POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [14.10.2020, 15:32:12] • Świnoujście

Na Rycerskiej potężne drzewo przewróciło się na 2 samochody. 1 nadaje się do kasacji

Na Rycerskiej potężne drzewo przewróciło się na 2 samochody. 1 nadaje się do kasacji

fot. Edmund Papski

O tym, jakie szkody może wyrządzić silny wiatr dowiedzieli się właściciele dwóch aut. Osobówki były zaparkowane przy ulicy Rycerskiej. W pewnym momencie spadło na nie ogromne drzewo. Szczególnie mocno został uszkodzony peugeot. Auto nie nadaje się już do jazdy. Uszkodzenia są poważne.

Przewrócone drzewo zatarasowało całą ulicę. Tym samym uszkodziło auta zaparkowane zarówno po jednej jak i po drugiej stronie ulicy. Zniszczony został nie tylko wspomniany peugeot, ale także ciemny suv. Na samochód spadły gałęzie. Wszystko wskazuje na to, że strat można było uniknąć.

Na Rycerskiej potężne drzewo przewróciło się na 2 samochody. 1 nadaje się do kasacji

fot. Edmund Papski

Jak mówi w rozmowie z dziennikarzem portalu iswinoujscie.pl właściciel jednego z pojazdów, mieszkańcy ulicy Rycerskiej od dawna zwracali się do Urzędu Miasta z prośbą o wycięcie drzewa. Podkreślali, że było już stare i w każdej chwili może spać na jezdnię. Niestety, urzędnicy nie zgadzali się na wycięcie. Efekt widać na zdjęciach.

Na miejsce wezwano straż pożarną oraz policję. Wszystko wydarzyło się w środę, po godzinie 12:00.

Na Rycerskiej potężne drzewo przewróciło się na 2 samochody. 1 nadaje się do kasacji

fot. Sławomir Ryfczyński

Dzisiaj niebezpiecznie było także na ulicy Małachowskiego. Tam również na skutek silnego wiatru drzewo przewróciło się na samochód osobowy. Tym razem zniszczone zostało nie tylko auto, ale także skrzynka elektryczna.

Do zdarzenia doszło około godziny 7:30.

Na Rycerskiej potężne drzewo przewróciło się na 2 samochody. 1 nadaje się do kasacji

fot. Edmund Papski

Na Rycerskiej potężne drzewo przewróciło się na 2 samochody. 1 nadaje się do kasacji

fot. Edmund Papski

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 46, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 46

plejada • Czwartek [15.10.2020, 23:59:39] • [IP: 31.183.196.***]

selekcja naturalna, na chodniku, jak mi przykro

Gość • Czwartek [15.10.2020, 11:09:59] • [IP: 176.221.123.***]

Wina Niemcow...posadzili tam te drzewa.

Gość • Czwartek [15.10.2020, 11:08:32] • [IP: 176.221.123.***]

Gość • Czwartek [15.10.2020, 07:00:04] • [IP: 88.218.254.***]Ty taka typowa mściwa bida pisowska??

Gość • Czwartek [15.10.2020, 09:57:48] • [IP: 176.221.123.**]

Gdzie się podziali obrońcy drzew, przeciwnicy wycinania i betonowania miasta?Teraz wszyscy chętni do wycinania?

Gość • Czwartek [15.10.2020, 09:42:21] • [IP: 46.231.56.**]

Jakie by drzewa tam nie rosły stare czy młode jak jest wichura zawsze się coś zdarzy.Ogarnijcie się, było wiadomo, że będzie wiać i tzreba się do tego przygotować.Ulica Ryerska od pewnego czasu jest tylko dla parkujących aut, trudno tam przejść i przejechać bo pół jezdni też zajęte.Był alert nie trzebo bylo go olewać! A do tych co wylewają jad na drzewa, chcecie żyć w betonie chyba nie na" beton plac" też się wyżywacie.Ludzie co się z wami dzieje.

Gość • Czwartek [15.10.2020, 09:38:16] • [IP: 178.238.245.***]

Nauczą sie parkować w garażu ;)

Gość • Czwartek [15.10.2020, 07:50:33] • [IP: 31.0.34.**]

Wiecej drzew wiecej drzew sadzic i sadzic drzewa bo fajnie spadaja!!# TRZEBA BYC DURNIEM wUM. ABY NIE WYCINAC TYCH POTENCJALNYCH MORDERCOW!! MIEJSCE DRZEW TO LASY I PARKI. POGONIVC TYCH PSEUDO EKOZIELONCOW I WYCINAC PROFILAKTYCZNIE SADZIC KRZEWINY I CIESXYC OKO ZIELENIA DOPIERO JAK KOGOS DRZEWO ZABIJE TO MYSLENIE WRACA??

Gość • Czwartek [15.10.2020, 07:00:04] • [IP: 88.218.254.***]

I bardzo dobrze! Wszyscy na tych rycerskich i markiewicza mają garaże! Ale każdy parkuje na ulicy. Bardzo dobrze! Hahahaha

mały78 • Czwartek [15.10.2020, 06:56:25] • [IP: 37.248.161.***]

Przykra sprawa, mi jest żal właścicieli i samochodów.

Gość • Środa [14.10.2020, 23:28:09] • [IP: 176.221.123.***]

Stare drzewa to się przewracają. Ale różni idioci na szkopskim żołdzie bronią tego próchna o słabych korzeniach, których połowę jeszcze odcięto przy remoncie drogi jak np. na ul.Wojska Polskiego. Dlatego te drzewa schną.

Gość • Środa [14.10.2020, 22:54:15] • [IP: 212.165.108.***]

Jeśli nie chcesz mojej zguby, kabrioleta kup mi luby.. ..Potrzymaj piwo.

Gość • Środa [14.10.2020, 22:48:02] • [IP: 176.221.122.**]

Wszystkie przedwojenne badyle powinny być wycięte w pień i nasadzic polskie drzewka w miejsce hitlerowskich.

Gość • Środa [14.10.2020, 22:01:04] • [IP: 31.11.131.*]

Może nauczą się nie parkować na chodniku. Przejść się nie da i trzeba po ulicy

Gość • Środa [14.10.2020, 21:39:21] • [IP: 185.210.39.***]

Przecież drzewa są zdrowe !! Wyrwane z korzeniami ciemnotyyy

Gość • Środa [14.10.2020, 20:50:35] • [IP: 176.221.123.***]

Ja bym tam postawił szlaban.

Gość w domu • Środa [14.10.2020, 20:46:56] • [IP: 178.238.249.***]

o co ten płacz, cza tył od 307 cabrio dokupić migomat, flex pare godzin i jak nówka bedzie - jak lakieru nie spiexxxxą

Gość • Środa [14.10.2020, 20:20:08] • [IP: 212.14.52.**]

Jak przycinali drzewa to niejaki Nowak i ekolodzy podniósł larum. To teraz podziękujcie ekodebilom. Stare drzewa trzeba wycinać i w ich miejsce sadzić nowe. Kiedyś ktoś w końcu zginie, czy trzeba śmierci, żeby to zrozumiec.

Gość • Środa [14.10.2020, 19:37:08] • [IP: 185.210.38.***]

Za szkody powinni zapłacić ekolodzy

Gość • Środa [14.10.2020, 18:47:10] • [IP: 89.151.34.***]

Rycerska to jeden wielki parking.Chodniki zajęte, jezdnie do połowy również. Stać cię na samochód to kup garaż albo wynajmij.Rycerska ma swój urok dzięki tym kasztanom, były zanim stanęły tam wasze samochody!

Gość • Środa [14.10.2020, 18:34:08] • [IP: 176.221.123.**]

Moje gratulacje. To jest blisko czy daleko od terminalla trallalalla?

Gość • Środa [14.10.2020, 18:29:54] • [IP: 176.221.122.***]

Będzie cabrio

Gość • Środa [14.10.2020, 18:27:10] • [IP: 31.0.122.***]

I co z tego że ostrzegają jak ktoś ma w domku 2 czy 3 fury to jak je za zaparkuje w 1 garażu?? Od tego jest OC i AC żeby takimi pierdołami się nie martwić!

Gość • Środa [14.10.2020, 18:26:46] • [IP: 178.238.250.**]

Chodniki to miejsce do parkowania