POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [15.09.2020, 12:56:45] • Świnoujście

Nie żyje „Baca” Wojciech Hawryszuk

Nie żyje „Baca” Wojciech Hawryszuk

https://www.hawryszuk.pl/(fot. Archiwum autora )

Tworzył festiwal FAMA. Dyrektor Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach w latach 2002 – 2003. Społecznik, publicysta, animator kultury. Zmarł nagle, w piątek 11 września. Miał 67 lat.

Pochodził z Mazowsza, studiował na Politechnice Szczecińskiej.

Nie żyje „Baca” Wojciech Hawryszuk

fot. Archiwum rodzinne

Był działaczem studenckim, reaktywował FAMĘ po stanie wojennym, był dziennikarzem, animatorem kultury. Tworzył Akademickie Radio Pomorze, Radio AS i Telewizję Morze.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 9, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-9 z 9

Gość • Środa [16.09.2020, 17:33:24] • [IP: 5.173.137.**]

Ale chwila, kto to jest, kim on jest, że taki wychwalany, a jak ja umrę, to też tak będę opisywany?

Gość • Środa [16.09.2020, 02:48:54] • [IP: 176.221.123.***]

aq kto byl? bo nikt go nie zna

Gość • Wtorek [15.09.2020, 21:04:01] • [IP: 176.221.123.***]

trochę wstyd z tą Bazyliką... kto pisał klepsydrę niech szybko zmieni

Gość • Wtorek [15.09.2020, 20:54:04] • [IP: 176.221.122.***]

Znałem GO taki szczecinski Skrzynecki.

Gość • Wtorek [15.09.2020, 16:08:59] • [IP: 94.254.233.***]

A na klepsydrze byk, że aż kłuje w oczy.Jana CHRZCICIELA, a nie Chciciela.

Gość • Wtorek [15.09.2020, 16:07:02] • [IP: 77.111.245.**]

Jehowa Bóg już go przyjął, jest w niebie i siedzi po prawicy Jahwe...

Gość • Wtorek [15.09.2020, 14:35:17] • [IP: 176.221.122.***]

Poznałem go jeszcze w latach 70-tych. Przeuroczy, dowcipny, z dużą wrażliwością człowiek. Miałem przyjemność gościć go u siebie. Ostatni raz rozmawiałem z nim rok temu. Żal naszego" Bacy".Spoczywaj w pokoju.

+ • Wtorek [15.09.2020, 14:05:41] • [IP: 10.0.2.***]

Przykład, że społecznicy powinni pozostać takimi do końca, bez mieszania się w politykę...choć z czegoś trzeba żyć :(

Gość • Wtorek [15.09.2020, 13:53:30] • [IP: 167.114.102.***]

Niechaj Shiva Go pobłogosławi.

Oglądasz 1-9 z 9
■ W związku z wprowadzeniem czerwonej strefy turniej VIII Mistrzostwa Świnoujścia w Scrabble zostaje odroczony ■ Zakażenia wirusem SARS-CoV-2 stan na 23.10.20 znowu 17 osób (7 kobiet w średnim wieku, 4 starsze kobiety, 4 mężczyzn w średnim wieku, 2 starszych mężczyzn) ■ Zakażenia wirusem SARS-CoV-2 stan na 22.10.20 m. Świnoujście – 17 osób (9 kobiet w średnim wieku, 1 starsza kobieta, 4 mężczyzn w średnim wieku, 3 starszych mężczyzn) ■ Urząd Miasta Świnoujście: Sześć osób aktualnie przebywa na zwolnieniu lekarskim w związku ze stwierdzeniem u nich wirusa SARS-CoV-2. Większość pracowników, którzy w ostatnich dniach przebywali na kwarantannie, po jej zakończeniu i negatywnym wyniku w kierunku obecności wirusa, wróciło już do pracy. Na kwarantannie pozostają trzy osoby - informuje Jarosław Jaz Rzecznik Prasowy Prezydenta Miasta Świnoujście z Biura Informacji i Konsultacji Społecznych ■ Promenada zmienia kolor? Po ostatnich wichurach i sztormie, promenada zmieniła wygląd. Przybrała typowo jesienne barwy. Wiatr, który łamał i wyrywał drzewa z korzeniami, znacznie przerzedził ich korony. Spadło mnóstwo liści i igieł, to normalne przy jesiennych porywach wiatru. Jednak wietrzna pogoda skończyła się w czwartek, a skutki widać do tej pory ■