POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [17.10.2020, 19:37:08] • Świnoujście

Czytelnik: Zwalone drzewa na szlaku pieszo-rowerowym R10

Czytelnik: Zwalone drzewa na szlaku pieszo-rowerowym R10

fot. Czytelnik

Czytelnik, który zwrócił się do naszej redakcji, chciałby nagłośnić temat szlaku R10. Trasa rowerowa na pewnych odcinkach jest nieprzejezdna, ponieważ w poprzek leżą drzewa powalone przez niedawną wichurę.

- Dzisiaj miałem nieprzyjemność przejechać się rowerem trasą R10 z Międzyzdrojów do gazoportu.Niestety na odcinku 2-3 km przed gazoportem leżą powalone drzewa.7- 8 sztuk co kilkaset metrów.Niektóre z nich można przeskoczyć ale kilka z nich trzeba obejść, co nie jest łatwe gdyż zarośla są gęste i kłujące.Rozumiem, że wichura zaskoczyła służby, ale mija już kolejny dzień i nadal skutki porywistego wiatru nie są usunięte...Szkoda, że władze nie dbają o tych, co chcą uprawiać jazdę na rowerze, to piękny sport...Ja sobie poradziłem z tym torem przeszkód ale widziałem miny turystów na rowerach z wypożyczalni, nie byli raczej w siódmym niebie - dzieli się swoimi spostrzeżeniami pan Tomasz.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 16, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-16 z 16

Gość • Niedziela [18.10.2020, 10:39:07] • [IP: 176.221.113.**]

Nie usuwać tych drzew bo debile jeżdżą po lesie kładami i pierdzącymi motocyklami.

Gość • Niedziela [18.10.2020, 10:22:25] • [IP: 176.221.123.***]

Dlaczego jakiś obrońca kornika nie przykuł się do drzewa by je bronić?

Gość • Niedziela [18.10.2020, 09:00:16] • [IP: 176.221.122.**]

Już Straż Pożarna odwaliła robotę za lesniczych

Gość Patrycja ;-) • Niedziela [18.10.2020, 06:33:29] • [IP: 94.254.234.***]

A ja i owszem proszę nie biesz tego co tam słychać jest ciepło w świnoujściu jest okazja żeby zacząć iż na inną dyskusję z tego co tam słychać jest ciepło

Gość • Niedziela [18.10.2020, 06:24:26] • [IP: 178.238.252.**]

Zarośla są gęste, jak widać na zdjęciu ale...można przejść dołem.

Gość • Niedziela [18.10.2020, 05:49:08] • [IP: 46.204.33.***]

Jest jedna droga, gdzie z pewnością nie będzie po wichurach zwalonych pni - to droga równoległa do R-10, po drugiej strony szosy prowadzącej z Łunowa do M-jów, ta pod linią wysokiego napięcia. Zakład energetyczny działa szybko w razie zwalenia się drzewa, a i tak dystans linii drzew do tej gruntowej drogi jest spory, więc pień nie sięgnie. Gruntówka jest dość twarda, umożliwia jazdę z prędkością ok.18-20 km/h.

Gość • Niedziela [18.10.2020, 02:37:08] • [IP: 62.69.253.**]

O joj ale problem

Gość • Sobota [17.10.2020, 23:59:25] • [IP: 62.69.241.**]

Typowe polactwo cebulactwo - raptem 2 dni minęły od tej wichury - proszą ludzie leśnicy by jeszcze nie wchodzić do lasów (bo w każdej chwili te drzew co są już prawie martwe mogę jeszcze spaść) a znajda się nie tylko ci co wejdą ale jeszcze narzekają. Ze 2 dni po wichurze a leśnik nie lata po lesie z siekiera i nie zbiera. Ehh

Gość • Sobota [17.10.2020, 22:30:26] • [IP: 31.11.131.**]

No to leśnictwo do dzieła

Gość • Sobota [17.10.2020, 22:16:31] • [IP: 62.69.251.***]

roszczeniowe gamonie. może pora na jakiś podatek od pedałowania

Gość • Sobota [17.10.2020, 22:15:36] • [IP: 31.0.38.***]

Jpdle. Też masz człowieku życiowy problem. W R 9 trzeba było skręcić i nie truj dupy

Gość • Sobota [17.10.2020, 22:08:16] • [IP: 176.221.122.***]

Do sezonu może leżeć.

Gość • Sobota [17.10.2020, 20:58:03] • [IP: 94.254.229.**]

Weź piłę i zrób porządek jelopie

Gość • Sobota [17.10.2020, 20:43:01] • [IP: 176.221.122.***]

Miasto ma w dupie sciezki rowerowe poza granicami. Brak jest jakikolwiek sensownej infrastuktury. Niemcy juz na poczatku lat 90 bardziej interesowali sie tematem rowerow niz nasza wladza teraz. Dlatego pozostaje podziekowac wladzy, ze doprowadzila sciezke rowerowa do granicy.

Gość • Sobota [17.10.2020, 20:32:53] • [IP: 156.146.62.***]

Gdy zakupię uszkodzony produkt w sklepie spożywczym, mam pretensje do pani ekspedientki. Wiem, że niesłusznie. W tym przypadku, mam słuszne pretensje do prezydenta. Jak długo jeszcze tej ignorancji, arogancji, indolencji. Koniec twych rządów cyniczna miernoto.

Gość • Sobota [17.10.2020, 20:06:28] • [IP: 176.221.122.**]

To już szczyt chamstwa.!!W mieście zawalone chodniki, a ten w d...kopany rowerzysta ma ścieżkę rowerową zawaloną..Poszed...w...du...ę

Oglądasz 1-16 z 16
■ Ogrody działkowe Nad Zalewem z przerwą w dostawie prądu 24 listopada ENEA Operator sp. z o.o. - planowane wyłączenia. Obszar Świnoujście w dniach: 2020-11-24, w godzinach: 24 lis 08:00 - 24 lis 17:00 w miejscowości Świnoujście ogrody działkowe Nad Zalewem ■
■ Ogrody działkowe Nad Zalewem z przerwą w dostawie prądu 24 listopada ENEA Operator sp. z o.o. - planowane wyłączenia. Obszar Świnoujście w dniach: 2020-11-24, w godzinach: 24 lis 08:00 - 24 lis 17:00 w miejscowości Świnoujście ogrody działkowe Nad Zalewem■ Piątek: Świnoujski strajk kobiet protestował z hasłem: Macie krew na rękach. Część uczestników została spisana przez policję ■ Co za czasy. Nie było wolnej karetki, a 71 - letniego mężczyznę do śmigłowca LPR-u przewieziono prywatnym samochodem w asyście wozów strażackich! Zobacz film! ■ Rada Miasta Świnoujście jednogłośnie przyjęła apel do Premiera Rządu R.P. o natychmiastowe wstrzymanie przetargu na tereny świnoujskiego oddziału Morskiej Stoczni Remontowej "Gryfia"S.A. ■ Infolinia dla Seniorów powyżej 70 lat: w ramach programu „Wspieraj Seniora” - 22 505 11 11 Jeśli jesteś Seniorem, który skończył 70 rok życia, nie masz rodziny, znajomych lub sąsiadów, którzy mogliby Ci pomóc w zakupach, zadzwoń na infolinię ■ Z informacji przekazanych nam przez poznańską prokuraturę wynika, że w trakcie brawurowej akcji żandarmów zatrzymano 5 osób: 3 żołnierzy i 2 osoby cywilne oraz zarekwirowano kokainę i marihuanę. Sprawa może mieć charakter rozwojowy, w tle pojawiają się poważne zarzuty. Zatrzymanym przedstawiono zarzuty dotyczące posiadania, wprowadzenia do obrotu substancji psychotropowych, udzielania środków innym osobom oraz udzielania celem osiągnięcia korzyści majątkowej lub osobistej. - Wszczęte 25 października śledztwo dotyczy wprowadzenia do obrotu w Świnoujściu i Wolinie substancji psychotropowych, w tym kokaina i inne. Śledztwo prowadzi oddział Żandarmerii Wojskowej w Szczecinie, zatrzymano 3 żołnierzy i 2 osoby cywilne przedstawiono im zarzuty z art. 56 ust.1, art. 58. ust. 1, art. 59 ust. 1 i 62. ust. 1 ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. W trakcie przeszukań zabezpieczono narkotyki: marihuanę i kokainę – informuje rzecznik poznańskiej prokuratury, Łukasz Wawrzyniak ■ Ponad 200 pracowników i 100 kooperantów stoczni na bruk? Przyszły nabywca terenów stoczniowych w Świnoujściu nie będzie mógł prowadzić na nich działalności stoczniowej. - Ta decyzja będzie miała istotny wpływ na stan zachodniopomorskiej gospodarki morskiej - alarmuje Zachodniopomorski Klaster Morski. I pisze list otwarty ■