POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [16.09.2020, 22:50:22] • Świnoujście

Włamanie do kawiarni na promenadzie

Włamanie do kawiarni na promenadzie

fot. Sławomir Ryfczyński

W nocy z wtorku na środę nieznany sprawca włamał się do kawiarni Czuć Miętą. Jego łupem padło kilkanaście tysięcy złotych.

Złodziej w nocy włamał się do lokalu znajdującego się przy ulicy Uzdrowiskowej. W kasie było kilkanaście tysięcy złotych, które zostały skradzione podczas włamania.

Włamanie do kawiarni na promenadzie

fot. Sławomir Ryfczyński

Na miejsce przyjechała policja i grupa dochodzeniowa. Funkcjonariusze z psem przeszukiwali teren z tyłu lokalu. Zabezpieczyli też ślady na futrynach i w środku lokalu. Trwa śledztwo.

Włamanie do kawiarni na promenadzie

fot. Sławomir Ryfczyński

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 52, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 52

Gość • Czwartek [24.09.2020, 08:07:13] • [IP: 188.146.189.**]

Jest lepiej? Kraj pisowski z 500+ to już za mało?

Gość • Piątek [18.09.2020, 08:12:02] • [IP: 5.173.153.**]

Czuć miętą, oj czuć!

- • Piątek [18.09.2020, 07:34:19] • [IP: 10.0.2.***]

Nie podaje się takich informacji, bo inni złodzieje pomyślą, że każdy lokal ma tyle pieniędzy - miejcie trochę litości dla właścicieli lokali gastronomicznych ;/

Gość • Czwartek [17.09.2020, 22:50:59] • [IP: 37.47.134.***]

Podać imię i nazwisko właściciela. A z resztą sam sprawdzę sobie.

Gość • Czwartek [17.09.2020, 19:27:38] • [IP: 192.95.12.***]

Lokale nie mają po 50tys, zejdź na ziemię.

Gość • Czwartek [17.09.2020, 19:27:00] • [IP: 217.153.136.*]

Trzeba byc IDIOTA bez wyobraźni by zostawiać taką KASĘ na noc !!😭👊🤣 szukać wśród pracowników...👁👀😜

pisobolszewik • Czwartek [17.09.2020, 18:37:54] • [IP: 176.221.122.**]

164 - ciekawość cię zżera ? pilnuj swego nosa, kij ci do tego czyje to jest - ktoś zainwestował to ma a ty puszki dalej zbieraj.

Gość • Czwartek [17.09.2020, 16:45:48] • [IP: 176.221.122.**]

Te obiekty postawiono niezgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Co na to kierownik UM, nadzór budowlany, oraz Rada Miasta ?

Gość • Czwartek [17.09.2020, 16:29:23] • [IP: 37.249.160.***]

Złodziej też człowiek, chce żyć bogato w Kraju Katolickim, no i pokazał słaby punkt zabezpieczeń lokalu, a więc jemu się należy spora dniówka za wskazanie złego zabezpieczenia...🗼🗼🗼

Gość • Czwartek [17.09.2020, 16:03:35] • [IP: 2.108.164.*]

Nie wierzę w to - nikt nie zostawia utargu w kasie. Grubymi nićmi szyte. Kto jest właścicielem lokalu? Ktoś wie?

Gość • Czwartek [17.09.2020, 14:47:48] • [IP: 176.221.123.***]

09:04:51 aleś ograniczony człowieku, wyobraź sobie że nie mógł nacisnąć tego, według ciebie jednego przycisku (tak naprawdę trzech, w zależności od kasy) bo nie było go z przyczyn wyższych na koniec pracy więc utarg został w kasie. Teraz zrozumiałeś czy nadal za trudne ?

Gość • Czwartek [17.09.2020, 12:42:49] • [IP: 188.147.96.**]

Przecież to jest zapewne blef że strony właściciela...Kto zostawia udaru w kasie sklepu, lokalu. ..I to jeszcze kilkanaście tysięcy złotych...Żart?

Gość • Czwartek [17.09.2020, 11:57:15] • [IP: 37.47.166.**]

Ale ludzie ból dupy skąd ktoś wiedział że tyle kasy...taki lokale uragu na koniec dnia mają po 50tys zł a nie 15...a tak wgl to skąd tam 15 tys skoro sezon słaby bo covid??

Gość • Czwartek [17.09.2020, 11:34:15] • [IP: 5.173.153.***]

SM zajęła się sprawą więc jutro wszystko będzie wiadomo...

Gość • Czwartek [17.09.2020, 11:12:52] • [IP: 31.11.131.***]

Jak zwykle nieudaczniki widzą tylko przychód a nie widzą wydatków.

Gość • Czwartek [17.09.2020, 11:08:59] • [IP: 92.5.100.***]

Na biednego nie trafił. Ciekawe skąd wiedział że gotówką jest w środku nieee ale psikus hahah

Gość • Czwartek [17.09.2020, 10:54:51] • [IP: 31.0.84.**]

Kulturalny złodziej, nic innego nie zabrał.

Gość • Czwartek [17.09.2020, 10:48:14] • [IP: 5.173.128.***]

Mam nadzieję że panom policjantom szybko uda się znaleźć sprawców. Pozdrawiam serdecznie właścicieli mojej ulubionej kawiarni.

Mc2 • Czwartek [17.09.2020, 10:33:12] • [IP: 46.231.56.*]

Ubezpieczenie dostanie ;) janusz biznesu upozorował

Gość • Czwartek [17.09.2020, 10:23:12] • [IP: 77.10.172.***]

To musiał być porządny włamywacz, bo wziął tylko połowę kasy a drugą połowinę zostawił. Właściciel wydrapał pazurwmi z kasy co do grosika, a teraz durnia struga.

Gość • Czwartek [17.09.2020, 10:15:58] • [IP: 37.30.51.***]

8:19...212.*** - do kogo ten post?

Gość • Czwartek [17.09.2020, 10:13:51] • [IP: 167.114.102.***]

Każdy orze jak może.

Gość • Czwartek [17.09.2020, 10:13:11] • [IP: 167.114.102.***]

—Gdyby" Beton" nie zabetonowałby wydm, to do tej kradzieży by nie doszło.

Gość • Czwartek [17.09.2020, 10:11:47] • [IP: 178.238.251.***]

Beznadziejna nazwa, coś jak czuć gazem, czuć gównem, nie powinno tak się nazwywać lokali.

Gość • Czwartek [17.09.2020, 09:59:35] • [IP: 37.30.55.**]

Właściciel zapomniał kluczy

Oglądasz 1-25 z 52
■ W związku z wprowadzeniem czerwonej strefy turniej VIII Mistrzostwa Świnoujścia w Scrabble zostaje odroczony ■ Zakażenia wirusem SARS-CoV-2 stan na 23.10.20 znowu 17 osób (7 kobiet w średnim wieku, 4 starsze kobiety, 4 mężczyzn w średnim wieku, 2 starszych mężczyzn) ■ Zakażenia wirusem SARS-CoV-2 stan na 22.10.20 m. Świnoujście – 17 osób (9 kobiet w średnim wieku, 1 starsza kobieta, 4 mężczyzn w średnim wieku, 3 starszych mężczyzn) ■ Urząd Miasta Świnoujście: Sześć osób aktualnie przebywa na zwolnieniu lekarskim w związku ze stwierdzeniem u nich wirusa SARS-CoV-2. Większość pracowników, którzy w ostatnich dniach przebywali na kwarantannie, po jej zakończeniu i negatywnym wyniku w kierunku obecności wirusa, wróciło już do pracy. Na kwarantannie pozostają trzy osoby - informuje Jarosław Jaz Rzecznik Prasowy Prezydenta Miasta Świnoujście z Biura Informacji i Konsultacji Społecznych ■ Promenada zmienia kolor? Po ostatnich wichurach i sztormie, promenada zmieniła wygląd. Przybrała typowo jesienne barwy. Wiatr, który łamał i wyrywał drzewa z korzeniami, znacznie przerzedził ich korony. Spadło mnóstwo liści i igieł, to normalne przy jesiennych porywach wiatru. Jednak wietrzna pogoda skończyła się w czwartek, a skutki widać do tej pory ■