POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [11.09.2020, 11:58:37] • zachodniopomorskie

Zakażenia wirusem SARS-CoV-2. Stan na godz: 10:00 potwierdzone zakażenie u ucznia Technikum Morskiego

Zakażenia wirusem SARS-CoV-2. Stan na godz: 10:00 potwierdzone zakażenie u ucznia Technikum Morskiego

sushytska (fot. stock.adobe.com/pl )

Informujemy, że na terenie województwa zachodniopomorskiego mamy kolejne przypadki zakażenia wirusem SARS-CoV-2:­­­­

Szczecin – 3 osoby (dziecko, młody mężczyzna, mężczyzna w średnim wieku)
Pow. kołobrzeski – 2 osoby (młoda kobieta, starsza kobieta)
Pow. koszaliński+Koszalin – 1 osoba (mężczyzna w średnim wieku)
Pow. sławieński – 1osoba (dziecko)
Pow. białogardzki – 1 osoba (młoda kobieta)
Pow. goleniowski – 1osoba (starsza kobieta)
Świnoujście – 1osoba (dziecko)
Pow. wałecki – 1 osoba (dziecko)

W związku z potwierdzonymi przypadkami u dzieci

Zespół Szkół Morskich w Darłowie – w związku z potwierdzonym zakażeniem u ucznia wprowadzono nauczanie zdalne do 20.09.2020r dla 23 klas Technikum Morskiego. 10 dniową kwarantanną objęto 24 uczniów i 7 nauczycieli i rodziny każdej z osób. Ponadto wydzielono miejsce odbywania kwarantanny w internacie dla 3 uczniów.

Zespół Szkół Morskich w Świnoujściu – w związku z potwierdzonym zakażeniem u ucznia wprowadzono zdalne nauczanie dla klasy Technikum Logistycznego (27 uczniów) do 20.09.2020r. Uczniów wraz z rodzinami objęto 10 dniową kwarantanną. W internacie w wydzielonej części budynku 10 dniową kwarantannę odbywa 12 dzieci.

Zespół Szkół Sportowych w Szczecinie – w związku z potwierdzonym zakażeniem u uczennicy w jednej z klas XII Liceum Ogólnokształcącego wprowadzono nauczanie zdalne do 14.09. Kwarantanną objęto wszystkich uczniów w klasie tj. 19 osób. Dochodzenie epidemiologiczne w toku.

Ognisko zakażeń koronawirusem w Stacji Dializ w Kołobrzegu – 19 osób w tym 13 pacjentów i 6 osób personelu.

W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem: 1226/28 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe) - informuje Małgorzata Kapłan rzecznik prasowy WSSE w Szczecinie.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 48, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 48

Gość • Czwartek [17.09.2020, 06:25:45] • [IP: 5.184.48.***]

Co za idiota napisał że robił sobie dziesięć testów? Gdzie na patyczki do ucha?.. Hahahahaha. Tak a kiedy się obudziłeś to. ...

WŁĄCZ MYŚLENIE • Sobota [12.09.2020, 17:05:32] • [IP: 37.248.208.**]

14:18:59 A ty SKĄD SIĘ URWAŁEŚ. PODRZUCILI SIĘ DO OKNA ŻYCIA, CZY WYPADŁEŚ Z CYRKOWEGO TABORU??

WŁĄCZ MYŚLENIE • Sobota [12.09.2020, 16:58:50] • [IP: 37.248.208.**]

ODBYWA SIĘ NIEZALEŻNA DEBATA NA TEMAT SROVIDA. ZAPROSZONO RZĄDOWYCH LEKARZY=ŻADNA SPRZEDAJNA SZUJA NIE PRZYSZŁA. jak cenzorek-to puścicie

Gość • Sobota [12.09.2020, 14:18:59] • [IP: 37.30.23.**]

12:29 - jakiej pLandemii? Czytam wciąż na forum wpisy, gęganie tego niedorobka intelektualnego, że jest jakaś pLandemia. Nie umie nawet posługiwać się językiem, a gra rolę wtajemniczonego w covid.

Gość • Sobota [12.09.2020, 13:27:23] • [IP: 87.78.226.**]

Do 123...masz racje, zamknac miasto, takich jak ty do wariatkowa i to dopiero bedzie cisza, jak na cmentarnej.Tylko co ze zlodziejami?

WŁĄCZ MYŚLENIE • Sobota [12.09.2020, 13:26:45] • [IP: 31.0.87.***]

WŚRÓD WIELU POSTULATÓW POJAWIAJĄ SIĘ GŁOSY =POWOŁANIA NOWEJ NORYMBERGI= KTÓRA ROZLICZY WSZYSTKIE CIVIDOWE ZBRODNIE. >>POPIERAM W CAŁOŚCI

Gość • Sobota [12.09.2020, 13:22:32] • [IP: 37.248.211.**]

WŚRÓD WIELU POSTULATÓW POJAWIAJĄ SIĘ GŁOSY =POWOŁANIA NOWEJ NORYMBERGI= KTÓRA ROZLICZY WSZYSTKIE CIVIDOWE ZBRODNIE. >>POPIERAM W CAŁOŚCI

WŁĄCZ MYŚLENIE • Sobota [12.09.2020, 12:29:10] • [IP: 37.248.211.***]

W WARSZAWIE ROZPOCZĄŁ SIĘ PROTEST ==STOP PLANDEMI== KIEDY ARTYKUŁ NA TEN TEMAT??

Gość • Sobota [12.09.2020, 12:24:11] • [IP: 176.221.123.***]

CORONAWIRUS narzędzie prowadzące do zniewolenia każdego człowieka na ziemi

Gość • Sobota [12.09.2020, 08:48:57] • [IP: 176.221.123.***]

Politycy są jak pampersy...i z tego samego powodu trzeba je często zmieniać.

Gość • Sobota [12.09.2020, 08:44:50] • [IP: 176.221.123.***]

Gość • Piątek [11.09.2020, 23:28:52] • [IP: 176.221.123.***]Tak twierdzisz??Bo nawet z takim tumanem jak ty nie dali rady??

Gość • Sobota [12.09.2020, 05:28:24] • [IP: 176.221.123.***]

Powinni zamknąć miasto tak jak było wiosną, spokojnie cicho bez samochodów turystów i niemców cudowny czas dla mieszkańców.

Gość • Sobota [12.09.2020, 05:09:41] • [IP: 178.238.252.***]

My prywatnie za swoje sianko z kumplem zrobilismy po 10 testow kazdy, wiadomo ze naklamalismy iz kazda z probek nalzey do pracownikow wymyslonych przez nas dzialalnosi, u mnie prosze kochanych czytelnikow bylo 3 kwarantanny do 7 zdrowych a kolega pozyskal wynik 5 do 5, testy sa absolutnie nie wiarygodne, caly siwat nosi covida czy cos co tak nazwaliscie w sobie I kazdy jest nosicielem, mimo to nikt nigdy nie umarl, nigdy nikomu nie zabraklo tchu ze wzgledu na wirus, dosc klamstw, szkoly, autobusy, sklepy, ulice. . Wy ubieracie maski ? Ale ku czemu, czy jak pierdniesz to przez gacie I spodnie czuć bąka? No Qurwa czuc, to wirus nie siadzie ? Gdyby istnialo zagrozenie choroba, juz dawno bysmy byli na cmentarzach... nie pozdrawiam lewackiego myslenia. Chwile temu kiedy odeszla od nas bliska mi Cioteczka, ku chwale Bogu nie w gejoujsciu lekarz sam zagail I poprosil ze teraz nakazali im pytac I czy wolno jako choroba towarzyszaca dopisac Cov 19, ludzie nie bojcie sie prawdy! Tego syfu nie ma !

Gość • Sobota [12.09.2020, 02:06:40] • [IP: 5.172.238.***]

piekna mamusia :-)

Gość • Piątek [11.09.2020, 23:28:52] • [IP: 176.221.123.***]

szkoly powinny byc zamkniete a nauczyciele na zasilek bo to nieroby sa

Gość • Piątek [11.09.2020, 21:35:22] • [IP: 176.221.123.***]

Teraz prawda obnażająca cały plandeniczny przekręt" TO MOWA NIENAWIŚCI" jak powiedział jeden rządowy pachoł.

Gość • Piątek [11.09.2020, 21:33:10] • [IP: 185.210.38.***]

A co robią w internacie Technikum ukraińscy uczniowie? Może oni to świństwo przywieźli?

WŁĄCZ MYŚLENIE • Piątek [11.09.2020, 21:10:13] • [IP: 37.248.210.***]

TAK JEST EPIDEMIA... NOWOTWORY+ASTMY+ALERGIE +CHOROBY DRÓG ODDECHOWYCH TO SĄ ZARAZY KTÓRE DOTYKAJĄ POLAKÓW A NIE SROWID=COVID

JUST ACT 447 • Piątek [11.09.2020, 20:12:03] • [IP: 176.221.122.**]

PISOWSKIE OSZOŁOMY NA OKRĄGŁO PSYCHĘ WAM RYJĄ. 20% PRZEZIĘBIEŃ POWODUJĄ KORONOWIRUSY, NAJGROŹNIEJSZY JEST ANTY POLSKI WIRUS O KSYWIE PIS. OBEJRZYJCIE SOBIE CO TE OSZOŁOMY KOMBINUJĄ, YOUTUBE : EVENT 201 JAK PRZYGOTOWYWANO GLOBALNĄ PANDEMIĘ rozmowa z Panią Krystyną z Atlanty

Gość • Piątek [11.09.2020, 20:05:38] • [IP: 77.252.46.**]

Kwarantannę zlałbym ciepłym moczem.

Gość • Piątek [11.09.2020, 19:29:40] • [IP: 176.221.123.***]

13:58:38 Tak, mogę pojechać do Bregamo powiedzieć im że te pokazywane w telewizji trumny były z Lampeduzy rok 2013, a ty dalej łykaj te koronawirusowe brednie.

Gość • Piątek [11.09.2020, 18:30:11] • [IP: 176.221.123.***]

TAK... JA CHCĘ DYSKUTOWAĆ O BERGAMO. TWIERDZĘ ŻE TO NIE DOMÓWIENIA I MANIPULACJA DANYMI I STATYSTYKAMI. OFICJALNIE NIE MÓWI SIĘ O WIELU INNYCH I DODATKOWYCH CZYNNIKACH KTÓRE MIAŁY WPŁYW NA TĄ SYTUACJE.JAK WSZĘDZIE Z RESZTĄ

Gość • Piątek [11.09.2020, 16:16:33] • [IP: 37.47.150.***]

Tylko jedna klasa choć poruszali się po całej szkole korzystali z wszystkich klas wspólnej stołówki w internacie, i uczyli ich ci sami nauczuciele, a ich rodziny i znajomi... haha gdzie tu logika!! Ale cieszę się że nie pozamykali wszystkich cały ten wirus i pandemii która nie powinna się tak nazywać bo wskaźnik zachorowań i zgonów jest za mały to jeden wielki żart Brawo dla dyrekcji szkoły że nie dała się zwariować i nie zamknęła całkiem szkoły

WŁĄCZ MYŚLENIE • Piątek [11.09.2020, 16:08:14] • [IP: 31.0.87.***]

DZIŚ MIJA PÓŁ ROKU OD OGŁOSZENIA PRZEZ WHO=NAJWIĘKSZEGO KŁAMSTWA XXI WIEKU >FAŁSZYWEJ PLANDEMI< TO DZIEŃ W KTÓRYM LUDZKOŚĆ ZACZĘTO TRAKTOWAĆ JAK BYDŁO. TO HAŃBA DLA CAŁEGO ŚWIATA.

Gość • Piątek [11.09.2020, 15:47:08] • [IP: 176.221.123.***]

Piękne zdjęcie, idealne żeby straszyć i ogłupiać.

Oglądasz 1-25 z 48
■ Radni Komisji Gospodarki Morskiej chcą zwołania w trybie nadzwyczajnym sesji Rady Miasta poświęconego planom inwestycyjnym portu oraz zagospodarowaniu terenów wokół latarni morskiej w Świnoujściu ■ Kosmiczna czerwona kanapa za 40.000 zł… w pływalni przyszkolnej. Otwarcie Uznam Areny, a szczególnie pływalni odbyło się z pompą. Były okolicznościowe przemówienia władzy, poczęstunek, no i wizytacja obiektu. A tam cuda design’u. Wszystkim w oczy rzuciła się stosunkowo niewielka, ale za to czerwona kanapa, bardzo nowoczesna kształtem i bardzo niefunkcjonalna jak na hol pływalni. Wybudowanej przecież przede wszystkim dla dzieci szkolnych. Okazuje się, że to „Sofa Moon” kupiona przez miasto w ramach wyposażenia Uznam Areny. Kosztowała bagatela…. 40.000 zł. (nie wiadomo tylko czy netto czy brutto). B&B Italia Sofa Moon System od 58549 PLN 3fstudio.com.pl/sofy/bb-italia-sofa-moon-system# Zadaliśmy w czwartek szczegółowe pytania do rzecznika prezydenta miasta, czekamy na odpowiedź. Bo wieść gminna niesie, że to nie koniec kosmicznych cen i wyposażenia tego miejsca. C.D.N…… ■ Biznes się zwija. 624 zawieszeń i 187 wykreśleń działalności gospodarczej zarejestrowanej w CEIDG. To obraz sytuacji świnoujskich przedsiębiorców w minionym roku. Jest źle, a to raczej statystyki niepełne. W ubiegłym roku do świnoujskiego Urzędu Miasta wpłynęły wnioski dotyczące 624 zawieszeń i 187 wykreśleń działalności gospodarczej zarejestrowanej w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Te statystyki mogą być jednak niepełne ■ Czytelnik: Tiry rozjadą Warszów. Wraca komunikacyjny koszmar kierowców. Po raz kolejny na Warszowie mieliśmy komunikacyjny armagedonem. Mieszkańcy Świnoujścia musieli liczyć się z tym, że ich powrót do domu we wtorkowy wieczór był utrudniony. Wszystko za sprawą ogromnych kolejek, które tworzyły się na wjeździe do miasta. Kilkumetrowy sznur samochodów ciężarowych to jednak żadna nowość. Za każdym razem wszystko wygląda podobnie, gdy promy do Szwecji ze względu na panujące warunki atmosferyczne nie wypływają tylko zostają w porcie. Kierowcy znają już ten scenariusz na pamięć. Za każdym razem jednak tego typu sytuacje wywołują u nich podobną złość i frustrację. Samochody ciężarowe stoją do dzisiaj (10.02.2021) na ulicy i bardzo utrudniają ruch. ■ Szybkie testy antygenowe w kontenerze obok laboratorium. Nie trzeba się rejestrować. W kontenerze obok laboratorium wykonujemy szybkie testy antygenowe. Próbki pobieramy w godzinach od 10 do 12 przez siedem dni w tygodniu. Na badania te nie trzeba się rejestrować. Należy mieć ze sobą dokument tożsamości oraz dowód wpłaty. Przypominamy, że wpłat można dokonać przelewem (wszystkie informacje dotyczące testu łącznie z numerem konta znajdą Państwo TUTAJ szpital-swinoujscie.pl/strona/menu/83_testy_sars-cov-2__covid_-19) lub bezpośrednio w laboratorium. Cena testu antygenowego to 80 złotych. Zapraszamy! ■ Zmarł Tadeusz Gala: były wiceprezydent Świnoujścia, oddany miastu i jego mieszkańcom ■ Nie żyje 25 - letnia kobieta ranna w wypadku koło Dargobądza. Jej stan od początku określano jako bardzo ciężki ■