POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [16.09.2020, 14:02:22] • Świnoujście

Akademia Piłkarska Baltica ogłasza nabór dla roczników 2008-2016

Akademia Piłkarska Baltica ogłasza nabór dla roczników 2008-2016

fot. Organizator

Nasze wyjątkowe zajęcia odbywają się w różnych kategoriach, dopasowanych do wieku dziecka.

Umożliwiamy 3 bezpłatne zapoznawcze treningi, tak by każdy zawodnik mógł przekonać się do sztabu trenerskiego i formy treningów.

Nasi trenerzy to doświadczeni i pełni pasji opiekunowie, gwarantujący najwyższy poziom przeprowadzanych zajęć, którym towarzyszy aura świetnej atmosfery i ducha fair-play.

Dobieramy takie ćwiczenia i zabawy, aby wszystkie dzieci czerpały przyjemność z ich wykonania i rozwijały ich wyobraźnię.

Widok spełniających się u nas zawodników jest motywacja dla całej naszej kadry.

Dołącz do nas!
Na pierwszy trening umów się koordynatorem pod numerem 577043304 lub 577043305.

Łukasz Niżejewski


komentarzy: 33, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 33

Gość • Sobota [19.09.2020, 10:02:13] • [IP: 185.210.38.**]

Na stronie Floty zakładka sklep można zakupić małe co nie co polecam

Gość • Czwartek [17.09.2020, 20:04:19] • [IP: 185.210.38.**]

A ja chcę zapisać syna do Floty. W końcu każdy ma prawo wyboru.

Gość • Czwartek [17.09.2020, 19:55:44] • [IP: 178.238.247.***]

A proszę mi tylko napisać gdzie grali w piłkę Ci Panowie ze wspaniałej kadry Trenerskiej Baltici? 'nazwy klubów i poziom rozgrywek' Oprócz Pana Olszara i Pana Adamskiego.

Gość • Czwartek [17.09.2020, 18:42:05] • [IP: 176.221.122.***]

Mój syn również trenuje w Baltici już 4 rok i uwielbia te zajęcia. To wspaniała szkółka, która daje możliwość aktywnego spędzania czasu i rozwijania się w tej dziedzinie sportu. Każdy popełnia błędy, rodzice również... Ważne by umieć je naprawiać i wyciągać wnioski. Baltica, cieszę się, że jesteście. Robicie kawał dobrej roboty.

Gość • Czwartek [17.09.2020, 15:15:41] • [IP: 185.210.39.*]

Ktos z Panstwa napisał żeby wypowiedzieli się rodzice dzieci które tam są czy chodzili, otóż mój syn chodził od prawie samego początku, Były pewne nieporozumienia, ale zarówno trenerzy, założyciele Baltici jak i rodzice popełniają błedy i uczą się na nich, na początku organizacja mimo ogromnych starań Kadry trenerskiej kulała, jednak to młody Klub i uczą się na własnych błedach.I za to ogromny plus i brawa. Teraz nauczeni doświadczeniem uważam że Klub Piłkarski Baltica działa wzorowo. Ogromne podziękowania dla Pana Sebastiana który wkłada od samego początku całe serce zarówno w prowadzenie jak i w treningi z dziećmi. Właściwy człowiek na właściwym miejscu! Również trenerzy , którz szkolą zarówno maluszki jak i nastolatków podchodzą do pracy z dziećmi w sposób nienaganny i z ochota a nie dlatego tylko że im płacą Mój syn rezygnuje z powodu braku czasu Jednak nie wykluczamy że tam nie wrócimy! Pozdrawiam wszystkich hejtujących, bo komu jak komu ale wam musi sie ciężko żyć na świecie

Gość • Czwartek [17.09.2020, 12:07:35] • [IP: 176.221.123.***]

młody musi wszystko umiec grac pływac jechac autem itd bo to mu w życiu będzie na codzień potrzebne

Gość • Czwartek [17.09.2020, 09:25:15] • [IP: 185.210.38.**]

ktoś żyje marzeniami

Gość • Czwartek [17.09.2020, 08:53:27] • [IP: 188.146.167.***]

Brawo Baltica, zdecydowanie najlepsza kadra trenerska, a frustraci niech piszą, zawsze będą pisać NASZA BALTICA NAJLEPSZA W POLSCE JEST, NAJLEPSZA W POLSCE JEST, NAJLEPSZA W POLSCE JEST

Gość • Czwartek [17.09.2020, 06:55:53] • [IP: 185.210.39.***]

bo to despota, i dlatego tak się dzieje

Gość • Środa [16.09.2020, 23:59:10] • [IP: 5.173.154.**]

Mój syn zniechęcił się do piłki. Ja zniechęciłem się do piłki. Nie chcę szukać winnych ale część decyzji jest niezbyt przemyślana. Życzę powodzenia.

Gość • Środa [16.09.2020, 23:58:10] • [IP: 188.146.171.***]

Szkolenie w swinoujsciu pierwsza klasa leśny dziadek trener 3 ligi dostaje 8 na wyjeździe dzieci trenuje koleś który tańczy na promenadzie masakra jakaś w mieście zostało tyłu byłych piłkarzy Grzelak, Mazurkiewicz, Rygielski, Czarnecki, Protasewicz ja się pytam dlaczego nikt ich nie poprosi o trenowanie naszych dzieci. Mój dzieciak kiedyś trenował w Reisie, od tamtej pory nie poczuliśmy takiego poświęcenia trenerów co do treningów i podejścia do dzieci. Szkoda

Gość • Środa [16.09.2020, 23:35:19] • [IP: 31.11.130.***]

Wielkie Gratulacje dla Panów z AP Baltica za stworzenie wspaniałego projektu szkolenia. Moje dziecko jest w Akademii od początku i jestem Wam wdzięczna za to że...jestescie, Dzięki za doslownie wszystko, ale najbardziej za to że moje dziecko jest u Was szczesliwe i proszę nie sluchac tych głosów...zazdrosci

Gość • Środa [16.09.2020, 23:18:04] • [IP: 37.47.190.***]

21:38 też niedawno się tam Michał udzielales a teraz tak piszesz, co się stało ?

Gość • Środa [16.09.2020, 21:43:59] • [IP: 31.11.130.***]

Ludzie, czy wam nie wstyd wspominać o składce 100 zł, taka sama składka od początku Baltici, niejeden przechleje 3 razy tyle, ale problem 100 zl składki miesięcznej za zajęcia dziecka, gdzie trzeba opłacić boiska, czy Trenerow, składka powinna być wyższa za taką jakość

Gość • Środa [16.09.2020, 21:38:03] • [IP: 178.238.247.***]

Dla Baltici liczy się tylko kasa Misiu kasa!!

Gość • Środa [16.09.2020, 21:17:50] • [IP: 185.210.38.**]

No ci panowie to są krokodylki małe łapki do roboty wielka paszcza do jedzenia

Gość • Środa [16.09.2020, 20:38:46] • [IP: 176.221.122.***]

Może niech wypowiedzą się rodzice dzieci, które poszły pograć do Baltici w piłkę, a że były słabsze, to w zasadzie tylko grzały ławkę. Byle się kasa zgadzała. Że rodzic płaci, a dziecko nie gra? No nie gra bo słabe, ale za to jak pięknie wygląda na ławce rezerwowej.

Gość • Środa [16.09.2020, 20:27:39] • [IP: 185.210.38.**]

Podsumowanie do 12 roku życia płacą rodzice wyżej już Flota opłaca. Gratuluję pomysłu i robienia w konia wszystkich rządzących.

Gość • Środa [16.09.2020, 20:26:58] • [IP: 31.11.130.***]

Brawo Baltica i Brawo Flota, Baltica ma szkolić dzieci, które potem przejdą do Floty i to jest super!! Baltica ma najlepsze szkolenie i nic tego nie zmieni. Nowa strona Floty jest ekstra i teraz tylko czekam na uaktualnienie zawartości, pewnie niebawem to nastąpi, relacje dotychczasowe można czytać na Facebooku. Brawo dla Zarządu Floty, malkontenci próbują wytykać błędy, których raczej nie ma i wymyślają różne bzdury, a Zarząd robi swoje i z tego co wiem dalej będzie robił. Odpowiedni ludzie na odpowiednim miejscu.

Gość • Środa [16.09.2020, 18:55:44] • [IP: 176.221.123.***]

Do IP 162 jest tak jak napisałeś dzięki.

Gość • Środa [16.09.2020, 18:40:08] • [IP: 31.11.128.***]

Krotki kurs i dawac ich do pierwszej druzyny, bo cos im ciezko ostatnio.Jak duzy nie moze moze maly pomoze.

Gość • Środa [16.09.2020, 17:49:51] • [IP: 185.210.38.**]

Nie zbliżając kadra trenerska jest dobra w dwóch klubach.

Gość • Środa [16.09.2020, 17:48:14] • [IP: 5.173.137.***]

Ludzie z brzuchami siedzącymi tylko przed komputerem zakaz komentowania

Znafca • Środa [16.09.2020, 17:43:01] • [IP: 37.8.230.**]

Jedyny możliwy wybór... żeby dziecko się tozwijało musi grać z najlepszymi a tu na naszym podwórku ap Baltica ma najwyższy poziom i dobrą kadrę trenerską.

Gość • Środa [16.09.2020, 17:17:40] • [IP: 37.248.162.***]

Do gość strona Floty jest dalej...tez myslalem ze tak...wpisz oficjalny serwis. .i wyskoczy w wyszukiwarce

Oglądasz 1-25 z 33
■ Mecz reprezentacji Polski w piłce nożnej do lat 19 odbędzie się w Świnoujściu. Nasi piłkarze zmierzą się 12 października na Stadionie Miejskim przy ul. Matejki z narodową kadrą Danii. Spotkanie rozpocznie się o godz. 13 na Stadionie Miejskim przy ul. Matejki (wejście od ul. Moniuszki). Będzie transmitowane przez TVP Sport. Zaproszenia na mecz będą bezpłatne. Kibice będą mogli przebywać na stadionie z zachowaniem rygorów sanitarnych ■
■ Joanna Agatowska; w pasie nadmorskim musi powstać infrastruktura rozwiązująca problemy publiczne i społeczne. Mam nadzieję, ze nie wyrosną tu kolejne, straszące latami apartamentowce! ■ Radni zdecydowali o przystąpieniu do sporządzenia miejscowego planu rewitalizacji Gminy Miasto Świnoujście w rejonie Placu Wolności oraz ulic Bohaterów Września, Armii Krajowej ■ Andrzej Mrozek-kategorycznie: "Miasto powinno odkupić "koszary sztuki"-ostatni niezagospodarowany budynek w Centrum Administracji Miasta ■ Mecz reprezentacji Polski w piłce nożnej do lat 19 odbędzie się w Świnoujściu. Nasi piłkarze zmierzą się 12 października na Stadionie Miejskim przy ul. Matejki z narodową kadrą Danii ■ Obrady po raz kolejny odbywają się w trybie zdalnym ■ Rozpoczynamy Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu. We wtorek jeździmy za darmo komunikacją miejską ■ Zakażenia wirusem SARS-CoV-2 stan na godz.10.00 Sobota. Informujemy, że na terenie województwa zachodniopomorskiego mamy kolejne przypadki zakażenia wirusem SARS-CoV-2:­­­­ pow. kołobrzeski – 1 osoba (1 mężczyzna w średnim wieku) pow. koszaliński + Koszalin- 4 osoby (1 młoda kobieta, 1 kobieta w średnim wieku, 1 mężczyzna w średnim wieku i 1 starszy mężczyzna ) m. Szczecin – 17 osób ( 2 dzieci, 1 młoda kobieta, 3 kobiety w średnim wieku,4 młodych mężczyzn, 6 mężczyzn w średnim wieku i 1 starszy mężczyzna) pow. wałecki – 1osoba (1 starszy mężczyzna) pow. stargardzki - 5 osób ( 1 dziecko, 2 kobiety w średnim wieku, 1 starsza kobieta i 1 starszy mężczyzna) pow. gryfiński - 1 osoba (1 starsza kobieta) pow. policki - 1 osoba ( 1 młoda kobieta) pow. goleniowski - 1 osoba ( 1 mężczyzna w średnim wieku ) W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem- stan na 19.09.20 r. : 1378 /30 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe) - informuje Renata Opiela Kierownik Oddziału Epidemiologii Wojewódzka Stacja Sanitarno- Epidemiologiczna ■ W związku z trwającą pandemią, obchody 81. rocznicy agresji Związku Radzieckiego na Polskę oraz Dnia Sybiraka zostaną upamiętnione poprzez złożenie kwiatów przez władze samorządowe, związki kombatanckie oraz delegacje szkół miejskich pod pomnikiem Zesłańców Sybiru – Skwer Zesłańców Sybiru (u zbiegu ulic Władysława Sikorskiego i Monte Cassino) w dniu 17 września 2020 r. o godz. 11.00. Osoby zainteresowane upamiętnieniem Święta, mogą w ciągu całego dnia składać wiązanki kwiatów i zapalać znicze. Powyższe rozwiązanie podyktowane jest zachowaniem obowiązujących środków ostrożności w ramach trwającej epidemii ■ Nie żyje „Baca” Wojciech Hawryszuk. Tworzył festiwal FAMA. Dyrektor Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach w latach 2002 – 2003. Społecznik, publicysta, animator kultury. Zmarł nagle, w piątek 11 września. Miał 68 lat. ■ Koronawirus w internacie Zespołu Szkół Morskich! Uczniowie na kwarantannie. W związku z potwierdzonym zakażeniem u ucznia wprowadzono zdalne nauczanie dla klasy Technikum Logistycznego (27 uczniów) do 20.09.2020r. Uczniów wraz z rodzinami objęto 10 dniową kwarantanną. W internacie w wydzielonej części budynku 10 dniową kwarantannę odbywa 12 dzieci ■ W rejonie ulic Karsiborskiej i Portowej toczą się prace związane z doprowadzeniem dróg i mediów oraz rewitalizacją terenów powojskowych pod przyszłe Centrum Usług „Mulnik”, które będzie służyć lokalnym przedsiębiorcom. 5,5 hektara powierzchni terenu powojskowego zostało oczyszczone z przedmiotów niebezpiecznych, a zdegradowane budynki rozebrane ■ Joanna Agatowska – kiedy będziemy mogli cieszyć się obniżonymi kosztami ? Obawiam się, że nigdy! Wciąż dochodzić Wam będą nowe zadania, za które płacimy wszyscy! ■ Sylwia Marszałek: „dziwi mnie, że koszt przetworzenia odpadów segregowanych jest w zaproponowanym cenniku wyższy od odpadów zmieszanych” ■ S.Marszałek – część nowej kalkulacji jest dla mnie niejasna ; zadałam pytania zarządowi liczę dziś na odpowiedź! ■ Przewodniczący zarządu CZG RXXI: „Planujemy zbudowanie w Slajsinie instalacji fotowoltaicznej o mocy 1 megawata. Zakład będzie wtedy niezależny energetycznie.” ■ Chrzanowski: „574 000 metrów sześciennych – o takiej pojemności kwaterę na odpady chcemy zbudować – powinna wystarczyć na ok. 14 lat ■ Zdaniem zarządu podwyżka cen za przyjęcie odpadów jest niezbędna! ■ Jarosław Jaz został nowym rzecznikiem prezydenta Świnoujścia - pracował w mediach Polska Press od 2013 roku. Prace rozpoczął w urzędzie miasta dzisiaj (1 września br.) ■