POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [08.09.2020, 08:42:16] • Wolin

Kolizja na obwodnicy Dargobądza

Kolizja na obwodnicy Dargobądza

fot. Andrzej Ryfczyński

O godzinie 22.30 dwa samochody jechały w stronę Wolina od Międzyzdrojów w tym samym kierunku. Widać, że wszystko zdarzyło na prostym nieoświetlonym odcinku wiaduktu Dargobądza na trójce.

Doszło do uderzenia w tył samochodu. Oba pojazdy straciły przyczepność. Zdarzyło się to na ponad 100 metrowym odcinku.

Kolizja na obwodnicy Dargobądza

fot. Andrzej Ryfczyński

Najbardziej ucierpiał ford, który ma zniszczony tył i przód, ponieważ też uderzył w końcówkę barierek ochronnych. Prawdopodobnie również w skarpę rowu.

Kolizja na obwodnicy Dargobądza

fot. Andrzej Ryfczyński

Części samochodowe były rozrzucone na ponad 100 metrowym odcinku. W pojazdach byli tylko kierowcy. Jeden z nich został zabrany karetką na badania do Świnoujścia.

Kolizja na obwodnicy Dargobądza

fot. Andrzej Ryfczyński

Kolizja na obwodnicy Dargobądza

fot. iswinoujscie.pl

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 25, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 25

Gość • Środa [09.09.2020, 11:55:12] • [IP: 37.248.249.***]

W komentarzu niżej jakiś następny ćwierćmózg stwierdza że jak jest ograniczenie do 90 km/h to jazda 70 km/h jest niebezpieczna. Boże uchowaj przed idiotami na drodze!

Gość • Środa [09.09.2020, 11:23:32] • [IP: 37.248.249.***]

Świnoujsko-międzyzdrojska patologia po 30 latach wolnej Polski dorobiła się auta na raty, ale brak zwojów mózgowych jest niestety dziedziczny, bo prom przecież nie poczeka a następny nie przypłynie.

? • Środa [09.09.2020, 08:14:23] • [IP: 10.0.2.***]

Czyżby Audi jechało na zderzaku?

Gość • Wtorek [08.09.2020, 22:22:43] • [IP: 37.248.177.***]

Do Gość • Wtorek [08.09.2020, 13:14:56] • [IP: 88.156.206.**] oo właśnie przez takich toczni jak ty dochodzi do takich niebezpiecznych sytuacji bo zamiast wyprzedzić jakieś wolno jadące auto to robicie sobie ciuchcie i doprowadzacie do szału normalnych ludzi którzy korzystają z auta w prawidłowy sposób a nie jadąc 70km/h przy 90.

Gość • Wtorek [08.09.2020, 22:06:55] • [IP: 176.221.123.**]

jestem za. .aby wszystkie nasze drogi były oświetlone. ..a kierowcy do przegladu. .pan ford musiał gnać. .niskie profile itd

Gość • Wtorek [08.09.2020, 21:50:51] • [IP: 176.221.122.**]

AD: Wtorek [08.09.2020, 13:14:56] • [IP: 88.156.206.**] SPOKO, NASTĘPNYM RAZEM ZDECHNIE.

Gość • Wtorek [08.09.2020, 21:41:49] • [IP: 88.218.255.**]

Prosta to mózgi niektórych się lasują.

Gość • Wtorek [08.09.2020, 18:48:02] • [IP: 188.146.169.***]

Po prostu za kary są dla kierowców

Gość • Wtorek [08.09.2020, 15:10:31] • [IP: 151.248.62.***]

Dargobądzia !!

Gość • Wtorek [08.09.2020, 14:55:32] • [IP: 37.47.175.**]

Wiadukt – budowla inżynierska, pozwalająca na pokonanie przeszkody terenowej typu: dolina, wąwóz lub droga kołowa czy linia kolejowa, z wyłączeniem przeszkód wodnych, poprzez przejechanie nad nią. Pierwotnie tym terminem była określana droga rzymska przeprowadzona nad wąwozem, na konstrukcji opartej na arkadach. Wikipedia

Gość • Wtorek [08.09.2020, 13:14:56] • [IP: 88.156.206.**]

wracająć ze Szczecina niedawno jechałe w tzw szerego aut.raptem także idiota od nas ZSW w starym lexusie-suw zaczął nas wyprzedzać jak wariat...właśnie w tym samym miejscu a tu z naprzeciwka TIR... na siłę zaczął, , wpychać'' się pomiedzy auta...cudem nie zginął bo zjechać musiałem na pobocze...taki stary dziad z długimy włosami...a na promie był tylko o jedno auto szybciej od nas.

JUST ACT 447 • Wtorek [08.09.2020, 12:43:30] • [IP: 176.221.122.**]

PEWNIE BARANOM SIĘ ŚPIESZYŁO.

Gość • Wtorek [08.09.2020, 12:22:04] • [IP: 37.47.183.***]

UWAGA!! PRAWDOPODOBNIE KIEROWCY ZOSTALI PORAŻENI URODĄ MADZI KITAŚKI I DOSZŁO DO WYPADKU

Gość • Wtorek [08.09.2020, 12:13:23] • [IP: 176.221.122.***]

Wczoraj tam były lokalne zamglenia. Noga z gazu pany.

Gość • Wtorek [08.09.2020, 10:56:51] • [IP: 77.252.46.**]

Może osa wleciała mu do środa, albo akurat kichnął?

Gość • Wtorek [08.09.2020, 10:47:26] • [IP: 88.156.234.***]

najprawdopodobniej komuś się przysnęło

Gość • Wtorek [08.09.2020, 10:40:35] • [IP: 178.238.245.**]

dziwne...

Gość • Wtorek [08.09.2020, 10:35:49] • [IP: 87.78.226.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Maślankiewicz • Wtorek [08.09.2020, 10:35:44] • [IP: 193.188.199.**]

Nie ma takiej formy: ponad 100 metrowy. Jest jedyna poprawna: ponadstumetrowy. Nie ma za co...

MC Grzesiu • Wtorek [08.09.2020, 10:21:57] • [IP: 46.231.56.*]

Trzeba było szybciej się ścigać ;]

Gość • Wtorek [08.09.2020, 09:46:26] • [IP: 176.221.122.***]

" ...na prostym nieoświetlonym odcinku wiaduktu Dargobądza na trójce..." REDAKCJA chyba nie wie, co to jest WIADUKT :-((

Mieszkaniec gminy Wolin • Wtorek [08.09.2020, 09:25:15] • [IP: 83.20.215.**]

Co z tego, ze nie oswietlony bezmozg swich swiatel nie mial, poprzedzajacy swiatla mial wylaczone.Napewno byl, pod jakims wplywem, lub jakas zakala spoleczenstwa to zrobila.Mogl tez miec przed swoimi slepiami telefon ten troglodyta, nikt zdrowyl lub zdrowo myslacy do czegos takiego w srodku nocy nie doprowadzi. Zdrowia wszystkim, zycze.

Gość • Wtorek [08.09.2020, 09:21:18] • [IP: 89.151.35.***]

Coraz więcej jest debili za kierownicą i nie tylko