POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [14.10.2020, 17:21:35] • Świnoujście

Uważajcie na siebie jest naprawdę niebezpiecznie! Na Witosa drzewo spadło na chodnik

Uważajcie na siebie jest naprawdę niebezpiecznie! Na Witosa drzewo spadło na chodnik

fot. Sławomir Ryfczyński

Na ulicy Witosa powalone drzewo zatarasowało chodnik. Na szczęście, nikt tamtędy akurat nie przechodził. Konieczna była interwencja strażaków. Na miejsce wezwano także policję. Tym razem nikomu nic się nie stało, apelujemy jednak do naszych Czytelników, aby uważali na siebie. Na zewnątrz jest naprawdę niebezpiecznie!

Do zdarzenia doszło w środę, około godziny 13:35.

Poprawa pogody ma nadejść jutro.

Uważajcie na siebie jest naprawdę niebezpiecznie! Na Witosa drzewo spadło na chodnik

fot. Sławomir Ryfczyński

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 15, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-15 z 15

Gość • Czwartek [15.10.2020, 19:47:34] • [IP: 37.248.167.**]

Gość • Czwartek [15.10.2020, 10:15:53] • [IP: 88.218.254.***]

robi sie betonowo - zostawić zieleń uga buga urzedasy złe / drzewa sie łamią przez wiatr - wycinać, wszystko wycinać, uga buga urzedasy złe. Ludzie czego wy chcecie w końcu?

Gość • Czwartek [15.10.2020, 09:52:49] • [IP: 176.221.123.**]

A kto wydzierał się, że miasto wycina drzewa i betonuje miasto?Teraz pretensje, że topole nie wycięte?

Gość • Czwartek [15.10.2020, 09:14:54] • [IP: 37.47.174.**]

Tylko jak długo będzie tak leżało ?

Gość • Czwartek [15.10.2020, 06:26:49] • [IP: 89.151.32.***]

przy kościuszki 9 stoi topola, która też jest bardzo niebezpieczna, moę walnąć w pobliskie domy mieszkalne, czekają aż się to stanie!!~!

Gość • Środa [14.10.2020, 20:23:31] • [IP: 188.146.160.**]

Brawo Panie Prezydencie, przecież jakiś czas temu wypowiedział Pan wojnę topolą.I po latach musiało dojść do dużej szkoły za którą my mieszkańcy zapłacimy odszkodowanie, ponieważ drzewo rosłw pasie drogowym za które odpowiada miasto, Tam stoją jeszcze dwie topole przy ul Witosa, przy parkingu, potrzeba jeszcze jednego sztormu i będą jeszcze większe szkoły oby nie dramaty

Gość • Środa [14.10.2020, 20:11:00] • [IP: 176.221.122.**]

KTO Z URZEDU POWINIEN SIE PRZEJSC ULICAMI I ZALICZYC ZAPADAJACE SIE CHODNIKI??!!ZAPRASZAM NA UL.BOH.WRZESNIA 75...ZAPADLO SIE NA CHODNIKU KILKA KOSTEK NA GLEBOKOSC OK.30 CM, JEST TO W 2-CH MIEJSCACH!!DLACZEGO NIE ZGLASZA TEGO FAKTU ADMINISTRATOR BUDYNKU, GDZIE JEST WEJSCIE DO BLOKU!!NIE ZGLASZAJA KUBIAKOWIE-JEST TO PRZY DOJSCIU DO ICH SKLEPU, NIE ZGLASZA WLASCICIEL OGRODKA DO KTOREGO WCHODZA GOSCIE NO I WRESZCIE CHODZI DUZO LUDZI W TYM STARSZYCH, DZIECI ITD.PRZEWCIEZ JAK KTOS WPADNIE NOGA W TAKA DZIURE TO WYBICIE ZEBOW MUROWANE NIE MOWIAC O ZLAMANIACH!!WSZYSCY SA SLEPI, DOPIERO JAK COS SIE STANIE ZACZNA SZUKAC WINNEGO!!DLACZEGO ZARZADCA BUDYNKU NIE ZGLOSI GDZIE TRZEBA, ON POWINIEN NAJLEPIEJ WIEDZIEC GDZIE TO ZGLASZAC!!

Gość • Środa [14.10.2020, 19:18:35] • [IP: 37.47.180.***]

To fala uderzeniowa

Gość • Środa [14.10.2020, 18:57:25] • [IP: 37.8.231.**]

topole to chwasty

Gość • Środa [14.10.2020, 18:00:54] • [IP: 176.221.123.***]

była bomba były drzewa a dzisiaj jest powódż

Gość • Środa [14.10.2020, 17:59:00] • [IP: 176.221.122.***]

I została nam już tylko jedna topola.

Gość • Środa [14.10.2020, 17:46:44] • [IP: 149.202.98.***]

Że tyle drzew poległo w tej wichurce, to" Gumolep" z" Betoniarką" z radości chyba tańczą kankana.

Gość • Środa [14.10.2020, 17:44:57] • [IP: 149.202.98.***]

Co za matoł do takich spraw wzywa systemowych pachołów?!

Gość • Środa [14.10.2020, 17:39:14] • [IP: 176.221.123.***]

to są 42 letnie topole włoskie, dawno powinny być wycięte.

Gość • Środa [14.10.2020, 17:31:54] • [IP: 176.221.123.***]

wczoraj była Bomba dzisiaj sa Drzewa

Oglądasz 1-15 z 15
■ Pogoda na poniedziałek: Miejscami na północy, zachodzie i w centrum kraju prognozowane są burze z intensywnymi opadami deszczu o wydajności do 10-15 mm. ■ Łza się kręci w oku na ten widok! We wtorek dok świnoujskiej MSR odpłynął do Szczecina. Zobacz film! ■ Matka chłopca odnaleziona. Kilkanaście minut przed godziną 20:00 policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu zauważyli chłopczyka błąkającego się przy ulicy Hetmańskiej. Chłopiec wie, że ma 4 lata, jednak nie był w stanie powiedzieć, jak się nazywa ani gdzie mieszka. Na szczęście wszystko skończyło się szczęśliwie ■ Dla Niemców nie jesteśmy już krajem wysokiego ryzyka. Są nowe regulacje dla podróżnych Niemcy przestały uznawać Polskę za kraj wysokiego ryzyka. W związku z tym od niedzieli, 9 maja do naszych niemieckich sąsiadów wjedziemy bez konieczności wykonywania testu na koronawirusa przed przekroczeniem granicy ■ Mimo kilkudniowego przestoju na początku kwietnia. Wyspiarka na szczęście drąży i nie ogląda się za siebie. Mamy już 330 metrów tunelu! ■ Tarcza antykryzysowa - zmiany od 4 maja Od 4 maja 2021 r. przedsiębiorcy z określonych branż będą mogli wystąpić o zwolnienie ze składek za marzec i kwiecień 2021 roku. Będą też mogli otrzymać świadczenie postojowe do pięciu razy ■ Zaszczepiono już ponad 100 tys. funkcjonariuszy służb mundurowych 100 171 – dokładnie tylu funkcjonariuszy służb mundurowych przyjęło już pierwszą dawkę szczepionki. Zaszczepionych zostało prawie 43,6 tys. policjantów, niemal 28,2 tys. strażaków-ochotników, prawie 10,8 tys. funkcjonariuszy Państwowej Straży Pożarnej oraz ponad 5,1 tys. strażników granicznych. Funkcjonariusze szczepieni są preparatem AstraZeneca. ■ Prawdziwy horror rozegrał się w czwartek, około godziny 1:00 w nocy w bloku przy ulicy Steyera 15 w Świnoujściu. Pomiędzy mężczyznami doszło do awantury, w trakcie której jeden z mężczyzn został ugodzony ostrym narzędziem w klatkę piersiową. 36 – latek nie żyje. Jak udało nam się ustalić policja zatrzymała już sprawcę. Na miejscu przez całą noc do rana pracowali policjanci, którzy zbierali materiały dowodowe i oględziny miejsca zdarzenia. ■ Nie będzie punktu szczepień na Prawobrzeżu Świnoujścia. O losie mieszkańców Warszowa, Przytoru, Łunowa, Ognicy i Karsibora zdecydowali bliżej nieokreśleni specjaliści w tym ze Szpitala, WSPL oraz Uzdrowiska ■ Prezydent Andrzej Duda podziękował pracownikom szpitala w Świnoujściu za ich wytężoną pracę. Zobacz film! ■ Wielkanoc - czas nadziei i budzenia się do życia W tym roku, z racji na pandemię koronawirusa, życzenia zdrowia niech będą najważniejsze. Spokoju, pięknych chwil spędzonych w gronie najbliższych, nadziei na lepszy czas, miłości wobec wszystkiego, co nas otacza oraz radości ze zmartwychwstania Chrystusa. Wszystkim Czytelnikom życzymy, aby te w święta docenili najdrobniejsze okruchy dobra i optymizmu ■ Niepokojąca cisza zapadła nad miejscem budowy tunelu. Od wtorku, pod placem budowy stałej przeprawy pod kanałem, zapadła martwa cisza. I nie wiadomo jak długo potrwa, ani jakie są jej przyczyny? Tak czy inaczej, czujemy się zaniepokojeni tą ciszą. I będziemy nasłuchiwać odgłosów z placu budowy sztandarowej narodowej inwestycji, która w końcu przyłączy Świnoujście do Polski ■ Łączność z bliskimi tylko przez telefony i komunikatory W związku z sytuacją epidemiczną nie można odwiedzać swoich bliskich hospitalizowanych w Szpitalu Miejskim. Jest z nimi jakiś kontakt? - W związku z sytuacją epidemiczną nie ma odwiedzin w szpitalu - informuje Dorota Konkolewska, prezes zarządu Szpitala Miejskiego im. Jana Garduły w Świnoujściu. - Pacjenci kontaktują się z rodziną telefonicznie, wykorzystując telefony komórkowe własne lub stacjonarne szpitala. W szpitalu jest ogólnodostępny internet. - Istnieje możliwość nawiązania kontaktu za pomocą komunikatorów zainstalowanych na laptopach, tabletach, telefonach. Personel pomaga obsłużyć urządzenia – zapewnia prezes. ■