POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [15.09.2020, 12:56:45] • Świnoujście

Nie żyje „Baca” Wojciech Hawryszuk

Nie żyje „Baca” Wojciech Hawryszuk

https://www.hawryszuk.pl/(fot. Archiwum autora )

Tworzył festiwal FAMA. Dyrektor Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach w latach 2002 – 2003. Społecznik, publicysta, animator kultury. Zmarł nagle, w piątek 11 września. Miał 67 lat.

Pochodził z Mazowsza, studiował na Politechnice Szczecińskiej.

Nie żyje „Baca” Wojciech Hawryszuk

fot. Archiwum rodzinne

Był działaczem studenckim, reaktywował FAMĘ po stanie wojennym, był dziennikarzem, animatorem kultury. Tworzył Akademickie Radio Pomorze, Radio AS i Telewizję Morze.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 9, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-9 z 9

Gość • Środa [16.09.2020, 17:33:24] • [IP: 5.173.137.**]

Ale chwila, kto to jest, kim on jest, że taki wychwalany, a jak ja umrę, to też tak będę opisywany?

Gość • Środa [16.09.2020, 02:48:54] • [IP: 176.221.123.***]

aq kto byl? bo nikt go nie zna

Gość • Wtorek [15.09.2020, 21:04:01] • [IP: 176.221.123.***]

trochę wstyd z tą Bazyliką... kto pisał klepsydrę niech szybko zmieni

Gość • Wtorek [15.09.2020, 20:54:04] • [IP: 176.221.122.***]

Znałem GO taki szczecinski Skrzynecki.

Gość • Wtorek [15.09.2020, 16:08:59] • [IP: 94.254.233.***]

A na klepsydrze byk, że aż kłuje w oczy.Jana CHRZCICIELA, a nie Chciciela.

Gość • Wtorek [15.09.2020, 16:07:02] • [IP: 77.111.245.**]

Jehowa Bóg już go przyjął, jest w niebie i siedzi po prawicy Jahwe...

Gość • Wtorek [15.09.2020, 14:35:17] • [IP: 176.221.122.***]

Poznałem go jeszcze w latach 70-tych. Przeuroczy, dowcipny, z dużą wrażliwością człowiek. Miałem przyjemność gościć go u siebie. Ostatni raz rozmawiałem z nim rok temu. Żal naszego" Bacy".Spoczywaj w pokoju.

+ • Wtorek [15.09.2020, 14:05:41] • [IP: 10.0.2.***]

Przykład, że społecznicy powinni pozostać takimi do końca, bez mieszania się w politykę...choć z czegoś trzeba żyć :(

Gość • Wtorek [15.09.2020, 13:53:30] • [IP: 167.114.102.***]

Niechaj Shiva Go pobłogosławi.

Oglądasz 1-9 z 9
■ SOBOTA: W ciągu dnia na zachodzie kraju prognozowane są umiarkowane, przejściowo intensywne opady deszczu ze śniegiem i śniegu, podczas których spodziewane jest zamarzanie nawierzchni dróg i chodników. Miejscami spodziewany przyrost pokrywy śnieżnej wyniesie od 8 do 12 cm. Nad ranem w województwach pomorskim i zachodnipomorskim istnieje ryzyko opadów maznących powodujących gołoledź. ■ Szybkie testy antygenowe w kontenerze obok laboratorium. Nie trzeba się rejestrować. W kontenerze obok laboratorium wykonujemy szybkie testy antygenowe. Próbki pobieramy w godzinach od 10 do 12 przez siedem dni w tygodniu. Na badania te nie trzeba się rejestrować. Należy mieć ze sobą dokument tożsamości oraz dowód wpłaty. Przypominamy, że wpłat można dokonać przelewem (wszystkie informacje dotyczące testu łącznie z numerem konta znajdą Państwo TUTAJ szpital-swinoujscie.pl/strona/menu/83_testy_sars-cov-2__covid_-19) lub bezpośrednio w laboratorium. Cena testu antygenowego to 80 złotych. Zapraszamy! ■ Zmarł Tadeusz Gala: były wiceprezydent Świnoujścia, oddany miastu i jego mieszkańcom ■ Nie żyje 25 - letnia kobieta ranna w wypadku koło Dargobądza. Jej stan od początku określano jako bardzo ciężki ■