POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [10.09.2020, 08:38:23] • Świnoujście

Młodzi zawodnicy Prawobrzeża na podium

Młodzi zawodnicy Prawobrzeża na podium

fot. Organizator

W niedzielę 06.09.2020 zawodnicy KS Prawobrzeże grupy Orlik Młodszy wzięli udział w Mistrzostwach Funino 2020 organizowanym przez Akademię Piłkarską RCR Międzyzdroje. Turniej skierowany był do zawodników i zawodniczek rocznika 2012 i młodszych.

Z zaproszenia skorzystało 8 drużyn z województwa zachodniopomorskiego:
Akademia Piłkarska Kotwica Kołobrzeg, Akademia Piłkarska RCR Międzyzdroje, Akademia Piłkarska Szczecinek, Arkonia Szczecin , Football Academy Gryfice, Klub Sportowy Prawobrzeże Świnoujście, Smyk I Stargard, Smyk II Starard.

Przez cały dzień zmagań mogliśmy podziwiać wiele pięknych akcji zakończonych spektakularnymi bramkami. Rozegrano 28 meczy, każdy po 10minut. Każda drużyna rozegrała 70min w systemie „każdy z każdym". Spotkania odbyły się na małych boiskach w grze 3v3 na cztery bramki.

Młodzi zawodnicy Prawobrzeża na podium

fot. Organizator

Drużynę KS Prawobrzeże reprezentowali:
Auguścik Tymoteusz, Butkiewicz Paweł, Kierepka Filip, Lewandowski Filip, Polakowski Jędrzej, Ryfczyński Michał oraz Szoda Kacper.

Młodzi piłkarze KS Prawobrzeże na boisku poradzili sobie rewelacyjnie pokonując wszystkich swoich przeciwników z wyjątkiem triumfującej Arkonii , która nie przegrała żadnego meczu. Chłopcy zdobyli w pięknym stylu 28 goli co jest świetnym wynikiem zważając na bardzo wysoki poziom wszystkich drużyn. Dzięki swoim umiejętnościom uplasowali się na zaszczytnym drugim miejscu.
Turniej dostarczył kibicom wielu emocji a kulturalny doping rodziców dodawał skrzydeł naszym zawodnikom.

Wszystkie mecze rozegrane były na 100%. Rywalizacja między drużynami była bardzo zaciekła, ale utrzymana w duchu 'fair play'. Była radość, były łzy, dużo uśmiechów ale również piłkarska złość. Każdy z zawodników oraz trenerów otrzymał pamiątkowy medal a pierwsze trzy miejsca nagrodzone zostały pucharami. Organizatorzy wyróżnili również 4 najlepszych zawodników turnieju wśród których znalazł się nasz Michał Ryfczyński.

Młodzi zawodnicy Prawobrzeża na podium

fot. Organizator

Końcowa klasyfikacja:
1. Arkonia Szczecin
2. KS Prawobrzeże Świnoujście
3. FA Gryfice
3. AP Szczecinek
5. AP Kotwica Kołobrzeg
6. Smyk II Stargard
7. Smyk I Stargard
8. AP RCR Międzyzdroje

Organizator


komentarzy: 4, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-4 z 4

Gość • Piątek [18.09.2020, 15:38:51] • [IP: 77.252.46.**]

Widocznie dostali lanie w tym" Poważniejszyn" turnieju bo o wynikach ani słowa,

Gość • Środa [16.09.2020, 13:15:04] • [IP: 188.146.172.***]

Nie, młodzi Zawodnicy AP Baltica brali w tym czasie udział w poważniejszym turnieju

Gość • Niedziela [13.09.2020, 12:39:26] • [IP: 77.252.46.**]

A gdzie młodzi zawodnicy ze" słynnej Akademii Baltica - brak dzieci?

Gość • Sobota [12.09.2020, 10:57:19] • [IP: 37.30.22.***]

Oglądasz 1-4 z 4
■ Obchody uroczystości z okazji Dni Morza zostaną upamiętnione poprzez złożenie kwiatów przez reprezentantów Urzędu Miasta w imieniu wszystkich delegacji w dniu 25 czerwca 2021 roku o godz. 11 na Placu Rybaka pod pomnikiem "Tym, którzy nie powrócili z morza". Osoby zainteresowane upamiętnieniem uroczystości mogą w ciągu całego dnia składać wiązanki kwiatów. Rozwiązanie to podyktowane jest zachowaniem obowiązujących środków ostrożności w ramach trwającej epidemii ■ Apel mieszkańców Przytoru-Łunowa. Mieszkańcy Przytoru-Łunowa zwrócili się z pisemną prośbą do prezydenta miasta Janusza Żmurkiewicza, o pilne rozwiązanie dużego problemu dzieci i rodziców jeszcze przed tegorocznymi wakacjami. „My niżej podpisani mieszkańcy dzielnicy Przytór/Łunowo, rodzice i opiekunowie dzieci w wieku szkolnym, zwracamy się z prośbą o zorganizowanie półkolonii w oparciu o bazę dydaktyczną dzielnicy lub filię MDK. Prośbę swą motywujemy tym, iż dzieci po całorocznym przebywaniu w przymusowym odosobnieniu potrzebują kontaktów, które w wielu przypadkach muszą być zainicjowane metodycznie, z pomocą specjalistów pedagogów, psychologów czy terapeutów zajęciowych. Wiemy, że od strony prawnej nie ma przeszkód dla organizacji tego typu opieki wakacyjnej, dlatego prosimy o pozytywne rozpatrzenie naszej prośby z wyrazami szacunku” ■ Właściciele nieruchomości, którzy zainteresowani są usunięciem ze swoich posesji wyrobów zawierających azbest, mogą w nieprzekraczalnym terminie do dnia 18 czerwca 2021 r. składać w Biurze Obsługi Interesanta Urzędu Miasta Świnoujście przy ul. Wojska Polskiego 1/5 wypełnione wnioski wraz z kompletem wymaganych załączników. ■ Czy Świnoujście płaci kary za przekroczenia dopuszczonych dla miasta limitów wodnych? Czy mieszkańcy i przedsiębiorcy mogą się obawiać, że w mieście zabraknie wody? Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Świnoujściu zapytaliśmy o koszty dwóch inwestycji: budowę ujęcia słonawej wody i stacji uzdatniania wody w Świnoujściu. Interesowało nas m. in. z czego wynika 50-procentowa różnica w oszacowaniu wartości zamówienia w stosunku do stawek uzyskanych w wyniku rozeznania rynku. ■