POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [11.09.2020, 11:58:37] • zachodniopomorskie

Zakażenia wirusem SARS-CoV-2. Stan na godz: 10:00 potwierdzone zakażenie u ucznia Technikum Morskiego

Zakażenia wirusem SARS-CoV-2. Stan na godz: 10:00 potwierdzone zakażenie u ucznia Technikum Morskiego

sushytska (fot. stock.adobe.com/pl )

Informujemy, że na terenie województwa zachodniopomorskiego mamy kolejne przypadki zakażenia wirusem SARS-CoV-2:­­­­

Szczecin – 3 osoby (dziecko, młody mężczyzna, mężczyzna w średnim wieku)
Pow. kołobrzeski – 2 osoby (młoda kobieta, starsza kobieta)
Pow. koszaliński+Koszalin – 1 osoba (mężczyzna w średnim wieku)
Pow. sławieński – 1osoba (dziecko)
Pow. białogardzki – 1 osoba (młoda kobieta)
Pow. goleniowski – 1osoba (starsza kobieta)
Świnoujście – 1osoba (dziecko)
Pow. wałecki – 1 osoba (dziecko)

W związku z potwierdzonymi przypadkami u dzieci

Zespół Szkół Morskich w Darłowie – w związku z potwierdzonym zakażeniem u ucznia wprowadzono nauczanie zdalne do 20.09.2020r dla 23 klas Technikum Morskiego. 10 dniową kwarantanną objęto 24 uczniów i 7 nauczycieli i rodziny każdej z osób. Ponadto wydzielono miejsce odbywania kwarantanny w internacie dla 3 uczniów.

Zespół Szkół Morskich w Świnoujściu – w związku z potwierdzonym zakażeniem u ucznia wprowadzono zdalne nauczanie dla klasy Technikum Logistycznego (27 uczniów) do 20.09.2020r. Uczniów wraz z rodzinami objęto 10 dniową kwarantanną. W internacie w wydzielonej części budynku 10 dniową kwarantannę odbywa 12 dzieci.

Zespół Szkół Sportowych w Szczecinie – w związku z potwierdzonym zakażeniem u uczennicy w jednej z klas XII Liceum Ogólnokształcącego wprowadzono nauczanie zdalne do 14.09. Kwarantanną objęto wszystkich uczniów w klasie tj. 19 osób. Dochodzenie epidemiologiczne w toku.

Ognisko zakażeń koronawirusem w Stacji Dializ w Kołobrzegu – 19 osób w tym 13 pacjentów i 6 osób personelu.

W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem: 1226/28 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe) - informuje Małgorzata Kapłan rzecznik prasowy WSSE w Szczecinie.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 48, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 48

Gość • Czwartek [17.09.2020, 06:25:45] • [IP: 5.184.48.***]

Co za idiota napisał że robił sobie dziesięć testów? Gdzie na patyczki do ucha?.. Hahahahaha. Tak a kiedy się obudziłeś to. ...

WŁĄCZ MYŚLENIE • Sobota [12.09.2020, 17:05:32] • [IP: 37.248.208.**]

14:18:59 A ty SKĄD SIĘ URWAŁEŚ. PODRZUCILI SIĘ DO OKNA ŻYCIA, CZY WYPADŁEŚ Z CYRKOWEGO TABORU??

WŁĄCZ MYŚLENIE • Sobota [12.09.2020, 16:58:50] • [IP: 37.248.208.**]

ODBYWA SIĘ NIEZALEŻNA DEBATA NA TEMAT SROVIDA. ZAPROSZONO RZĄDOWYCH LEKARZY=ŻADNA SPRZEDAJNA SZUJA NIE PRZYSZŁA. jak cenzorek-to puścicie

Gość • Sobota [12.09.2020, 14:18:59] • [IP: 37.30.23.**]

12:29 - jakiej pLandemii? Czytam wciąż na forum wpisy, gęganie tego niedorobka intelektualnego, że jest jakaś pLandemia. Nie umie nawet posługiwać się językiem, a gra rolę wtajemniczonego w covid.

Gość • Sobota [12.09.2020, 13:27:23] • [IP: 87.78.226.**]

Do 123...masz racje, zamknac miasto, takich jak ty do wariatkowa i to dopiero bedzie cisza, jak na cmentarnej.Tylko co ze zlodziejami?

WŁĄCZ MYŚLENIE • Sobota [12.09.2020, 13:26:45] • [IP: 31.0.87.***]

WŚRÓD WIELU POSTULATÓW POJAWIAJĄ SIĘ GŁOSY =POWOŁANIA NOWEJ NORYMBERGI= KTÓRA ROZLICZY WSZYSTKIE CIVIDOWE ZBRODNIE. >>POPIERAM W CAŁOŚCI

Gość • Sobota [12.09.2020, 13:22:32] • [IP: 37.248.211.**]

WŚRÓD WIELU POSTULATÓW POJAWIAJĄ SIĘ GŁOSY =POWOŁANIA NOWEJ NORYMBERGI= KTÓRA ROZLICZY WSZYSTKIE CIVIDOWE ZBRODNIE. >>POPIERAM W CAŁOŚCI

WŁĄCZ MYŚLENIE • Sobota [12.09.2020, 12:29:10] • [IP: 37.248.211.***]

W WARSZAWIE ROZPOCZĄŁ SIĘ PROTEST ==STOP PLANDEMI== KIEDY ARTYKUŁ NA TEN TEMAT??

Gość • Sobota [12.09.2020, 12:24:11] • [IP: 176.221.123.***]

CORONAWIRUS narzędzie prowadzące do zniewolenia każdego człowieka na ziemi

Gość • Sobota [12.09.2020, 08:48:57] • [IP: 176.221.123.***]

Politycy są jak pampersy...i z tego samego powodu trzeba je często zmieniać.

Gość • Sobota [12.09.2020, 08:44:50] • [IP: 176.221.123.***]

Gość • Piątek [11.09.2020, 23:28:52] • [IP: 176.221.123.***]Tak twierdzisz??Bo nawet z takim tumanem jak ty nie dali rady??

Gość • Sobota [12.09.2020, 05:28:24] • [IP: 176.221.123.***]

Powinni zamknąć miasto tak jak było wiosną, spokojnie cicho bez samochodów turystów i niemców cudowny czas dla mieszkańców.

Gość • Sobota [12.09.2020, 05:09:41] • [IP: 178.238.252.***]

My prywatnie za swoje sianko z kumplem zrobilismy po 10 testow kazdy, wiadomo ze naklamalismy iz kazda z probek nalzey do pracownikow wymyslonych przez nas dzialalnosi, u mnie prosze kochanych czytelnikow bylo 3 kwarantanny do 7 zdrowych a kolega pozyskal wynik 5 do 5, testy sa absolutnie nie wiarygodne, caly siwat nosi covida czy cos co tak nazwaliscie w sobie I kazdy jest nosicielem, mimo to nikt nigdy nie umarl, nigdy nikomu nie zabraklo tchu ze wzgledu na wirus, dosc klamstw, szkoly, autobusy, sklepy, ulice. . Wy ubieracie maski ? Ale ku czemu, czy jak pierdniesz to przez gacie I spodnie czuć bąka? No Qurwa czuc, to wirus nie siadzie ? Gdyby istnialo zagrozenie choroba, juz dawno bysmy byli na cmentarzach... nie pozdrawiam lewackiego myslenia. Chwile temu kiedy odeszla od nas bliska mi Cioteczka, ku chwale Bogu nie w gejoujsciu lekarz sam zagail I poprosil ze teraz nakazali im pytac I czy wolno jako choroba towarzyszaca dopisac Cov 19, ludzie nie bojcie sie prawdy! Tego syfu nie ma !

Gość • Sobota [12.09.2020, 02:06:40] • [IP: 5.172.238.***]

piekna mamusia :-)

Gość • Piątek [11.09.2020, 23:28:52] • [IP: 176.221.123.***]

szkoly powinny byc zamkniete a nauczyciele na zasilek bo to nieroby sa

Gość • Piątek [11.09.2020, 21:35:22] • [IP: 176.221.123.***]

Teraz prawda obnażająca cały plandeniczny przekręt" TO MOWA NIENAWIŚCI" jak powiedział jeden rządowy pachoł.

Gość • Piątek [11.09.2020, 21:33:10] • [IP: 185.210.38.***]

A co robią w internacie Technikum ukraińscy uczniowie? Może oni to świństwo przywieźli?

WŁĄCZ MYŚLENIE • Piątek [11.09.2020, 21:10:13] • [IP: 37.248.210.***]

TAK JEST EPIDEMIA... NOWOTWORY+ASTMY+ALERGIE +CHOROBY DRÓG ODDECHOWYCH TO SĄ ZARAZY KTÓRE DOTYKAJĄ POLAKÓW A NIE SROWID=COVID

JUST ACT 447 • Piątek [11.09.2020, 20:12:03] • [IP: 176.221.122.**]

PISOWSKIE OSZOŁOMY NA OKRĄGŁO PSYCHĘ WAM RYJĄ. 20% PRZEZIĘBIEŃ POWODUJĄ KORONOWIRUSY, NAJGROŹNIEJSZY JEST ANTY POLSKI WIRUS O KSYWIE PIS. OBEJRZYJCIE SOBIE CO TE OSZOŁOMY KOMBINUJĄ, YOUTUBE : EVENT 201 JAK PRZYGOTOWYWANO GLOBALNĄ PANDEMIĘ rozmowa z Panią Krystyną z Atlanty

Gość • Piątek [11.09.2020, 20:05:38] • [IP: 77.252.46.**]

Kwarantannę zlałbym ciepłym moczem.

Gość • Piątek [11.09.2020, 19:29:40] • [IP: 176.221.123.***]

13:58:38 Tak, mogę pojechać do Bregamo powiedzieć im że te pokazywane w telewizji trumny były z Lampeduzy rok 2013, a ty dalej łykaj te koronawirusowe brednie.

Gość • Piątek [11.09.2020, 18:30:11] • [IP: 176.221.123.***]

TAK... JA CHCĘ DYSKUTOWAĆ O BERGAMO. TWIERDZĘ ŻE TO NIE DOMÓWIENIA I MANIPULACJA DANYMI I STATYSTYKAMI. OFICJALNIE NIE MÓWI SIĘ O WIELU INNYCH I DODATKOWYCH CZYNNIKACH KTÓRE MIAŁY WPŁYW NA TĄ SYTUACJE.JAK WSZĘDZIE Z RESZTĄ

Gość • Piątek [11.09.2020, 16:16:33] • [IP: 37.47.150.***]

Tylko jedna klasa choć poruszali się po całej szkole korzystali z wszystkich klas wspólnej stołówki w internacie, i uczyli ich ci sami nauczuciele, a ich rodziny i znajomi... haha gdzie tu logika!! Ale cieszę się że nie pozamykali wszystkich cały ten wirus i pandemii która nie powinna się tak nazywać bo wskaźnik zachorowań i zgonów jest za mały to jeden wielki żart Brawo dla dyrekcji szkoły że nie dała się zwariować i nie zamknęła całkiem szkoły

WŁĄCZ MYŚLENIE • Piątek [11.09.2020, 16:08:14] • [IP: 31.0.87.***]

DZIŚ MIJA PÓŁ ROKU OD OGŁOSZENIA PRZEZ WHO=NAJWIĘKSZEGO KŁAMSTWA XXI WIEKU >FAŁSZYWEJ PLANDEMI< TO DZIEŃ W KTÓRYM LUDZKOŚĆ ZACZĘTO TRAKTOWAĆ JAK BYDŁO. TO HAŃBA DLA CAŁEGO ŚWIATA.

Gość • Piątek [11.09.2020, 15:47:08] • [IP: 176.221.123.***]

Piękne zdjęcie, idealne żeby straszyć i ogłupiać.

Oglądasz 1-25 z 48
■ Mecz reprezentacji Polski w piłce nożnej do lat 19 odbędzie się w Świnoujściu. Nasi piłkarze zmierzą się 12 października na Stadionie Miejskim przy ul. Matejki z narodową kadrą Danii. Spotkanie rozpocznie się o godz. 13 na Stadionie Miejskim przy ul. Matejki (wejście od ul. Moniuszki). Będzie transmitowane przez TVP Sport. Zaproszenia na mecz będą bezpłatne. Kibice będą mogli przebywać na stadionie z zachowaniem rygorów sanitarnych ■
■ Joanna Agatowska; w pasie nadmorskim musi powstać infrastruktura rozwiązująca problemy publiczne i społeczne. Mam nadzieję, ze nie wyrosną tu kolejne, straszące latami apartamentowce! ■ Radni zdecydowali o przystąpieniu do sporządzenia miejscowego planu rewitalizacji Gminy Miasto Świnoujście w rejonie Placu Wolności oraz ulic Bohaterów Września, Armii Krajowej ■ Andrzej Mrozek-kategorycznie: "Miasto powinno odkupić "koszary sztuki"-ostatni niezagospodarowany budynek w Centrum Administracji Miasta ■ Mecz reprezentacji Polski w piłce nożnej do lat 19 odbędzie się w Świnoujściu. Nasi piłkarze zmierzą się 12 października na Stadionie Miejskim przy ul. Matejki z narodową kadrą Danii ■ Obrady po raz kolejny odbywają się w trybie zdalnym ■ Rozpoczynamy Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu. We wtorek jeździmy za darmo komunikacją miejską ■ Zakażenia wirusem SARS-CoV-2 stan na godz.10.00 Sobota. Informujemy, że na terenie województwa zachodniopomorskiego mamy kolejne przypadki zakażenia wirusem SARS-CoV-2:­­­­ pow. kołobrzeski – 1 osoba (1 mężczyzna w średnim wieku) pow. koszaliński + Koszalin- 4 osoby (1 młoda kobieta, 1 kobieta w średnim wieku, 1 mężczyzna w średnim wieku i 1 starszy mężczyzna ) m. Szczecin – 17 osób ( 2 dzieci, 1 młoda kobieta, 3 kobiety w średnim wieku,4 młodych mężczyzn, 6 mężczyzn w średnim wieku i 1 starszy mężczyzna) pow. wałecki – 1osoba (1 starszy mężczyzna) pow. stargardzki - 5 osób ( 1 dziecko, 2 kobiety w średnim wieku, 1 starsza kobieta i 1 starszy mężczyzna) pow. gryfiński - 1 osoba (1 starsza kobieta) pow. policki - 1 osoba ( 1 młoda kobieta) pow. goleniowski - 1 osoba ( 1 mężczyzna w średnim wieku ) W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem- stan na 19.09.20 r. : 1378 /30 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe) - informuje Renata Opiela Kierownik Oddziału Epidemiologii Wojewódzka Stacja Sanitarno- Epidemiologiczna ■ W związku z trwającą pandemią, obchody 81. rocznicy agresji Związku Radzieckiego na Polskę oraz Dnia Sybiraka zostaną upamiętnione poprzez złożenie kwiatów przez władze samorządowe, związki kombatanckie oraz delegacje szkół miejskich pod pomnikiem Zesłańców Sybiru – Skwer Zesłańców Sybiru (u zbiegu ulic Władysława Sikorskiego i Monte Cassino) w dniu 17 września 2020 r. o godz. 11.00. Osoby zainteresowane upamiętnieniem Święta, mogą w ciągu całego dnia składać wiązanki kwiatów i zapalać znicze. Powyższe rozwiązanie podyktowane jest zachowaniem obowiązujących środków ostrożności w ramach trwającej epidemii ■ Nie żyje „Baca” Wojciech Hawryszuk. Tworzył festiwal FAMA. Dyrektor Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach w latach 2002 – 2003. Społecznik, publicysta, animator kultury. Zmarł nagle, w piątek 11 września. Miał 68 lat. ■ Koronawirus w internacie Zespołu Szkół Morskich! Uczniowie na kwarantannie. W związku z potwierdzonym zakażeniem u ucznia wprowadzono zdalne nauczanie dla klasy Technikum Logistycznego (27 uczniów) do 20.09.2020r. Uczniów wraz z rodzinami objęto 10 dniową kwarantanną. W internacie w wydzielonej części budynku 10 dniową kwarantannę odbywa 12 dzieci ■ W rejonie ulic Karsiborskiej i Portowej toczą się prace związane z doprowadzeniem dróg i mediów oraz rewitalizacją terenów powojskowych pod przyszłe Centrum Usług „Mulnik”, które będzie służyć lokalnym przedsiębiorcom. 5,5 hektara powierzchni terenu powojskowego zostało oczyszczone z przedmiotów niebezpiecznych, a zdegradowane budynki rozebrane ■ Joanna Agatowska – kiedy będziemy mogli cieszyć się obniżonymi kosztami ? Obawiam się, że nigdy! Wciąż dochodzić Wam będą nowe zadania, za które płacimy wszyscy! ■ Sylwia Marszałek: „dziwi mnie, że koszt przetworzenia odpadów segregowanych jest w zaproponowanym cenniku wyższy od odpadów zmieszanych” ■ S.Marszałek – część nowej kalkulacji jest dla mnie niejasna ; zadałam pytania zarządowi liczę dziś na odpowiedź! ■ Przewodniczący zarządu CZG RXXI: „Planujemy zbudowanie w Slajsinie instalacji fotowoltaicznej o mocy 1 megawata. Zakład będzie wtedy niezależny energetycznie.” ■ Chrzanowski: „574 000 metrów sześciennych – o takiej pojemności kwaterę na odpady chcemy zbudować – powinna wystarczyć na ok. 14 lat ■ Zdaniem zarządu podwyżka cen za przyjęcie odpadów jest niezbędna! ■ Jarosław Jaz został nowym rzecznikiem prezydenta Świnoujścia - pracował w mediach Polska Press od 2013 roku. Prace rozpoczął w urzędzie miasta dzisiaj (1 września br.) ■