurkiewiczowi który z jakiś powodów jest ślepy na wszystkie buble swojej zastepczyni. Ale mieszkańcy już tacy głupi nie są i na pewno ta pani zniknie razem ze Żmurkiewiczem w następnych wyborach bo nikt normalny jej nie poprze.

Gość • Niedziela [18.10.2020, 13:45:03] • [IP: 89.151.32.**]

Tak właśnie wygląda równość wszystkich obywateli wobec prawa. Niechby zwykły Kowalski zrobił to samo w czasie kwarantanny to zaliczył by taką karę od sanepidu że musiał by wziążć kredyt. Pani Michalska jest widocznie nadczłowiekiem i jej prawo nie obowiązuje. Wstyd. Jak długo będziemy musieli znosić jej arogancję ?

Gość • Niedziela [18.10.2020, 13:44:54] • [IP: 37.248.214.**]

Oni do nas najeżdżają z każdej strony!! Na karsiborach gdyby nie oni nie było by co wozić!! Rasa aryjską ideały jak im Michalska przeszkadza która nie miała jeszcze wynikow niech zamkną granice jestem za tym za dużo ich tutaj turystyką Świnoujściu nic nie straci jak ich nie będzie a miłej jest porozmawiać u siebie w swoim języku :)

Oglądasz 1-25 z 104
■ Radni Komisji Gospodarki Morskiej chcą zwołania w trybie nadzwyczajnym sesji Rady Miasta poświęconego planom inwestycyjnym portu oraz zagospodarowaniu terenów wokół latarni morskiej w Świnoujściu ■ Kosmiczna czerwona kanapa za 40.000 zł… w pływalni przyszkolnej. Otwarcie Uznam Areny, a szczególnie pływalni odbyło się z pompą. Były okolicznościowe przemówienia władzy, poczęstunek, no i wizytacja obiektu. A tam cuda design’u. Wszystkim w oczy rzuciła się stosunkowo niewielka, ale za to czerwona kanapa, bardzo nowoczesna kształtem i bardzo niefunkcjonalna jak na hol pływalni. Wybudowanej przecież przede wszystkim dla dzieci szkolnych. Okazuje się, że to „Sofa Moon” kupiona przez miasto w ramach wyposażenia Uznam Areny. Kosztowała bagatela…. 40.000 zł. (nie wiadomo tylko czy netto czy brutto). B&B Italia Sofa Moon System od 58549 PLN 3fstudio.com.pl/sofy/bb-italia-sofa-moon-system# Zadaliśmy w czwartek szczegółowe pytania do rzecznika prezydenta miasta, czekamy na odpowiedź. Bo wieść gminna niesie, że to nie koniec kosmicznych cen i wyposażenia tego miejsca. C.D.N…… ■ Biznes się zwija. 624 zawieszeń i 187 wykreśleń działalności gospodarczej zarejestrowanej w CEIDG. To obraz sytuacji świnoujskich przedsiębiorców w minionym roku. Jest źle, a to raczej statystyki niepełne. W ubiegłym roku do świnoujskiego Urzędu Miasta wpłynęły wnioski dotyczące 624 zawieszeń i 187 wykreśleń działalności gospodarczej zarejestrowanej w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Te statystyki mogą być jednak niepełne ■ Czytelnik: Tiry rozjadą Warszów. Wraca komunikacyjny koszmar kierowców. Po raz kolejny na Warszowie mieliśmy komunikacyjny armagedonem. Mieszkańcy Świnoujścia musieli liczyć się z tym, że ich powrót do domu we wtorkowy wieczór był utrudniony. Wszystko za sprawą ogromnych kolejek, które tworzyły się na wjeździe do miasta. Kilkumetrowy sznur samochodów ciężarowych to jednak żadna nowość. Za każdym razem wszystko wygląda podobnie, gdy promy do Szwecji ze względu na panujące warunki atmosferyczne nie wypływają tylko zostają w porcie. Kierowcy znają już ten scenariusz na pamięć. Za każdym razem jednak tego typu sytuacje wywołują u nich podobną złość i frustrację. Samochody ciężarowe stoją do dzisiaj (10.02.2021) na ulicy i bardzo utrudniają ruch. ■ Szybkie testy antygenowe w kontenerze obok laboratorium. Nie trzeba się rejestrować. W kontenerze obok laboratorium wykonujemy szybkie testy antygenowe. Próbki pobieramy w godzinach od 10 do 12 przez siedem dni w tygodniu. Na badania te nie trzeba się rejestrować. Należy mieć ze sobą dokument tożsamości oraz dowód wpłaty. Przypominamy, że wpłat można dokonać przelewem (wszystkie informacje dotyczące testu łącznie z numerem konta znajdą Państwo TUTAJ szpital-swinoujscie.pl/strona/menu/83_testy_sars-cov-2__covid_-19) lub bezpośrednio w laboratorium. Cena testu antygenowego to 80 złotych. Zapraszamy! ■ Zmarł Tadeusz Gala: były wiceprezydent Świnoujścia, oddany miastu i jego mieszkańcom ■ Nie żyje 25 - letnia kobieta ranna w wypadku koło Dargobądza. Jej stan od początku określano jako bardzo ciężki ■