POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [21.09.2020, 14:11:27] • Świnoujście

Postawimy kosz na nakrętki w Świnoujściu!

Z ogromną przyjemnością chcielibyśmy zaprosić Państwa na umieszczenie pierwszego w Świnoujściu miejskiego kosza do zbiórki nakrętek!

Z inicjatywy Pogoń Plastik!, we współpracy ze stowarzyszeniem Kierunek Świnoujście, umieścimy ogromny kosz w kształcie serca. Nakrętki oddane przez mieszkańców Świnoujścia będą oddawane do skupu, a zysk z materiałów zostanie przekazany do świnoujskich potrzebujących. Obecnie jesteśmy w trakcie ustalania konkretnego celu, na który nakrętki będą zbierane!
Kosz zostanie umieszczony na placu Wolności (nieopodal fontanny miejskiej)już w środę o godzinie 9.00.

Cały projekt realizowany jest we współpracy z marką Bosman Szczeciński, w ramach programu grantowego Bosman Dla Regionu.

Mateusz Gieryga
organizator projektu


komentarzy: 11, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-11 z 11

Gość • Piątek [25.09.2020, 14:08:14] • [IP: 151.248.62.***]

a za granicą zamiast pompować kasę w pojemniki, zawieszają np. na latarniach, słupach, ogrodzeniach puste butelki 5 litrowe z odciętą szyjką i raz na tydzień trasą gdzie są wywieszone przejeżdza auto zbiera całość i opróżnia/wywiesza nowe pojemniki. Dostępne dla każdego a szczególnie w lecie gdy częściej pijemy na ulicy idealne pod ręką :-) Nie wiem tylko czy nasze" społeczeństwo" nie traktowałoby tego jak ogólny śmietnik. ..

Gość • Środa [23.09.2020, 21:44:38] • [IP: 176.221.123.***]

Plac w centrum miasta to nie jest miejsce aby tam stał jakiś gigantyczny śmietnik z cuchnącymi nakrętkami. Taki śmietnik będzie też odstraszał klientów do korzystania ze znajdujących się tam wielu lokali gastronomicznych. Ale można do tego kosza zamknąć to dziwne stowarzyszenie i wysłać ich do Tworek.

Gość • Środa [23.09.2020, 18:51:14] • [IP: 77.252.46.***]

I bardzo dobrze, że w końcu powstanie taki kosz, gdyż jest bardzo dużo starszych ludzi którzy z miłą chęcią chcą wspierać takie zbiórki, ale jest dla nich problem z wiedzą gdzie mogą zanieść nakrętki, a tak będą mieli możliwość dostarczenia bez problemu.

Gość • Wtorek [22.09.2020, 20:09:10] • [IP: 37.47.138.**]

Proszę o taki kosz również na Warszowie. My - mieszkańcy Prawobrzeża nie będziemy jechać do centrum, aby wyrzucić nakrętki. Będzie bliżej na Mieszkańców prawobrzeża.

Gość • Wtorek [22.09.2020, 15:49:03] • [IP: 178.235.147.***]

dobry pomysl, zawsze sie zastanawiam co robic z tymi nakretkami

Gość • Wtorek [22.09.2020, 12:31:25] • [IP: 91.109.29.***]

pomysł może i dobry tylko lokalizacja nietrafiona

Gość • Wtorek [22.09.2020, 09:42:34] • [IP: 188.146.177.***]

W sklepie rowerowym na ul. Monte Cassino widziałem jak Pan przyjął torbę nakrętek i jak wyjaśniła osoba przynoszącą jest to akcja na rzecz chłopca z naszego miasta który nie ma pieniędzy na rehabilitację po wypadku sprzed laty. Może ukierunkować tą akcję na jego rzecz? Chłoiec nazywa się Rokosz. Pomóżmy !!

Gość • Poniedziałek [21.09.2020, 21:28:56] • [IP: 23.106.34.**]

Pomysł może i dobry, ale pośrednicy-pasożyty mnie zniechęcają. Lepiej zanieść wór nakrętek osobiście.

Gość • Poniedziałek [21.09.2020, 20:09:14] • [IP: 176.221.123.***]

Super!

Gość • Poniedziałek [21.09.2020, 16:52:24] • [IP: 188.147.33.***]

A co jak w gwint wkręci się covid i nawet lewoskrętna witamina C nie pomoże?

Gość • Poniedziałek [21.09.2020, 14:37:20] • [IP: 77.252.46.**]

Kim są tymi potrzebującymi? Żmurki i jego klika?

Oglądasz 1-11 z 11
■ W związku z wprowadzeniem czerwonej strefy turniej VIII Mistrzostwa Świnoujścia w Scrabble zostaje odroczony ■ Zakażenia wirusem SARS-CoV-2 stan na 23.10.20 znowu 17 osób (7 kobiet w średnim wieku, 4 starsze kobiety, 4 mężczyzn w średnim wieku, 2 starszych mężczyzn) ■ Zakażenia wirusem SARS-CoV-2 stan na 22.10.20 m. Świnoujście – 17 osób (9 kobiet w średnim wieku, 1 starsza kobieta, 4 mężczyzn w średnim wieku, 3 starszych mężczyzn) ■ Urząd Miasta Świnoujście: Sześć osób aktualnie przebywa na zwolnieniu lekarskim w związku ze stwierdzeniem u nich wirusa SARS-CoV-2. Większość pracowników, którzy w ostatnich dniach przebywali na kwarantannie, po jej zakończeniu i negatywnym wyniku w kierunku obecności wirusa, wróciło już do pracy. Na kwarantannie pozostają trzy osoby - informuje Jarosław Jaz Rzecznik Prasowy Prezydenta Miasta Świnoujście z Biura Informacji i Konsultacji Społecznych ■ Promenada zmienia kolor? Po ostatnich wichurach i sztormie, promenada zmieniła wygląd. Przybrała typowo jesienne barwy. Wiatr, który łamał i wyrywał drzewa z korzeniami, znacznie przerzedził ich korony. Spadło mnóstwo liści i igieł, to normalne przy jesiennych porywach wiatru. Jednak wietrzna pogoda skończyła się w czwartek, a skutki widać do tej pory ■